Pędzel do podkładu H50

Pędzel do podkładu H50

Pojemność 1 szt

Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Mój ideał

Większość kolekcji moich pędzli stanowią pędzle z Aliexpress więc mam doskonałe porównanie co do jakości. Dopiero po użyciu tego pędzla zauważyłam jak dużo je różni. Hakuro jest oczywiście starannie wykonany, włosie równiutkie nie wystaje, ani jeden włos nie wypadł, jest bardziej zbity i sztywniejszy. Hakuro też ma miękkie włosie jest milutkie dla skóry. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, świetnie rozprowadza podkład, bardzo wygodnie się nim operuje, polecam każdemu zakup tego pędzla aby zobaczyć jak duża jest różnica, bo jest spora wg mnie. Nie mam problemu z czyszczeniem pędzla. Dodam jeszcze , że wcale nie wchłania podkład.

Nie wiem o co chodzi

Nie wiem o co chodzi, ale odzalowalam pieniedzy, kupilam ten pedzel i jest po prostu dramatyczny. Nie wiem, czy mialam pecha i trafilam na podrobke, czy co... przede wszystkim wylatuje mi z niego wlosie, do tego stopnia, ze pedzel stal sie mniej obiety. Dramat

bardzo dobry pędzel

Bardzo długo używałam gąbeczek Beauty Blender lub typu Beauty Blender.
Nigdy nie próbowałam nakładać podkładu pędzlem aż do użycia hakuro H50.
I jestem zachwycona! Pędzel trwały dużo prostszy w utrzymaniu czystości niż gąbeczki. Można nim szybko i starannie wykonać makijaż

Manicure z chmurkami

Wart swojej ceny

Świetnie rozprowadza podkład, nie zostawia żadnych smug i ma bardzo przyjemne, mięciutkie włosie które nie wypada jak w tańszych pędzlach. Niestety ciężko go dostać stacjonarnie :/

Zakochałam się!

Długo rozważałam zakup pędzla, ponieważ myślałam, że będzie trudny w użyciu, na codzień używałam gąbeczki. Znalazłam na promocji za 25zł i postanowiłam kupić. Nie żałuję zakupu!
Pędzelek nie pije podkładu (wcześniej go lekko nawilżam wodą), ale co najważniejsze : tworzy efekt naturalnej cery, z dobrym podkładem na prawdę nie widać na twarzy nic! Ja używam Revlon Colorstay 150 Buff i jest to zgrany duet!
Pędzel nie jest tak wielki jak myślałam, h50s byłby zdecydowanie za mały, więc cieszę się, że wzięłam h50.
Polecam! Dziewczyny, nie żałujcie sobie, zróbcie coś dla siebie i kupcie ten pędzelek! Wart swojej ceny!

bardzo fajny

pędzel jest bardzo fajny. ładnie rozprowadza podkład. Kupiłam go po tym jak na własne życzenie zepsułam sobie H51 i muszę stwierdzić, że jak dla mnie H51 był lepszy, bo ma krótsze włosie, ale ten też jest ok

na nie

Z tym Hakuro miałam trudne początki i smutny koniec. Kupiłam razem z H53 i tamtem zwyciężył. Tym pracowało się trudniej. Włosie jest bardzo zbite, a jednocześnie sam pędzel ma dużą powierzchnię.
Pije moim zdaniem zbyt dużo podkładu, potrafi zostawiać dziwne smugi. Dużo trudniej było go także umyć - podkład wręcz wgryza się do środka.
Ale w końcu zaczęliśmy się dogadywać - dobrze pracowało się z nim przy lekkich kremach BB lub CC. Używałam też do pudru mineralnego - bardzo dobry. Cóż z tego, skoro zaczął tracić włosie. nie pojedyncze włoski, ale całe kępki.
O ile zastanawiam się nad zakupem kolejnego H53, o tyle tego na pewno nie kupię.

Na początek idealny

Był to mój pierwszy pędzel do podkładu. Wydawał się rewelacyjny. Przy pierwszych użyciach był trochę szorstki, a pojedyncze włoski kuły, Po kilku myciach wszystko się unormowało. Teraz po prawie rocznej zabawie z tym pędzlem stwierdzam, że z czasem przestaje spełniać swoją rolę. Włoski nie są już tak zbite jak na początku. Jednak wykonanie jest dość dobre. Posiada rączkę, która nie jest śliska. Minusem jest jego dostępność, ponieważ rzadko można go dostać stacjonarnie.

produkt zmienny

Używałam go kilka miesięcy i po ostatnim myciu zaczęły nadmiernie wypadać włoski,myję swoje pędzle już dłuższy czas i z żadnym nic się nie dzieje oprócz tego.Pędzel pochłania w siebie dużo podkładu,czasami na buzi nie mam nic a na pędzlu jest mnóstwo,zmieniłam pędzel na gąbeczkę i jestem zachwycona.

Niezły

Pędzel jak najbardziej adekwatny do swojej ceny. Nie jest jakiś cudowny, ale skrupulatnie wypełnia swoje zadanie. Nie zostawia smug, ale zdarzy mu się puścić jakiś włosek na moją twarz podczas malowania, mimo delikatnego mycia i przechowywania. Ogólnie pędzel na duży plus.

Bardzo dobry

Kupiłam go pół roku temu i jak na razie doskonale się sprawdza. Włoski nie wypadają, całkiem dobrze rozprowadza podkład jednak czasem powstają smugi. Puder rozprowadza świetnie.

Troszkę się zawiodłam

Na początku bardzo mi się podobało, lecz jakimś czasie zaczęły wypadać strasznie włoski i wróciłam do gąbeczek. Teraz używam tej z Kontigo i uważam, że jest rewelacyjna !