Pędzel do podkładu H50

Pędzel do podkładu H50

Cena już od 36,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jeden z lepszych

Uwielbiam pędzle Hakuro. H50 dobrze rozprowadza podkład, najchętniej rozprowadzam go ruchem stemplującym. Dobrze się myje i włosie mnie nie drapie. Solidna konstrukcja pędzla zapewnia uzytkowanie na lata:) oczywiscie za tym idzie tez odpowiednie dbanie o włosie. Cena i jakość super.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458692].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny pędzel do podkładu

Używam ten pędzel już 2 lata, codziennie, był już setki razy myty. Nie stracił ani jednego włosia, nadal jest takie miękkie jak podczas pierwszego użycia.
Jeżeli mi się popsuje ( o ile to w ogóle możliwe) to nie wiem czy kupię go ponownie, ponieważ kusi mnie Beauty Blender.
Ale jak najbardziej polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421291].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowany

Mam kilka pędzli Hakuro i odnoszę wrażenie, że jednak (niestety), ale są przereklamowane. To co mam im do zarzucenia to po prostu ich kiepska jakość (a przynajmniej tych z białym czy białawym włosiem).

Ten konkretnie pędzel kupiłam jeszcze zanim gąbeczki typu Beauty Blender zaczęły być modne. Niestety długo go (w "normalny" sposób) nie poużywałam bo po kilku użyciach rączka odkleiła się i musiałam taśmą klejącą skleić obie części. Nie muszę chyba mówić jak to "elegancko" wygląda, no i oczywiście zmniejsza komfort użytkowania... Pędzel bardzo ładnie rozblendowuje podkład, tutaj nie mam zastrzeżeń (brak smug). Dodatkowo, nie wypadł mi z niego chyba ani jeden włosek. Niestety, po zaledwie drugim czy trzecim praniu, biała część włosa zafarbowała na.... różowo. Ponad to, dla mnie jego rączka jest za gruba. W zasadzie nie rozumiem czemu jest taka bo my kobiety mamy na ogół małe, delikatne dłonie.

Testuję jeszcze kilka innych pędzli Hakuro, ale póki co myślę, że jeśli będę kupować następny pędzel to spróbuję nowych pędzli profesjonalnych z Kiko lub/i pędzli Zoeva.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1419121].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Super!

Pędzel na prawdę godny polecenia. Dobrze rozprowadza, jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu. Jest trochę za długi i przy nakładaniu makijażu często stukam nim o lustro.
Plusy:
- utrzymanie czystości
- jakość
- wytrzymałość
- delikatne włosie
- cena (kupiłam za 35 zł)
- wygodnie rozprowadza się podkład
Minusy:
- długość
- waga.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404661].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał <3

Mój ulubiony pędzel do nakładania pokładu i w dodatku w całkiem przyzwoitej cenie :) Mam go już jakiś czas i wiele razy był myty i nic się z nim nie dzieje. Używam go codziennie i wcale go nie oszczędzam. Ładnie rozprowadza podkład po twarzy i nie "zjada"go :)
Ogólnie bardzo polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400856].usefull || 0 }}% pomocna.

5/5

Używałam tego pędzla dość długi czas, zanim przerzuciłam się na BB.

Plusy:

- gęste, zbite włosie, które nie wypada
- bardzo miękki, przyjemny w użyciu
- gruba, porządnie wykonana rączka
- dobrze rozprowadza podkład
- nie robi plam, smug
- łatwo się myje
- nie odkształca się

Polecam, wart swojej ceny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370536].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie lubię go

Fakt, że go nie lubię to mój subiektywny kaprys, ale pędzel sam w sobie jest rewelacyjny - nie gubi włosia, nie wypija za dużo pudru, daje mocny, kryjący efekt, prezentuje się schludnie. Natomiast dla mnie efekt jest za mocny, nie lubię gdy puder "wpija się" w moją skórę (używałam go do pudru mineralnego), ten pędzel go po prostu wpycha w skórę, jeśli ktoś lubi ten efekt to będzie zadowolony, tylko dlatego to nie mój hit, poza tym nie mam mu nic do zarzucenia, ale nie o ten efekt mi chodziło.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336456].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem, całkiem..ale

Bardzo solidnie wykonany pędzel, ale mam co do niego mieszane uczucia..
PLUSY
+solidność wykonania
+dobrze trzyma się w ręku przy czym dobrze się nim manewruje

-zostawia smugi na twarzy rozprowadzając podkład (może przyczyną jest to, że nie dobierałam odpowiedniej konsystencji bazy do mojego podkładu, baza nie mogła się zgrać z podkładem)
-rozprowadzając podkład tak jakby drapie, czuje wtedy dyskomfort

Nie chętnie po niego sięgam wykonując makijaż.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325211].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Często używam tego pędzla to taki większy brak H50s

+ nie gubi włosia
+ ładnie nakłada podkład
+ nie tworzy smug
+ nie tworzy maski

+/- zwilżony nie pije podkładu

- oczywiście zszedł napis z rączki
- jest duży i może nie wszędzie dotrzeć, np w okolice nosa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313441].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

Pędzel zakupiłam jakieś trzy miesiące temu.

Aplikowanie nim podkładu jest przyjemne, chociaż jego wielkość trochę przeszkadza w okolicach nosa. Raczej nie zostawia smug, ale dość ciężko go domyć - może to wina ciężkich podkładów?
Niestety po tym czasie zaczął już gubić pojedyncze włoski - po tylu pozytywnych opiniach nie spodziewałam się tego tak szybko :/ Na dodatek dziwnie się odkształca po użyciu - włosie wygina na różne strony.

Jako że to mój pierwszy pędzel do podkładu to nie mam za bardzo porównania, ale moim zdaniem zasługuje na słabą czwórkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1294921].usefull || 0 }}% pomocna.