Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Pędzel do podkładu H50

Pędzel do podkładu H50

Cena już od 29,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Troszkę się zawiodłam

Na początku bardzo mi się podobało, lecz jakimś czasie zaczęły wypadać strasznie włoski i wróciłam do gąbeczek. Teraz używam tej z Kontigo i uważam, że jest rewelacyjna !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553846].usefull || 0 }}% pomocna.

Pędzel H50

Spodziewałam się efektu "wow" jak na tak rozreklamowaną markę, nie wiem, może problemem jest moja technika jego używania, ale nie widzę w nim jakichś nadzwyczajnych właściwości, które odróżniałyby go od innych pędzli, które posiadam. Mimo wszystko mogę stwierdzić, że posiada miękkie włosie, nie absorbuje nadmiernie podkładu i nie pozostawia smug. Jest łatwy w użyciu jak i czyszczeniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546031].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

+miękki
+nie "zjada" dużej ilości produktu
+ładnie rozprowadza podkład
+łatwo się domywa (jednak trzeba uważać, gdyż raz zbyt głęboko wszedł we włosie produkt do mycia i rozpuścił klej po czym włoski zaczęły wychodzić więc zakupiłam nowy i uważam, żeby sytuacja się nie powtórzyła)
+bardzo dobrze wykonany
+dobra cena
-brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544771].usefull || 0 }}% pomocna.

Gala KWC 2017

Felerny model?

Jeszcze pół roku temu wystawiłabym opinie o tym pędzlu w 100% doskonałą. Jednak po ok roku użytkowania rozpadł sie w tak dziwny sposób, że nie spodziewłam sie by pędzel mógł tak zrobić. Pielęgnowałam go identycznie jak inne pędzle, które mam do produktów płynnych. O dziwo do tej pory większość moich pędzli potrafiła przetrwać wiele lat męczenia.
Co do samego użytkowania to nakładał on podkład wzglednie dobrze. Aczkolwiek zawsze trzeba było pamiętać by go namoczyć przed aplikacją, bo w innym wypadku pochłaniał duże ilości produktu. Wygodą w jego użytkowaniu był fakt, że z racji swoich wymiarów, nakładanie podkładu trwało dosłownie chwilę. Jednak nie każdy podkład dało się nim dobrze wpracować. Miałam wrażenie, że lepiej radził sobie z cięższymi matującymi podkładami. Ja z kolei używam w większości bardzo płynnych nawilżających i przy nich już potrafił robić smugi.
Miło się z niego korzystało, ale do niego już nie wrócę. Chyba jednak gąbeczki stały sie moją większą miłością z uwagi na wygodę używania i szybkość mycia :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540766].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Po tym pędzlu, bardzo polecanym przez innych spodziewałam się trochę lepszej jakości. Plusy:
- Pozwala dobrze rozprowadzić podkład zwiększając jego krycie i trwałość poprzez ruch wklepywania
- Niska cena
- Ładny wygląd
- Łatwo się go myje
- Jest zbity
Minusy:
- Jest ciężko dostępny stacjonarnie
- LECĄ Z NIEGO WŁOSY po myciu
Najbardziej zdziwiło mnie to, że po każdym myciu wystają z niego po kilkanaście włosków, mimo prawidłowego mycia. Na razie nie wpływa to na jakość jego użytkowania, ale w przyszłości może to znacząco wpływać na gęstość włosia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526236].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie :(

Używam H50 od 3 miesięcy. Od 2 tygodni masowo wychodzą z niego włoski... Moje pozostałe pędzle ( o wiele tańsze Sunshade Minerals) użytkuje od 3 lat i nic się z nimi nie dzieje. Jestem rozczarowana tym pędzlem - kupiłam go ze względu na dobre opinie, ale jak widac nie warto było.
Jeżeli chodzi o wygląd nałożonego nim podkładu ( Revlon colorstay) - raczej nie ma smug, twarz wyglada naturalnie. Na pewno pochłania więcej podkładu niż przy nakładaniu palcami.
Próbowałam nakładania zwilżonym włosiem, ale powstawały brzydkie smugi.

Plusy :
+ naturalny wygląd makijażu
+porządna rączka
Minusy :
- kiepska jakość
-pochłania podkład

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506406].usefull || 0 }}% pomocna.

Super jakość

Pędzle Hakuro to idealna równowaga między przystępną ceną a dobrą jakością. Oczywiście nie wszystkie są równie dobre ale ten model należy do czołówki.
Idealny do podkłada i pudru sypkiego. Ostatnio żadziej używam do stemplowania podkładu bo przerzuciłam się na BB ale do pudru nadaj zostaje moim ulubieńcem. Po tym jak wcisnę poder w strefę T przez długie godziny się nie świecę. Pędzel jest wykonany z miłego włosia i i jest bardzo dobrej jakości. mam go już od ponad roku i nie wypadł mi z niego żaden włos i nie obluzował się trzonek mimo regularnego mycia.
Ten model mogę polecić z czystym sumieniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492431].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Super pędzel do nakładania podkładu. Przyjemne w dotyku włosie, bardzo łatwo się myje. Podobnie jak inne pędzle z Hakuro bardzo solidny i wytrzymały. Pomimo wielu myć wygląda jak nowy. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480711].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Według mnie najlepszy pędzel do nakładania płynnego podkładu.
Nie robi smug, ani plam.
Nie zatyka porów.
Dzięki niemu można otrzymać naturalny efekt na twarzy.
Nie tworzy efektu maski.
Włosie nie wypada.
Jest bardzo dobrze zbity.
Nie podrażnia cery.
Troszkę może za dużo pochłania podkładu :D
Myję go codziennie i jest jak nowy :)
Naprawdę godny polecenia pędzel :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477966].usefull || 0 }}% pomocna.

Ała

Zachęcona wieloma dobrymi opiniami, zarówno tutaj, na YT czy od koleżanek postanowiłam go kupić.
Pędzel jest bardzo ciężki i ślizga się w dłoni. Włosie jest twarde i szorstkie, drapie w skórę, a nie miękkie i przyjemne jak wszyscy piszą. Zjada większość podkładu, niezależnie od tego czy jest suchy czy wilgotny. Pozostawia smugi. Bardzo trudno go umyć, po pierwszym myciu zafarbował mi na niebiesko. Dodatkowo nie chce wyschnąć.
Jednak postanowiłam się nie poddawać i spróbowałam używać go do pudru. Jak dla mnie znowu nie to. Ostatecznie sprawdził mi się do "dodawania" pudru przy zamocnym konturowaniu. To jedyne do czego się nadaje. Na pewno nie jest wart swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474161].usefull || 0 }}% pomocna.