Isana, Hair, Oil-Care, Express Spulung (Odżywka do włosów suchych i z rozdwajającymi się końcówkami)

Idealna pielęgnacja dzięki dwufazowej formule. Wysokoodżywcza formuła czynnych substancji z olejkiem arganowym i masłem shea chroni włosy przed przesuszaniem. Odzywka nadaje włosom sprężystość i niezwykły połysk, aż po same końce. Wygładza łamliwe włosy i ułatwia ich rozczesywanie, nie obciążając ich.

Ok.

Po użyciu tej odżywki włosy łatwo się rozczesują.Nie obciąża i nie skleja.Jednak nie zauważyłam,żeby moje suche końcówki były w lepszej kondycji,a ta odżywka jest właśnie przeznaczona do suchych włosów.Nie najlepszy,ale też nie najgorszy produkt.

bez rewelacji

Szukałam kiedyś odżywki w sprayu, która pomoże mi w układaniu fryzury. Ta uwiodła mnie pięknym zapachem. Żeby dobrze nawilżała to nie zauważyłam, ale za tę cenę nie ma się czego spodziewać :) Włoch po niej ładnie pachną i dobrze się układają, tyle :)

Tragiczna

Kiedyś będąc na zakupach zaciekawiła mnie więc postanowiłam wrzucić do koszyka i wypróbować. Włosy mam kręcone, wysokoporowate, moje końcówki właściwie zawsze były przesuszone i siankowate. Wiadomo, liczyłam, że produkt fajnie nabłyszczy, wygładzi, końcówki będą ujarzmione - większość z nas ma bardzo podobne oczekiwania.
Niestety, stała się tragedia. Po użyciu tej odżywki włosy w górnej części były jednym wielkim sianem a końcówki posklejanymi strąkami. Psikałam ją na mokre włosy i taki efekt otrzymywałam, gdy wysychały. Ogólnie wyglądały bardzo nieświeżo, posklejane, dziwne, u góry ten puch... nie nie nie! Szybko odstawiłam ją na półkę i pewnie powędrowałaby do kosza po kilku dniach gdyby nie fakt, że wówczas gościłam u siebie swoją ciocię, która psiknęła się nią po umyciu włosów i była zachwycona :P Z przyjemnością wcisnęłam ją cioci się jej pozbyłam.

fakty i mity depilacja

Zero działania

Ten produkt w ogóle się na moich włosach nie sprawdził.
Leży 'na widoku' w łazience i po spróbowaniu nikt powtórnie po niego nie sięgnął.
Ani nie rozczesuje, ani nie pielęgnuje, ani nawet ładnie nie pachnie.
Mocne nie.

Czy to działa czy nie działa...

Kupiłam z ciekawości. Nie zauważyłam, by robiła cokolwiek. Poza tym, że wygląda i pachnie tak sobie. Połysku żadnego, nie pomaga mi w rozczesywaniu, nie wygładza włosów. Pachnąca woda.

Straszna tandeta

Nie uważałam nigdy produktów Isana za tandetne - do czasu tej odżywki.
Kupiłam, oczywiście, zachęcona ceną na promocji.

- zdecydowanie nie ułatwia rozczesywania a je utrudnia
- włosy po niej są jak siano, suche, splątane, niemiłe w dotyku
- śmierdzi (jak dla mnie ciepłym moczem)
- nie robi nic

Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz - nie polecam

nie

kupiłam w rossmanie za ok 5 zł i używam tylko po to aby rozczesać włosy < same końcówki >
+ładny zapach
+ dobra do rozczesania

i chyba to na tyle co do tej odżywki . wolę w tej samej cenie jakieś ziołowe .

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Najgorsza odżywka w spray jaką kiedykolwiek miałam

Dla mnie - bubel wszech czasów:
- śmierdzi niesamowicie
- ani trochę nie ułatwia rozczesywania włosów (śmiem twierdzić, że utrudnia)
- po wyschnięciu ma się wrażenie, jakby włosy były oblepione jakąś dziwną mazią, są sztywne i wyschnięte

Jedyny plus że zapłaciłam za nią jedynie 5zł, nie jest szkoda.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

całkiem niezła

Kupiłam kiedyś tą odżywkę na promocji za 5zł. Pomyślałam, że za taką cenę mogę ją wypróbować. Zapach bardzo przypadł mi do gustu. Stosuje ją po umyciu na mokre włosy przed suszeniem. Po wysuszeniu zauważam różnicę. Włosy lepiej się układają, są bardziej błyszczące i miękkie. Mam nawet wrażenie, że chroni je nawet przed szkodliwym działeniem suszarki. Niestety, ale włosy tracą również na objętości i są trochę &quot;oklapłe&quot;. Jednak za taką cenę jestem zadowolona.

PLUSY
+ włosy ładnie się układają
+ mają ładny połysk
+ są bardziej miękkie
+ chroni nawet przed szkodliwym działaniem suszarki na włosy
+ cena (normalnie ok. 8zł, na promocji ok. 5zł)

MINUSY
- włosy tracą trochę na objętości
- jeśli nałożymy za dużo mogą wyglądać na przetłuszczone

nie robi nic

Jak w opisie: ta odżywka nie robi nic. Jak ktoś to opisał \'pachnąca woda\'.
Kupiłam na promocji, bardziej ze względu na to, że potrzebowałam opakowania a to akurat było najtańsze, wiedziałam, że ma kiepskie recenzje, ale myślałam, że może jednak...
No niestety. Nie ułatwia rozczesywania, nie wygładza, nie odżywia, nie nawilża, ale za to pachnie.
No nie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

NIE NIE NIE!

Najgorszy produkt Isany jaki miałam. Nie polecam, pieniądze wydane w błoto. Stoi jeszcze pół butelki ale chyba wyleję i zostawię atomizer. Porażka.

-puszy włosy
-stają się sianowate
-nie, nie, nie

Bardzo mnie ten produkt zawiódł, marka Isana to dobra marka, natomiast to bubel.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie jest zła

Potrzebowałam czegoś po umyciu włosów, co dałoby im dodatkową pielęgnację. Nigdy nie rezygnuję z odżywki i jedwabiu/olejku na długość włosów, więc chodziło mi tylko o to, bym mogła czymś lekkim spryskać skalp. Nadała się idealnie, mam już drugie opakowanie, ale inną wersję. Nie obciąża, włosy ładnie błyszczą. Nie wiem niestety, jak z rozczesywaniem, bo nigdy nie rozczesuję mokrych włosów. Jest uzupełnieniem pielęgnacji, jedynie dodatkiem, nie pokusiłabym się o używanie jej na całej długości. Tak jak jej używam, jest bardzo ok :)

Używam tego produktu od: ok. 2 - 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte, innej wersji używam obecnie