Isana, Hair, Oil-Care, Express Spulung (Odżywka do włosów suchych i z rozdwajającymi się końcówkami)

Idealna pielęgnacja dzięki dwufazowej formule. Wysokoodżywcza formuła czynnych substancji z olejkiem arganowym i masłem shea chroni włosy przed przesuszaniem. Odzywka nadaje włosom sprężystość i niezwykły połysk, aż po same końce. Wygładza łamliwe włosy i ułatwia ich rozczesywanie, nie obciążając ich.

NA wyjazd idealna

Olej arganowy i ja to nie najlepsza para. Kupiłam tą odżywkę z myślą o moim wyjeździe do Bułgarii. Wiedziałam, że przez te dwa tygodnie nie będę miała czasu zadbać o włosy, chronić kolor <farbuję chną>, ani porządnie je nawilżać. Ta odżywka miała mi pomóc w &quot;szybkiej pielęgnacji&quot;. Do tego nadała się świetnie. Pomagała rozczesać włosy, chroniła ile mogła mój biedny kolor.

+zapach świetny
+łatwa w obsłudze
+spełniła moje oczekiwania

-Włosy mogą mieć jej dość po 2 tyg.
-ma w sobie coś matowiącego

Myślę, że wrócę do tych odżywek w jesień, gdy znów trzeba będzie je zabezpieczyć

Używam tego produktu od: czerwiec

Beznadziejna!

Skusiłąm się na nią, bo kosztowała 5 zł i nigdy nie zawiodły mnei produkty z Isany. Nic nie robi na moich włosach. Po dwoch użyciach byłam zadowolona, jednak po tygodniu, moje włosy staly sie suche i nie miłe w dotyku. Zapach również jest nieprzyjemny. Odżywka nie ma ani jednego plusa, badziew.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dno i dwa metry mułu

Najgorszy \'psikacz\' jakiego miałam, włosy były zlepione nawet przy małej ilości, tępe, nie mogłam ich rozczesać, pierwszy raz odżywka w sprayu zadziałała aż tak źle na mojej głowie.
Plusów nie znalazłam, bo ani cena nie zachwyca, ani wygląd butelki.

Używam tego produktu od: rok temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Nie działa

Jak większość dziewczyn, skusiłam się na tę odżywkę, gdy była w promocji za 5 zł, kupiłam zamiast Gliss Kura. Niestety mam wrażenie że dosłownie NIC z włosami nie robi, ani nie odżywia ani nawet nie obciąża, zachowuje się, jakby była to woda z zapachem i nic ponad to. Używam jej już teraz tylko do olejowania na mokro, ale zostało mi jeszcze pół buteleczki, a ja już mam dość (nie szczególnie podoba mi się ten zapach). Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Niewypał :(

Kupiłam, bo chciałam mieć jakąś fajną mgiełkę do włosów. Uznałam, że silikonowa [bo w obietnice olejku nie uwierzyłam :P] będzie w sam raz dla moich włosow [zniszczone od ucha w dół].

Plusy? Cena, dostępność, masło Shea dość wysoko w składzie. I tyle.

Nie wiem, dlaczego ją kupiłam. Moje włosy wyglądają po niej tragicznie - czy użyję jej na mokro czy na sucho. Na sucho dodatkowo je strasznie puszy. Może nie umiem jej użyć, powinnam ją z czymś łączyć? Szkoda mi jej teraz wyrzucić.
Są lepsze mgiełki do ochrony włosów, ale ja chyba wolę tradycyjne serum wcierane dłońmi.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Nie wiem co mi do głowy strzeliło, że ją kupiłam.

Chciałam kupić Gliss Kur, ale zobaczyłam to w promocji i się zdecydowałam. Do dzisiaj zastanawiam się co mi odwaliło.

Plusy:
+ dostępność
+ niska cena
I to na tyle.

Minusy:
- nic nie robi, dosłownie nic, jedynie może trochę przesuszyć włosy, stają się czasami po niej lekko sztywne.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

zawiodłam się

+cena
+dostępność
-włosy nie rozczesują się łatwiej (taki sam efekt uzyskałabym spryskując je wodą)
-sianowate włosy
-po tej odżywca zaczeła swędzieć mnie skóra głowy :(

NIE

Niestety, to nie jest odzywka dla mnie.
Ogolnie bardzo lubie kosmetyki isany, ale na ty jednym sie zawiodlam :(

plusy:
-niska cena
-ladny zapach

minusy:
-skleja wlosy jakbym lakierem je pryskala
-nie dziala
-wlosy sa sztywne i sianowate

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 duza

Bez rewelacji

Odżywkę kupiłam na promocji, skuszona opinią producenta.

+ uwielbiam ten zapach
+ ułatwia rozczesanie włosów
+ zapobiega elektryzowaniu się włosów
+ nie obciąża
+ lekko nawilża i nabłyszcza
+ delikatnie wygładza
+ niska cena
+ łatwa dostępność
+ wygodne opakowanie

- nie działa na końcówki (a przynajmniej na moje, nawet ich nie nawilża)
- generalnie efekty są słabe w porównaniu z zapewnieniami producenta

Podsumowując, odżywka cośtam robi z włosami, jednak liczyłam na lepszy efekt. Nie wiem czy ponownie kupię ten produkt, ale jako że na rynku jest wiele odżywek-mgiełek, pewnie poszukam czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

przeciętna

Nie jest taka zła, mimo że nie przynosi spektakularnych efektów:

+ lekka, delikatna, nie obciąża włosów
+ ułatwia znacznie rozczesywanie
+ lekko nawilża włosy
+ niweluje elektryzowanie się włosów, wygładza

- po wyschnięciu włosy są troszkę sztywne, miałam wrażenie, że ta odżywka działa trochę utrwalająco na fryzurę
- brak znacznego odżywienia
- końcówki nadal się rozdwajały, nie chroniła włosów przed niszczeniem mechanicznym

Podsumowując: krzywdy nie zrobiła, nie odżywiła, ale optycznie wygładziła włosy i ułatwiła rozczesywanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

NIE

Ja także kupiłam tę odżywkę w promocji. Szukałam ratunku na zimę, żeby się włosy nie elektryzowały. Tylko w tym ta odżywka mi pomogła.

Tak to widzę już tylko minusy.
- zapach nieprzyjemny
- włosy są sztywniejsze, dziwne w dotyku
- trudniej się rozczesuje włosy

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Nie jest źle

Lubię tą odżywkę. Może nie regeneruje włosów jak to producent obiecuje, ale krzywdy mi też nie zrobiła. Taka neutralna, lecz jak ktoś spodziewa się cudu to zdecydowanie NIE. Ja dodałam ją do Radicalu który przesuszał mi skalp- efekt? Extra, przesuszenie znika a Radical nadal dziala. ;)

+lubię ten zapach
+ułatwia rozczesywanie na moich suchych i zniszczonych włosach
+cena
+dostępność
+dobra do tuningowania
+wygodna buteleczka z atomizerem (przyda się ;))

-jedyny minus to to że nie regeneruje jak obiecał producent

Używam tego produktu od: ponad miesiąc