Isana, Hair, Oil-Care, Express Spulung (Odżywka do włosów suchych i z rozdwajającymi się końcówkami)

Idealna pielęgnacja dzięki dwufazowej formule. Wysokoodżywcza formuła czynnych substancji z olejkiem arganowym i masłem shea chroni włosy przed przesuszaniem. Odzywka nadaje włosom sprężystość i niezwykły połysk, aż po same końce. Wygładza łamliwe włosy i ułatwia ich rozczesywanie, nie obciążając ich.

Powinni ją wycofać

Wsadziłam do koszyka odżywkę gliss kur, zmierzam w stronę kasy a tu nagle zauważylam to \'cudo\' przecenione na około 5 złotych. Mówię, a spróbuję tymbardziej że na półce została ostatnia więc myślałam, że ma wzięcie i jest dobra. Niestety... robi z włosów siano, nie ułatwia jakoś specjalnie rozczesywania, zapach też koszmar. Naprawdę nie warto nawet 5 złotych wydawać na ten badziew. Jest mi przykro, bo isana to nie jest zła firma. Odżywka profesjonalna do włosów kręconych z isany jest naprawdę kozacka, więc się zawiodłam.
Nawet jej nie wymęczę do końca,oddam komuś, może komuś innemu posłuży.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Nie polecam!

Kupiłam tę odżywkę ze względu na rozdwajające się końcówki włosów. Bardzo się zawiodłam!

Plusy:
+wygodny atomizer;
+szybko się wchłania;

Minusy:
- zapach- długo się zastanawiałam co to za zapach? czego? chyba jabłka ale nie jestem pewna bo więcej czuć chemii;
- po paru dniach używania moje końcówki stały się sztywne, suche, sianowate... były jeszcze w gorszej kondycji niż przed użyciem odżywki!

Żeby niebyły to wyrzucone pieniądze w błoto zastosowałam ją do innych rzeczy, jako element składowy.

Ogólnie nie polecam

Produkt zapowadał się całkiem fajnie, ale nie jest wart nawet swojej niskiej ceny. Kiedy spryskałam nim mokre włosy <a mam loki> była totalna tragedia, jedno wielkie siano. Kiedy spryskałam nim włosy na sucho stały się ciężkie i szorstkie. Nie zauważyłam żadnej poprawy jak jest to napisane w opisie, zauważyłam raczej spadek kondycji włosów.

+ładny zapach
+łatwa aplikacja
+cena

-włosy szorstkie i ciężkie
-brak poprawy <zamiast nawilżyć, wysuszał>

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/4 z 200 ml

Okropny zapach.

Największym minusem jest u mnie zapch. Jest okropny, bardzo intensywny i drażniący. W kwestii pielęgnacji włosów nie mam zastrzeżeń, choć uzywam go nieregularnie, moje włosy po każdym użyciu tego prosuktu były lekko hm.. odżywione..? Takich spektakularnych efektów nie ma, może jakbym stosowała go bardziej regularnie.. Ale przez zapach jest to raczej nie możliwe. Konsystencja i wydajnośc jest OK. To tyle moge o nim powiedziec i to, że raczej nigdy więcej go nie kupię. Poprzednio skusiła mnie jedynie cena.

NEUTRALNA

Według mojej opini , odżywka złą nie jest :) Robi to samo co cała reszta tego typu odżywek w spreju, na odbudowe nie ma co liczyc, nie za te pieniądze :D
Ogólnie pomocna przy rozczesywaniu to tyle jezeli chodzi o działanie , mi wystarczy , nie ma co sie łudzic ,ze jakies psikadełko zregeneruje nam włosyi sklei rozdwojone końce (bez nożyczek ani rusz:D).

PLUSY:
*zapach jabłuszkowy
*pomoc przy rozczesywaniu
*wydajna
*cena ok. 7,90 ja zapłaciłam chyba 6,- przy okazji promocji,

MINUSY:
*hmmm... nie zauażyłam jakis większych

Ideał to , to ie jest , tragedia tez nie . Ale jak dla mnie za takie pieniądze moze byc , w moim odczuciu jest neutralna , czyli ani nie szkodzi ,anie bez spektakularnch efektów :)

Używam tego produktu od: 3 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: OK. PÓŁ

Koszmarek.

Kupiłam podczas spontanicznych zakupów, gdy wymyśliłam sobie, że chcę jakąś odżywkę bez spłukiwania, najlepiej w spreju. Zgłupiałam i wzięłam akurat to nieszczęsne coś.

Odżywka nie robi NIC dobrego. Skleja włosy, nie ułatwia ich rozczesywania. Takie klejące nic.

Plusem mogłaby być cena, ale z racji tego, że odżywka jest kompletnym bublem, są to i tak pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Męczę jedno, ale powinnam raczej wyrzucić.

jak dobrze, że już się skończyła

Niestety ta odżywka bardziej mi zaszkodziła niż pomogła, strasznie wysuszyła mi końcówki włosy były po niej matowe. Nie pomagała w rozczesywaniu i nie pachniała zbyt przyjemnie na dodatek (dla mnie akurat to dobrze) była bardzo niewydajna. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Nic szczególnego

Bardzo lubie odżywki w sprayu toteż zdecydowałam się na tą głównie ze względu na przystępną cenę. Jedyne plusy jakie byłam w stanie zauważyć w ciągu kilku miesięcy stosowania to, to że ułatwia rozczesywanie włosów i bardzo ładnie pachnie, niestety nie ma właściwości, które poprawiłyby wygląd moich zniszczonych końcówek. Włosy po niej były raczej suche i szorstkie. Raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Pieniądze wyrzucone w błoto

Do tej pory najgorsza odżywka, którą potraktowałam swoje włosy. Nie jest warta nawet tych kilku złotych.
Przede wszystkim:
- w żaden sposób nie odżywia włosów
- nie działa zbawiennie na rozdwojone końcówki
- nie robi niczego przydatnego, ale za to:

- maksymalnie obciąża włosy, wysusza je do granic możliwości i do tego okropnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bez szału

Kupiłam ją na promocji w Rossmanie chcąc porównać ją do swojego ukochanego Gliss Kura. Niestety u mnie się nie sprawdziła.
Ładnie pachnie, dobrze się aplikuje na włosy, nie obciąża ich jest dostępna w każdym Rossmanie i nie jest droga. Po nałożeniu na włosy jednak nic z nimi nie robi,ani jakoś szczególnie nie pomaga ich rozczesać, ani też ich nie nawilża. Przy regularnym używaniu moje włosy na końcach nawet przesuszyła i właśnie dlatego więcej po nią nie sięgnę. Średnio wydajna przy moich długich włosach wystarczyła na prawie 4 miesiące.
Reasumując produkt tani,ale jak dla mnie bezużyteczny. Ja wracam do Gliss Kura na którym zawsze mogę polegać.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

nic ciekawego

kupiłam tą odżywke ze względu że już dużo używałam i chciałam jakąś inną wypróbować.
minusy;
-nic nie daje, nie działa , nie pomaga
-nie wydajna
-włosy nieraz mogą się wydawać gorsze niż przed użyciem

plusy;
-taka sobie cena
-daje tylko nawet ładny zapach

Używam tego produktu od: pół roku, przestałam
Ilość zużytych opakowań: niecałe

Nigdy więcej!

Kupiłam tą odżywkę z ciekawości. Była tania w porównaniu do innych tego typu odżywek. Koleżanka powiedziała, że tylko te odżywki nie obciążają jej włosów, więc kupiłam aby przetestować. Jejku, jak mi to skleja włosy... Po spryskaniu włosów tym produktem miałam takie klejące włosy, a po wyschnięciu przy skórze głowy jakieś przetłuszczone, a końcówki matowe i szorstkie w dotyku.. W dodatku, gdy użyję tej odzywki mam jakiś dziwny kolor włosów. Jestem taką miodową blondynką, jeśli można to tak nazwać, ale po użyciu tego mam jakiś taki słomiano- jajeczny kolor ? nie wiem jak to określić .. Nie podoba mi sie ten efekt. Jedyna zaleta to tylko chyba wydajność tego produktu. Jeśli chodzi o zapach to kwestia gustu, mnie nie podpadł do gustu. No ale cóż, skończę .. z trudem i bólem ale skończę ..

Używam tego produktu od: ok 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego