Kosmed, Aloevit, Płyn odżywczo-wzmacniający do włosów

Kosmed, Aloevit, Płyn odżywczo-wzmacniający do włosów

Z dodatkiem...

Cześć kochani,dziś mam dla Was recenzję wcierki,którą ulepszyłam troszkę Biostyminą.Jeśli jesteście zaciekawione jak te dwa produkty zadziałały razem,to zpraszam do dalszego czytania.
Zacznijmy może od wcierki
Od producenta:Płyn wzmacniająco - odżywczy - zawiera w swym składzie naturalne ekstrakty ziołowe z korzenia łopianu i aloesu, prowitaminę B5 (D - Pantenol), witaminy: A, E, F, H, B1, PP oraz BETAMIX (naturalne olejki eteryczne). Preparat ten wzmacnia i odżywia włosy. Dzięki działaniu obecnych w preparacie naturalnych składników, cebulki włosów ulegają wzmocnieniu i odżywieniu. Poprawie ulegnie ogólny wygląd włosów, przywrócony zostanie im naturalny połysk i elastyczność. Włosy staną się bardziej odżywione, przestaną się łamać i rozdwajać. Regularne stosowanie preparatu zapobiega wypadaniu włosów. Pozwala również pozbyć się łupieżu, łojotoku. Przeznaczone do każdego rodzaju włosów.
Skład: Aqua, Etanol (96%), Extractumetanol Ex, Calami Rhizoma, Liquidum Ex, Aloe Barbadenis, PEG-35 Polysorbate 20, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, PABA, Inositol, Calcium Pantothenate, Linoleic Acid, Bioton, PEG-40, Cananga Odorate Flower Oil, Rosmarinus Officinali, Cedrus Atlantica, 03PL001, Salvia Sclarea Oil.
Cena i dostępność:ok 10 zł,ja swój kupiłam w aptece,ale można go też dostać w wybranych sklepach zielarskich.
Zapach i wydajność:Zapach jest po prostu tragiczny,pachnie czystym spirytusem zmieszanym z bardzo ostrą wódką,ale na szczęście po wchłonięciu się w skórę głowy znika.
Biostymina-zacznijmy od tego,że tak na prawdę jest to lek zapisywany przez dermatologów na trądzik,ale obecnie można go kupić bez recepty,ma także właściwości pobudzające i wzmacniające cebulkę włosa.Opakowanie zawierające ok.10 szklanych ampułek kosztuje ok.12 zł.Biostymia ma konsystencje taką jak Aloevit i jest bezzapachowa.
Co zrobiłam z tymi dwoma produktami?Otóż na początku stosowałam Aloevit samodzielnie,ale skóra głowy po nim mnie piekła i nie widziałam też żadnych rezultatów,zaś zmieszany z czterema ampułkami Biostyminy sprawił,że moje włosy minimalnie zagęściły się w miejscach,gdzie było ich mniej.Przyznam szczerze,że oczekiwałam czegoś znacznie więcej i po Biostyminie i Aloevicie,ale niestety super efektów wow nie było.Mimo wszystko jeśli liczycie na punktowe zagęszczenie włosów to polecam tą metodę :)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zbytek ale jaki miły w użyciu :)

Nie potrzebuję tego produktu ale i tak go kupuję. Dlaczego? Bo jest tani jak barszcz, lubię go używać do masażu głowy. Wtedy mam dwa w jednym: masaż i dodatkowo wcieram w skórę głowy składniki, które ona najwyraźniej lubi... Mam potem tzw. baby hair, włosy są błyszczące i gładkie, mam przyjemne uczucie lekkiego chłodku po takim masażu, poprawia się krążenie krwi.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Średni

Płyn jest tani. W zapachu wyczuwalny jest alkohol. Jeśli chodzi o wydajność to jest ona średnia przy włosach sięgających do połowy szyi. Ja stosuję go wieczorem a z rana myję włosy. Dzięki temu płynowi włosy są błyszczące, miękkie, mniej wypadają i mniej się łamią przy prostowaniu. Gdyby nie to, że jest średnio wydajny i trzeba go zamawiać przez internet to dałabym mu 4 gwiazdki.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

pomaga!

jestem zdziwiona ze ten produkt nie ma jeszcze zadnej oceny.
kupilam go w aptece gdyz szukalam jakies naturalnej wcierki. przelalam go do spryskiwacza i tak pryskalam skalp i cala dlugosc . pozniej robilam masaz glowy.
efektem jest mnostwo baby hair, plus ogolna poprawa stanu wlosow. jedna gwiadke odjelam ze nie przyspieszyl porostu.