Odżywka do włosów z ziołem Azteków

Odżywka do włosów z ziołem Azteków

Jest to kondycjonująca odżywka do włosów.

Producent poleca stosować do każdego rodzaju włosów, a w szczególności do włosów wymagających wzmocnienia, wypadających, po farbowaniu, rozdwajających się. Hamuje wypadanie, wzmacnia i odżywia, nadaje puszystość i optycznie powiększa ich ilość, ułatwia rozczesywanie, regeneruje naskórek głowy.

Skład: Cetearyl alcohol, Dipalmitolethyl hydroxy-ethylmonium mathosulfate ceteareth-20, Fragrance, Herb extracts, Phenoxyethanol, Water

Cena: kilkanaście zł

WODNISTA

No cóż... na opakowaniu produktu wcale nie jest napisane, że można jej nie spłukiwać, także ja ją zawsze spłukiwałam. Włosy były lekko nawilżone i raczej ciężko było je rozczesać :( Wypadały tak jak wcześniej, nie zauważyłam efektów. Cena jest dosyć wysoka tym bardziej, że odżywka ma wręcz WODNISTĄ KONSYSTENCJE!!!! Muszę przyznać, iż się bardzo zawiodłam. Bardzo ciekawi mnie ta anomalia ponieważ używam żelu do higieny intymnej z tej firmy i jestem nim wręcz zachwycona (gęsty, wydajny, rewelacyjny). No ale odżywka jest do bani!

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

no cóż...

Hmm, tak szybko się skończyła, że nawet nie zdążyłam sobie porządnie wyrobić zdania na jej temat.Dlatego znaznaczyłam, że nie wiem czy ją jeszcze kupię- nie wykluczam tego, ale nie z powodu jej jakości, raczej z ciekawości, że może coś póżniej sie wydarzy, przy dłuższym używaniu. :) Bo jakość jest taka sobie.Plusem jest niewątpliwie to, że nie trzeba jej spłukiwać.Wcale nie obciąża włosów w takiej sytuacji, co jest zjawiskiem niecodziennym.Włosy są wówczas dosyć miękkie w dotyku i całkiem nieźle nawilżone.Natomiast jeśli spłuczemy, są trudność z rozczesaniem, włosy są poplątane i raczej "tępe" w dotyku.Czy włosy wzmacnia trudno mi powiedzieć- mam niejasne przeczucie że tak, ale nie mogę się wiążąco wypowiedzieć na ten temat, bo używałam jej przez dosłownie dwa tygodnie, po czym po prostu się skończyła.Jest niesamowicie NIEwydajna.Wynika to z jej konsystencji- bardzo rzadkiej, wręcz wodnistej.Poza tym,że niewydajna, to jeszcze przez tę leistość niezbyt wygodna w użyciu.Ogólnie rzecz biorąc- nie polecam.Nie wiem- może po zużyciu 15 opakowań zaobserwowałabym jakieś nieziemskie wzmocnienie włosów, ale proszę mi wybaczyć- nie mam cieprliwości do przeprowadzania takiej kuracji.Zbyt dużo świetnych odżywek znam. :D

b. dobra

uzywalam jakis czas temu i bardzo mi sluzyla wlosy sie wzmocnily nie wypadaly i rozdwajac tez sie nie rozdwajaly i na dodatek byla bardzo wydajny przetluszczaly sie tak samo chodz mimo wszystko lepiej wygladaly (albo to zasluga fryzury jaka wtedy nosilam)...

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

nawet,nawet

Napewno lepiej ocenię od szamponu z tej serii.Odżywka naprawdę wzmocniła włosy,zauważyłam także mniejsze wypadanie (to główna zaleta tej odżywki).Trochę może za rzadka,ale jak pomogła to przecież najważniejsze.

eh - nie bardzo

Taka sobie bardzo przeciętna odżywka do wlosów (dodam, ze wg mnie najgorszy produkt z tej linii)Plusem jest fakt że jest łatwa w obsłudze - nie trzeba jej spłukiwać. Nie obciąża włosów.Minusy - nie zauważyłam wzmocnienia włosów, ani tym bardziej jakiejkolwiek poprawy jeżeli chodzi o rozdwajające sie końcówki. Wlosy po zastosowaniu kosmetyku były lekko matowe, a sama odżywka ma taką lejącą się, nieprzyjemną dla mnie konsystencję.W sumie: przeciętna - nie polecam

naprawdę niezła

Bardzo dobra odżywka,którą można używać na dwa sposoby-w zależności od kondycji włosów-spłukując ją lub nie.Ja wolę spłukiwać,bo jest zbyt obciążająca dla moich włosów,"tępa" przy rozczesywaniu,ale oceniam jej działanie "główne"-wspaniale zachamowuje wypadanie włosów!Oczywiście nie stanie się to natychmiast,ale wystarczy zużyć jedno opakowanie.Jestem bardzo zadowolona-uratowała moje włosy po ciąży.Polecam.