Maybelline, Instant Age Rewind, Radiant Firming Makeup (Podkład rozświetlający)

Maybelline, Instant Age Rewind, Radiant Firming Makeup (Podkład rozświetlający)

Maybelline Instant Rewind Anti Ageing wygładza, dając natychmiastowy efekt jędrnej i promiennej skóry. Wzbogacony włóknem jedwabiu oraz ekstraktem z kofeiny, pomaga utrzymać efekt jędrnej skóry oraz zmniejsza widoczność małych zmarszczek.

fluidy
Cera
dojrzała
w buteleczce, z pompką

Znasz skład tego produktu?

bardzo przyzwoity

Używam wersji z gąbką, odcień 01 ( najjaśniejszy).

zalety:
-naprawde swietnie się rozprowadza( za sprawą silikonów ale jednak)
- świetnie kryje ale nie robi z twarzy maski
-nie zapycha (póki co)
- naturalne kolory

Wady:
- gabka- nie wiem czy da się jej normalnie używać, ja nią go rozmazuje i potem wklepuje palcami
- dość drogi( 50 zł to sporo jak na tę markę i nie robi niewiadomo-czego z twarza)

Mam wrazenie że nie jest trwaly ale na mojej skórze nic sie nie chce trzymać ( pomimo używania dodatkowo pudru) więc nie mogę tego uznac za wadę tego konkretnego produktu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[711639].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wtapia sie w skore...

Uzywalam wersji bez gabeczki i bez pompki,a podklad kupilam w USA.Buteleczka nie posiadala zadnego dozownika,ale zupelnie mi ten fakt nie przeszkadzal.Nie pamietam dokladnie jaki odcien posiadalam,ale z pewnoscia jeden z jasniejszych.Glowna wada tego produtku,ktora calkowicie go dyskwalifikowala to fakt,ze ten podklad wogole nie wtapial sie w skore.Niemilosiernie wlazil w pory i tak naprawde podkreslal wszelkie niedoskonalosci.Nie sposob bylo go rozprowadzic-zawsze powstawaly smugi.Jest to chyba najgorszy podklad firmy Maybelline jaki kiedykolwiek mialam okazje testowac.Podklad zawiera w sobie delikatne drobinkia,ale mimo to efekt jaki tworzyl na cerze wogole mi nie odpowiadal.Nie upiekszal,a wrecz wydobywal to co chcialoby sie ukryc.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: Nie zuzylam calego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[702135].usefull || 0 }}% pomocna.

Są minusy, ale...

Ogólnie nie jest najgorszy. Konsystencja całkiem w porządku, ale ta gąbeczka... Do wywalenia! Zostawia ogromne smugi, więc wspomagam się palcami. Lubię fluidy od Maybelline, ten też zasługuje na miano dobrego :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[550354].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

swietny podklad

Naprawde fantastycznie wyglada na buzi,mam wersje z gabeczka ,trzeba przekrecic i mozna rozsmarowac go ta gabeczka,ja uzywam palcow.Mam 36 lat i u mnie sprawdza sie znakomicie.Nie ma wielkiego rozswietlenia,akurat w sam raz.Mam cere mieszana wiec pod uzywam kremu matujacego.Naprawde polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[545500].usefull || 0 }}% pomocna.

w porządku

Podkład ma dobrą konsystencję, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza - jest wydajny.
Kupiłam go na allegro bo był tani, opakowanie jest tragiczne (bez pompki). Niestety szybko się ściera, trzeba przypruszyć pudrem, ale i tak po kilku godzinach na policzkach prawie go nie ma. Nie polecam nakładanie go na tłusty krem. Dobrze kryje małe niedoskonałości, nie radzi sobie z większymi, ale od tego jest korektor :)

Ogólnie plusy:
- łatwo się rozprowadza
- jest wydajny
- ładnie pachnie
- nie tworzy efektu maski
- dobrze kryje małe niedoskonałości

minusy:
- opakowanie
- szybko się ściera

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[468165].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez wad ;)

Chciałam dać mu 4 gwiazdki, ale stwierdziłam że ten podkład nie ma wad więc chyba zasługuje na miano KWC :)
Konsystencja jest cudowna, kremowa, świetnie kryje i nadaje buzi stonowany kolor - nie jednolita maska. Mam wersję z pompką, więc jest to kolejny plus. Świetnie pachnie, CUDowny kolor (light 5). Twarz jest bardzo rozświetlona, odżywiona i rozpromieniona. Szkoda, że trudno dostać go w Polsce... Podkład idealny dla każdego, POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[440144].usefull || 0 }}% pomocna.