Poudre Exquisite (Puder sypki)

Poudre Exquisite (Puder sypki)

Naturalny, jedwabisty puder sypki. Matuje i nawilża. Do opakowania, zakręconego pudełeczka, dodane jest sitko, nakładka zamykająca i puszek.

Cena: 65 zł / 30 g

mój ulubiony

Bardzo lubię ten puder, ponieważ:
- ładnie matowi,
- nie widać go na mojej twarzy,
- slicznie pachnie,
- ma bardzo przyjemny puszek,
- jest bardzo wydajny (opakowanie wystarcza mi na rok)

Wierzę, że istnieją nieco lepsze pudry, stąd obciełam jedną gwiazdkę, ale dla mnie ten ma doskonałą proporcję jakość - cena.

Używam tego produktu od: kilku lat

może być

puder ładnie matowi cerę,niestety efekt nie był długotrwały ok2-3godz;/ niestety był widoczny na twarzy,pomimo tego,że jest bardzo miałki:P odcień lekko wpadał w pomarańcz mimo tego,że jest to puder transparentny

Używam tego produktu od:xxxxxx

najlepszy jaki miałam

Świetny puder, kiedyś przejęłam po mamie, bo jej nie odpowiadał i zakochałam się. Puder bardzo ładnie matuje, na długi czas ( mam cere mieszaną). Nawet gdy nabierze się go troszkę za dużo nie powoduje efektu "pudernicy". Ma bardzo przyjemną konsystencę i zapach. Stosowanie go to czysta i matowa przyjemność. Nie mam problemu z dobraniem koloru. Jest idealny. Starcza na baardzo długo
Jeśli chodzi o opakowanie. Dobrze ze zawiera takie sitko, a nie plastikowe dziurki, dzięki niemu latwo wydobyć puder. Osłonka zabezpiecza przed wysypywaniem się pudru na gąbeczkę - która tez jest b. dobra. Jedynie opakowanie mogłoby być odrobinkę mocniejsze, ponieważ pękło mi w torebce.

Używam tego produktu od:2.5 roku

Makijaż MaxFactor

OK

Świetnie matuje cerę,czasem aż za bardzo,ale można sobie z tym poradzić;)Inne zalety:
-piękny zapach,
-cena odpowiednia do jakości,
-dobrze współgra z moją cerą,
-dobrze wykańcza makijaż,
-dodatkowy plus za to "przykrycie" plastikowe,bo dzięki temu puder się nie wysypuje

Wady:
-często mam problem z zamknięciem opakowania

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

byle jaki

To byl moj pierwszy puder sypki i najgorszy. Okropny duszacy zapach dobrze, ze nie mam pryszczy bo efekt wysypienia gwarantowany (tak miala po nim moja kolezanka), opakowanie tandetne z beznadziejnym sitkiem łatwo o wysypienie pudru. Efekty po nałozeniu?? Do kitu zero rozswietlenia mimo ze producent tego nie obiecywal;) jestem wymagajaca, buzka nie byla gładka, nie wygladala zdrowo po prostu byle jak, malo kolorow tylko dwa i ten najjasniejszy niezbyt dobrze wtapial sie w moja jasna cere , matowienia nie potrzebuje cera sucha. Krzywdy mi ten puder nie zrobil, ale cudowne efekty mam po kanebo a po nim nic nie widze. Po kilku miesiacach uzywania wyladowal na targowisku i tam sie go pozbyłam.

Używam tego produktu od:uzywałałam kilka miesiecy

beznadziejny !!

ciemnieje na twarzy, krzywo sie rozprowadza i miejscami tworza sie ciemne placki, zero matowienia.... po chwili swiece jak choinka... do tego ten bardzo intensywny, zapychajacy wrecz zapach.... zaplacilam za niego 68 zl, zaluje.... puder APC tanszy o 2/3 sprawdza sie rewelacyjnie, wytrzymuje bardzo dlugo, i nie sciera sie... ten puder Bourjois to strata kasy..... Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:....

chyba ideal :D

mam na polce juz jednego sypanca: clinique. ale moja milosc do buorjois kazala mi kupic ten puder - to byl strzal w dziesiatke! bardzo do clinique podobny a jednak dwa razy tanszy ;)

idelanie, mialko zmielony, idealny kolor, idwalny mat [ale nie plaski a taki, hmm, trojwymiarowy :D]. opakowanie troche tandetne, marne, brzydkie - ale mu to wybaczam. matuje moja cere tak, jak skrobia - idealnie i na bardzo, bardzo dlugo. czego chcec wiecej? i to za 58 zlotych? :D

Używam tego produktu od: kilku dobrych tygodni

zwykły

przecętny puder. największy zarzut: ciemnieje w ciągu dnia. jest dość widoczny na skórze. zbyt intensywnie perfumowany jak na mój gust. pomysł z sitkiem jest niewygodny. brak jasnych odcieni.
zalety: duże opakowanie, niezła cena.

Używam tego produktu od: mam go ok. 2 lata

bardzo ok

kupiłam ten puder, ponieważ lubię firmę Bourjois i potrzebowałam pudru sypkiego. jestem z niego zadowolona. mam odcień 02, który mi odpowiada, puder jest dobrze zmielony i nie robi efektu maski. za to nie podoba mi się opakowanie - nie lubię pudrów z wielowarstwowym zabezpieczeniem [sitko, plastik itd.], poza tym, pudełko już pękło mi w paru miejscach. gdyby zmienili jego wygląd zewnętrzny z pewnością otrzymałby wyższe noty. na razie tylko 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

bbbbbb dobry!

Mam bardzo sucha skore i zawsze na jesien i zime kupuje puder lub podklad zeby sie cgronic przed zimnem(i nie wygladac blado). naogol wszystki dotychaczasowe wysuszaly skore dodatkowo,mimo nawilzajacych wlasciwosci, brudzily kurtke.
ten nie brudzi, jest naprawde nawilzajacy, nie odznacza sie na twarzy, wygladza skore!
minusem jest opakowanie...

Używam tego produktu od:pol roku

oceniam na db

puder dobrze sie "laczy" z kolorem skory.a;e niestety ma duszacy zapach i troche niepraktyczne opakowanie. Siteczko nie dokonca sie sprawdza.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zależy do czego :)

Puder jest bardzo dobry, kiedy nakładam go wieczorem na cienką warstwę lekkiego kremu nawilżającego. Jest wtedy niewidoczny, ładnie matuje twarz, którą można jeszcze ożywić pudrem rozświetlającym.
Nie sprawdza się natomiast na dzień, kiedy jestem wysmarowana grubo kremem z filtrem :( Da się go użyć, ale wymaga to wprawy i nieźle trzeba się nagimnastykować, aby pudru nie było widać. Na grubej warstwie filtra puder wygląda na zbyt grubo zmielony, poza tym miejscami jakby ciemniał. Może to wina filtrów, ale znam puder, który radzi sobie z takimi przeciwnościami :)
Ładnie pachnie, ode mnie gigantyczny plus za siateczkę - nie przepadam za pudrami z dziurkowanym wieczkiem, którymi trzeba potrząsnąć, żeby wydobyć puder. Pudełko jest niestety kiepsko zamykane (nie nadaje się na podróż) - ale kiedy stoi sobie spokojnie na półce, jest OK.
Jest tani i wydajny, wadą jest niewielka ilość odcieni... Ja mam sable elegant (01) i czasami wolałabym żeby był jaśniejszy.
Acha, puder nazywa się "exquise" a nie "exquisite" ;)

Używam tego produktu od: dawna