TriAcneal (Krem na niedoskonałości skóry i zmiany trądzikowe)

TriAcneal

Cena już od 42,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem na niedoskonałości skory i zmiany trądzikowe do codziennej pielęgnacji skóry z zaawansowanymi zmianami - zaskórniki, grudki, krosty - w trądziku pospolitym.
Aktywne składniki działają na kilku poziomach:
- Efectiose (0,1%): zmniejsza objawy zapalne
- Retinaldehyd (0,1%): redukuje ilość zaskórników
- Kwas glikolowy (6%): działa złuszczająco
Woda termalna Avene ma działanie kojące i przeciwzapalne.
Pierwszych pozytywnych efektów można oczekiwać po co najmniej 3 tygodniach regularnego używania. Z uwagi na obecność kwasu glikolowego, na początku stosowania stan skóry może ulec przejściowemu pogorszeniu.
Zastąpiony przez emulsję TriAcneal Expert.

na noc
bez parabenów
w tubce
krem
<50ml

Napisanych recenzji: 16

Koniec niedoskonałości!

Jestem bardzo zdziwiona poniższymi opiniami, jednak fakt każdy inaczej reaguje na różne kosmetyki.
Koleżanka poleciła mi na problem z trądzikiem. A leczyłam go ok. 8 lat. W końcu kosmetyk, który faktycznie mi pomógł i to bardzo szybko. Duuuuuuuuże efekty zauważyłam po ok. 2 miesiącach. Lekko pomógł na przebarwienia, ale najbardziej na niedoskonałości. Aktualnie jest nowsza formuła i ciężko już znaleźć je w aptekach, lecz nowa formuła jest również ok. Mniej podrażnia..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1146691].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Pomłka

Długo się wahałam, czy zrecenzować ten produkt, ponieważ nie byłam pewna, czy jestem grupą docelową. Całe życie mam bezproblemową cerę, żadnych trądzików, przebarwień czy innych plag egipskich. Ale jestem posiadaczką tłustej cery i w związku z tym mam kolekcję rozszerzonych porów na nosie i okolicy, trochę na czole i na brodzie. Nie jest to bardzo widoczne, ale wiadomo - jak się zbliży twarz do lustra na 3 cm, to wypatrzy się nawet to czego tam nie ma. Mam też w tych porach trochę zaskórników, które (o zgrozo) wyciskam na żywca jak tylko zauważę. Producent pisze o pielęgnacji cery z zaskórnikami, rozumiem, że pielęgnacja ma polegać na likwidacji zaskórników, a nie pielęgnacji tychże, żeby miały się dobrze i trwały na twarzy.
Moje zaskórniki po zużyciu całego opakowania tego kremu mają się znakomicie, są wszystkie w komplecie, żaden się nie wyprowadził. Pory są rozszerzone tak jak były, nie pamiętam czy miało się coś zmienić w tym względzie.
Natomiast to, co mnie od tego kremu odrzuca to jego aplikacja. Pod tym względem jest to zdecydowanie najgorszy kosmetyk z jakim miałam do czynienia. Żółta gęstawa maź tępo rozprowadza się na twarzy tworząc jakąś ciężką do nazwania warstwę, która się maże, waży, nie da się tego rozprowadzić na skórze. Nakładam toto na umytą twarz, a mam wrażenie jakbym smarowała po warstwie oleju, krem ciągnie się za palcami i roluje. Niemożliwe jest też nałożenie na to czegoś innego typu krem BB czy krem nawilżający.
Zużyłam go tylko na noc, na dzień nie było sposobu. Do dzisiaj nie wiem jakie było jego przeznaczenie, bo na opakowaniu nie ma żadnych informacji, a kartonik dawno wyrzuciłam. Zapłaciłam za ten specyfik stanowczo za dużo żeby takie rzeczy mogły mieć miejsce.
Dodatkowo nie podoba mi się kiedy kosmetyk sprzedawany w Polsce nie ma na opakowaniu informacji w naszym języku - mamy tu grecki, niemiecki, włoski, hiszpański i chyba portugalski nawet, ale polskiego brak. Producenci chyba powinni się nauczyć co na takie coś mówi polskie prawo, zwłaszcza, że na polskich produktach umieszcza się informacje w bardzo wielu językach, a już na pewno w angielskim (nawet jeśli ten produkt jest tylko paczką pomidorów i nigdy nie wyjedzie za granicę naszego kraju).
Podsumowując: koszmarna aplikacja, brak działania, plusów brak, ale krzywdy też nie zrobił. Może jest po prostu nie dla mnie.

Używam tego produktu od: męczyłam go z rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141511].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Nie dla mnie

Przychodzę ze szkoły do domu a na mnie czekała już paczka od SP z małym liścikiem oraz małą tubką kremu marki Avene z serii TriAcneal czyli tą walczącą z trądzikiem. Dostałam miniaturkę więc traktowałam ją na najbardziej nasilone miejsca niedoskonałościami i traktowałam jak bóstwo, żeby zużyć ją do końca ponieważ bardzo często chciałam kupić coś z tej firmy jednak zawsze coś mi stawało na drodze, najbardziej to, że kompletnie nie miałam porównania cd jej działania.

Jeśli chodzi o samo przeznaczenie Avene to jest to krem na niedoskonałości i zmiany trądzikowe do codziennej pielęgnacji skóry z zaawansowanymi zmianami. Jego koszt za 30ml wynosi około 50zł i jest to dermokosmetyk

Działa w trzech etapach : zmniejszenie objawów zapalnych, zredukowanie ilości zaskórników, złuszczenie. Krem ma gęstą, fajną konsystencję koloru żółtego. Miło się go rozprowadza po skórze, nie szczypie przy nakładaniu. Nie nakładam go na całą twarz w związku z czym jest wydajny. Bardzo podoba mi się również jego opakowanie, białe, klasyczne z minimalistycznymi detalami.

Podobno pierwszych pozytywnych efektów można oczekiwać po co najmniej 3 tygodniach regularnego używania. Mojej skóry nie wysuszył, nie podrażnił, nie wyleczył w taki sposób jaki od niego oczekiwałam, jak dla mnie - średniak, ponieważ używałam tyle, ile radzi producent a niestety wydaje mi się, że moje pryszcze znikały po prostu w swoim własnym tempie a nie dzięki temu kremowi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094611].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 123

Dołączam do grona niezadowolonych recenzentek.

Przeważnie nie czytam recenzji innych przed wystwieniem swoich, idę na żywioł i piszę co myślę o danym produkcie.

Tym razem poczytałam trochę, bo wiązałam ogromne nadzieje z tym kremem i widzę, że nie tylko mnie tak mocno rozczarował:

1. Pomimo używania na poszczególne partie twarzy, zrobił spustoszenie na całej facjacie, dosłownie wszędzie: powieki nawet mam jak pergamin, skóra jest jakby poparzona, złazi płatami nawet w miejscach gdzie nie smarowałam się tym kremem np. pod oczami;

2.Używanie mega nieprzyjemne, zapach brzydki, jakby wody utlenionej. Roluje się i barwi na żółto;

3. Działanie na pryszcze nijakie, bo pomimo mega przesuszenia, łuszczenia itp. pojawiają mi się wypryski, co już dawno mi się nie zdażało. Być może przez używanie ton kremów nawilżających, no ale co zrobić jak twarz aż pali się czerwonością. Zatem jeśli chodzi o działanie przeciwtrądzikowe, to mija się z celem przesuszać cerę, żeby potem ją zapchać kremami.

Ja rozumiem, że producent zastrzega sobie, że stan skóry może się pogorszyć w sensie wysypu pryszczy, ale u mnie miał on miejsce nie na początku stosowania, tylko później, zapewne jako efekt zaczopowania łuszczącą się skórą i innymi kremami.

Jedna gwiazdka za (życzeniowe z mojej strony) działanie przeciwzmarszczkowe, bo mogę założyć, że to mega złuszczanie pewnie spłyci mi zmarszczki a skóra się pewnie wkrótce odrodzi. Tak mi się marzy, bo na razie nie mogę z nią dojść do ładu.

Dodam tylko, że to nie jest mój pierwszy krem z kwasami, czy retinolem a moja cera jest naprawdę tłusta i odporna na ich działanie... a ten krem spustoszył mi twarz. Nie spodziewałam się, że coś może być dla mnie za mocne. Dlatego ostrzegam, bo posiadaczki bardzej wrażliwej cery mogą się sparzyć. Dosłownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065511].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

nie wiem czy kupiłabym ponownie

Stosowałam ten krem przez 3 miesiące na początku byłam nim zachwycona zaskórniki zaczęły znikać, jednak już po dwóch miesiącach miałam ich jeszcze więcej i tak zostało do końca stosowania kremu, w dodatku po skończonej jednej tubce kremu zaskórników pojawiło się więcej.

Ilość zużytych opakowań: zużyte całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062361].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 45

Napisanych recenzji: 506

nieprzyjemne stsowanie - jak maść

Triacneal miał być takim 2w1: działać przeciwtrądzikowo i przeciwzmarszczkowo jednocześnie, w obu przypadkach profilaktycznie. Niestety jest tak nieprzyjemny, że go nie używam, tylko męczę. Krem ma postać perłowo-żółtej maści i tępą konsystencję. Trudno się rozsmarowuje, pozostawia tą żółtą powłokę, nie daje żadnego poczucia komfortu, ma niezbyt przyjemny zapach. Generalnie naprawdę ma się wrażenie, że stosuje się z przymusu jakiś lek w postaci maści, a nie kosmetyk. Efekty są w moim przypadku marne (oceniam tu działanie przeciwtrądzikowe). Nie zapobiega powstawaniu wyprysków i nie goi wystarczająco skutecznie tych, które się pojawią. To miał być lepszy krem niż Effaclar Duo+, idealny dla mojej 30-letniej cery z drobnymi problemami trądzikowymi, głównie w okolicach brody, a okazał się bardzo nieprzyjemnym produktem nie dorastającym do pięt rewelacyjnemu i błyskawicznie działającemu Effaclarowi.

Używam tego produktu od: kilka msc
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056311].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 669

Napisanych recenzji: 1519

KWC: prawdziwy ideał

Odkryłam krem idealny, który raz na zawsze wyleczył mnie z jakichkolwiek problemów ze skórą.
Już po 3 dniach używania zauważyłam, że wszystkie wypryski w magiczny sposób zniknęły. Kremu używam już od około miesiąca, a jeszcze się nie skończył. Wiem, że na pewno kupię kolejną tubkę, mimo nie najniższej ceny. Odkąd go używam na mojej buzi nie pojawił się ani jeden nowy wyprysk, więc to musi być zasługa tego kosmetyku.
Zabawne jest to, że jest on bardzo... żółty. Używam go wyłącznie na noc, tuż po posmarowaniu mam buzię tak żółtą, że wszystkie napotkane osoby pytają, czy coś mi się stało:) Konsystencja super, gładko się smaruje, wchłania się szybciutko, bardzo przyjemnie pachnie.
Krem idealny, taki na wieki.

Minusy:
-buzia robi się cała żółta.

Cechy neutralne:
-cena.

Plusy:
-idealne działanie. redukcja wyprysków, zapobieganie powstawaniu nowych,
-dobrze się wyciska z tubki,
-bardzo dobrze się go rozprowadza,
-pięknie pachnie,
-szybko się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044273].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Bardzo go lubię

Jest to bardzo fajny krem, który stosuję w przerwie stosowania Atredermu 0,05%. Jest fajnym uzupełnieniem po skończonej kuracji. W przypadku mojej twarzy sam nie zdziałałby cudów, ale muszę przyznać że utrzymuje efekty Atredermu przez cały czas :)

Plusy:
+ rozjaśnia
+ przebarwienia są mniej widoczne
+ nie katuje twarzy
+ ma konsystencję i kolor, które ja osobiście uwielbiam
+ dobrze się wchłania
+ skuteczny na wszelkie niespodzianki

Minusy:
+ w pojedynkę na mojej cerze nie robi spektakularnych efektów, za co odejmuję gwiazdkę

Produkt bardzo polecam!

I chciałabym odnieść się do komentarza Vivix - jak można ocenić produkt po 4 dniach stosowania? W przypadku zarówno retinolu jak i retinalu na efekty możesz czekać nawet kilka miesięcy... Nie zaniżaj oceny produktu, który zadziałał u Ciebie tak jak powinien zadziałać: wysyp i przesuszenie to są niektóre ze skutków stosowania. Dobry nawilżacz i cierpliwość - warto się przemęczyć.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042889].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 323

stały produkt w mojej kosmetyczce

Najlepszy produkt na trądzik ever. I dodatkowo na zmarszczki :)

stosuję z małymi przerwami od kilku lat i spisuje się świetnie.
Podczas rozpoczynania kuriacji powoduje pogorszenie się skóry, bo to retinaldehys powoduje, że wyrzuca ona wszystkie toksyny na zewnątrz. trwa to około 2-3 tygodnie. a potem mamy spokój, ponieważ znacznie redukuje wysyp niespodzianek, uspokaja skórę, lekko złuszcza, ściąga poory.
Jak dla mnie najlepszy kosmetyk apteczny skierowany w ten problem :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036757].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

dooobry!

Dziewczyny, szczerze polecam ten dermokosmetyk!

Po 2 miesiącach regularnego stosowania, zauważyłam dosyć spore rozjaśnienie blizn potrądzikowych.
Jak dotąd, to jedyny krem, który wyróżnia się dla mnie na tle innych, działaniem redukującym blizny potrądzikowe.
Dobrze radził też sobie z poważniejszymi zmianami.

Czasami przesuszał skórę, ale pomagało wtedy zredukowanie częstotliwości stosowania lub też treściwe kremy nawilżające.
Generalnie na efekty trzeba poczekać, ale warto być wytrwałym. :-)

Godny polecenia!

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035543].usefull || 0 }}% pomocna.