Krem do zmęczonych nóg i stóp chłodzący

Krem do zmęczonych nóg i stóp chłodzący

Skutecznie usuwa uczucie "ociężałych" nóg. Łagodzi objawy obrzęków i skłonność do wybroczyn, poprawia wygląd i koloryt skóry w obrębie żylaków. Jest to efekt działania naturalnych i skutecznych ekstraktów kasztanowca i bluszczu. W wyniku ich działania następuje poprawa krążenia. Zostają wzmocnione i uszczelnione ścianki naczyń krwionośnych. Krem zmniejsza skłonność do twardnienia i rogowacenia naskórka pięt, zmiękcza i uelastycznia. Poprawia nawilżenie i natłuszczenie skóry nóg oraz zmniejsza rogowacenie skóry na łydkach i udach. Wygładza skórę i redukuje nadmierne złuszczanie naskórka.

Cena: ok. 6-7 zł

naprawdę ok

Po pierwszej aplikacji nie mogłam się doczekać kolejnego wieczoru, zeby móc nim znów posmarować stopy ;)
Później mój entuzjazm osłabł, ale to tylko dlatego, że szybko się nudzę - sam kosmetyk jest właściwie bez zarzutu, choć mógłby trochę bardziej chłodzić. Ma przemiłą konsystencję, świetnie się rozsmarowuje, dobrze się wchłania. Nakładam go na łydki i stopy i skóra jest przyjemnie natłuszczona, ale nie "mokra". Przyjemnie pachnie, jest tani. Gdyby bardziej odżywiał skórę i mocniej chłodził byłby hitem.

Miły chłodek

Istotnie chłodzi, łagodząc przy tym ból stóp. Pozostawia uczucie odprężenia. Skóra po jego użyciu jest delikatna, nawilżona. Wchłania się średnio, więc używałam go tylko wieczorami. Nie stosowałam do nóg, więc nie wiem, czy rzeczywiście uszczelnia naczynia krwionośne, ale jako krem do stóp sprawdza się znakomicie, zwłaszcza w ciepłe dni.

ilość zużytych opakowań: jedno, ale kupię następne.

Polecam!

Nie mam problemow z zylakami i stosowalam ten krem gownie do pielegnacji stop. Naprawde bardzo doobrze pielegnuje - skora jest nawilzona i swieza wiele godzin po aplikacji. Przyjemnie chlodzi stopy.