Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Colgate, Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Colgate, Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Jej specjalna formuła z Przyspieszczami Wybielania zawiera składniki podobne do tych używanych przez dentystów! Usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego aby pomóc Ci uzyskać uśmiech bielszy o jeden odcień w jeden tydzień. Systematyczne używanie pasty, pozwala utrzymać bielsze zęby na dłużej.

Naprawde wybiela

Przetestowalam juz rozne produkty do domowego wybielania zebow: system bialej perly z nakladkami, biala perla jutro impreza, blanx white shock z lampa uv, rozne pasty wybielające - efekty byly niewidoczne a ja pogodzilam sie z faktem, ze domowym sposobem moich zebow wybielic sie nie da. Jednak kiedy w drogerii spotkalam promocje colgate 1+1 gratis uznalam, ze sprobuje, ze pewnie i tak nie wybieli ale pasta jak pasta - ma zeby umyc i nie podraznic dziasel, a skoro jest dolaczona gratis do tej co zwykle kupuje, to po prostu dostane dwie pasty w cenie jednej. Jakie bylo moje zdziwienie jak po 3 tygodniach uzywania pasty zrobilam sobie zdjecie z grupka znajomych a moje zeby byly najbielsze ze wszystkich! I to bez zadnych dziwnych nakladek na zeby i lamp uv!

Zalety:
-wybiela!!!
-lagodny mietowy smak
-niska cena w porownaniu do innych preparatow do domowego wybielania zebow
-sposob uzycia - wystarczy myc nia zeby

Wady
-slabe wlasciwosci myjace -trzeba szczotkowac dluzej niz pasta colgate total, zeby uzyskac gladkosc i czystosc zebow

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557536].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Bardzo ładnie wybiela zeby i dokładnie czyści. W połączeniu w elektryczną szczoteczką tworzą duet idealny. Tania, łatwo dostępna. Nie powoduje nadwrażliwości zębów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551521].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt!

Pasta usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego. Systematyczne używanie pasty powaliło mi uzyskać wyraźnie bielsze zęby. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529281].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja ciąża

Bubel

Jestem za bardzo podatna na reklamy. Wiem to ale za każdym razem na mnie działają. Od pasty wymagałam wybielenia, ktorego mi nie zapewniła. Wysoka cena jak za taka malutka tubkę. Mycie średnie, kremowa konsystencja. Odświeżenie oddechu także przeciętne. Niestety ale nie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507006].usefull || 0 }}% pomocna.

przeciętniak

Zwykła pasta do zębów. Nie zrobiła na mnie dużego wrażenia. Liczyłam na choć małą różnicę w kolorze zębów. Jednak zawiodłam się. Pasta po prostu dobrze czyściła ale nie robiła nic więcej. W smaku jest bardzo delikatna i nie pali przy jej używaniu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421286].usefull || 0 }}% pomocna.

Prymuska.

Ostatnio to moja ulubiona pasta.

+ jest gęsta i wydajna
+ dobrze się pieni
+ ma miętowy, przyjemny smak
+ odświeża oddech na wiele godzin
+ dobrze myje zęby
+ są gładkie
+ usuwa osady z herbaty, kawy
+ wybiela
+ nie podrażnia.

Neutralne:
- dość wysoka cena, ale często w promocji
- łatwo ją pomylić z innymi pastami z tej serii, różni je tylko napis
- żelowa konsystencja, za którą nie przepadam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345251].usefull || 0 }}% pomocna.

O TAK!

Pasta jest po prostu świetna. Nie spodziewałam się po niej takich rezultatów. Rzeczywiście wybiela, po około 2-3 tygodniach stosowania moje żeby były i są bialutkie, a piję dużo kawy i wina. Jest mega wydajna, Dobrze myje i odświeża oddech. Naprawdę chce się ją stosować. Na pewno do niej wrócę,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344951].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Pasta jest dosyć tania i ma bardzo wygodne opakowanie. Jest wydajna, dobrze się pieni i w smaku też jest niezła. Niestety nie zauważyłam jakiegoś wybielenia zębów, ale spisuje się dobrze, bo dobrze czyści zęby i odświeża oddech. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338301].usefull || 0 }}% pomocna.

Intensywny smak, ale nie wybiela

Pasta ma niebieską, żelową, dość gęstą konsystencję i dużo drobinek. Dość dobrze się pieni i oczyszcza zęby. Ma bardzo intensywny, miętowy smak, taki, który bardzo lubię.. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Nie jest jedna wydajna a i efektów wybielenia również nie zauważyłam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1166776].usefull || 0 }}% pomocna.

Wybiela przy dłuższym stosowaniu

Ostatnio dbam bardziej o zęby, więc i lepsze pasty poszły w ruch. Pastę podkradłam rodzicom hihih :) pasta delikatnie przy dłuższym stosowaniu wybiela, nie podrażnia dziąseł, więc nie krwawią a i delikatnie odświeża oddech.
Nie mam się czego przyczepiać, pasta głównie ma myć i nie podrażniać dziąseł co robi.

Używam tego produktu od: Od 4 MSC. Co kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i połowe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116601].usefull || 0 }}% pomocna.