Colgate, Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Colgate, Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Jej specjalna formuła z Przyspieszczami Wybielania zawiera składniki podobne do tych używanych przez dentystów! Usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego aby pomóc Ci uzyskać uśmiech bielszy o jeden odcień w jeden tydzień. Systematyczne używanie pasty, pozwala utrzymać bielsze zęby na dłużej.

Ok

Bez wątpienia wybiela zęby, co jest zauważalne przy systematycznym stosowaniu. Konsystencja jak dla mnie jest w porządku, opakowanie poręczne i przyjemne dla oka. Jak dla mnie produkt trochę podrażnia dziąsła i ma nieco za słabe działanie odświeżające, ale jak najbardziej zasługuje na ocenę dobrą.

Świeży żel z dodatkami

Zatęskniłam za zwykłą, drogeryjną pastą, a tu żel. Niemal przezroczysta forma plus białe kryształki i maleńkie niebieskie drobinki, kropeczki. Za takim myciem tęskniłam. Produkt dobrze się pieni, w zależności od doboru szczoteczki może się trochę ślizgać, ale wystarczy oszczędnie z ilością, którą nakładamy. Zapach i smak są świeże, ale nie drapiące, nie przesuszają, nie dostałam też zapalenia okolic ust, co miało miejsce niejednokrotnie, gdy używałam takich zwykłych past z fluorem. Konsystencja dosyć gęsta, wydajna. Opakowanie wygodne, tubka może stać, nie ma odkręcania, więc nic się nie zgubi. Cena niska, dostępność szeroka. Co do właściwości wybielających nie nazwałabym ich niesamowitymi, ale faktycznie rozjaśnienie jest.

Naprawde wybiela

Przetestowalam juz rozne produkty do domowego wybielania zebow: system bialej perly z nakladkami, biala perla jutro impreza, blanx white shock z lampa uv, rozne pasty wybielające - efekty byly niewidoczne a ja pogodzilam sie z faktem, ze domowym sposobem moich zebow wybielic sie nie da. Jednak kiedy w drogerii spotkalam promocje colgate 1+1 gratis uznalam, ze sprobuje, ze pewnie i tak nie wybieli ale pasta jak pasta - ma zeby umyc i nie podraznic dziasel, a skoro jest dolaczona gratis do tej co zwykle kupuje, to po prostu dostane dwie pasty w cenie jednej. Jakie bylo moje zdziwienie jak po 3 tygodniach uzywania pasty zrobilam sobie zdjecie z grupka znajomych a moje zeby byly najbielsze ze wszystkich! I to bez zadnych dziwnych nakladek na zeby i lamp uv!

Zalety:
-wybiela!!!
-lagodny mietowy smak
-niska cena w porownaniu do innych preparatow do domowego wybielania zebow
-sposob uzycia - wystarczy myc nia zeby

Wady
-slabe wlasciwosci myjace -trzeba szczotkowac dluzej niz pasta colgate total, zeby uzyskac gladkosc i czystosc zebow

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Super

Bardzo ładnie wybiela zeby i dokładnie czyści. W połączeniu w elektryczną szczoteczką tworzą duet idealny. Tania, łatwo dostępna. Nie powoduje nadwrażliwości zębów.

Dobry produkt!

Pasta usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego. Systematyczne używanie pasty powaliło mi uzyskać wyraźnie bielsze zęby. Polecam!

Bubel

Jestem za bardzo podatna na reklamy. Wiem to ale za każdym razem na mnie działają. Od pasty wymagałam wybielenia, ktorego mi nie zapewniła. Wysoka cena jak za taka malutka tubkę. Mycie średnie, kremowa konsystencja. Odświeżenie oddechu także przeciętne. Niestety ale nie.

przeciętniak

Zwykła pasta do zębów. Nie zrobiła na mnie dużego wrażenia. Liczyłam na choć małą różnicę w kolorze zębów. Jednak zawiodłam się. Pasta po prostu dobrze czyściła ale nie robiła nic więcej. W smaku jest bardzo delikatna i nie pali przy jej używaniu.

Prymuska.

Ostatnio to moja ulubiona pasta.

+ jest gęsta i wydajna
+ dobrze się pieni
+ ma miętowy, przyjemny smak
+ odświeża oddech na wiele godzin
+ dobrze myje zęby
+ są gładkie
+ usuwa osady z herbaty, kawy
+ wybiela
+ nie podrażnia.

Neutralne:
- dość wysoka cena, ale często w promocji
- łatwo ją pomylić z innymi pastami z tej serii, różni je tylko napis
- żelowa konsystencja, za którą nie przepadam.

O TAK!

Pasta jest po prostu świetna. Nie spodziewałam się po niej takich rezultatów. Rzeczywiście wybiela, po około 2-3 tygodniach stosowania moje żeby były i są bialutkie, a piję dużo kawy i wina. Jest mega wydajna, Dobrze myje i odświeża oddech. Naprawdę chce się ją stosować. Na pewno do niej wrócę,

Dobra

Pasta jest dosyć tania i ma bardzo wygodne opakowanie. Jest wydajna, dobrze się pieni i w smaku też jest niezła. Niestety nie zauważyłam jakiegoś wybielenia zębów, ale spisuje się dobrze, bo dobrze czyści zęby i odświeża oddech. Polecam.

Intensywny smak, ale nie wybiela

Pasta ma niebieską, żelową, dość gęstą konsystencję i dużo drobinek. Dość dobrze się pieni i oczyszcza zęby. Ma bardzo intensywny, miętowy smak, taki, który bardzo lubię.. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Nie jest jedna wydajna a i efektów wybielenia również nie zauważyłam.

Wybiela przy dłuższym stosowaniu

Ostatnio dbam bardziej o zęby, więc i lepsze pasty poszły w ruch. Pastę podkradłam rodzicom hihih :) pasta delikatnie przy dłuższym stosowaniu wybiela, nie podrażnia dziąseł, więc nie krwawią a i delikatnie odświeża oddech.
Nie mam się czego przyczepiać, pasta głównie ma myć i nie podrażniać dziąseł co robi.

Używam tego produktu od: Od 4 MSC. Co kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i połowe