Colgate, Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Colgate, Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Cena już od 5,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Jej specjalna formuła z Przyspieszczami Wybielania zawiera składniki podobne do tych używanych przez dentystów! Usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego aby pomóc Ci uzyskać uśmiech bielszy o jeden odcień w jeden tydzień. Systematyczne używanie pasty, pozwala utrzymać bielsze zęby na dłużej.

Prymuska.

Ostatnio to moja ulubiona pasta.

+ jest gęsta i wydajna
+ dobrze się pieni
+ ma miętowy, przyjemny smak
+ odświeża oddech na wiele godzin
+ dobrze myje zęby
+ są gładkie
+ usuwa osady z herbaty, kawy
+ wybiela
+ nie podrażnia.

Neutralne:
- dość wysoka cena, ale często w promocji
- łatwo ją pomylić z innymi pastami z tej serii, różni je tylko napis
- żelowa konsystencja, za którą nie przepadam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345251].usefull || 0 }}% pomocna.

O TAK!

Pasta jest po prostu świetna. Nie spodziewałam się po niej takich rezultatów. Rzeczywiście wybiela, po około 2-3 tygodniach stosowania moje żeby były i są bialutkie, a piję dużo kawy i wina. Jest mega wydajna, Dobrze myje i odświeża oddech. Naprawdę chce się ją stosować. Na pewno do niej wrócę,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344951].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Pasta jest dosyć tania i ma bardzo wygodne opakowanie. Jest wydajna, dobrze się pieni i w smaku też jest niezła. Niestety nie zauważyłam jakiegoś wybielenia zębów, ale spisuje się dobrze, bo dobrze czyści zęby i odświeża oddech. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338301].usefull || 0 }}% pomocna.

fakty i mity depilacja

Intensywny smak, ale nie wybiela

Pasta ma niebieską, żelową, dość gęstą konsystencję i dużo drobinek. Dość dobrze się pieni i oczyszcza zęby. Ma bardzo intensywny, miętowy smak, taki, który bardzo lubię.. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Nie jest jedna wydajna a i efektów wybielenia również nie zauważyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1166776].usefull || 0 }}% pomocna.

Wybiela przy dłuższym stosowaniu

Ostatnio dbam bardziej o zęby, więc i lepsze pasty poszły w ruch. Pastę podkradłam rodzicom hihih :) pasta delikatnie przy dłuższym stosowaniu wybiela, nie podrażnia dziąseł, więc nie krwawią a i delikatnie odświeża oddech.
Nie mam się czego przyczepiać, pasta głównie ma myć i nie podrażniać dziąseł co robi.

Używam tego produktu od: Od 4 MSC. Co kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i połowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116601].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Lubię tę pastę, sama nie widzę efektu, ale często słyszę komplementy nt. bieli moich zębów. Odświeża, oczyszcza i troszkę wybiela, choć nie od razu. Jest tania, mało wydajna, ale często w promocji. Raczej kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1069746].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajna

Nie istnieje chyba pasta do zębów, która wybieli je na tyle na ile byśmy oczekiwały. Ta też do nich nie należy, ale...
-zapewnia ładny,naturalny,nie zbyt mocny efekt wybielenia
-nie podrażnia
Brakuje mi tylko efektu odświeżenia, jak dla mnie jest za mało miętowa. Muszę dosyć długo szorować zęby żebym poczuła,że są dokładnie umyte.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030604].usefull || 0 }}% pomocna.

Ekstra

Pasta jest genialna. Wybieliłam nią zęby o jeden ton, ponad to zawsze po myciu zęby są optycznie bielsze. Dobrze się pieni, nie powoduje wrażliwości, cenowo okej, wydajność dobra, niezbyt mocna, pozostawia przyjemny zapach i świeżość, opakowanie objętościowo trochę za małe. Ale dla mnie i tak super!

Używam tego produktu od: lutego 2015
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027820].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Pasta sprawdza się idealnie nawet przy wrażliwych zębach. Może nie wybiela tak spektakularnie jak obiecuje producent, jednak efekt wybielenia jest widoczny. Sprawia wrażenie delikatnej dla zębów i dziąseł, a przy tym świetnie pachnie i daje uczucie świeżości. Używam jej na zmianę ze specjalistycznymi pastami do zębów wrażliwych i to jedyna pasta, którą mogę stosować poza nimi, po innych czuję straszny ból. Po tej jedynie usta są nieco przesuszone mimo dokładnego zmycia.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019837].usefull || 0 }}% pomocna.

Bolą po niej zęby

Nie poradzę, po jej używaniu bolą mnie dziąsła, jest za ostra, za mocna, sama nie wiem jaka. W moim przypadku nic się nie wybiela, więc stosowanie nie ma większego sensu. Nie należy do tanich, w opakowaniu nie jest jej dużo. Pieni się ok, ale podczas mycia czuć nieprzyjemne ścieranie - to ja już wolę jednorazowe piaskowanie u dentysty. Dobrze czyści, ale boję się, że jest szkodliwa na dziąsła, ja mam po niej wrażliwsze zęby, więc podziękuję.
1 opakowanie wystarczało mi na około miesiąc

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017975].usefull || 0 }}% pomocna.