Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Max White One

Cena już od 5,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Jej specjalna formuła z Przyspieszczami Wybielania zawiera składniki podobne do tych używanych przez dentystów! Usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego aby pomóc Ci uzyskać uśmiech bielszy o jeden odcień w jeden tydzień. Systematyczne używanie pasty, pozwala utrzymać bielsze zęby na dłużej.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 55

Napisanych recenzji: 435

Intensywny smak, ale nie wybiela

Pasta ma niebieską, żelową, dość gęstą konsystencję i dużo drobinek. Dość dobrze się pieni i oczyszcza zęby. Ma bardzo intensywny, miętowy smak, taki, który bardzo lubię.. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Nie jest jedna wydajna a i efektów wybielenia również nie zauważyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1166776].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 32

Wybiela przy dłuższym stosowaniu

Ostatnio dbam bardziej o zęby, więc i lepsze pasty poszły w ruch. Pastę podkradłam rodzicom hihih :) pasta delikatnie przy dłuższym stosowaniu wybiela, nie podrażnia dziąseł, więc nie krwawią a i delikatnie odświeża oddech.
Nie mam się czego przyczepiać, pasta głównie ma myć i nie podrażniać dziąseł co robi.

Używam tego produktu od: Od 4 MSC. Co kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i połowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116601].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 329

Napisanych recenzji: 1169

Lubię

Lubię tę pastę, sama nie widzę efektu, ale często słyszę komplementy nt. bieli moich zębów. Odświeża, oczyszcza i troszkę wybiela, choć nie od razu. Jest tania, mało wydajna, ale często w promocji. Raczej kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1069746].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

Napisanych recenzji: 65

Całkiem fajna

Nie istnieje chyba pasta do zębów, która wybieli je na tyle na ile byśmy oczekiwały. Ta też do nich nie należy, ale...
-zapewnia ładny,naturalny,nie zbyt mocny efekt wybielenia
-nie podrażnia
Brakuje mi tylko efektu odświeżenia, jak dla mnie jest za mało miętowa. Muszę dosyć długo szorować zęby żebym poczuła,że są dokładnie umyte.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030604].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 175

Ekstra

Pasta jest genialna. Wybieliłam nią zęby o jeden ton, ponad to zawsze po myciu zęby są optycznie bielsze. Dobrze się pieni, nie powoduje wrażliwości, cenowo okej, wydajność dobra, niezbyt mocna, pozostawia przyjemny zapach i świeżość, opakowanie objętościowo trochę za małe. Ale dla mnie i tak super!

Używam tego produktu od: lutego 2015
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027820].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 9

Bardzo dobry produkt

Pasta sprawdza się idealnie nawet przy wrażliwych zębach. Może nie wybiela tak spektakularnie jak obiecuje producent, jednak efekt wybielenia jest widoczny. Sprawia wrażenie delikatnej dla zębów i dziąseł, a przy tym świetnie pachnie i daje uczucie świeżości. Używam jej na zmianę ze specjalistycznymi pastami do zębów wrażliwych i to jedyna pasta, którą mogę stosować poza nimi, po innych czuję straszny ból. Po tej jedynie usta są nieco przesuszone mimo dokładnego zmycia.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019837].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 602

Napisanych recenzji: 1493

Bolą po niej zęby

Nie poradzę, po jej używaniu bolą mnie dziąsła, jest za ostra, za mocna, sama nie wiem jaka. W moim przypadku nic się nie wybiela, więc stosowanie nie ma większego sensu. Nie należy do tanich, w opakowaniu nie jest jej dużo. Pieni się ok, ale podczas mycia czuć nieprzyjemne ścieranie - to ja już wolę jednorazowe piaskowanie u dentysty. Dobrze czyści, ale boję się, że jest szkodliwa na dziąsła, ja mam po niej wrażliwsze zęby, więc podziękuję.
1 opakowanie wystarczało mi na około miesiąc

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017975].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Sama nie wiem

Pasta dobrze czyści zęby , są po niej gładkie . A czy wybiela to sama nie wiem nie zauważyłam znacznych efektów , może minimalnie. Nie polecam jej dla osób które chcą uzyskać jakiekolwiek efekt wybielenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999491].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Ładny kicz

Pasta jedyne co robi, to doskonale odświeża oddech oraz ładnie wygląda na półce. Nie warte swojej ceny. Nie ma żadnej różnicy w odcieniu zębów, a myłam dwa razy dziennie. Równie dobrze mogłabym kupić sobie odświeżacz do ust. Żadnego efektu wybielania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941691].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Nie sprawdziła się

Oceniam na jedną gwiazdkę, ponieważ pasta nie spełnia swojej głównej roli - nie wybiela. Używałam już kiedyś w poprzedniej wersji i się zawiodłam. Niedawno postanowiłam dać jej drugą szansę, akurat skończyła mi się poprzednia pasta, a w najbliższym sklepie nie było dużego wyboru. Niestety i tym razem się nie sprawdziła. Zużyłam opakowanie do końca i nie zauważyłam żadnego efektu. Dlatego nie kupię jej już ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941365].usefull || 0 }}% pomocna.