Revlon Professional, Orofluido, Beauty Elixir (Eliksir do włosów z olejem arganowym)

Cena już od 52,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Receptura Orofluido Beauty Elixir Revlon Professional została zainspirowana kosmetycznymi rytuałami tradycji starożytnej. Orofluido jest pielęgnacją bez spłukiwania dla każdego rodzaju włosów, która zapewnia im niezwykłą jedwabistość, rozświetlenie i połysk. Zawiera trzy naturalne olejki organiczne w subtelnej mieszaninie o przyjemnej, jedwabistej konsystencji szybko wchłanianej i nieobciążającej włosów. Olej arganowy jest bogaty w witaminę E i olejki eteryczne o wysokiej zawartości tłuszczu, w składzie podobny do naszej własnej skóry. Wzmacnia włosy i pozostawia je wyjątkowo rozświetlone i jedwabiste. Olej lniany uszczelnia i wygładza łuskę włosa, ujednolica i kontroluje, wyłapuje światło i odbija je, co nadaje włosom efektowny połysk. Olej z papirusa zawiera kwasy wysokotłuszczowe i tokoferol, które stanowią naturalną ochronę przed wolnymi rodnikami. Nadaje miękkości i objętości, pozostawiając włosy łatwe do układania, gładkie i elastyczne.Jedwabisty fluid, przyjemny w dotyku, w kolorze starego złota.
Bursztynowy zapach wraz z nutką wanilii przeniosą Cię w fascynujący świat orientalnych perfum.
Aplikacja - nanieś parę kropel eliksiru Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir na opuszki palców, aplikuj na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Ilość uzależniona od rodzaju włosów, długości i grubości. Stosuj na włosy suche dyscyplinując je i nadając trwałego blasku: jego jedwabista konsystencja jest natychmiast wchłaniana i nie obciąża ani nie zostawia żadnych osadów we włosach. Nie spłukuj.
Aplikacja na włosy wilgotne:
- ułatwia rozczesywanie,
- pozostawia włosy rozświetlone, jedwabiste i łatwe do czesania,
- nadaje włosom objętości i ruchu,
- wzbogaca blask włosów.
Aplikacja na włosy suche:
- nadaje trwały połysk,
- zapobiega plątaniu się włosów i ułatwia rozczesywanie,
- sprawia, że włosy stają się miękkie, zdyscyplinowane i elastyczne.

Przyciężkawy

Olejek bardzo, bardzo ładnie pachnie - jestem nadwrażliwa na wiele zapachów. Drażnią mnie zwłaszcza te pudrowe, kwiatowe itd. Te olejek kupiłam, bo gdzieś wyczytałam, że ma ciepły, waniliowy zapach. Sam zapach nie jest może waniliowy, ale naprawdę jest ciepły i przyjemny.
Olejków/silikonowych serów do włosów przerobiłam naprawdę wiele i wiem, że niby wszytskie mają takie samo działanie, ale prawda jest taka, że często niewielkie różnice sparwiaja, że olejek olejkowy nierówny.

Sam olejek chyba dobrze zabezpiecza włosy przed kruszeniem i rozdwajaniem. Jest gęsty i bardzo wydajny i trochę lepki. Niektóre olejki są bardzo śliskie a ten taki nie jest. Mam wrażenie, że to właśnie przez to łatwiej po postrączkowanie włosów. Tuż po nałozeniu olejku włosy wyglądają na tłuste, na szczeście po wyschnięciu takie nie są. Jeśli nałoże olejek na suche włosy, to strączkuja się jeszcze bardziej. Jeśli nałożę go nieco więcej niż zwykle, to podczas mycia wyczuwam jakby gumową warstewkę nadmiaru produku, a nie daję go jakoś bardzo, bardzo dużo. Posiadaczkom cieniowanych włosów szczególnie nie polecam, bo strączki są wiekszę niż po innych preparatach.
Zużyłam jedno małe opakowanie na próbę i cieszę sie, ze nie kupiałm większego. Wydajność dobra.
Zauważyłam też, ze mimo ciężkości, olejek słabo radził sobie z ujarzmieniem puchu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345741].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezly produkt ale znam lepsze

Zaczne od tego ze mam bardzo cienkie i marne wlosy ;)
Fryzjerzy mowia ze jest ich duzo ale poniewaz sa cieniutenkie wydaje sie ze na glowie mam 3 wlosy na krzyz!
Moje krecone wlosy potrzebuja mega duzo nawilzenia-myje je 2 razy w tygodniu a i tak sa suche :P
Nawilzaczy przeszlam juz sporo ,temn olejek tez mial swoje pol roku.
Jest bardzo wydajny, ladnie pachnie, nie skleja,nie tlusci wlosow i..to chyba tyle.
Troszke je nawilza i nablyszcza z fajnym zapachem jednak w porownaniu z Kerastase Oleo-relax jest po prostu marny. Kosztuje sporo ,wiec mysle ze lepiej ciutke dolozyc i kupic ten drugi-roznica jest ogromna.
Krzywdy wlosom nie robi ale i cudow nie czyni.
Duzo bardziej jestem zadowolona z Pianki dodajacej objetosc z serii Orofluido-pianka to cudo!

Używam tego produktu od: 6-m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zuzyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1081896].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie bomba

Naprawdę godny polecenia produkt. Dopóki go nie zaczęłam używać, to nie wiedziałam co to znaczy dobry olejek do włosów.
+ konsystencja w sam raz, nie za gęsta nie za rzadka,
+ śliczny zapach, nie drażniący
+ nadaje włosom połysku i miękkości
+ nie obciąża

Ma jedynie trzy wady, tymi mniejszymi są brak dozownika i szklana nieporęczna buteleczka, która napawa mnie strachem, że się stłucze.
A tą większą wadą jest cena, która jest dość zaporowa.

Ale z czystym sumieniem polecam, ja mam włosy falowane a na prostych sprawdza się jeszcze lepiej.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 dużej butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995971].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzacja włosów

polecam!

długo szukałam,olejku który ładnie nawilży moje włosy,a nie będzie ich obciążał

- nadaje blasku
- szybko wchłania sie we włosy
- dobry na odstające kosmyki,scala je
- zapach
- bardzo wydajny
- włosy są miękkie

Używam tego produktu od: stycznia 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 małe 5ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995728].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje cudo do którego wracam cały czas, napewno kupię jeszcze niejedna butelkę!

Jest to jeden z moich ulubionych olejków. Eliksir zamknięty jest w pięknej, szklanej i solidnej buletce.

- zmiękcza i nawilża włosy
- nadaje niezwyklego blasku
- szybko wchłania sie we włosy, nie zdarzyło mi się przesadzić z ilością
- dyscyplinuje niesforne kosmki
- ochrania włosy
- cuudownie pachnie wanilia
- bardzo wydajny

Używam tego produktu od: Ponad pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953620].usefull || 0 }}% pomocna.

Olejek godny polecenia

Jestem sympatyczką wszelkich olejków do włosów, głównie za wzgędu na suche włosy. Próbowałam wiele, jednak najlepszymi okazały się opisywany Orofluido, Biosilk oraz Kerastase oleo relax...

Orofluido pachnie nieziemsko, i co ważne ten zapach długo utrzymuje się na włosach.

Jest bardzo wydajny.

Kondycja włosów poprawia się, widać że stały się lśniące i miękkie.

Jedynym minusem jest brak pompki do aplikacji! Trzeba uważac aby nie przesadzić z aplikacją.

Ilość zużytych opakowań: nie całe opakowanie 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950852].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Poleciła mi go fryzierka zamiast biosilku.
Używałam go wtedy na farbowane włosy.

Miał bardzo gęstą konsystencję i ładny zapach. Przez wspomnianą konsystencję baaaardzo wydajny.

Niestety tylko wygładzał moje włosy ale ich nie zmiękczał w takim stopniu jak tego od niego oczekiwałam. Dziwnie wysuszał mi końcówki włosów.

Są lepsze produkty.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947361].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam- bardzo dobry

Olejek jest naprawdę bardzo dobry! Przetestowałam już wiele innych kosmetyków (w tym Biosilk-u, Avon i wiele innych) na moje problematyczne końce włosów i żaden nie był tak dobry.

Plusy:

+ pomaga w rozczesaniu włosów
+ końce są gładsze i wyglądają na zdrowsze
+ przy dłuższym stosowaniu po każdym myciu (stosuję od 08/2014 ) zauważam, iż stan koncówek się nie pogarsza! Nie będę musiała jeszcze przez długi czas iśc do fryzjera aby je podciąć! (mam straszny problem z rozdwajaniem się końcówek i powinnam regularnie je podcinać- jak to mówią "ten typ tak ma")

Minusów nie ma jedynie rada co do aplikacji :-)

- trzeba pamiętać aby nakładać niewielką ilośc produktu na włosy ( przy za dużej ilości włosy cienkie moga zrobić się cięzkie i takie jakby przetłuszczone)

Cena mogłaby być jedynie niższa ale w porównaniu do wydajności nie jest w sumie duża.
Używam opakowania 100 ml od początku sierpnia 2014 a głowę myję co 2 dni średnio (czasami codziennie) i sosuję za każdym razem. Aktualnie mam 1/2 opakowania. Wcześniejsze olejki po miesiącu już były praktycznie puste a płaciłam 10-12 zł. Więc już w tym momencie mi sie opłacił jego zakup:-)
Będę stosować długoooo:-)

Używam tego produktu od: 08/2014
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (aktualnie 1/2)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946940].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY JAK MARZENIE!

PLUSY:

piękny zapach
jedwabista konsystencja
nie klei się
włosy pięknie się rozczesują
nadaje blask i miękkość
rewelacyjnie regeneruje
bardzo wydajny
przystępna cena

MINUSY:

czasami można przesadzić z ilością, więc trzeba mieć wprawę w dozowaniu

Ilość zużytych opakowań: 10 dużych buteleczek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927992].usefull || 0 }}% pomocna.

kocham ten zapach

Właściwie to nie za bardzo przepadam za tego typu produktami, ale ten kupuję tylko dla zapachu :) a używam na samym końcu stylizacji czyli po wyprostowaniu włosów, na same końcówki.
Moim zdaniem jego działanie jest podobne do innych tego typu produktów (jedwabie w płynie itp.). Szczerze mówiąc to nie zauważyłam jakichś rewelacyjnych efektów jego działania, czy takich które wyróżniały by go spośród innych olejków. Jest po prostu bardzo dobrym kosmetykiem o uzależniającym zapachu :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895032].usefull || 0 }}% pomocna.