Anty - perspirant w kremie `Activ`

Anty - perspirant w kremie `Activ`

Cena już od 4,84 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Antyperspirant skutecznie redukuje nadmierne pocenie, ma działanie antyhydrotyczne, ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Łagodny dla skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez konserwantów. Bezalergenowa ilość kompozycji zapachowej. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

ochronne
w kulce
50 - 100ml

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 49

Ulubiony

Bardzo dobry, skuteczny antyperspirant w dobrej cenie. Hamuje pocenie i gwarantuje suchą pachę na cały dzień (choć muszę zaznaczyć, że nie pocę się nadmiernie). Dodatkowo ma ładny zapach, ale na tyle neutralny, że mój mąż też go używa (i też sobie chwali, a poci się nieco mocniej).
Kupuję go na zmianę z wersją Soft i nie widzę między nimi różnicy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245186].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Może być, ale sądzę, że dla osób z mniejszą potliwością niż moja

Uważam, że będzie on świetny dla osób, które nie mają zbytniego problemu z poceniem. Ja pocę się mocno i muszę przyznać, że gdybym używała tylko jego solo miałabym ciągle mokre plamy pod pachami. Używam go wraz z blokerem z tej samej firmy (oczywiście bloker nie częściej niż raz w tygodniu!!!! bo nabawimy się podrażnień) i w momencie kiedy używam blokera regularnie nie mam problemu z moją nadmierną potliwością i ziaja activ jest w tym momencie dobrym wyborem.
Plusy:
+rzeczywiście neutralizuję zapach potu
+nie podrażnia
+nie "niszczy", "miesza się" z zapachem perfum, zapach antyperspirantu jest dość delikatny
+idealny na dni kiedy nie potrzebujemy aż tak mocnego działania
+może okazać się dobry dla osób, które nie mają problemu z poceniem
+dobrze współgra z blokerem
+no i oczywiście cena

Minusy:
-mam obawy co do ograniczania wydzielania potu, ponieważ gdy robię sobię dwu/trzy miesięczną przerwę od blokera, ziaja activ nie radzi sobie z wydzielaniem potu i muszę przerzucić się na inny mocniejszy antyperspirant

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236738].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Najlepszy dla mnie

Przyciągnął mnie piękny zapach i dobry skład produktu. Nie mam problemów z nadmierną potliwością ani brzydkim zapachem potu ale uprawiam dużo sportu i lepiej czuję się używajac jakiegoś delikatnego antyperspirantu. Ten spisuje się super, Troszkę wolno schnie ale to nie jest jakaś straszna wada. nigdy mnie nie podrażnił podczas gdy inne np rexona podrażniały zwłaszcza po goleniu. ten jest jak kojący krem. opakowanie jest małe i wygodne super do noszenia w torebce nigdy się nie rozkręciło mi samo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220028].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 68

Pozytywne zaskoczenie!

Bałam się kupna antyperspirantu z tej firmy, ponieważ wiem, że mają oni bardzo delikatne kosmetyki, a jeżeli chodzi o antyperspiranty to wiem, iż potrzebuję czegoś mocniejszego, bo dosyć szybko się pocę. A tu proszę, take cudeńko! Cały dzień spokojnie zatrzymuje pot i wydzielanie nieprzyjemnego zapachu, ma bardzo fajny, mocno pomarańczowy zapach, a także jest bardzo wydajny i delikatny dla skóry pod pachami. Jedyny minus to to, że trzeba poczekać ze 2 minuty po posmarowaniu, aż się wchłonie, bo inaczej wklei się w ubranie (myślę, że to kwestia kremowej konsystencji sprawia, iż tak długo schnie). Na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę, teraz jestem na etapie testowania innych antyperspirantów w kulce z Ziaji ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203138].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 329

Zaskoczył mnie :)

Kolejny produkt Ziaji który myślałam, że będzie bublem ale miło mnie zaskoczył.

Nie mam problemu z nadmierną potliwością i przykrym zapachem. Z przyzywyczajenia używam zawsze antyperspirantów rexony :D

ten antyperspirant kupiłam zupełnie przypadkiem i dobrze się sprawdził:
+ nie klei się
+wysycha dłużej niż rexona ale nie jest to uciążliwe
+trzyma się cały dzień - skóra sie nie poci, nie ma nieprzyjemnego zapachu
+nie uczula
+nie podrażnia dodatkowo skóry po goleniu

-mało wydajny. jest go 60 ml a zużyłam szybciej niż standardową rexonę w kulce.

- średni zapach nie przypadł mi do gustu.

-potrafi brudzić ciemne ubrania

Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ zwykle wybieram rexonę ale w razie co :D

Używam tego produktu od: 2015 r.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043483].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

gorszy od blokera

używam żeby zużyć do konća jednak jest o wiele gorszy w hamowaniu pocenia od swojego brata "blokera",kupilam go jednak ze wzgledu na to ze bloker mnie podraznial .a wiec
plusy:
-zapach
-cena
-nie podraznia
-nie zostawia sladow
minusy:
-nie hamuje pocenia

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039724].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Klapa

Na początku skusiło mnie zachwalanie koleżanki, a potem słodki zapach, który po czasie stał się uciążliwy i odpychający (wręcz gryzie mnie w nos).
Klei się pod pachami niemożliwie, co daje poczucie dyskomfortu, w dodatku po kilku godzinach nie pachnie ani przyjemnie, ani świeżo.. Zapach jest dosyć neutralny.

Nie spełnia swojej roli, mimo, że z potliwością pod pachami nie mam problemów.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021578].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 283

Napisanych recenzji: 1195

nie działa

Chyba nie sięgnę już po żaden produkt firmy Ziaja - co jeden to niewypał. Tak też było z tym antyperspirantem.

Używałam go w trakcie zimy - to okres, kiedy nie pocę się intensywnie i czasem sięgam nawet po zwykłe dezodoranty. Jednak zdecydowałam się na ten antyperspirant - bo łagodny itp. Pierwsze wrażenia - nie chce się wchłaniać, nic a nic. Nie zrażam się, czekam na działanie.

Niestety, ten produkt praktycznie nie działa. Nie odnotowałam żadnej ochrony przed poceniem się. Równie dobrze mogłabym nie użyć niczego. Co gorsza, produkt daje niemiły zapach, jakby zjełczałe owoce i kwiaty.

Kolejną wadą jest brudzenie ubrań - ten produkt robi to wprost spektakularnie. Przy innych brudzących antyperspirantach nie miałam przynajmniej problemów z dopraniem ubrań - a tu ten problem się pojawił.

Jedyną zaleta jest faktyczna delikatność i brak drażnienia skóry - ale gdybym nie użyła niczego to też byłaby ukojona także jaka to zaleta w tym przypadku...

Produkt nie spełnia podstawowych obietnic, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984063].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 141

Na minus

Kupiłam go bo skończył mi się anty-perspirant w sprayu i chciałam wypróbować ten cały "krem". Zawiodłam się.
Nie każdy anty-perspirant na mnie działa. Jestem nawet skłonna powiedzieć, że większość nie działa. Niestety ten się do nich zalicza. Myślałam, że "activ" będzie oznaczał wzmożoną ochronę przed poceniem.

+ plusem jest zapach, jest świeży i długo zostaje na skórze
+ wygodne opakowanie
+ wydajny (niestety), bo nie mogę się bo pozbyć
+ nie podrażnia, nawet zaraz po depilacji! To jeden z większych plusów.

Z plusów to na tyle, bo warto zadać sobie pytanie, czy ten kosmetyk w ogóle działa...

- po pierwsze nie wchłania się. Byłam już nawet tak zdesperowana, że po minimalnej aplikacji biegałam po domu przez kilka minut z rękami w górze, żeby pachy wyschły -_- wyschły, ale nie do końca i wtedy miałam wrażenie, że są brudne, bo nadal minimalnie się kleiły.
- co najważniejsze, nie działa. Nic a nic. Jak się pociłam bez używania to tak samo pocę się po użyciu.

Chociaż uważam Ziaję za dobrą i tanią firmę to po ten specyfik już nie sięgnę i serdecznie go odradzam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979247].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

brudzi i śmierdzi- nie polecam

Głównym minusem tego antyperspirantu jest to że fatalnie się wchłania i brudzi ubrania. Do tego okropny, intensywny, chemiczny zapach pomarańczy do którego nie da się w żaden sposób przyzwyczaić.

Plusy to:
-niska cena i dobra dostępność
-ładne, estetyczne opakowanie
-nie podrażnia skóry
-gdy w końcu się łaskawie wchłonie to już skóra jest sucha cały dzień (gdzie nie mam problemu z nadmiernym poceniem)

Minusy przeważają na mojej ocenie, są na tyle dokuczliwe że więcej produktu nie kupię a innym odradzam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977680].usefull || 0 }}% pomocna.