Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Antyperspirant skutecznie redukuje nadmierne pocenie, ma działanie antyhydrotyczne, ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Łagodny dla skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez konserwantów. Bezalergenowa ilość kompozycji zapachowej. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

ochronne
w kulce
50 - 100ml

Ok

Na ten antyperspirant trafiłam przypadkiem testując po kolei wszystkie zapachy ziaji. Bardzo fajny świeży cytrusowy zapach niestety po pewnym czasie dość męczący. Dlatego zużyłam 3/4 opakowania i nie byłam w stanie używać dalej. Chroni bardzo dobrze, nie zostawia plam na ubraniu. Tani, łatwo dostępny, a co najważniejsze nie testowany na zwierzętach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551461].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny produkt

Nie lubię dezodorantów w kulce, ale poszukując produktu nietestowanego na zwierzętach miałam ograniczony wybór. Padło na Ziaję, bo firmę znam i lubię. Nie zawiodłam się, dezodorant ładnie i świeżo pachnie, efekt utrzymuje się cały dzień. Jedyny minus to dość długi czas schnięcia, poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475381].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Dla osób z małą i średnią potliwością, tak jak ja. Nie podrażnia, nie wysusza skóry, zastosowany rano po prysznicu starcza na cały dzień pracy. Wiadomo - jeśli było się na treningu czy też dzień był bardziej upalny i aktywny(np. praca na działce) to żaden antyperspirant nie pomoże - nawet nie powinno się blokować potu, w końcu do czegoś on organizmowi służy. Ale w zwykłe letnie dni, gdy nie chcemy się pocić w biurze czy sklepie - wystarcza.
W mojej ocenie jest dosyć wydajny - starczył mi na cały sezon letni, przy codziennym stosowaniu.
Ma też przyjemny zapach, który szybko się nie ulatnia.
No i opakowanie - jak u wszystkich dezodorantów z tej serii Ziai - poręczne, nie zajmuje dużo miejsca, proste i funkcjonalne.
Jedynym minusem jest to, że dosyć wolno wysycha - trzeba uważać, by nie wytrzeć go zakładając koszulkę.

Szykuję się powoli do sezonu wiosennego i już kupiłam kolejne opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401156].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja rąk

Niewypał od Ziaji

Jak Ziaja robi dobre kosmetyki, tak ten to niewypał.

Minusy
-nie ogranicza potu
-nie neutralizuje zapachu
-dziwnie/nieprzyjemnie pachnie (coś jakby cytryny? Blee)

Plusy
+nie brudzi ubrań

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388891].usefull || 0 }}% pomocna.

Radzi sobie

+ Ładny zapach
+ Fajna konsystencja
+ Nie brudzi ubrań
+ Nie mam plam od potu
+ Tani
+ Wygodny w użyciu
+ / - ogranicza potliwość ale pod warunkiem, że regularnie używam blokera
- Nie sprawdza się przy większym wysiłku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312836].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt.

Całkiem nieźle radzi sobie z ochroną przed poceniem. Oczywiście niekoniecznie w przypadku bardzo intensywnego wysiłku, ale na co dzień jest całkiem ok.
Na plus również przyjemny, delikatny zapach, kremowa konsystencja i cena.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295456].usefull || 0 }}% pomocna.

na bardzo leniwe dni

Zdecydowanie nie polecam. Nie mam problemów z nadmiernym poceniem się, ale nie da się ukryć, że jestem dość aktywną osobą. O ile jestem w stanie zrozumieć, że dezodorant może sobie nie radzić z przykrym zapachem po treningu (choć za dosłownie 3zł więcej można kupić taki, który sobie poradzi), o tyle nie rozumiem, jak to możliwe, że po prostu w połowie normalnego dnia, śmierdzi mi spod pachy. Działa, kiedy się go dokłada co kilka godzin... Ale to nie jest to, czego wymagam od anty-perspirantu - oczekuję, że kiedy użyję go rano, wieczorem idąc pod prysznic nie będę śmierdzieć!

Polecam dla osób, które leżą cały dzień w domu...

+ładny zapach
+przyjemna konsystencja
+nie podrażnia
+nie wysusza
+cena
+produkt polski

-nie radzi sobie z przykrym zapachem!!
-musisz go dokładać = mało wydajny

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268041].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Bardzo dobry, skuteczny antyperspirant w dobrej cenie. Hamuje pocenie i gwarantuje suchą pachę na cały dzień (choć muszę zaznaczyć, że nie pocę się nadmiernie). Dodatkowo ma ładny zapach, ale na tyle neutralny, że mój mąż też go używa (i też sobie chwali, a poci się nieco mocniej).
Kupuję go na zmianę z wersją Soft i nie widzę między nimi różnicy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245186].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być, ale sądzę, że dla osób z mniejszą potliwością niż moja

Uważam, że będzie on świetny dla osób, które nie mają zbytniego problemu z poceniem. Ja pocę się mocno i muszę przyznać, że gdybym używała tylko jego solo miałabym ciągle mokre plamy pod pachami. Używam go wraz z blokerem z tej samej firmy (oczywiście bloker nie częściej niż raz w tygodniu!!!! bo nabawimy się podrażnień) i w momencie kiedy używam blokera regularnie nie mam problemu z moją nadmierną potliwością i ziaja activ jest w tym momencie dobrym wyborem.
Plusy:
+rzeczywiście neutralizuję zapach potu
+nie podrażnia
+nie "niszczy", "miesza się" z zapachem perfum, zapach antyperspirantu jest dość delikatny
+idealny na dni kiedy nie potrzebujemy aż tak mocnego działania
+może okazać się dobry dla osób, które nie mają problemu z poceniem
+dobrze współgra z blokerem
+no i oczywiście cena

Minusy:
-mam obawy co do ograniczania wydzielania potu, ponieważ gdy robię sobię dwu/trzy miesięczną przerwę od blokera, ziaja activ nie radzi sobie z wydzielaniem potu i muszę przerzucić się na inny mocniejszy antyperspirant

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236738].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy dla mnie

Przyciągnął mnie piękny zapach i dobry skład produktu. Nie mam problemów z nadmierną potliwością ani brzydkim zapachem potu ale uprawiam dużo sportu i lepiej czuję się używajac jakiegoś delikatnego antyperspirantu. Ten spisuje się super, Troszkę wolno schnie ale to nie jest jakaś straszna wada. nigdy mnie nie podrażnił podczas gdy inne np rexona podrażniały zwłaszcza po goleniu. ten jest jak kojący krem. opakowanie jest małe i wygodne super do noszenia w torebce nigdy się nie rozkręciło mi samo.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220028].usefull || 0 }}% pomocna.