Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Ziaja, Anty - perspirant w kremie `Activ`

Cena już od 4,84 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Antyperspirant skutecznie redukuje nadmierne pocenie, ma działanie antyhydrotyczne, ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Łagodny dla skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez konserwantów. Bezalergenowa ilość kompozycji zapachowej. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

ochronne

+ Nie brudzi ubrań
+ Nie mam plam od potu
+ Tani
+ Wygodny w użyciu
+ / - ogranicza potliwość ale pod warunkiem, że regularnie używam blokera
- Nie sprawdza się przy większym wysiłku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312836].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt.

Całkiem nieźle radzi sobie z ochroną przed poceniem. Oczywiście niekoniecznie w przypadku bardzo intensywnego wysiłku, ale na co dzień jest całkiem ok.
Na plus również przyjemny, delikatny zapach, kremowa konsystencja i cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295456].usefull || 0 }}% pomocna.

na bardzo leniwe dni

Zdecydowanie nie polecam. Nie mam problemów z nadmiernym poceniem się, ale nie da się ukryć, że jestem dość aktywną osobą. O ile jestem w stanie zrozumieć, że dezodorant może sobie nie radzić z przykrym zapachem po treningu (choć za dosłownie 3zł więcej można kupić taki, który sobie poradzi), o tyle nie rozumiem, jak to możliwe, że po prostu w połowie normalnego dnia, śmierdzi mi spod pachy. Działa, kiedy się go dokłada co kilka godzin... Ale to nie jest to, czego wymagam od anty-perspirantu - oczekuję, że kiedy użyję go rano, wieczorem idąc pod prysznic nie będę śmierdzieć!

Polecam dla osób, które leżą cały dzień w domu...

+ładny zapach
+przyjemna konsystencja
+nie podrażnia
+nie wysusza
+cena
+produkt polski

-nie radzi sobie z przykrym zapachem!!
-musisz go dokładać = mało wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268041].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Ulubiony

Bardzo dobry, skuteczny antyperspirant w dobrej cenie. Hamuje pocenie i gwarantuje suchą pachę na cały dzień (choć muszę zaznaczyć, że nie pocę się nadmiernie). Dodatkowo ma ładny zapach, ale na tyle neutralny, że mój mąż też go używa (i też sobie chwali, a poci się nieco mocniej).
Kupuję go na zmianę z wersją Soft i nie widzę między nimi różnicy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245186].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być, ale sądzę, że dla osób z mniejszą potliwością niż moja

Uważam, że będzie on świetny dla osób, które nie mają zbytniego problemu z poceniem. Ja pocę się mocno i muszę przyznać, że gdybym używała tylko jego solo miałabym ciągle mokre plamy pod pachami. Używam go wraz z blokerem z tej samej firmy (oczywiście bloker nie częściej niż raz w tygodniu!!!! bo nabawimy się podrażnień) i w momencie kiedy używam blokera regularnie nie mam problemu z moją nadmierną potliwością i ziaja activ jest w tym momencie dobrym wyborem.
Plusy:
+rzeczywiście neutralizuję zapach potu
+nie podrażnia
+nie "niszczy", "miesza się" z zapachem perfum, zapach antyperspirantu jest dość delikatny
+idealny na dni kiedy nie potrzebujemy aż tak mocnego działania
+może okazać się dobry dla osób, które nie mają problemu z poceniem
+dobrze współgra z blokerem
+no i oczywiście cena

Minusy:
-mam obawy co do ograniczania wydzielania potu, ponieważ gdy robię sobię dwu/trzy miesięczną przerwę od blokera, ziaja activ nie radzi sobie z wydzielaniem potu i muszę przerzucić się na inny mocniejszy antyperspirant

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236738].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy dla mnie

Przyciągnął mnie piękny zapach i dobry skład produktu. Nie mam problemów z nadmierną potliwością ani brzydkim zapachem potu ale uprawiam dużo sportu i lepiej czuję się używajac jakiegoś delikatnego antyperspirantu. Ten spisuje się super, Troszkę wolno schnie ale to nie jest jakaś straszna wada. nigdy mnie nie podrażnił podczas gdy inne np rexona podrażniały zwłaszcza po goleniu. ten jest jak kojący krem. opakowanie jest małe i wygodne super do noszenia w torebce nigdy się nie rozkręciło mi samo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220028].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywne zaskoczenie!

Bałam się kupna antyperspirantu z tej firmy, ponieważ wiem, że mają oni bardzo delikatne kosmetyki, a jeżeli chodzi o antyperspiranty to wiem, iż potrzebuję czegoś mocniejszego, bo dosyć szybko się pocę. A tu proszę, take cudeńko! Cały dzień spokojnie zatrzymuje pot i wydzielanie nieprzyjemnego zapachu, ma bardzo fajny, mocno pomarańczowy zapach, a także jest bardzo wydajny i delikatny dla skóry pod pachami. Jedyny minus to to, że trzeba poczekać ze 2 minuty po posmarowaniu, aż się wchłonie, bo inaczej wklei się w ubranie (myślę, że to kwestia kremowej konsystencji sprawia, iż tak długo schnie). Na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę, teraz jestem na etapie testowania innych antyperspirantów w kulce z Ziaji ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203138].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskoczył mnie :)

Kolejny produkt Ziaji który myślałam, że będzie bublem ale miło mnie zaskoczył.

Nie mam problemu z nadmierną potliwością i przykrym zapachem. Z przyzywyczajenia używam zawsze antyperspirantów rexony :D

ten antyperspirant kupiłam zupełnie przypadkiem i dobrze się sprawdził:
+ nie klei się
+wysycha dłużej niż rexona ale nie jest to uciążliwe
+trzyma się cały dzień - skóra sie nie poci, nie ma nieprzyjemnego zapachu
+nie uczula
+nie podrażnia dodatkowo skóry po goleniu

-mało wydajny. jest go 60 ml a zużyłam szybciej niż standardową rexonę w kulce.

- średni zapach nie przypadł mi do gustu.

-potrafi brudzić ciemne ubrania

Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ zwykle wybieram rexonę ale w razie co :D

Używam tego produktu od: 2015 r.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043483].usefull || 0 }}% pomocna.

gorszy od blokera

używam żeby zużyć do konća jednak jest o wiele gorszy w hamowaniu pocenia od swojego brata "blokera",kupilam go jednak ze wzgledu na to ze bloker mnie podraznial .a wiec
plusy:
-zapach
-cena
-nie podraznia
-nie zostawia sladow
minusy:
-nie hamuje pocenia

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039724].usefull || 0 }}% pomocna.

Klapa

Na początku skusiło mnie zachwalanie koleżanki, a potem słodki zapach, który po czasie stał się uciążliwy i odpychający (wręcz gryzie mnie w nos).
Klei się pod pachami niemożliwie, co daje poczucie dyskomfortu, w dodatku po kilku godzinach nie pachnie ani przyjemnie, ani świeżo.. Zapach jest dosyć neutralny.

Nie spełnia swojej roli, mimo, że z potliwością pod pachami nie mam problemów.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021578].usefull || 0 }}% pomocna.