Ziaja, Antyperspirant w kremie `Activ`

Antyperspirant skutecznie redukuje nadmierne pocenie, ma działanie antyhydrotyczne, ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Łagodny dla skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez konserwantów. Bezalergenowa ilość kompozycji zapachowej. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

bez alkoholu, zapachowa, nie pozostawiająca plam
antyperspiranty
ochronne
w kulce

Tańszy zamiennik antyperspirantu vichy

Moja skóra jest bardzo wrażliwa, a tryb życia aktywny. Do tej pory używałam czerwonego antyperspirantu od Vichy, odkąd jednak kupiłam Ziaje (używam drugiego opakowania) myślę, że zostaniemy ze sobą na dłużej. Jest to spora oszczędność, a różnica w użytkowaniu nieznaczna.

Nie na pot...

Konczyl mi sie dezodorant i skusily mnie pozytywne opinie na allegro i dlatego go kupilam. Oprocz pieknego cytrynowego zapachu (przynajmniej dla mnie) nie widze wiecej plusow. Bardzo szybko sie konczy, a w polaczeniu z potem smierdzi dwa razy gorzej niz sam pot. Mam tez wrazenie ze zwieksza produkcje potu bo nigdy pod pachami nie pocilam sie tak, jak po zastosowaniu tego specyfiku.

naprawe bardzo dobry

Produkt kupiłam w sklepie stacjonarnym Ziaja za około 7 zł - więc cena bardzo dobra
Opakowanie to plastikowa buteleczka z aplikatorem w formie kulki.
Produkt jest w formie kremowej. Bardzo dobrze się rozprowadza dzięki czemu nie ma problemów z nazbyt dużą ilością produktu. Produkt u mnie okazał się bardzo wydajny bo wystarczył aż na 2 miesiące codziennego stosowania więc bardzo mnie zaskoczył oczywiście na +.Zapach jest świeży, przyjemny, nie duszący i bardzo świeży .
Coś na czym mi bardzo zależało to aby nie zostawiał śladów na ubraniach i miłe zaskoczenie , ponieważ nie zostawia plam.
Produkt stosuje rano przed wyjściem do pracy a produkt trzyma się calutki dzień co jest + bo dzięki niemu czuje się dużo pewniej.

Najlepszy z najlepszych

Jestem w nim absolutnie zakochana. Jestem osobą z nadpotliwością i szukałam skutecznego antyperspirantu. Produkt szybko zasycha i pozostawia lekką warstwę na skórze. Sprawdza mi się doskonale, nawet w dosyć wysokich temperaturach. Zapach jest lekki, cytrusowy. Nie pozostawia śladów na ubraniach. Cena również jest bardzo korzystna.

Antyperspirant

Ziaja activ fajna alternatywą do pozbycia się potliwości i nieprzyjemnego zapachu, jest łatwy w aplikacji ma konsystencję rozwodnionego kremu o cytrusowym aromacie, nie piecze po zaaplikowaniu na ogolone pachy, wystarczy chwila by mieć spokój z nieprzyjemnym zapachem i plamami na bluzce . Pozostawiam do wchłonięcia i jeszcze nigdy nie zniszczył mi ubrania.można go trzymać dłuższy czas od otwarcia gdyż nie wysycha. Po jednej aplikacji mam spokój tak do 4 dni. Jedyny minus to po dłuższym stosowaniu odczułam suchość i niemiłe swędzenie pod pachami, więc raczej to opcja na jakiś czas a nie na dłuższe stosowanie.

skuteczny cytrusowy antyperspirant

Uwielbiam ten antyperspirant. Ma piękny świeży cytrusowy zapach. Opakowany w minimalistyczne, poręczne opakowanie .Bardzo dobrze się nakłada dzięki kremowej konsystencji, szybko wysycha po aplikacji. Nie powoduje podrażnień, nawet po depilacji. Nie pozostawia też plam na ubraniach (brak żółtych plam na białych, białych plam na ciemnych, nie odbarwia kolorów) . Chroni na długo, skóra jest sucha ale nie wysuszona, Jest bardzo wydajny. Stosuje go zgodnie z instrukcjom podaną na opakowaniu. Polecam każdemu kto lubi delikatne, cytrusowe antyperspiranty.

Świetny antyperspirant za niewielkie pieniądze. Wygodne opakowanie, bardzo dobry poślizg przez co fajnie się go nakłada, chroni przed poceniem i brzydkim zapachem, pachy są suche. Jest wydajny. Mógłby mieć ładniejszy zapach, na szczęście szybko się ulatnia. Polecam

Skuteczny.

Łanie pachnie, dobrze chroni skórę przed niechcianym :) i jest rozsądny cenowo
Poreczne opakowanie, można praktycznie wszędzie go kupić.
Jestem zadowolona, na pewno kupię ponownie.
Skóra jest gładka i nie pojawiają się podrażnienia nawet po depilacji.

Nie wysusza skóry, bardzo przyjemny w dotyku i szybko się wchłania. Jest to kolejny środek zmniejszający potliwość który stosuję, jednakże ten radzi sobie najlepiej i w porównaniu do innych środków oceniam najwyżej. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i polecam wypróbować..
Mam alergie na zapachy, ale ten dezodorant ma odpowiednia dla mnie kompozycje zapachowa.Już od dłuższego czasu używam dezodoranty Ziajii- nie uczulają, utrzymuja świeżość ciała.Wiec szczerze mogę polecić! !!!!!

Bez szału

O MNIE
Jestem dość aktywną osobą, lubię być w ruchu. Chodzę na siłownie trzy razy w tygodniu, a oprócz tego chodzę na spacery, jeżdżę na rowerze i co mi tam jeszcze do głowy strzeli :) Dlatego od mojego antyperspirantu wymagam dość dużo.

WARUNKI TESTU
Antyperspirantu używam po każdej kąpieli i w trakcie dnia przed czynnościami, przy których wiem, że mogą wywoływać wzmożone pocenie. I oczywiście latem używam go częściej.

O KOSMETYKU
Produkt zakupiłam w sklepie Ziaja za 6,99 zł.
To moje pierwsze opakowanie.

W opakowaniu jest 60 ml produktu. Opakowanie to plastikowa buteleczka / tubka z aplikatorem w formie kulki. Jest to białe opakowanie z prosta grafiką, ale nie charakterystyczną dla firmy Ziaja. Tubka łatwo się otwiera i zamyka. Na opakowaniu znajduje się krótki opis w języku polskim oraz spis składników. Podczas aplikacji na koreczku czy aplikatorze nie zostaje nieładny osad, co jest dużym plusem.

Produkt:
Produkt jest w formie kremowej. Bardzo dobrze się rozprowadza dzięki czemu nie ma problemów z nazbyt dużą ilością produktu. Jedno opakowanie wystarcza na ok 1,5 miesiąca.
Zapach jest świeży, przyjemny, nie duszący. Cytrynowy choć odrobinę chemiczny..
Kosmetyk jest biały. Na skórze i na ubraniach nie zostawia śladów.

JAK STOSUJE
Po kąpieli nakładam produkt na osuszoną skórę i czekam chwilę zanim się ubiorę.

DZIAŁANIE I EFEKTY
Niestety produkt nie sprawdza się u mnie tak dobrze jakbym sobie tego życzyła. Kiedy rano użyję antyperspirantu to w godzinach popołudniowych musze go ponownie zastosować, aby zachować świeżość. Dużym plusem jest, to że nie zostawia żadnych śladów na ubraniach.

PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW
Nie kupie go ponownie. Zdecydowanie wolę antyperspiranty w kulce z Dove.

Ziaja, Antyperspirant w kremie `Activ`

Jest to drugi antyperspirant z firmy Ziaja który wypróbowałam i uważam, że jest to dobry produkt. Najważniejsze to to, że spełnią swoją funkcję, czyli chroni przed poceniem się, przykrym zapachem. Jest wydajny i niedrogi. Nie zostawia śladów na ubraniu, ma również ładny, delikatny zapach.

Znośny

Zaczęłam używać go zimą i wydawał się świetny. Pot nie był wyczuwalny, wszystko szło tak jak producent obiecuje. Przyszły większe upały i czar prysł. Im bardziej się pociłam, tym antyperspirant nie działał. Pot był bardzo wyczuwalny, czego nie oczekuje się po produkcie tego typu. Gdyby nie to, polecałabym go z całego serca jednak w takim wypadku mówię stanowcze NIE. Od tego jest, żeby zwalczać nieprzyjemny zapach i niwelować pocenie.