Nutrilogie 2 (krem)

Nutrilogie 2 (krem)

Krem nawilżający do skóry bardzo suchej. Zawiera sfingo-lipidy wspomagające naturalne wytwarzanie lipidów.

Najlepszy!

Mam prawie 30 lat, ale dzięki temu kremikowi świetnie to ukrywam!
Mimo tego, że mam z natury bardzo suchą skórę, ten specyfik mnie ratuje. Odkad go używam nie wiem co to suche plamy. Lipidy zawarte w kremie spełniają swoją rolę.Krem warty swojej ceny i polecenia!
Jest dość wydajny, przy codziennym użyciu starcza na około 2,5 miesiąca.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo i nie przestanę!

super nawilżający krem do twarzy

Mam bardzo suchą i wrażliwą cerę. Używałam wielu kremów, z lepszym lub gorszym skutkiem, i zawsze wracałam do tego kremu. Czasem ze względu na cenę tego kremu, próbowałam znaleźć jakiś tańszy zamiennik, jednak od kilku lat vichy nutrilogie 2 zawsze stoi na mojej półce. Kupuję po kilka słoiczków. Krem jest wydajny, jeden słoiczek wystarcza mi na około 2-3 miesiące. Uważam go za cudowny specyfik. Po posmarowaniu rano buzi nic nie ciągnie, nie szczypie, nie łuszczy się, wieczorem smaruję drugi raz i naprawdę czuję ulgę skóry twarzy :) Jestem przed 40-stką, a naprawdę skóra mojej twarzy nie wygląda na tyle. Polecam w 100%.

Ilość zużytych opakowań: około 20

Perełka wśród Vichy

Ten krem uratował mi skórę, po zdewastowaniu sobie skóry (tak tak myślałam że jestem ekspertem i wciąż szukałam nowego kremu a to oczyszczanie skóry kranówką twardą chlorowaną gdzie po pewnym umyciu moja skóra powiedziała dość była czerwona piekło mnie i myślałam że od ściągnięcia zaraz się złamie a do tego jeszcze robiły się pryszcze pewnie od wysuszającego chloru ........ale u mamy stał własnie ten krem pomyślałam a co tam spróbuje i ten krem okazał sie cudem na takie objawy, jest gęsty zostawia filmik ale nie jest tłusty nawilża cudnie, nie zapycha nie podrażnia, wystarczy posmarować się raz żeby czuć komfort cały dzień. polecam wszystkim którzy mają bardzo suchą skórę bo kto szuka nawilżenia od tego jest aqalia thermal a to jest odżywczy krem do skóry suchej z lipidami. Ten krem uważam za najlepszy produkt vichy. Teraz oczywiście myję twarz micelami i jak wodą to tylko mineralną i mam nadzieję że moja skóra wróci do stanu kiedy była normalna.

Używam tego produktu od: od miesiąca

depilacja ciąża

TAK!! :)

Krótko mówiąc krem jest wart polecenia. Mam bardzo suchą skórę, którą wiele kosmetyków podrażnia. Vichy nutrilogie 2 spełnił moje oczekiwania.

PLUSY:

+ Świetnia nawilża i natłuszcza skórę,
+ idealnie nadaje się jako baza pod puder,
+ Buzia jest miękka i miła w dotyku
+ nie ma efektu "ściągnięcia"
+ krem naprawdę wiele godzin utrzymuje się na skórze
+ jest baaardzoo wydajny
+ nie podrażnia
+ nie zatyka porów

jedyny MIMUS jaki dostrzegam to fakt, iż pozostawia on na twarzy tłusty film.

Ilość zużytych opakowań: 1/5

moja skora trzyma sie twarzy-jak milo!

Mam cere odwodniona i jednoczesnie tlusta, z odwieczna alergia i porami ktore zapychaja sie na potege. Wszystko mnie podraznia, nawet kremu z filtrem nie moge stosowac bo moja alergia zaraz sie pogarsza. Na dodatek moja karnacja nie jest zbyt jasna wiec po tych wszytskich ekscesach zostaja mi pamiatki w postaci przebarwien.

Testowalam wiele kremow z vichy ale zaden nie byl wstanie mi zapewnic nawilzenia i niestety wiekszosc strasznie szczypala, a nawet zatykala pory. Ten krem stosuje moja mama (chyba juz z 6 lat), ktora ma bardzo sucha skore wiec ktoregos pieknego dnia powedzilam jej \"zapasowe\" opakowanie.

Wreszcie mialam nawilzona cere i to na tyle ze nawet jesli mialalm alergie to wychodzila mi ona na ciele a nie na twarzy! (alergicy wiedza jakie to osiagniecie)

Skora jest nawilzona i sie nie luszczy wiec zaskorniaki od razu ustepuja.

Jak dla mnie to krem wcale nie jest tlusty (mozliwe ze jest zbyt tlusty na osob o mniej suchej skorze), a jest to mila odmiana bo do tej pory jedynym kremem ktory mi jakos pomagal byl ivostin sesitia tlusty (bo nawet tluste ochronne kremy byly za \"suche\").

Kosmetyk nadaje sie pod makijaz, ja go stosuje pod podklad Shiseido Suncare Sun Protection Compact Foundation N SPF30 SP50 w pudrze i mysle ze to dobry wyznacznik jakosci.

Minusem jest to ze szybko sie konczy i podszczypuje

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Doskonaly!

Nie wiem jak oni to zrobili, ale udalo im sie (Vichy) stworzyc porzadnie nawilzajacy krem, ktory sie nie swieci, nie zostawia tlustej warstwy, ktorej nie dzierze na buzi. Krem jest super, na razie przetestowalam nr 2 zima, ale wiosna skusze sie na 1. Stosuje na wieczor, albo po prostu po zdemakijazowaniu sie po pracy, kiedy czuje bol skory, sciagniecie po calym dniu w klimie i przed kompem, w domu kaloryfery tez robia swoje. Skora pije ten krem, od razu czuje ulge i porzadne nawilzenie a nie tylko natluszczenie na zewnatrz. Teraz zima dla lepszej ochrony klade go jeszcze rano, po przebudzenieu i przetarciu tonikiem lub termalka, potem nakladam na niego filtr, podklad i puder sypki.
Wiem, ze bede do niego stale wracac. W koncu, po ciezkich bojach, testach i niekonczacych sie probach znalazlam swoj kolejny nawilzacz. Pierwszym jest Hydraphase LRP Legere, ale Vichy jest konkretnieszy ale nie tlusty jak LRP Riche, ktory z tego powodu odpadl-dusilam sie pod nim jak w masce. Potem ustawiam w kolejnosci Toleriane LRP, CPI Avene i Physiogel.

Ulga dla suchej skóry

Kremik jak dla mnie jest rewelacyjny. Mam bardzo suchą wrażliwą skórę, która szczególnie w okresie późnojesiennym i zimowym ma tendencje do swędzenia, pieczenia i łuszczenia. Poza tym moim dodatkowym problemem są rozszerzone naczynka i muszę powiedzieć że nawet specjalistyczny krem taki jak avene antirougeurs creme riche gorzej sobie radzi z moją cerą zimą niż vichy nutrilogie 2. Przede wszystkim krem bardzo dobrze nawilża, moja cera stała się po nim aksamitna i przyjemna w dotyku.Nie swędzi, nie piecze. Krem dobrze chroni przed mrozem i wiatrem. Nie zapycha porów. Uwielbiam jego aksamitną konsystencję i delikatny zapach.

Używam tego produktu od:już drugą jesień i zimę
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

super

Od zawsze mam skórę suchą i łuszczącą się, do tej pory żaden krem nie był w stanie sobie z tym poradzić. Od kiedy użyłam Nutrilogie 2 stan mojej skóry znacznie się poprawił. Krem dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, idealnie nadaje się pod makijaż.

Używam tego produktu od:4 miesiące

Do suchej cery NAJ NAJ!

Jest doskonały dla suchej cery. Jeżeli jednak szuka nawilżenia, niech wybiera raczej Aqualia Thermal. Przeczytałam opinie innych wizażanek, które kupiły ten krem w celu gruntownego nawilżenia. Być może w aptece farmaceuta źle doradził produkt i stąd rozczarowanie.
Kupiłam go po raz pierwszy kilka lat temu i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Moja skóra przestała być ściągnięta i podrażniona. Krem "uczy" skórę tworzyć lipidy. Przetestowałam i polecam. Wracam do tego kremu zawsze, gdy moja twarz jest przesuszona. Zawsze pomaga.

Używam tego produktu od:4 lat

Intensywnie odżywia!

Uwielbiam kosmetyki do pielęgnacji twarzy Vichy,za to,iż nie uczulają!
Ten krem doskonale odżywia bardzo suchą skórę,przy czym ekspresowo się wchłania,nie pozostawia tłustego filmu.Skóra dostaje mega ogromną dawkę witamin i nawilżenia,co można zauważyć już po pierwszym użyciu!Skóra staję się bardziej jędrna,zdrowsza,ma ładniejszy kolor-przy regularnym stosowaniu!Ponieważ moja skóra bardzo szybko przyzwyczaja się do tego samego kosmetyku,dlatego co jakiś czas zamieniam go!Cena adekwatna do jakości!Nie płacisz tylko za markę,co bardzo sobie cenię!Dla mnie spełnienie oczekiwań!

Używam tego produktu od:Długi czas

gdy skóra chce pić!!

Mam skórę wrażliwą naczynkową i mieszaną. Dopadło mnie jednak uczulenie i skóra dostała wręcz czerwonych plam od przesuszenia, którego żadnym kremem nie mogłam usunąć.
Problem zniknął.
Idealny pod makijaż, jak dla mnie - "1" jest za słaba.
Po przebudzeniu - rano skóra jest ukojona. On po prostu musi u mnie stać, nawet pomimo braku problemów alergicznych!!

Używam tego produktu od: dawna (z przerwami)

tylko na noc

Szukając dobrego nawilżacza trafiłam na ten krem.
I rzeczywiście świetnie nawilża ale ma niestety trochę wad.
Przede wszystkim zdecydowanie nie jest to krem do stosowania na dzień, bo mam wrażenie, że nie do końca się wchłania (choć stosuję małą ilość) i zosatwia taką lepką warstwę, do której przykl;ejają się wszystkie zanieczyszczenia itd. Średnio przyjemne uczucie. Poza tym dość długo się wchłania i skóra po jego użyciu trochę się świeci.
Niemniej jednak polecam ten krem mimo jego kilku wad, bo naprawdę świetnie nawilża. Efekt jest już po kilku dniach stosowania.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: próbki