Colour by Oriflame, Blemish Concealer Cream

Colour by Oriflame, Blemish Concealer Cream

Maskuje drobne wypryski i skazy cery. Stosować bezpośrednio na skórę lub po rozprowadzeniu podkładu, ale przed nałożeniem pudru. Zawiera farnesol, który wykazuje łagodne działanie antybakteryjne, zapobiegając pojawianiu się wyprysków.

Opowiada mi

Bardzo ucieszyłam się, gdy szperając po kosmetyczce znalazłam ten kosmetyk. Zakupiłam go dosyć dawno na spółkę z mamą, ale ani ja ani i ona nie używałyśmy go. Nie był przeterminowany, więc używałam i używam go do uzupełnienia pełnego makijażu lub częściej do zamaskowania niedoskonałości.
Nie stosuję go za pomocą pędzelka, ponieważ jest to bardzo pracochłonne i niepraktyczne. Nakładam niewielką ilość na dłoń i po rozsmarowaniu nakładam go bezpośrednio palcem na wybrany punkt. Idealnie maskuje. Nie rozciera się. Próbowałam go nałożyć także na opuchnięte woreczki pod oczami, ale źle to wyglądało. Na twarzy nie wygląda sztucznie, ani się nie wyróżnia. Jest praktyczny i wydajny. Myślę, że jeszcze kiedyś się na niego skuszę. Polecam.

Używam tego produktu od: Regularnie od niecałego miesiąca

lubię

Ciekawy korektor z pędzelkiem występujący w kilku odcieniach. ja mam najjaśniejszy. Podoba mi się opakowanie i działanie kosmetyku. Mimo dołącznego pędzelka najwygdnij nakłada się korektor palcem, wystrczy lekko dotknąć powierzchni korektora, by nabrać odpowiednią ilość na zakrycie krostki, czy rozszerzonego naczynka. Można nakładać pod i na podkład, lub też tylko na krem. Miejsce zakryte nie wyróżnia się ani kolorem, ani fakturą. Korektor działa długo i niepotrzebnie nie dotykany utrzymuje się na twarzy kilka godzin. Szkoda, że oriflame zaprzestała produkcji korektora w tej formie. Ja na szczeście amjeszcze prawie pełne opakowanie.

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

byłam zadowolona

Bardzo dobry korektor w fajnym opakowaniu i z wygodnym pedzelkiem:)
Kolor udalo sie dobrac idealnie do mojej cery. Ladnie kryl wszelkie niedoskonalosci, byl bardzo wydajny.
Dalabym mu 5 gwiazdek, gdyby nie to, ze po paru godzinach wymagal poprawek i zaczynal byc bardziej widoczny na skorze.
Szkoda, ze nie ma go juz w katalogu Oriflame, bo pewnie znowu bym go kupila.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Jestem zadowolona:-)

Dostałam go w prezencie od koleżanki. Na początku nie stosowałam go tak często bo dostałam ciemny odcien, ale jak tylko sie opaliłam to okazał sie super:-) Jak wyskoczyła mi jakaś niespodzianka to dzieki niemu moglam ją dobrze schować:D no i u mnie trzyma sie długo bo ma dość twardą konsystencję.
Opakowanie mi odpowiada i starczył mi na bardzo długo!!!

Kolejny kosmetyk, który trudno ocenić. :(
Fikuśne opakowanie, estetyczne, ale bardzo nie wygodne. Pędzelek bardzo mało precyzyjny, raczej nie nadaje się do użytku. Odcienie raczej ciemne, trudno dobrać do jasnej karnacji. Dla mnie trochę za ciemne. Kremowa konsystencja dobrze pokrywa niedoskonałości, ale na krótko, szybko się ściera. Zdecydowanie radzę nakładać na podkład w innym wypadku nie spełnia swojego zadania - maskującego :) Jest wydajny.
Ogólnie nie jestem zadowolona i raczej nie polecam.

fajny

Świetny pomysł z tym korektorem :) Śliczne,poręczne opakowanie.Poza tym super ,że odcień można sobie dopasować do podkładu(te same odcienie).Konsystencja nie za gęsta nie za rzadka.Średnio wydajny.Napewno w promocji warto nabyć.
ilość zużytych opakowań: 1

NAPRAWDĘ DOBRY

Kupiłam go bo był w promocji a korektor jest mi czasem potrzebny do kamuflażu małych krostek, i pękniętego naczynka koło nosa,
Mam kolor natural beige, na początku wydawał mi się za ciemny ale po nałożeniu jest idealny.
Moje poprzedniczki narzekały na pędzelek , ale ja korektor nakładam pędzelkiem na skórę a potem palcami bardzo delikatnie wklepuję i efekt jest bardzo naturalny . dodatkowym atutem tego korektora jest to ,że drobne "syfki" po nim szybcie znikaja:), to zapewne zasługa obecności farnesolu -składnika antybakteryjnego . nie wiem jak z wydajnością bo zaczęłam używać pierwsze opakowanie , ale jak na razie jest to najlepszy korektor jaki miałam, nie dam mu 5* bo nie używałam do tej pory tych z górnej półki ,
Dodatkowym atutem tego produktu jest również bardzo ładne, i trwałe opakowanie.
Polecam!!!

no prosze..

bardzo dobrze kryjacy korektor,w wygodnym w uzyciu pudeleczku.niestety kolory niezyciowe-wszystkie za ciemne.
pedzelek nie uzyteczny,wychodza z niego wloski.
jestem zadowolona,bo na prawde kryje,i dobrze sie rozprowadza,ale moglby byc jeszze lepszy.a cena nawet w promocji zdecydowanie za wysoka..

ok

Kolor mi bardzo pasował, ładnie się stapiał z cerą, miałam natural beige.Dobrze maskuje wypryski, lekko je przysusza, dobrze też maskuje zaczerwienienia i blizny.Poręczne opakowanie, łatwy w aplikacji, wolałam jednka nakładać go palcem i lekko wklepywać, pędzelek moim zdaniem jest tutaj niepotrzebny.Jest też bardzo wydajny, ale moim zdaniem za drogi. Ogółem to polecam :)

chyba nie

Średniaczek, naprawdę przeciętny. Miałam kolor, który powinien pasować idealnie do podkładu z tej samej serii, jednak po wybraniu identycznego koloru okazał się za ciemny :( Tak więc z kolorami kiepsko, a przecież to podstawa. Troszkę maskował niedoskonałości, był wydajny i to koniec plusów. Niestety pędzelek bardzo nieporęczny, nie dało się nim dobrze posługiwać. Nie zauważyłam aby leczył wypryski.

maskuje i leczy

dość dobry, bo dodatkowo leczy drobne wypryski. Pędzelkiem nie zawsze da się go dobrze nałożyć, dlatego trzeba poprawić palcem. Bardzo wydajny. Ilość zużytych opakowań: 1

średni

Zbyt drobny, nieporęczny.Kolory - nieżyciowe, jak dla mnie w zbyt odcinające się od naturalnego kolorytu buzi.Zbyt gęsta konsystencja, trudna do estetycznego pokrycia skóry.