Cottonseed Curl Boost (Krem definiujący loki)

Cottonseed Curl Boost (Krem definiujący loki)

Trwały, odporny na wysoką temperaturę krem do definiowania loków. Zwiększa naturalny skręt, zapobiega puszeniu się, zapewnia długotrwały efekt błyszczących i sprężystych loków.

podkreślające skręt
Utrwalenie
mocne

do różańca

choć nie do tańca ;)

To produkt, dla którego zastosowanie trzeba znaleźć samemu. Dlatego nie ma co poddawać się po pierwszych użyciach, ale pokombinować z metoda nakładania.

U mnie nie nadaje się na mokre włosy, a wyłącznie na suche i to nakładany mokrymi rękami. Po nałożeniu czekam aż wyschnie i odgniatam loki.
Potrafi też okiełznać pojawiający się puch - to dzięki nagromadzeniu emolientów na początku składu.

Kremowa konsystencja, poręczny aplikator, ładny zapach, emolientowa formuła produktu, brak gliceryny - dla mnie niemal same plusy.
Minusem bardzo słaby hold, więc ten, kto oczekiwałby usztywnienia i utrzymania fryzury, może być zawiedziony.

Dodać trzeba jeszcze, że jest spora nieścisłość: w składzie nie wymieniono cześci rośliny, o którą chodzi (Gossypium herbaceum). Producent utrzymuje, że to nasiona bawełny (Cottonseed), zaś nakleja w języku polskim, głosi: "olejek bawełniany" :confused: Dla mnie to nie to samo, więc pozostaje lekki niesmak.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glyiceryl Stearate, Caprylyl Glycol, PEG-100 Stearate, Polyquaternium-72, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene, Hydrolysed Wheat Protein PG-Propyl Silanetriol, Ethylhexyl Methocinnamate, Gossypium herbaceum, Mel, Panthenol, Benzyl Benzoate, Phenylpropanol, Cetrimonium Chloride, Parfum, Sodium Chloride, PPG-5 Laureth-5, Citric Acid, Buthylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicytate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Citronellol, Phenoxyethanol, Hydroxycitronellal.

nie dla mnie

Nie jestem zadowolona z tego kosmetyku, choc próbowałam już wiele metod jego stosowania, ogólnie za bardzo obciąża moje włosy - loki nie są ładnie uformowane - wręcz przeciwnie rozplątują się,
nie wiem dlaczego ponieważ na pewno nie przesadzam z ilością kosmetyku.
Nie podoba mi się też to że kosmetyk jest o bardzo rzadkiej konsystencji, zapach ogólnie też mi nie podpasował, ale jest do zniesienia. Ogólnie jestem bardzo zawiedziona tym kosmetykiem.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy męczę się z nim:(
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego