Linia SPA, Rozświetlające masło do ciała z olejkiem awokado i d - pantenolem `Wanilia`

Rozświetlające masło do ciała z olejkiem z awokado ma przyjemną gęstą konsystencję, doskonale pielęgnuje ciało i łagodzi napięcie. Bogata formuła preparatu zawiera olejek awokado, d - pantenol, masło shea, alantoinę oraz witaminę E, które intensywnie nawilżają i odżywiają skórę. Działają wygładzająco, nadają miękkość i poprawiają elastyczność. Przyspieszają proces regeneracji naskórka, koją i łagodzą podrażnienia. Złote drobinki masła pięknie rozświetla ciało.

balsamy
wygładzające, nawilżające
w słoiku
Struktura
bogate
masło
100 – 250ml

Cudowny!

To masło do ciała ma same plusy, jest po prostu cudowne :)

+Zapach: prześliczny zapach budyniu waniliowego, który długo utrzymuje się na ciele.

+Konsystencja: gęsta i treściwa konsystencja, nie ma problemu z rozprowadzeniem go na ciele.

+Opakowanie: wygodne, można zużyć całość produktu

+Działanie:
-bardzo dobrze nawilża suchą skórę
-odżywia
-pozostawia delikatne drobinki, które bardzo ładnie rozświetlają ciało
-szybko się wchłania
-nie pozostawia po sobie tłustej warstwy
- jest bardzo wydajny

Jedyny mały minusik to to, że nie jest ogólnodostępny i trzeba się trochę namęczyć, żeby go dostać, ale uwierzcie, że warto!

KWC

Super pachnie, bardzo dobrze się wsmarowuje, pozostawia na skórze złote drobinki, które wcale szybko się nie ścierają, a do tego jest tanie. Czy ktoś kiedyś słyszał o lepszym maśle do ciała? :) Chociaż osobiście wolę jeszcze słodszą wanilię, ale jej zapach też jest ok. Masło jest wydajne, starcza na długo, nadaje się do jasnej, a nawet bardzo jasnej karnacji, takiej jak moja. Utrudnieniem jest to, że Mariza rzadko jest w sklepie, trzeba zamawiać u konsultantki albo przez Internet.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie dla mnie

Kupiłam masło zachęcona pozytywnymi opiniami. Jednak u mnie się nie sprawdziło. Pierwszy zachwyt nad zapachem szybko minął gdyż po kilku otworzeniach czuć nutę zjęłczałego masła tak więc jak dla mnie odpychające.
Konsystencja ok, nawilżenie też w mierę dobre.
Brak efektu rozświetlenia, także nie bardzo zasługuje na nazwę rozświetlającego masała.
Ogólnie bez rewelacji, zużyję ale napewno nie wrócę do tego masła.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo dobry

Zalety
- świetna konsystencja
- pięknie rozświetla skórę
- drobinki są, ale nie aż tak dużo, że skóra świeci się \'jak miliony monet\'
- cena
- piękny zapach !

Ilość zużytych opakowań: 1 cały

Dobrze nawilża

Plusy:
- cena: 13,60
- bardzo fajna kremowa konsystencja, która pozwala na idealne rozsmarowanie
- dobrze nawilża, odżywia
- rzeczywiście rozświetla ciało
- jak dla mnie ładny zapach wanilii
- wydajne

Używam tego produktu od: grudnia 2012
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

OBŁĘDNY ZAPACH!

Uwielbiam zapach wanilii i często zaopatruje się w kosmetyki o tym zapachu. Kupując masło waniliowe Mariza spodziewałam się, że będzie ok, ale zapach mnie bardzo mile zakoczył. To jest chyba jedyny kosmetyk na rynku, który jest naprawdę waniliowy! Zapch jest cudowny, intensywny, boski!

Masło ma dobrą konsystencję, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nawilża skórę. Ale mniejsza o to! Jeśli ktoś uwielbia zapach wanilii musi kupić ten produkt! Warto dla samego zapachu :)

Plusy:
- obłędny zapach (jeśli ktoś nie lubi wanilii to odradzam)
- duże, wydajne opakowanie
- łatwo się rozprowadza
- szybko się wchłania
- ładny, żółty kolor
- nawilża skórę
- cena!

Minusy:
- brak

Ilość zużytych opakowań: jedno, ale będzie więcej

Kolejne masło tej firmy, które jest bez zarzutu

Masło kupiłam z ciekawości z pełną świadomością, że nie lubię zapachów w okolicach wanilii. Ale zachwycona granatem i mango postanowiłam spróbować i tego.

Podobnie jak poprzednie i to ma moim zdaniem same plusy:
+ nawilżenie - konsystencja maseł tej firmy jest dla mnie idealna - super się wchłaniają, nawilżają lepiej niż balsam, a z drugiej strony nie są ciężkie,
+ efekt drobinek - nie jest kiczowaty i faktycznie rozświetla ciało,
+ opakowanie - poręczne, da się wykorzystać całe masło,
+ polski producent,
+ cena.

Zapach... mi się średnio podoba, ale ja w ogóle nie przepadam za słodkimi zapachami. Natomiast muszę przyznać, że jest dość naturalny i mało duszący. Więc dla osób, które lubią na pewno będzie odpowiedni.

Ilość zużytych opakowań: 1 na ukończeniu

bardzo dobre

Rzadko daje 5*, podobnie, jak rzadko cos sprowadzam do parteru ;) W przypadku tego kosmetyku - nie mam zastrzezen, wiec choc nie jest to moje całkowite KWC - 5 * musze dac :) Zaznacze tylko, ze masła do ciała to moje hobby, wiec mam naprawde duze i wieloletniedoswiadczenie :D
Masło jest tanie, wydajne, z solidna pielegnacja. Ma ładne, kolorowe opakowanie i przyjemny, słodki, dosc naturalnie waniliowy zapach. Idealna konsystencja - dobrze sie rozsmarowuje, nie maze, w miare szybko wchłania, jednoczesnie pozostawiajac charakterystyczny film. nawilza, odzywia , pielegnuje skore - na długo. Oczywiscie nie polecam go na rano, ale wieczorem - zachowuje sie jak naprawde bardzo solidny kosmetyk z wyzszej połki. ma rowniez drobinki rozswietlajace, dyskretne, bez sladu brokatu, mieniace sie złociscie na skorze...
Na pewno przetestuje inne wersje.

Używam tego produktu od: jakis czas temu

Świetny zapach

Świetny zapach jak budyń waniliowy!
Szybko się wchłania i nawilża!
Super konsystencja!
Nie uczula mnie!
Używałam wcześniej masła poziomkowego i tez spełniał wszystkie moje wymagania!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - niecałe

Fajne masło za dobrą cenę

Bardzo fajny balsam do ciała.
Plusy
+ funkcjonalne i ekonomiczne opakowanie
+ dobra konsystencja
+ dobrze rozświetla i nawilża skórę
+ super zapach

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze