Oriflame, Visions, Quick Dry Top Coat (ochronna emalia utwardzająca)

Oriflame, Visions, Quick Dry Top Coat (ochronna emalia utwardzająca)

Dodaje blasku. Zapobiega pękaniu paznokci i łuszczeniu się lakieru. Zawiera składnik pochłaniający promienie UV, dzięki czemu kolor nie blaknie. Po nałożeniu lakieru odczekaj chwilę, aż wyschnie, a następnie nałóż emalię, która doda kolorowi blasku. Możesz ją również stosować na czyste paznokcie, by nadać im połysk.

Szybko schodzi

Słabo utwardza ta emalia i połysku zbyt dużo nie daje. Szybko schnie, ale nałożona warstwa jest bardzo cienka i do tego szybko sama schodzi. Nic nadzywczajnego. Pędzelek, jak zwykle przy okazji opakowań produktów do paznokci Visions, nie sięga dna butelki.

Używam tego produktu od:rok

Dno !!

Ja nie wiem jak cos takiego mozna puscic w sprzedaz?Nakladalam go na pomalowane paznokcie i lakier, ktory zazwyczaj 3mal sam bez zadnych dodatkowych emalii z 5 dni schodzil po 2!!Potem postanowilam go przetestowac i nalozylam na niepomalowane paznokcie...zdjelam go bez zmywania po 3 godzinach!!Poprostu zeszla mi z paznokcia taka blonka...Mam zdrowa plytke paznokcia wiec nie wiem czemu ten preparat nie zadzialal tak jak powinien.Aczkolwiek poszedl prosto do kosza na smieci!

ja jestem zadowolona

Nalozony na lakier przedluza jego trwalosc na paznokciu, co do tego nie ma dwoch zdan. Poza tym sprawia, ze lakier szybciej schnie (maluje najpierw paznokcie, a potem jako trzecia warstwe nakladam ta emalie). Na nieumalowanych paznokciach rzeczywiscie zle sie trzyma i za to odejmuje gwiazdke. Nie jest stworzony jako podklad, i producent nigdy o tym nie wspomnial.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

beznadzieja

Kupiłam w promocji i dobrze, bo gdyby nie to, to do długo nie mogłabym sobie darować sumy wywalonej w błoto. Schodzi prawie natychmiast po nałożeniu. Nałożona na "goły paznokieć" wytrzymuje na nim jakąś godzinę. Nałożona na inny lakier, wcale nie utrwala, a lakier schodzi, jakby utrwalacza nie było. Nałożony jako baza pod lakier sprawia, że i lakier schodzi szybciej niż zazwyczaj. Do tego dochodzi jeszcze beznadziejny pędzelek i buteleczka w takim kształcie, że jak trochę tego specyfiku ubędzie, to ja już za cholerę nie wygrzebię tego, co pozostało. O nie. Radzę omijać na kilometr.