Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Dry Fast Top Coat

Cena już od 13,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Napisanych recenzji: 2

"Kropelka" świata lakierów

Konsystencją, zapachem i szybkością zasychania naprawdę przypomina klej typu Kropelka. Duża buteleczka, wystarcza na długo. Wysycha naprawdę błyskawicznie, w parę minut.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247148].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Póki co... NAJLEPSZY

bardzo dobry produkt, po pierwszym użyciu wiedziałam, że zostanie ze mną na długo :)

+lakier utrzymuje sie 3-5 dni (w zależności od tego, co robimy)
+efekt jak hybrydy
+spełnia swoją funkcję (nie odpryskuje, ale trzeba zgodnie z instrukcją jeszcze NA MOKRE PAZNOKCIE!)

mnie zachwycił, nie wyobrażam sobie używania jakiegokolwiek lakieru bez seche vite. polecam, mimo że cena nie jest niska, ale warto :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240593].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 31

Napisanych recenzji: 60

Bez rewelacji

Na początku byłam zachwycona efektem jaki daje ten top coat.
Paznokcie pięknie się błyszczały, wyglądały po prostu cudownie, jak od kosmetyczki!
Niestety zachwyt nie trwał długo, na drugi dzień lakier zaczął schodzić płatami. Dosłownie płatami z całego paznokcia...
Cieszę się, że produkt zakupiłam w promocji chyba za 11 zł, bo wydanie 29 byłoby ogromnym błędem.
Efekt hybrydy rzeczywiście jest, przyspieszenie wysychania też, ale cały ten urok mija po jednym dniu.
Dodatkowo po około miesiącu od otwarcia wszystko co znajdowało się w buteleczce zaschnęło i zmieniło konsystencję w jednego ogromnego gluta. Produkt kompletnie nie był już zdatny do użycia.
Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225398].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - mat i błysk

Napisanych recenzji: 30

Najlepszy jaki miałam!

Rewelacyjny utwardzacz do paznokci, szybko schnący! Nawet gdy maluje paznokcie przed snem, odczekam 5 minut, idę spać, a rano wstaje z idealnymi paznokciami, bez żadnych pościelowych wzorków! I jest bardzo trwały! Zazwyczaj po dwóch dniach z innymi utwardzaczami (albo i bez nich) robiły mi się odpryski albo tzw "pajączki". Teraz, pierwszy odprysk (i to naprawdę niewielki!!) pojawia mi się po 5 dniach! I tak są ogólnie jeszcze wtedy ładne ale wolę je zmyć i zrobić coś nowego.
Dla mnie super produkt!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222591].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 9

Dobry, ale do połowy butelki

Nie da się ukryć, że Seche Vite jest kultowy. I jeśli chodzi o swoje działanie, to w pełni na tę opinię zasługuje.
On nie wysusza lakieru - on go w pełni utwardza. Po pięciu minutach lakier jest idealny, można uderzyć nim o szafkę, a nie powstanie żadne odgniecenie. Po prostu ideał, jeśli o to chodzi.
Pięknie nabłyszcza, po jego użyciu pytania o to, czy to hybryda stają się po prostu standardem. Nie ściąga lakieru. U mnie manicure wytrzymuje ok. 5 dni - potem zdarzają się odpryski, a nawet jeśli nie, to zazwyczaj zmywam, bo się znudziłam ;). Pewnie przy odpowiednim dbaniu - bo ja paznokci nie oszczędzam - wytrzymałby jeszcze dłużej.
Jedyną wadą w tej wyliczance jest to, że niemiłosiernie cuchnie - jak rozpuszczalnik, ale ja się już przyzwyczaiłam.
Dla poniższych wyliczeń - paznokcie maluję najmniej raz w tygodniu, zwykle częściej (raz na 4-5 dni).
Perfekcja Seche Vite utrzymuje się do 1/4 buteleczki (ok. miesiąc-półtora), następna 1/4 to już ściąganie lakieru i trudniejsze rozprowadzanie. Gdy buteleczka jest pusta w połowie, top coat zamienia się w kluchę, z której ciągną się cieniutkie niteczki i którego nie sposób rozłożyć równomiernie. Dla mnie to równa się z wyrzuceniem.
Także Seche Vite jest fantastyczny, ale tylko do połowy. Szkoda, że nie ma buteleczek 7ml - na pewno kupowałabym ciągle, jednak regularnie tracić połowę po prostu się nie opłaca. Dlatego wolę poszukać czegoś może i mniej wspaniałego na co dzień, ale za to wydajniejszego, choć nie wykluczam, że do tego top coatu także kiedyś wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214733].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

NAJLEPSZY

Plusy:
-przyspiesza wysychanie
-na lakierze nie zostają odgnioty
-wydajny
-wydłuża trwałośc lakieru
-dodaje błysku

Minusy:
-gęstnieje
-drogi (ale zdecydowanie wart swojej ceny)
-śmierdzi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213018].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 121

najlepszy top coat

Kupilam ten top coat przypadkowo w promocji za 11,99. Myslalam ze bedzie to tanie mazidlo,zeby ulepszyc manicure. Tego dnia kupilam sobie zestaw sally hansen gel miracle,bo dla mnie jest to najtrwalszy lakier. I zaczelam manicure,niestety kolor pretty piggy mi nie podszedl albowiem lubie neon latem i tak wpadlam na pomysl polozyc na to shell o z china glaze. China glaze robi mega smugi,zeby ten lakier pokryl plytke paznokcia potrzeba 4 warstw,lakier jest koszmarem,a kupilam kilka w neonowych odjazdowych kolorach. I...teraz do sedna,na 2 warstwy sh nalozylam cg i na to seche vite top coat i nastapil cud! Lakier ktory normalnie nie nadaje sie do niczego,nagle po prostu zamienia sie w idealna jednolita powloke! Wysycha od razu,naprawde mega top coat lepszy nic sh. Cud naprawde produkt mega a za 12 zl to szok. Naprawde top coat ratuje paskudnej jakosci lakiery,ktorych zal wyrzucic ze wzgledu na kolor. Bardzo polecam. Moj must have.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209798].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 33

Napisanych recenzji: 422

Hit

Jestem zachwycona tym produktem,bo moim odwiecznym problemem było,to ze lakier miałam na paznokciach 1/2 dnia , może maksymalnie 1 dzień a potem zazwyczaj się ścierał czego bym nie nakładała;
W związku z powyższym jakiś czas temu zrezygnowałam z tradycyjnego maniciure na rzecz żeli i hybrydy;
Niestety ostatnio byłam zmuszona rozstać się z tymi technikami jednak moja praca wymaga abym miała pomalowane paznokcie;
Serche Vite kupiłam przez przypadek i okazuje się ,że był to strzał w dziesiątkę. Pomimo wykonywania prac domowych (bez rękawiczek) lakier trzyma sie bez zarzutu, w dodatku błyszczy jakbym miała hybrydę.
Ponadto faktycznie przyspieszył wyschnięcie mojego lakieru, takze POLECAM !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206028].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Znam znacznie lepszy

Myślałam że produkt tak chwalony będzie świetny dla mnie niestety zawiodłam się. Jest znacznie gorszy od topu allepaznokcie , który jest teraz moim ulubieńcem gdybym go nie znała nadal używałabym Seche Vite , który ma wiele wad gdy mu się bliżej przyjrzeć:
-kurczy się u mnie prawie zawsze próbowałam na różne lakiery, moment aplikacji też zmieniałam na mokre i lekko lepiące i prawie suche, niestety dalej to samo
- nie przedłuża u mnie trwałości przy lakierach golden rose wręcz ją skraca
- potrafi nieestetycznie pomarszczyć lakier
- nie wysycha tak błyskawicznie
- cena bez promocji potrafi kosztować sporo jak na top, ja kupiłam go za 19zł co też uważam za kwotę dużą, tym bardziej, że bardzo szybko gęstnieje i nie jesteśmy wstanie zużyć opakowania bez dokupowania rozcieńczacza

Podsumowując muszę wiele cierpliwości poświęcić i czasu aby osiągnąć taki efekt jak obiecuje producent. Na szczęście znalazłam już inny top coat .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195193].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Nieporozumienie :(

Na początku byłam bardzo zadowolona, ale z każdym użyciem jest coraz gorzej. Po pierwsze, dla mnie produkt jest po prostu zbyt gęsty, nie umiem go ładnie rozprowadzić po płytce paznokcia. Często powierzchnia jest nierówna i nieestetyczna. To drugi top coat, jaki wypróbowuję, ale czy wszystkie rozpuszczają lakier? Poprzedni, z Sally Hansen, też masakrował kolor. Robią mi się prześwity, całość traci swoją świeżość. Nieważne, czy to lakier Golden Rose, czy Chanel.
Co do przedłużania trwałości lakieru, to u mnie sprawdza się to rewelacyjnie z bazą. Raz nawet do tygodnia, a jestem jedną z tych osób,. u których lakier zaczyna się ściera jeszcze tego samego dnia. Dlatego mam mieszane uczucia. Cóż, nadal muszę poszukiwać top coatu idealnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194378].usefull || 0 }}% pomocna.