Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Świetny produkt ale..

Ogólnie działa jak powinien. Faktycznie w ciągu paru minut wysusza lakier i można zająć się innymi sprawami. Niestety mam wrażenie, że ten lakier niszczy płytkę paznokcia. Odkąd zaczęłam go używać, płytka paznokcia się rozdwaja.

Nie mogę się już bez niego obyć

Od kiedy kupiłam go w Super Pharm , jest najważniejszym elementem stylizacji paznokci. Niezależnie od tego czy maluje paznokcie zwykłym lakierem czy hybryda zawsze na koniec używam utwardzacza Seche, która przyspiesza wysuszenie lakieru ale również i jednocześnie nadaje mu połysk .
To mój absolutny „myst have”.
Fakt że po paru dniach warstwa Seche się odkleja ale dopóki jest na paznokciu to lakier się nie ściera i nie odpryskuje.
To mój absolutny hit. Cieszę się że teraz można go bez problemu kupić w drogerii. Szczerze polecam.
Jest bardzo wydajny, używam go przy każdym malowaniu od kilku miesięcy i jeszcze nie zuzylam nawet płowy buteleczki.

Dla mnie super

Odkąd natrafiłam na ten utwardzacz, zawsze mam go w kosmetyczce. Bardzo ładnie można nim wykończyć mani. Kilka osób nawet myślało, że to hubryda. Największy plus za przyspieszenie wysychania lakieru. Zawsze maluje paznokcie na noc i kiedyś nie obyło się bez po odgniatanej na lakierze pościeli. Teraz mimo nawet 3 warstw lakieru i nałożenie top coat, lakier bardzo szybko wysycha. Po nałożeniu lakier trzyma się dużo dłużej.

Polki w mieście odcinek 2 STRIPLAC

super

Dla mnie must have, gdy maluję paznokcie a nie robię hybryd. Cudowny połysk, mega szybkie schnięcie, możliwość uratowania zepsutego paznokcia, gdy sie np coś odciśnie, znacząco przedłuża trwałość - jedyny minus to zapach, ale nie istotny przy tylu plusach :)

Mieszane uczucia

Nie wiem do końca, co myśleć o tym produkcie - w niektórych kwestiach jest fenomenalny, w innych zawodzi. Podoba mi się piękny błysk jaki daje, oraz to, że w kilkadziesiąt sekund lakier jest już suchy i mogę robić cokolwiek chcę, bez obaw o wgłębienia czy smugi. Bardzo przydany gdy trzeba szybko zrobić paznokcie przed wyjściem. Niestety okropnie ściąga lakier, u mnie działa tak na każdą markę - w zależności od lakieru albo lekko odznaczają się jego skurczone granice, albo zabiera on pigment ze "skurczonych" miejsc, tworząc bardzo nieestetyczny efekt. Do tego lakier łatwo odpryskuje z miejsc z których top się skurczył. Mam wrażenie, że z czasem coraz bardziej to robi - w dniu, w którym maluje paznokcie wszystko wygląda ok, następnego dnia trochę widać, że się skurczył i każdego dnia jest to bardziej widoczne. Osobiście nie doświadczyłam całe szczęscie jego gęstnienia, a zużułam już ok 2/3 butelki. Kupowania do niego osobnego rozcieńczacza w połowie butelki chyba bym już nie przełknęła, to w miarę drogi lakier, a jeżeli płacę za całą butelkę to chcę móc ją wykorzystać. Najwyżej niech dają mini rozcieńczacz w gratisie. Wróciłabym do niego gdybym nie znalazła nic lepszego, mam zamiar przetestować topy Sally Hansen i Essie.

Najlepszy top na rynku

Kiedyś ten top był trudno dostępny, ale od kiedy bez roblemu można go kupić w drogerii Super-Pharm, zaczęłam polecać go wszystkim znajomym.

Pamiętam, że lakier w mojej pierwszej buteleczce Seche Vitte dość szybko zgęstniał, ale nie miałam wówczas pewności, czy nie była wcześniej otwierana (znalazłam w TK Maxx.) Kolejne, które kupowałam, wyrzucałam tylko dlatego, że mi się kończyły. Konsystencja nawet po roku używania była taka sama, jak zaraz na początku, po otwarciu.

Top doskonale radzi sobie z wysuszeniem lakieru. Malując paznokcie nawet na godzinę przed snem, rano nie budziłam się z charakterystycznymi wzorkami na lakierze. Produkt przedłuża również trwałość manicure do tygodnia (a czasami dłużej). A to w moim przypadku przy codziennym zmywaniu naczyń, myciu włosów jest wyczynem. Nawet podczas wakacji, kiedy codziennie wylegiwałam się na plaży i kąpałam w morzu, lakier tylko delikatnie wytarł się na brzegach.

Top wyraźnie również nabłyszcza paznokcie, co sprawia, że wyglądają, jak dopiero co po wyjściu od kosmetyczki - nawet kilka dni po aplikacji. Seche Vitte jest również wydajny. Jedną buteleczkę zużywam w ponad rok. Wystarczy niewielka kropla, aby pokryć płytkę. Aplikację ułatwia sprężyste i długie włosie pędzelka. Jest naprawdę bardzo wygodne.

Zapach dla niektórych kobiet może być drażniący. Ale ja, jako wielbicielka zapachu benzyny i farb kocham to, jak pachnie Seche Vitte. Uważam jednak, że 30 zł za buteleczkę, to dość dużo.

Dobrze wysusza

W momencie używania tradycyjnych lakierów do paznokci Seche Vite był dla mnie obowiązkowym punktem robienia manicuire. Trzeba przyznać, że bardzo szybko wysychał i zapobiegał odbiciom na świeżym lakierze. Niestety zdarzało mu się lekko "ściągać" lakier. Trzeba przyznać, że wspaniale nabłyszcza i przedłuża trwałość tradycyjnych lakierów. Okropnie śmierdzi. Jego ogromnym minusem było to, że nigdy nie wykorzystałam go w 100% - zwykle, gdy zostawało go mniej niż pół buteleczki - zmieniał swoją konsystencję na glutowatą. Opakowanie solidne i wytrzymałe.

Dobry, niestety traci po czasie na jakości

Na początku byłam nim zachwycona. Przedłużał trwałość lakieru, nie odpryskiwał, a paznokcie błyskawicznie wysychały. Pociągnięte nim dawały efekt błyszczenia podobny do hybrydy. Niestety po czasie użytkowania jego jakość pogorszyła się, a nie zużyłam nawet połowy produktu. Zauważyłam, że zaczyna odpryskiwać i nie przedłuża już trwałości lakieru tak jak na początku.

Niezawodny

Niezastąpiony topcoat, mam nadzieję, że nigdy nie zostanie wycofany z produkcji. Nie ma drugiego takiego jak Seche. Szkoda, że pod koniec buteleczki wysycha ale plus za to, że można go kupić w atrakcyjnej cenie w promocji lub w internecie.

Doskonałość

Idealny top coat.Kropka nad i manicuru.Doskonale nablyszcza lakier kolorowy,przedluza jego trwalosc i utwardza plytke paznokcia.Nie gestnieje tak szybko jak inne np Sally Hansen.Jestem z niego zadowolona,uzywam od lat.

Niezbędny!

Odkąd go poznałam zmieniło się moje podejście do malowania paznokci. Wiem, że nawet najtańszy lakier pokryty tym top coatem wygląda jak hybryda i jest w stanie dłuuugo przetrwać. Obecnie często pozwalam sobie na zakup mniejszych i tańszych opakowań różnokolorowych lakierów zamiast inwestować co sezon w jeden droższy i porządny.

Mały geniusz

Bardzo pozytywne działanie produktu - nie wnikając w skład ;-) Ja używam najpierw primer Opi (jedna warstwa ochronno-podkładowa) potem lakier Opi, Chanel lub Miss Sporty (każdy lakier dwie warstwy- Miss czasem tylko jedna, bo jest "treściwy" i dobrze kryje), na koniec Seche - każdy z tych produktów schnie super szybko - nie trzeba tracić czasu (cała zabawa trwa u mnie max. 20 min. chyba, że oglądam film, więc nie liczę - a maluję tylko wieczorem przed snem, bo nie mam czasu na głupoty w ciągu dnia. Top coat jest trwały - ładny efekt na paznokciach jest na ok 4 -6 dni (nie chodzi o odpryskiwanie, chociaż troszkę się ściera ale o wzrost paznokcia - po prostu widać "odrosty" i trzeba akcję "malowanie paznokci" powtórzyć). I kołdra się nie odbija...On naprawdę super szybko schnie i daje twardą powłokę, porównałabym do Sally H.-tego czerwonego przezroczystego.