Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Cena już od 13,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Efekt żelowych paznokci w 5 min! <3

Lakier kupiłam na promocji, po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy.

Jestem nim zachwycona!

Najważniejsza cecha, to jego czas zastygania - w 5-10 minut mogę cieszyć się pięknym, zadbanym manicurem!

Dałabym 5 gwiazdek, tylko szkoda, że pod koniec już lubi zastygać :(

Ten produkt to zdecydowanie rewolucja w malowaniu paznokci!

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458487].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie chroni przed odpryskiwaniem

Dla mnie jest to produkt raczej zbędny.
- nie przedłuża trwałości lakieru, niestety. Nie utwardza, nie przyspiesza wysychania, dawałam mu kilkanaście szans, stosowałam na rożne sposoby i nic.
- jest drogi
- ma intensywny, mocny zapach

Do plusów mogę zaliczyć to, że paznokcie po nim ładnie błyszczą, ale taki sam efekt osiągam za pomocą innych, tańszych preparatów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452782].usefull || 0 }}% pomocna.

Ekstremalnie przeciętny....

Doprawdy nie rozumiem zachwytów nad tym produktem.
Swoją recenzje podsumuję krótko:

Plusy:
+faktycznie przyspiesza wysychanie paznokci

Minusy:
-okropnie śmierdzi
-mocno przyciemnia kolor lakieru
-nie zapobiega ścieraniu czy odpryskiwaniu (nawet przy "zawinięciu" lakieru na brzeg paznokcia)
-nie nabłyszcza jakoś spektakularnie.

Ogólnie nie kupie ponownie. O wiele lepszy jest Gel Like Top Coat z wibo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452652].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure z chmurkami

top of the top!

Dla mnie najlepszy w swojej kategorii.

Nie będę się zanadto rozpisywać, wiele osób wcześniej zamieściło wyczerpujące już opisy jego zalet :)

ekspresowe schnięcie, co dla mnie jest podstawowym plusem - nienawidzę mordęgi z czekaniem na wyschnięcie lakieru (oczywiście zawsze wtedy nagle okazuje się, ile mam do zrobienia, akurat teraz) - seche vite pozbawiło mnie tego problemu; piękny salonowy połysk, przedłużenie trwałości manicure.
Jedyny minus - dość szybko gęstnieje, przez co traci na wydajności, bo końcówka buteleczki już za bardzo nie nadaje się do użytku - ale jestem mu w stanie to wybaczyć.

Świetny - tyle na temat :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445961].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry, zamiennik Good to Go Essie

Sama mam dylemat, który Top Coat jest lepszy ten czy Essie Good to Go.
Seche Vite używam od 2-3 lat, przez ten czas zużyłam już kilka buteleczek. Wysycha w ekspresowym tempie, dzięki temu po wykonaniu manicure od razu możemy iść spać nie martwiąc się o to, że odbiją nam się wzorki na paznokciach.
Ostatnio przerzuciłam się na hybrydy, ale pedicure zakańczam Seche Vite i trzyma się przez wiele dni. Minusem może być dla niektórych jego silny chemiczny zapach. Wiele też narzeka na jego gęstą konsystencję, przetestowałam wiele topów i każdy gęstnieje tak samo.

Jestem zadowolona z tego topu i będę do niego wracała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443861].usefull || 0 }}% pomocna.

porażka

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii, to najgorszy top jaki kiedykolwiek miałam okazję używać. Bardzo gęsta konsystencja powoduje utrudnione nakładanie i tworzy smugi. Lakier z końcówek paznokci bardzo szybko się ściera. Do tego ciężko dostępny i bardzo smierdzi.
Jedyne plusy: lustrzany połysk (każdy top daje taki efekt), bardzo szybkie wysychanie paznokci.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436616].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

To mój faworyt! A wraz z odżywką firmy Eveline tworzą kosmetyczny niezbędnik do paznokci, który utrzyma każdy lakier na paznokciach przez długi czas. To dzięki niemu ponownie zaczęłam malować paznokcie. Przestałam to robić regularnie, bo wszystkie lakiery do paznokci zaczęły mi bardzo wolno wysychać (może to kwestia tego, że nie były z żadnej wyższej półki cenowej), a w dodatku szybko odpryskiwały. Nie dość, że rozwiązał te problemy to jeszcze doskonale nabłyszcza. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na jego zakup podczas jednej z promocji kosmetycznych!

Plusy:
+ sprawia, że lakier szybciej wysycha;
+ przedłuża trwałość lakieru do paznokci;
+ nadaje piękny połysk.

Dzięki temu manikiur wykonany nawet najtańszym lakierem na rynku prezentuje się bardzo okazale! Nie mam ochoty szukać żadnego innego, bo boję się rozczarowania.

W trakcie jego stosowania nie zauważyłam problemu z jego aplikacją. Akurat w moim przypadku sprawdza się on bardzo dobrze. Szybko nauczyłam się jak dozować produkt i nałożyć jego odpowiednią ilość na paznokcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432021].usefull || 0 }}% pomocna.

Super, ale nie nadaje się na jasne lakiery

Utwardzacz Seche kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami.
Tani nie był, ale podobno można go ustrzelić na promocji- mi się to niestety nie udało. Generalnie przewaga zachwytów, są jednak drobne minusy. Ale po kolei:
+ błyskawicznie wysusza i utwardza- czyli robi to, czego przede wszystkim od niego oczekuję. Kilka minut i manicure gotowy
+ pięknie nabłyszcza- powielam poniższe opinie, efekt jak po hybrydzie
+ przedłuża trwałość lakieru (na stopach potrafi trzymać mi się nawet ok. dwóch tygodni!)

Byłoby idealnie, ale:
- nie nadaje się na biały/jasny lakier - nie wiem dlaczego, ale biały lakier potraktowany Seche po 2-3 dniach robi się jakby brudny, ciemnieje. To samo zresztą tyczy się jaśniejszych kolorów, po kilku dniach ciemnieją w miejscach nałożenia produktu (najczęściej noszę ciemne paznokcie, na których nie widać różnicy, ale to mnie mocno dziwi)
- smród nie z tej ziemi - nie wczytywałam się w skład ale zapewne jest tam cała tablica Mendelejewa - przed użyciem lepiej otwórzcie okno
- potrafi "ściągać" lakier- nie zawsze, ale zdarza się - może to moja wina i aplikuję na za mało wilgotny lakier? Trudno powiedzieć, ale widzę, że nie tylko ja mam takie doświadczenia

Podsumowując- jest to naprawdę solidny produkt, i gdyby nie zmieniał koloru lakieru pod spodem, byłby moim faworytem. Robi to, co do niego należy, niestety nie nadaje się na jasne lakiery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424691].usefull || 0 }}% pomocna.

Używany we właściwy sposób jest produktem idealnym

Kocham produkty tej firmy (tzn. ich lakiery kolorowe, żelowy top Vive czy rozcieńczacz). Posiadam małą (3,6) i dużą (14 ml) buteleczkę. Kiedyś niestety nie wiedziałam o magicznym Seche Restore, który wspaniale radzi sobie z rozrzedzeniem zarówno utwardzacza, jak i innych zgęstniałych lakierów.

Początkowo kładłam go na porządnie wysuszony lakier - teraz wiem, że jest to błąd i faktycznie widzę różnicę aplikując go na lakier lekko wilgotny. Na pędzelek nabieram solidną kroplę i rozprowadzam ją po płytce starając się nie dotykać pędzelkiem koloru (jeśli tak się stanie przecieram pędzelek zanim ponownie zanurzę go w substancji). Pilnuję, żeby lakier pokryty był w 100% (tak samo brzegi paznokcia).

Efekt jest świetny (wcześniej robiłam paznokcie żelowe i akrylowe, a po powrocie do paznokci naturalnych nigdy nie byłam w pełni zadowolona z ich wyglądu). Długo nie mogłam się nadziwić, że w domowym zaciszu mogę uzyskać "efekt jak z salonu" ;)

Produkt, który po prostu trzeba mieć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1412266].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy z najlepszych

nejlepszy!
miałam różne wysuszacze i top coaty również te drogie i markowe ale wszystko to nic przy tym produkcie!
kupiłam go w zestawie basa plus top w hebe w zimowej przecenie za ok 20zl za zestaw. Cena nikła, żałuję że nie wzięłam od razu kilku takich zestawów.

Zestaw działa z każdym lakierem.
Baza wysycha błyskawicznie, top nakłada się na mokry lakier i równiez zastyga w mgnieniu oka.
Kolor pozostaje nasycony, nie odpryskuje, nie ściera przez ok 7 dni i to przy zmywaniu naczyń, myciu codziennie głowy itp czyli przy normalnej aktywności.
Mam wrażenie że top daje efekt naprawdę dobrego lakieru hybrydowego albo manicure z OPI nailbaru z który też trzyma się ponad tydzień :)

warto zainwestować w ten produkt jeśli nie chcecie codziennie domalowywać końcówek paznokci lub co 2 dni malować całych paznokci bo ten top naprawdę działa.

Top ma formulę gęstą, żelową, dla mnie pachnie jakimś rozpuszczalnikiem czy akrylem ale nie jest to dla mnie wada bo produkt wysycha błyskawicznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411291].usefull || 0 }}% pomocna.