Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Cena już od 13,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Aż chce się malować paznokcie :)

Chyba każda z nas miała tak choć raz. Wieczór, zostało jeszcze trochę czasu, więc zabieramy się za malowanie paznokci. Odczekujemy pół godziny albo i dłużej, po czym kładziemy się spać. Rano wstajemy, pierwsze co- patrzymy na pomalowane poprzedniego wieczoru paznokcie i co? Mamy na nich istny armagedon. Odciśnięte wzorki z pościeli, odkształcenia... jednym słowem masakra. Nie można się tak pokazać ludziom, więc w te pędy do łazienki po zmywacz :) Osobiście miałam tak nie raz, ale wszystko wskazuje na to, że koszmar wieczornego malowania paznokci się skończył. Utwardzacz Seche Vite znacznie skraca czas schnięcia lakieru. Po 2- maks. 5 minutach można już spokojnie położyć się spać, nie martwiąc się jakie wzorki rano zobaczymy na paznokciach. Bo nie będzie żadnych wzorków :) Do tego chroni przed odpryskami i zapobiega ścieraniu się lakieru. Pewnie znacie ten problem- piękny intensywny kolor na paznokciach, a ich końce- białe, pościerane, zero efektu. Nie z Seche Vite :) Świetnie współpracuje z lakierami Essie, wiele osób dało się nabrać że to hybrydy. Oprócz tego że przyspiesza schnięcie i wspomaga trwałość lakieru, daje piękny połysk charakterystyczny dla lakieru hybrydowego. Uwielbiam ten utwardzacz i z całą pewnością będę do niego wracać. Cena jest współmierna do jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280966].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmienił moje podejście do malowania paznokci!

Odkąd pierwszy raz go użyłam, nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez niego :)

PLUSY:
+ naprawdę przyspiesza wysychanie lakieru, jakieś 2 minuty po przejechaniu nim po paznokciu, lakier jest śliski w dotyku, nie zostaje na nim odcisk palca, choć wiadomo, że trzeba jeszcze przez chwilę uważać
+ pozostawia na paznokciach efekt hybrydy, lakier pięknie się błyszczy i wygląda dużo schludniej niż bez tego top coatu
+ przedłuża dobry wygląd lakieru. Nawet jeśli coś zacznie się ścierać z końcówek paznokci po kilku dniach, to jest to warstwa top coatu, a nie od razu lakieru. To jest zresztą kolejna jego zaleta, rzadko kiedy zdarzają się odpryski, częściej zauważalne jest to ścieranie na końcówkach paznokci (więc na pewno nie jest odporny na złuszczanie, jak obiecuje producent), a jeśli potrzymamy całość ponad tydzień, wtedy owszem, może zacząć odchodzić w płatkach, szczególnie od strony odrostu paznokcia.
+ na stopach nie do zdarcia, trzeba zmywać ze względu na odrost, jak w przypadku hybryd
+ współpracuje ze zdecydowaną większością lakierów, które posiadam, czy to Essie, czy Miss Sporty, ale zauważyłam, że najgorzej zachowuje się na lekko zgęstniałych lub gęstych z natury, wówczas top coat za bardzo je ściąga i do tego mogą powstawać małe bąbelki powietrza (w zasadzie to wina samych lakierów, a nie top coatu, ale wspominam)
+ nawet jeśli nie mamy dużej wprawy i rozprowadzimy go niezbyt równomiernie, to potrafi sam wyrównać swoją ilość na całej płytce paznokcia, więc nie trzeba się martwić, że jest go gdzieś za dużo lub za mało

MINUSY:
- okropnie śmierdzi, otwarte okno to konieczność w czasie jego używania
- mógłby być tańszy lub częściej w promocji i trochę łatwiej dostępny
- rzeczywiście gęstnieje po jakimś czasie i traci wtedy lekko swoje właściwości, im jest gęstszy, tym gorzej działa i bardziej ściąga lakier. Dlatego ważne jest, żeby dokładnie zakręcać butelkę i korzystać z niego regularnie, bo odstawienie na pół roku może sprawić, że będzie bezużyteczny.
- trzeba uważać z naciskiem w trakcie jego rozprowadzania (tym bardziej, że używa się go na mokry lakier), szczególnie, kiedy już trochę zgęstnieje i wtedy ściśle stosować się do instrukcji, czyli nakładać kroplę i ją delikatnie rozprowadzać. Kiedy przyciśniemy pędzelek za mocno, może zbierać warstwę lakieru, najgorzej jest w przypadku ciemnego koloru, wtedy pobrudzi nam kolejny mani albo zabarwi cały top coat w butelece.

Trzeba nauczyć się z nim pracować i przyzwyczaić do jego właściwości, bo efekty są cudowne, diametralnie zmienia komfort po malowaniu paznokci i zamierzam go dalej kupować i używać. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259506].usefull || 0 }}% pomocna.

"Kropelka" świata lakierów

Konsystencją, zapachem i szybkością zasychania naprawdę przypomina klej typu Kropelka. Duża buteleczka, wystarcza na długo. Wysycha naprawdę błyskawicznie, w parę minut.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247148].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - velvet nails

Póki co... NAJLEPSZY

bardzo dobry produkt, po pierwszym użyciu wiedziałam, że zostanie ze mną na długo :)

+lakier utrzymuje sie 3-5 dni (w zależności od tego, co robimy)
+efekt jak hybrydy
+spełnia swoją funkcję (nie odpryskuje, ale trzeba zgodnie z instrukcją jeszcze NA MOKRE PAZNOKCIE!)

mnie zachwycił, nie wyobrażam sobie używania jakiegokolwiek lakieru bez seche vite. polecam, mimo że cena nie jest niska, ale warto :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240593].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Na początku byłam zachwycona efektem jaki daje ten top coat.
Paznokcie pięknie się błyszczały, wyglądały po prostu cudownie, jak od kosmetyczki!
Niestety zachwyt nie trwał długo, na drugi dzień lakier zaczął schodzić płatami. Dosłownie płatami z całego paznokcia...
Cieszę się, że produkt zakupiłam w promocji chyba za 11 zł, bo wydanie 29 byłoby ogromnym błędem.
Efekt hybrydy rzeczywiście jest, przyspieszenie wysychania też, ale cały ten urok mija po jednym dniu.
Dodatkowo po około miesiącu od otwarcia wszystko co znajdowało się w buteleczce zaschnęło i zmieniło konsystencję w jednego ogromnego gluta. Produkt kompletnie nie był już zdatny do użycia.
Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225398].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki miałam!

Rewelacyjny utwardzacz do paznokci, szybko schnący! Nawet gdy maluje paznokcie przed snem, odczekam 5 minut, idę spać, a rano wstaje z idealnymi paznokciami, bez żadnych pościelowych wzorków! I jest bardzo trwały! Zazwyczaj po dwóch dniach z innymi utwardzaczami (albo i bez nich) robiły mi się odpryski albo tzw "pajączki". Teraz, pierwszy odprysk (i to naprawdę niewielki!!) pojawia mi się po 5 dniach! I tak są ogólnie jeszcze wtedy ładne ale wolę je zmyć i zrobić coś nowego.
Dla mnie super produkt!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222591].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale do połowy butelki

Nie da się ukryć, że Seche Vite jest kultowy. I jeśli chodzi o swoje działanie, to w pełni na tę opinię zasługuje.
On nie wysusza lakieru - on go w pełni utwardza. Po pięciu minutach lakier jest idealny, można uderzyć nim o szafkę, a nie powstanie żadne odgniecenie. Po prostu ideał, jeśli o to chodzi.
Pięknie nabłyszcza, po jego użyciu pytania o to, czy to hybryda stają się po prostu standardem. Nie ściąga lakieru. U mnie manicure wytrzymuje ok. 5 dni - potem zdarzają się odpryski, a nawet jeśli nie, to zazwyczaj zmywam, bo się znudziłam ;). Pewnie przy odpowiednim dbaniu - bo ja paznokci nie oszczędzam - wytrzymałby jeszcze dłużej.
Jedyną wadą w tej wyliczance jest to, że niemiłosiernie cuchnie - jak rozpuszczalnik, ale ja się już przyzwyczaiłam.
Dla poniższych wyliczeń - paznokcie maluję najmniej raz w tygodniu, zwykle częściej (raz na 4-5 dni).
Perfekcja Seche Vite utrzymuje się do 1/4 buteleczki (ok. miesiąc-półtora), następna 1/4 to już ściąganie lakieru i trudniejsze rozprowadzanie. Gdy buteleczka jest pusta w połowie, top coat zamienia się w kluchę, z której ciągną się cieniutkie niteczki i którego nie sposób rozłożyć równomiernie. Dla mnie to równa się z wyrzuceniem.
Także Seche Vite jest fantastyczny, ale tylko do połowy. Szkoda, że nie ma buteleczek 7ml - na pewno kupowałabym ciągle, jednak regularnie tracić połowę po prostu się nie opłaca. Dlatego wolę poszukać czegoś może i mniej wspaniałego na co dzień, ale za to wydajniejszego, choć nie wykluczam, że do tego top coatu także kiedyś wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214733].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZY

Plusy:
-przyspiesza wysychanie
-na lakierze nie zostają odgnioty
-wydajny
-wydłuża trwałośc lakieru
-dodaje błysku

Minusy:
-gęstnieje
-drogi (ale zdecydowanie wart swojej ceny)
-śmierdzi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213018].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy top coat

Kupilam ten top coat przypadkowo w promocji za 11,99. Myslalam ze bedzie to tanie mazidlo,zeby ulepszyc manicure. Tego dnia kupilam sobie zestaw sally hansen gel miracle,bo dla mnie jest to najtrwalszy lakier. I zaczelam manicure,niestety kolor pretty piggy mi nie podszedl albowiem lubie neon latem i tak wpadlam na pomysl polozyc na to shell o z china glaze. China glaze robi mega smugi,zeby ten lakier pokryl plytke paznokcia potrzeba 4 warstw,lakier jest koszmarem,a kupilam kilka w neonowych odjazdowych kolorach. I...teraz do sedna,na 2 warstwy sh nalozylam cg i na to seche vite top coat i nastapil cud! Lakier ktory normalnie nie nadaje sie do niczego,nagle po prostu zamienia sie w idealna jednolita powloke! Wysycha od razu,naprawde mega top coat lepszy nic sh. Cud naprawde produkt mega a za 12 zl to szok. Naprawde top coat ratuje paskudnej jakosci lakiery,ktorych zal wyrzucic ze wzgledu na kolor. Bardzo polecam. Moj must have.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209798].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit

Jestem zachwycona tym produktem,bo moim odwiecznym problemem było,to ze lakier miałam na paznokciach 1/2 dnia , może maksymalnie 1 dzień a potem zazwyczaj się ścierał czego bym nie nakładała;
W związku z powyższym jakiś czas temu zrezygnowałam z tradycyjnego maniciure na rzecz żeli i hybrydy;
Niestety ostatnio byłam zmuszona rozstać się z tymi technikami jednak moja praca wymaga abym miała pomalowane paznokcie;
Serche Vite kupiłam przez przypadek i okazuje się ,że był to strzał w dziesiątkę. Pomimo wykonywania prac domowych (bez rękawiczek) lakier trzyma sie bez zarzutu, w dodatku błyszczy jakbym miała hybrydę.
Ponadto faktycznie przyspieszył wyschnięcie mojego lakieru, takze POLECAM !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206028].usefull || 0 }}% pomocna.