Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Cena już od 13,29 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Jeden z najlepszych

Po użyciu tego top coatu lakier utrzymuje się do 2 tygodni. Paznokcie są po nim błyszczące i twarde. Jedyny minus - szybko gęstnieje, przez co nie można całego zużyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562576].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny top coat, koleżanki często pytają czy mam hybrydy bo paznokcie są takie lśniące, twarde. A to wszystko za sprawą tego utwardzacza. Przyspiesza schnięcie i tworzy twardą powłokę oraz przedłuża trwałość lakieru.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533256].usefull || 0 }}% pomocna.

Utwardzacz do lakieru Seche Vite

Nigdy wcześniej nie używałam utwardzaczy do paznokci, dlatego nie mam porównania z innymi, ale jestem bardzo zadowolona. Generalnie robi wszystko co bym chciała żeby robił. Nadaje piękny wygląd pomalowanym paznokciom, pięknie się błyszczą i wyglądają jak żelowe. Kolejnym ogromnym plusem jak dla mnie jest to, że przyspiesza wysychanie lakieru i to w tempie ekspresowym. Z racji tego, że jestem bardzo niecierpliwa i często nie potrafię w bezruchu odczekać aż lakier wyschnie, bardzo mi odpowiada, że dzięki temu cacku nie muszę długo czekać. Jeśli chodzi o odporność lakieru to muszę przyznać, że tutaj też nie mam nic do zarzucenia, a nawet wręcz przeciwnie, jestem w szoku i pod ogromnym wrażeniem. Ze względu na specyfikę mojej pracy bez tegoż cudeńka lakier na moich paznokciach nie wytrzymywał dnia, a tu proszę potraktowane tym utwardzaczem spokojnie wytrzymują tydzień, to naprawdę nie lada wyczyn. Mam małą buteleczkę, dlatego nie wiem jak szybko gęstnieje, bo przypuszczam, że zdążę go zużyć.

Zalety:
+ przyspiesza wysychanie lakieru
+ paznokcie wyglądają jak z salonu
+ manicure jest nienaruszony do tygodnia

Wady:
- zapach
- dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531156].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - velvet nails

średni

+ przyspiesza schnięcie
+ na paznokciach nic się nie odciska
+ nabłyszcza
i to chyba tyle z plusów, albowiem:
- ciężko dostępny
- drogi
- szybko gęstnieje i robi się glutem, dużo szybciej niż normalne lakiery
i co dla mnie najważniejsze:
- lakier po nim się zadziera i odchodzi całymi płatami z paznokcia ;-; to największy problem dla mnie i mojej nerwicy, bo jak widzę że coś mi odstaje i się odkleja to automatycznie muszę coś z tym zrobić, a ten top coat zbiera lakier i odrywa się wielkimi częściami (sam albo z pomocą)
- nawet jeśli nie zejdzie cały to ściera się szybciej niż sam lakier bez topu
także średnio trochę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508291].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony top coat :)

Poleciła mi go przyjaciółka i wiedza o nim rozeszła się dalej :) Sprawdza mi się bardzo fajnie - przyspiesza wysychanie lakieru, przedłuża jego trwałość. Mogłabym nawet powiedzieć, że w niektórych przypadkach ratuje średnio położony lakier - po Seche Vite wszystko wygląda jednolicie i gładko! Jak do tej pory nie znalazłam lepszego produktu o takim zastosowaniu. Super, że jest w takiej dużej pojemności i za przystępną cenę! Chociaż ma też swoje małe minusy :) Pod koniec używania gęstnieje i dodatkowo dość trudno go wtedy wydobyć z buteleczki. Bywa też, że schodzi z lakieru płatami, ale zdarza mi się to naprawdę bardzo rzadko. Nadal nie zamieniłabym go na nic innego :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501741].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Skuszona recenzjami tego produktu kupiłam go z nadzieją, że nie tylko przyspieszy schnięcie lakieru, ale także przedłuży jego trwałość. To pierwsze zostało spełnione, ale niestety utwardzacz schodzi z czubków paznokci już po 3 dniach. Zatem nie ma co liczyć na to, że rzadziej będziemy malować paznokcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494226].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemne z pożytecznym!

Jest to bardzo praktyczny produkt. Utwardza schnący lakier w kilka minut. Radzi sobie nawet z kilkoma warstwami :). Z tego co zauważyłam - przedłuża trwałość lakierów do paznokci. Współgra zarówno z matowymi jak i zwykłymi lakierami. Niesamowicie upiększa i faktycznie daje efekt żelowych paznokci. Warto w niego zainwestować.

Moim zdaniem minusem jest buteleczka - gdy zostanie go trochę mniej niż połowa, ciężko go 'wydłubać' pędzelkiem. Dodatkowo mam wrażenie, że lakier w słoiczku szybko zasycha i gęstnieje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486056].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadzieja - ściąga lakier!!

Po tylu zachwytach na jego temat nie mogłam go nie przetestować. I jak zwykle jestem zawiedziona...
- wcale tak szybko nie zasycha, o wiele tańszy top coat z Golden Rose wysycha o wiele szybciej!
- nakładany na mokry lakier potrafi go uszkodzić
- ŚCIĄGA się podczas schnięcia!! wygląda to okropnie, niechlujnie i psuje cały efekt ://
- po pomalowaniu paznokcie wyglądają nieładnie, obkurczony top coat to nie jest coś, co można eksponować...
- nie zapewnia przedłużenia trwałości lakieru, dość szybko złazi

+ zapach nie jest tak uciążliwy, jak innych produktów do paznokci, przypomina mi klej do butów, ale jest słabszy i szybko się ulatnia
+ przyjemna konsystencja

Zakupiłam małe opakowanie i raczej nie sięgnę po większe, są lepsze i tańsze top coaty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485341].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Poleciła mi go koleżanka
dzięki niemu mój manicure wytrzymuje 7-10dni,
paznokcie wyglądają jak żelowe i wiele osób się o to pyta
lakier nie odpryskuje,
paznokcie nie pękają,
nie zmienia koloru lakieru,
nie marszczy się- jak niektóre top coaty
ekspresowo wysycha,
bardzo wydajny, więc za taką jakość cena nie jest dla mnie problemem (ok 30zł)

minusy-
ciężko dostępny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485166].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Kupiłam ten top coat i od razu się w nim zakochałam! Paznokcie pięknie się po nim świecą, są pokryte ochronną warstwą, dzięki temu są mniej narażone na odpryski itp., a co najważniejsze lakier po nałożeniu tego top coatu zasycha dosłownie w 5 sekund! Nie musimy już czekać aż wyschnie lakier i siedzieć nieruchomo niczego nie dotykając.!

ZALETY:
-paznokcie schną w mgnieniu oka,
-starcza na długo,
-dzięki niemu mamy dłużej lakier na paznokciach

WADY:
-trochę drogi,
-niedostępny w wielu drogeriach, na pewno nie ma go w Rossmannie, ale można go kupić w Superpharm.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473511].usefull || 0 }}% pomocna.