Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Najlepszy top na rynku

Kiedyś ten top był trudno dostępny, ale od kiedy bez roblemu można go kupić w drogerii Super-Pharm, zaczęłam polecać go wszystkim znajomym.

Pamiętam, że lakier w mojej pierwszej buteleczce Seche Vitte dość szybko zgęstniał, ale nie miałam wówczas pewności, czy nie była wcześniej otwierana (znalazłam w TK Maxx.) Kolejne, które kupowałam, wyrzucałam tylko dlatego, że mi się kończyły. Konsystencja nawet po roku używania była taka sama, jak zaraz na początku, po otwarciu.

Top doskonale radzi sobie z wysuszeniem lakieru. Malując paznokcie nawet na godzinę przed snem, rano nie budziłam się z charakterystycznymi wzorkami na lakierze. Produkt przedłuża również trwałość manicure do tygodnia (a czasami dłużej). A to w moim przypadku przy codziennym zmywaniu naczyń, myciu włosów jest wyczynem. Nawet podczas wakacji, kiedy codziennie wylegiwałam się na plaży i kąpałam w morzu, lakier tylko delikatnie wytarł się na brzegach.

Top wyraźnie również nabłyszcza paznokcie, co sprawia, że wyglądają, jak dopiero co po wyjściu od kosmetyczki - nawet kilka dni po aplikacji. Seche Vitte jest również wydajny. Jedną buteleczkę zużywam w ponad rok. Wystarczy niewielka kropla, aby pokryć płytkę. Aplikację ułatwia sprężyste i długie włosie pędzelka. Jest naprawdę bardzo wygodne.

Zapach dla niektórych kobiet może być drażniący. Ale ja, jako wielbicielka zapachu benzyny i farb kocham to, jak pachnie Seche Vitte. Uważam jednak, że 30 zł za buteleczkę, to dość dużo.

Dobrze wysusza

W momencie używania tradycyjnych lakierów do paznokci Seche Vite był dla mnie obowiązkowym punktem robienia manicuire. Trzeba przyznać, że bardzo szybko wysychał i zapobiegał odbiciom na świeżym lakierze. Niestety zdarzało mu się lekko "ściągać" lakier. Trzeba przyznać, że wspaniale nabłyszcza i przedłuża trwałość tradycyjnych lakierów. Okropnie śmierdzi. Jego ogromnym minusem było to, że nigdy nie wykorzystałam go w 100% - zwykle, gdy zostawało go mniej niż pół buteleczki - zmieniał swoją konsystencję na glutowatą. Opakowanie solidne i wytrzymałe.

Dobry, niestety traci po czasie na jakości

Na początku byłam nim zachwycona. Przedłużał trwałość lakieru, nie odpryskiwał, a paznokcie błyskawicznie wysychały. Pociągnięte nim dawały efekt błyszczenia podobny do hybrydy. Niestety po czasie użytkowania jego jakość pogorszyła się, a nie zużyłam nawet połowy produktu. Zauważyłam, że zaczyna odpryskiwać i nie przedłuża już trwałości lakieru tak jak na początku.

Manicure - mat i błysk

Niezawodny

Niezastąpiony topcoat, mam nadzieję, że nigdy nie zostanie wycofany z produkcji. Nie ma drugiego takiego jak Seche. Szkoda, że pod koniec buteleczki wysycha ale plus za to, że można go kupić w atrakcyjnej cenie w promocji lub w internecie.

Doskonałość

Idealny top coat.Kropka nad i manicuru.Doskonale nablyszcza lakier kolorowy,przedluza jego trwalosc i utwardza plytke paznokcia.Nie gestnieje tak szybko jak inne np Sally Hansen.Jestem z niego zadowolona,uzywam od lat.

Niezbędny!

Odkąd go poznałam zmieniło się moje podejście do malowania paznokci. Wiem, że nawet najtańszy lakier pokryty tym top coatem wygląda jak hybryda i jest w stanie dłuuugo przetrwać. Obecnie często pozwalam sobie na zakup mniejszych i tańszych opakowań różnokolorowych lakierów zamiast inwestować co sezon w jeden droższy i porządny.

Mały geniusz

Bardzo pozytywne działanie produktu - nie wnikając w skład ;-) Ja używam najpierw primer Opi (jedna warstwa ochronno-podkładowa) potem lakier Opi, Chanel lub Miss Sporty (każdy lakier dwie warstwy- Miss czasem tylko jedna, bo jest "treściwy" i dobrze kryje), na koniec Seche - każdy z tych produktów schnie super szybko - nie trzeba tracić czasu (cała zabawa trwa u mnie max. 20 min. chyba, że oglądam film, więc nie liczę - a maluję tylko wieczorem przed snem, bo nie mam czasu na głupoty w ciągu dnia. Top coat jest trwały - ładny efekt na paznokciach jest na ok 4 -6 dni (nie chodzi o odpryskiwanie, chociaż troszkę się ściera ale o wzrost paznokcia - po prostu widać "odrosty" i trzeba akcję "malowanie paznokci" powtórzyć). I kołdra się nie odbija...On naprawdę super szybko schnie i daje twardą powłokę, porównałabym do Sally H.-tego czerwonego przezroczystego.

super produkt

Bardzo dobry produkt, który sprawia, że po pomalowaniu paznokci szybko można wrócić do zwykłych zajęć. Więcej zalet nie zauważyłam, ale też więcej nie oczekuję, ma szybko wysuszać lakier i to robi. ładny połysk jeszcze daje. Nie przedłuża trwałości lakieru, ale ja mam słabą płytkę i cokolwiek kładę na paznokcie, niezależnie od bazy, lakieru i utwardzacza, to trwałość mojego manicure wynosi 2 dni.

Obowiązkowo po każdym malowaniu

Odkąd mam ten utwardzacz jest on stosowany na każdy kolor na paznokciach. Na pewno wpływa na trwałość i połysk lakieru. Dodatkowo zabezpiecza przed ścieraniem. Mam wrażenie że poprzednie moje opakowanie było lepsze niż kupione niedawno. Może zmieniło się coś w składzie czy formule?

Spełnione dwie z trzech obietnic.

Producent obiecuje nam trójkierunkowe działanie topu: wysuszanie, nabłyszczanie i utrwalanie.

Wysuszanie: daję 5 gwiazdek. Po 5 minutach mamy w miarę suchą powierzchnię, po 10 możemy już robić mało inwazyjne rzeczy, po 15 mamy ultra suchy lakier. Wspaniała sprawa. Możemy pomalować paznokcie i iść spać bez obaw o odciśniętą fakturę pościeli na świeżo pomalowanych paznokciach.

Nabłyszczanie: daję 4 gwiazki. Lakier błyszczy się bardziej niż bez topu, ale nie jest to efekt tafli wody jak przy lakierze hybrydowym.

Utrwalanie: daję 2 gwiazdki. Na tą obietnicę liczyłam najbardziej, jednak trochę się zawiodłam. Top przedłuża trwałość lakieru, ale - w moim przypadku - minimalnie (sam lakier trzyma się u mnie 2 dni, z topem - 3).

Uwaga! Top bardzo śmierdzi i po czasie gęstnieje. Polecam kupować małe opakowania. Pomimo braku wyraźnego przedłużenia trwałości lakieru będę go kupować, jego działanie wysuszające jest genialne!

Obowiązkowa pozycja!!!Mój HIT!!!

Używam od około roku z polecenia mojej siostry.Korzystałam w wielu topów, ale nie byłam do końca zadowolona...To jest po prostu strzał w dziesiątkę!Paznokcie maluję raz w tygodniu i lakier z tym topem wytrzymuje spokojnie nawet dłużej.Z racji że tendencję do gęstnienia kupuję malutkie buteleczki(po 3,6ml) i wtedy nie zdąży wyschnąć.Nakłada się super, duża kropla daje efekt gładkiej ,błyszczącej i grubszej tafli jak hybryda. Schnie w kilka sekund , nie mam mowy o odgniotach z poduszki czy innych uszkodzeniach! Nigdy nie trafiłam na produkt który schnie tak szybko.Manicure mogę zrobić nawet 5 minut przed wyjściem z domu i nie muszę uważać na paznokcie!Już nie umiem bez niego żyć ;-)

moje MUST HAVE

uwielbiam ten top coat i nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez użycia tego produktu. Maluję paznokcie zazwyczaj w każdą sobotę, a do piątku moje paznokcie wyglądają naprawdę dobrze. Wiadomo, że dużo zależy też od lakieru jakiego aktualnie używam, bo czasem moje paznokcie są okropne już w środku tygodnia, ale nie jest to wina topa. Nie dosyć, że utrzymuje paznokcie z żelowym efektem cały tydzień ( a może i dłużej, ale ja zmieniam paznokcie co tydzień), to jeszcze wysusza. Super produkt!!