Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Sprawdź ceny produktu

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Jestem na NIE

Spełnia swoje zadanie, gdyż przyspiesza wysychanie lakieru ALE przy tym śmierdzi okropnie i ściąga lakier na brzegach. Nie polecam. W tej cenie jest na rynku o wiele lepszy produkt.

Niszczy paznokcie

Niestety, ale okropnie niszczy płytkę paznokcia, po jednej aplikacji paznokcie do regeneracji, bo się rozdwajają, płytka zrobiła się strasznie cienka. Najgorzej jak lakier odpryśnie, bo wtedy odchodzi właśnie z naszą płytką. Badziew totalny.

Najlepszy!

Najlepszy Top coat jaki miałam, dowiedziałam się o nim od koleżanki, która pracowała w salonie kosmetycznym. Nakładałam go zawsze na mokry lakier, ale dopiero po zakończeniu malowania wszystkich paznokci. Sprawia że każdy lakier wygląda jak hybrydowy. Jest bardzo trwały, paznokcie trzymały się spokojnie przez tydzień. Nie wiem jaka jest jego maksymalna trwałość, bo zmieniałam kolor co tydzień :) Jedyną wadą jest to że nigdy nie udało mi się go zużyć do końca a kosztuje bez promocji ok. 30 zł. Ostatnio widziałam w Super-Phramie buteleczki o pojemności 3,6 ml za 12,99, więc następnym razem się na nie skuszę :)

Trzy razy nie, dziękujemy

Szukałam tego produktu od dłuższego czasu, kupiłam przypadkowo w Hebe, w promocji. Miałam większe oczekiwania co do tego produktu. Co prawda, wysusza wszystkie lakiery jak powinien, ładnie się błyszczy, ale co do trwałości, niezależnie od lakieru, nie wytrzymuje dnia, ba "rekordzista" wytrzymał może 8-10 godzin. Jak dla mnie, top coat Express Manicure od Maybelline jest znacznie lepszy, spokojnie tydzień wytrzymuje, zasycha szybko, nałożony na dobrze wyschnięty lakier i nie robi "dziur" w niedokładnie pomalowanych nim miejscach na paznokciu. Co do wydajności, Maybelline po x użyciach nadal wygląda jak nowy, natomiast przy Seche Vite wystarczyło 5-6 użyć, by było widać zużycie,

nigdy więcej

Kierowana dobrymi opiniami zakupiłam utwardzacz do lakieru, po pierwsze straszliwie cuchnie. Należy go nakładać na mokry lakier , w taki sposób by nie dotknąć pędzelkiem kolorowego lakieru. Jeśli już dotkniemy to zostają prześwity i brzydkie smugi. Właściwie należy zmyć paznokcia i zacząć od początku. Nie przyśpiesza schnięcia lakieru , jeśli już to raczej efekt jest mało widoczny. Zdecydowanie nie kupię więcej tego produktu.

Genialny!

Ten top jest najlepszy i nic więcej nie trzeba byłoby dodawać...

Lubie go

Jest to na pawdę bardzo dobry produkt jesli ktos uzywa lakierow tradycyjnych i nie chce dlugo czekac az zastygnie. Zapach moze nie jest najprzyjemniejszy ale zdecydowanie działanie jest widoczne i lakiery zastygaja szybciej a ich trwałośc wyraznie jest wydluzona. Szkoda ze czesto jest go tak ciezko dostac w drogierii

Prawie idealny

Po przetestowaniu pokaźnej liczby ,wysuszaczy i utwardzaczy
w końcu zatrzymałam się na Seche. trafiłam na niego po poczytaniu pozytywnych recenzji , i muszę stwierdzić że naprawdę jest dobry.
Duża pojemność bo aż 14 ml ,pędzelek jest dość wąski ale nie przeszkadza to w malowaniu.
Konsystencja jest dość gęsta, ale dobrze się rozprowadza i idealnie wygładza wszelkie niedoskonałości. Sprawia, że paznokcie wyglądają na idealnie umalowane, a do tego lśnią jak tafla wody.
Nie tworzy smug ani zacieków.
Mega szybko stapia się z lakierem i wysycha.
Nie tworzy smug i nie ściąga lakieru.
Daje efekt lustrzanych paznokci.
Nadaje przepiękny połysk i blask.

Co do przedłużania żywotności lakieru to różnie to wyglądu.
Niektóre faktycznie dłużej utrzymują się dzięki Seche ,
ale są też takie na które nie ma żadnego wpływu i już na drugi dzień potrafią pojawić się odpryski.

Najlepszy na rynku

Jako, że od zawsze maluję paznokcie sama, wypróbowałam już na oko z 2843974 różnych "wysuszaczy" do lakieru. Piszę w cudzysłowiu, bo z wysuszaniem nie miały wiele wspólnego, chyba, że portfela. Nigdy nie działało, a ja miałam dość ciągłych rozczarowań i wyrzucania pieniędzy w błoto.
Malowałam paznokcie (z reguły co najmniej 3 warstwy) i czekałam, aż wyschną same (ok. 3 godzin). Na studiach (nauka, siedzenie, nauka) się sprawdzało, ale przestało, gdy urodziłam dziecko. Wtedy już nie miałam tyle czasu, a z pięknych paznokci nie potrafiłam zrezygnować. Nie pamiętam już w jakich okolicznościach usłyszałam o Seche Vite. Wiem, że było to około 3 lat temu a ja używam go do dziś i po prostu nie wyobrażam sobie nie mieć Secha w domu.
Nieważne, ile warstw nałożę - on je wysuszy. Maluję, na mokry lakier Sech, 20-30 minut i idę spać. Rano na paznokciach żadnych uszodzeń.
Dodatkowo pięknie nabłyszcza - nieraz koleżani z niedowierzaniem pytały, czy to na pewno nie hybryda. Przekonywał je fakt, że nie zmieniałabym koloru hybrydy co 3-4 dni ;) Po takim czasie lakier na końcach ściera się, a ja lubię mieć perfekcyjne paznokcie, więc maluję znowu.
Trochę obkurcza lakier - jak dla mnie to tylko drobny defekt.
Szybko gęstnieje i czasami nie zdążę użyć go do końca - ale nie kosztuje fortuny - na allegro ok. 20zł z przesyłką, więc to też dla mnie nie problem.
Trzeba tylko pamiętać, żeby nie nakładać go przypadkiem na suchy lakier albo na gołe paznokcie pod lakier - wszystko odstrzeli.

Ogółem, cudowny produkt w super cenie - czego chcieć więcej?

Najlepszy utwardzać jaki miałam dotychczas

Mam bardzo ładną, długą płytkę paznokcia, ale są dwa minusy: wszystkie lakiery szybko mi odpryskują (nawet hybrydy), lakiery w związku z długą płytką często rozlewają mi się na skórki. Jednakże muszę powiedzieć, że ten top coat sprawia, ze lakier długo się trzyma. Normalny lakier z innym top coat trzymał mi się zwykle jeden dzień bez odprysków i to jeszcze ten w którym pomalowałam. Po bokach zwykle już był odprysk następnego dnia. Z tym lakierem nawierzchniowym spokojnie mogę pochodzić 3/4 dni. Dla mnie to naprawdę bardzo długo. Dość gęsty, nie rozlewa się. Daje niesamowity połysk, jak u hybrydy. A dodatkowo bardzo szybko schnie. 3 minuty i mokry lakier kolorowy jest już suchy

Ulubieniec

Najlepszy produkt tego typu! Nie ważne jak grubą warstwę nałożę, wszystko ładnie zastyga. Za każdym razem gdy mam go na paznokciach, koleżanki pytają czy to hybrydy, tak się błyszczy. Top zapewnia dłuższą trwałość niż przy użyciu samego lakieru.

Najlepszy z najlepszych

Uzywam tego produktu od roku i jestem szczerze zakochana ! Top sie dobrze rozprowadza, ladnie schnie i dlugo sie utrzymuje. Dzieki dobrej technice malowania moj mani utrzymuje sie od 2 tygodnia nawet do miesiaca. Polecam!