Visions, Lip Tints (Perliste pomadki do ust)

Visions, Lip Tints (Perliste pomadki do ust)

Przejrzyste, nawilżające pomadki o satynowo-perłowym połysku. Zawierają filtry przeciwsłoneczne, nawilżający wyciąg z aloesu oraz działającą ochronnie witaminę E. Nakładać samodzielnie lub na inną pomadkę. 3 odcienie.

Całkiem dobra

Dostalam ją od mamy która zamowiła spory zapas, a potem cierpiała na ich nadmiar.
Kolor brąz, daje delikatny efekt na ustach.
POmadka jest kremowa, dobrze się nakłada, jednak smak pozostawia wiele do życzenia, lekko wysusza usta, podkreśla też suche skórki.

ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie
Przez rok

extra!!

Oczywiście piszę o Sheer Pearl, innych nie używałam, więc się nie wypowiadam. Dla mnie bomba (i dla moich koleżanek też). Miękka szminka, łatwo się rozprowadza, długo pozostaje na ustach (chyba jedyna szminka, którą "ubieram" bez obaw na nocne imprezy i na kawę - usta cały czas się błyszczą, nie zbierają się). Kolor do wszystkiego pasuje (nakładając mniej lub więcej); idealne z opalenizną. Tania. Wydajna.

nie polecam

Nie najlepsza ta szminka. Kolory mało ciekawe i tylko trzy. Ja posiadam kolor Sheer Bronze i wcale nie jest on brązowy tylko pomarańczowy, wydaje mi się, że z tych trzech kolorów najlepszy byłby jeszcze ten biały np. do rozświetlania za ciemnych pomadek.
Ja swoją używam razem z perłową Nivei i wtedy efekt nawet nie jest najgorszy. Szminka jest miękka, kremowa, dobrze się rozprowadza ale szybko znika z ust. Ładnie pachnie. Wydajna. Ładnie się błyszczy na ustach. Niestety bardzo wysusza.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Lubię:)

A ja ja bardzo lubie za to, ze troche natluszcza usta, fajnie sie rozprowadza, nadaje taki ładny perlowy kolorek (Sheer Pearl -ze wszystkich ten akurat najbardziej mi odpowiada), z tym ze na nia jeszcze nakladam inna pomadke i efekt jest naprawde niezly. Minus za malutki wybor kolorkow i za slaba trwalosc. Cena rowniez za wysoka, kupuje ja raczej tylko wtedy gdy jest w promocji.

taka sobie

Zdecydowanie za tłusta! trwałosc średnia, kolor (sheer bronze) ładny, opakowanie ujdzie ale mogło by byc jednak lepsze, zapach szminki bardzo mi odpowiada,cena bez promocji zbyt wygorowana

A ja polecam!

Kupiłam sobie niedawno, i jestem bardzo zadowolona. Rozprowadza się nienagannie a na ustach wygląda jeszcze lepiej. Szkoda tylko, że tak mały wybór kolorów.

Nie za bardzo

Mam pomadkę w kolorze Sheer Pearl.Jest bardzo miękka-aż za.Nie rozprowadza się równo na ustach,jest nietrwała.Nadaje nawet fajny perłowy kolor,ale mi nie odpowiada.Spodziewałam się czegoś lepszego.Raczej nie polecam.