Professional, Odżywka wygładzająca z jedwabiem

Professional, Odżywka wygładzająca z jedwabiem

Cena już od 12,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 l

Odżywka wygładzająca Joanna Professional zawiera hydrolizowane proteiny jedwabiu, zapewniające odpowiedni poziom nawilżenia, a starannie dobrane składniki umożliwiają skuteczną pielęgnację włosów. Po zastosowaniu odżywki włosy stają się bardziej elastyczne, łatwo się rozczesują i układają. Efektywnie poprawia kondycję włosów, nadając im połysk i zdrowy, zadbany wygląd.

Napisanych recenzji: 156

Średnia

Zalety:
- dobrze wygładza
- wydajna
- cena
- dostępność
- wygodne opakowanie
- włosy łatwo się rozczesywały

Wady:
- zbyt przetłuszczała włosy
- zbyt krótki termin ważności spowodował, że nie mogłam jej do końca używać na włosy (używałam potem jako krem do golenia)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165941].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Nieporozumienie

Tak samo jak szampon z tej serii, odżywka jest do niczego. Konsystencja taka jakby wodnista, zapach też nie przypadł mi do gustu. Nie wygładziła moich włosów, tak naprawdę to nic z nimi nie zrobiła. Najgorsza odżywka jaką miałam :(

Męczę ją już ponad rok i jak na razie nie mam ochoty do niej powracać. Nakładam ją sporadycznie na swoje pędzle do makijażu po umyciu, ale nawet z nimi sobie nie radzi. Porażka

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014007].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 23

Są lepsza ale i ta dobra :)

Całkiem przyzwoita. Włosy są wygładzone i jakiś tam połysk jest widoczny ale z odżywek litrowych joanny to jeśli chodzi o moje włosy czyli mocno rozjaśnione, przesuszone i zniszczone zdecydowanie wolę serię arganową i keratynową.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950621].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Napisanych recenzji: 107

Fajna, ale sa lepsze

Kupiłam bo bardzo mi się opłacało kupić wielkie opakowanie :) wystarczyła mi na bardzo długo, aw łsoy myje codzienie i nie oszczędzam na odzywce. Jesli chodzi o efekt, to był przyzwoity jednak bez szału. Wymagał dopieszczenia dodatkowymi kosmetykami. Ogólnie bardzo poelcam, chociaz lepsze sa chyba maski z tej serii, choc starczaja na krocej

Ilość zużytych opakowań: jedno, naprawde duze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950563].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

klapa

ta odżywka nie sprawdziła się na moich włosach! nic z nimi nie zrobila - nie zaszkodzila ale też nie pomogła. bardzo lubie produkty Joanny ale ten nie zdał u mnie egzaminu a szkoda bo zapach ma naprawde bardzo ładny

plusy:
+zapach
+wydajność
+cena

minusy:
-nie nawilża
-nie odżywia
-nie pomaga w rozczesywaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907186].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 130

Szału nie ma

Na początku używałam jej razem z szamponem i już chciałam ją ocenić najniżej jak się da, ale zauważyłam, że to właśnie szampon był winien wszystkich okropnych rzeczy jakie spotkały moje włosy w trakcie stosowania tego zestawu.

Odżywka nie radzi sobie z sianem jakie zostawia szampon z tej serii, ale gdy używa się jej z innymi szamponami nie robi takiej krzywdy.
Niestety nic specjalnie dobrego też nie.

Jedynymi plusami są:
dość przyjemny zapach, cena/wydajność i połysk, który rzeczywiście się pojawia i za to wszystko 2 gwiazdki.

Poza tym żadnego nawilżenia, wygładzenia i miękkości nie zauważyłam. Włosy są raczej suche, końce sztywne. Poobietnicah producenta można się spodziewać sypkich, gładkich włosów, ale nic z tego :/

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809590].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

polecam

Odżywka ma wiele zalet
+wydajność
+cena
+super efekt
tj. łatwość rozczesywania
+miękkie i nie obciążone włosy
+łatwo się później układają

Jedyny minus to:
-wielkie opakowanie z którego ciężko się bierze zawartość.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[802878].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 136

z początku dobra

Odżywka najpierw bardzo przypadła mi do gustu, jednak potem moje włosy przestały na nią reagować. Zapewne jest to zasługa, tego, że nakładałam długo tę samą odżywkę, włosy się przyzwyczaiły do składników.

+ włosy lepiej się rozczesywały (na początku)
+ błyszczące włosy
+ cena!

- pod koniec odżywka nie działała już tak cudownie jak wcześniej
- niewygodne opakowanie (ciężko wycisnąć odżywkę gdy się kończy, natomiast jak jest jej dużo potrafi wylecieć duuużo za dużo)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu używałam
Ilość zużytych opakowań: jedno opakownie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[655007].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 265

Niszczycielka

Dawno nie miałam tak kiepskiej odżywki , może sprawdzi się na włosach naturalnych z całą pewnością na moich (farbowanych poniekąd do tego została stworzona) nie sprawdziła się , a wrecz wystapił u mnie skutek odwrotny.

-Nie odżywia
-Matuje włosy (bynajmniej u mnie )
-Mam problem z roczesaniem włosów co mnie bardzo dziwi
-Obciąża włos , choć teoretycznie rzecz biorąc nie powinna bo łatwo się ją spłukuje

Stosuje około 3 mc co 2 -3 dzien , moje włosy stały się koszmarne , na chwilę obecną są suche, jak ja to mówie niedożywione , końcówki wołają o pomste do nieba ,do tego to oklapnięcie i zmatowienie .... Jednym słowem ujmując wyglądają niezdrowo.

Całkiem możliwe iż to mój włos tak reaguje na" owy mat "bo sama osobiście po 1 pierwszy sie z czymś takim spotykam , nie zmienia to jednak faktu iż moje włosy są po niej zniszczone a nie odżywione . Dokąd sięgam pamięcią nie przypominam sobie abym miała na głowie taka tragedie nawet po wszelkich atakach terrorystycznych w gabinecie fryzjerskim.

Chciałabym napisać że plusem jest tu cena w stosunku do pojemności, jednak nie było by to do końca prawdą, odżywka na chwilę obecna albo poleci do kogoś innego albo do śmieci więc jednak pieniążek wydany na darmo to raz , dwa zmuszona jestem do zainwestowania w pożądne zabiegi aby doprowadzić włosy do stanu poprzedniego .

Osobiście nie moge jej polecić

Używam tego produktu od: 3mc
Ilość zużytych opakowań: około 500 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[612425].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 73

świetna :)

Odżywki używam razem z szamponem z tej serii i bardzo ją lubię. Włosy się po niej ładnie lśnią i są sprężyste. Dużym plusem jest przyjemny zapach :)
Całą serię polecam do codziennej pielęgnacji włosów niezbyt wymagających - wtedy sprawdza się idealnie.

Ilość zużytych opakowań: 3 litrowe odżywki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[597341].usefull || 0 }}% pomocna.