Colour by Oriflame, Fine Finish Loose Powder (Puder pyłkowy) (stara wersja)

Colour by Oriflame, Fine Finish Loose Powder (Puder pyłkowy) (stara wersja)

Puder sypki o właściwościach matujących i wygładzających cerę. Zawiera składniki rozpraszające światło.

Najlepszy puder pyłkowy

Rewelacyjnie utrwala makijaż, nie robi białych plam, łatwo się rozprowadza pędzlem na twarzy. Bardzo wydajny, opakwanie starczy na dłuuugo. Z pewnością kupię kolejne opakwoanie!

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Wspaniały efekt

Puder jest delikatnie zmielony, ma bardzo subtelne drobinki. Wygładza rysy twarzy, wysubtelnia.Dobrze utrwala makijaż. Nie czuje się go na twarzy.
Odejmuję pół gwiazdki za niełatwą aplikację (wysypuje się, no ale to puder sypki oraz brak gąbeczki do aplikacji)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

porządny

Puder ten mam już grubo od ponad pół roku i dopiero teraz powoli go kończę :)

Kosmetyk ten jest na prawdę porządny.
Opakowanie trwałe i poręczne. Sam puder jest bardzo wydajny, drobno zmielony, ładnie matuje (szkoda, że nie na dłużej) i zlewa się ze skórą. Nie tworzy efektu maski, to jak zdarza się to przy pudrach prasowanych.

Nie wiem czy kupię go ponownie, bo chyba poeksperymentuję z innymi :) Ale z całym przekonaniem polecam!

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Manicure - odwrócony french

Idealny

- Idealnie matuje
- Delikatnie rozświetla
- Bardzo drobno zmielony - naprawdę PYŁKOWY
- Niewidoczny na twarzy
- Nie zatyka porów
- Nie wyskakują po nim żadne niespodzianki na twarzy
- Dosyć wydajny
- Jak dotąd nie znalazłam lepszego mimo wielu prób

Używam tego produktu od: od lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ( dużo )

Całkiem, całkiem:)

Nie mam zbyt dużego doświadczenia z pudrami sypkimi (trochę z lenistwa, bo niełatwe w użyciu:)). Ale ten jest OK

+ ładny kolorek, jasny, ale nie biała mąka:)
+ dobrze się rozprowadza, nie za dużo, nie za mało
+ nie tworzy plam
+ dobrze wykańcza makijaż, na średni mat
+ wydajny, więc cena w promocji jest OK

Minusów nie dostrzegam, więc 4 gwiazdki i opcja "nie wiem" dla ponownego zakupu tylko dlatego ze zamierzam jeszcze wypróbować inne

Używam tego produktu od: kilku misięcy

BOMBA :)

Puder jest świetny do wykońcenia makijażu, dobrze się nakłada i miesza ze skórą. Makijaż nie spływa, a skóra jest świetnie zmatowiona i jednolita :) Szukałam czegoś takiego i w końcu znalazłam. CENA TAKŻE JEST PRZUSTĘPNA :)

Używam tego produktu od:kwiecień 2008

Nie znalazłam lepszego

Po długim czasie oczekiwania na cudeńko, które sprostałoby moim wymaganiom w zakresie idealnego wykończenia makijażu, po wielu próbach i błędach znalazłam:)
Zalety:
- idealnie matuje
- lekko rozświetla
- świetnie łączy się ze skórą
- utrwala makijaż na mur:)
- jest stosunkowo wydajny
- nie wysusza skóry! (co czyniły inne osławione produkty)
- i wiele innych:)))

Wady
- nie należy do najtańszych
- nie ma puszka do pudru w zestawie

Gorrrrrrrrrrrrąco polecam:)

Używam tego produktu od:9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jeszcze pierwsze (o dziwo!:))

bardzo dobry puder

Nie mam porównania z innymi pudrami sypkimi ponieważ to jest jedyny jaki używałam i używam nadal. Lekki, delikatny, bardzo dobrze matuje cerę(w moim przypadku mieszaną), dobrze współgra z różnymi podkładami(tych używałam już różnych).Jest wydajny. Polecam.Używam tego produktu od:ok 4 lata
Ilość zużytych opakowań:jak dodrze pamiętam to chyba czwarte opakowanie

bardzo dobry ale ..

lekki , wydajny ze świetnym opakowaniem puder sypki który dosyć naturalnie wygląda na skórze nie obciązając jej tylko małym minusem jest to że (mam jasną karnację) jest ciut za żółty ale to tylko kiedy nałoży się go po raz drugi w czasie poprawki :p

Używam tego produktu od:skończył mi się

Miłe zaskoczenie

Przyznam, że nigdy wcześniej nie używałam pudru sypkiego, jedynie w kamieniu. Byłam odrobinę zrażona po pierwszych doświadczeniach z pudrem koleżanki, po którym wyglądałam jakbym była oklejona bliżej nieokreśloną substancją. Na puder skusiłam się ze względu na bardzo korzystną promocję i tak naprawdę jedynie dla pudełka (potrzebuję pojemniczka na swój puder rozświetlający) a nie dla produktu. Oczywiście zanim pozbyłam się zawartości nowonabytego pojemniczka, z ciekawości wypróbowałam pyłek i tutaj (moja mina musiała być genialna) zaniemówiłam. Efekt rewelacyjny, wreszcie odkryłam to czego zawsze mi brakowało w moim makijażu, właśnie tego delikatnego wykończenia i "wyblurowania" :) Moja recenzja może niewiele pomoże osobom poszukującym odpowiedniego pudru, bo akurat w dziedzinie pudrów sypkich nie mam praktycznie żadnego porównania (co będę wesoło nadrabiać), niemniej jednak zachęcam do używania tych specyfików i myślę że spokojnie można zacząć od tego, w sumie niedrogiego a jakościowo całkiem dobrego pudru.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Podbieram mamie :D

Moja mama zawsze go uwielbiała,a ja jej czasem podbiorę trochę:D Jest świetny,drobniutko zmielony,delikatnie,ładnie pachnie,matowi całkiem nieźle (mam cerę mieszaną i jestem zadowolona z długotrwałego efektu),ładnie stapia się ze skórą.Jasny jest naprawdę jasny i dopasowywuje się idealnie :D Jest wydajny.Mam wrażenie,że ma takie maleńkie drobineczki brokatu :) Dobrze się go nakłada,nie tworzy maski,ani efektu,jakbym posypała się jakąś zabarwioną mąką.
Naprawdę świetny produkt:)Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

mój faworyt:)

Jestem bardzo zadowolona z tego pudru. Bardzo lekki, drobniutko zmielony, o delikatnym zapachu. Ślicznie wykańcza makijaż, ładnie stapia się ze skórą. I nie zatyka porów! Myślę, że to dzięki temu, że jest na bazie jedwabiu a nie ryżu tak jak większosć podobnych do niego kosmetyków. Rzeczywiście nie jest super trwały, ale wytrzymuje około 5 godzin. Ładnie matuje, bardzo wydajny, a w promocyjnej cenie z upustem można by rzec, że tani:)
Opakowanie dość wygodne, nadmiar pudru z pędzelka strzepuję delikatnie do wieczka pudełeczka, więc nic się nie marnuje. Jak dla mnie nieodłączny element wyposarzenia mojej kosmetyczki.

Używam tego produktu od:roku