Wellaflex, Żel nabłyszczający w sprayu

Wellaflex, Żel nabłyszczający w sprayu

Żel zapewnia długotrwałe utrwalenie włosów oraz zapewnia fryzurze blask i lśniące refleksy

Skład: aqua, alcohol denat, VP/VA copolymer, ammonium acryloyldimethyltaurate/VP copolymer, parfum, PEG-1-PEG-9 lauryl glycol ether, PEG-40 hydrogenated castor oil, glycerin, mica, CI 77891

Cena: kilkanaście zł

Badziewie

Nie mogłam znaleźć tego badziewia, aby wystawić mu moją opinię. To najgorszy koszmarowy produkt jaki miałam do włosów. Jeśli wam podoba się ten kosmetyk, to nie używałyście dobrych, profesjonalnych produktów do porównania. Kupiłam go, bo chciałam trochę nabłyszczyć moje blond włosy a tu porażka. To coś skleja włosy, mocno usztywnia jak jakiś żel, nie nabłyszcza, ale za to niemiłosiernie wysusza, śmierdzi i ma w sobie brokat!!!!!!!! To jest nie do pomyślenia a stosowałam go na włosy bardzo zdrowe, bardzo bardzo gęste. Dałabym za takie coś zero*!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:ćwierć opakowania, resztę wylałam

Mnie się podoba:)

Na półce łazienkowej wygląda ślicznie- niebieska butelka z zawieszonymi w niej srebrnymi drobinkami. Na szczęście podczas psikania na włosy, drobinki znikają zatem fryzura nie przypomina sylwestrowej bombki. Żel jest bardzo trwały, wystarczy kilka psiknięć a fryzura jest utrwalona, niestraszny jej deszcz czy wiatr. Trochę usztywnia włosy, ale nie robi z nich hełmu. Nie zauważyłam, żeby wysuszał- jak dla mnie i moich włosków to bardzo dobry produkt i z chęcią będę do niego wracać. Jedyny minus- to taki, że pompka mogłaby lepiej rozpylać a nie psikać prostym strumieniem.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

totalne dno :|

Kupiłam zachęcona obietnicą elastyczności, ponieważ mam lekko krecone włosy. Jak dla mnie z elastyczną fryzurką to ten spray nie ma nic wspólnego. Tak samo odnosi się to do nabłyszczenia, co z tego ze ma świecące drobinki jak i tak nie ma najmniejszego efektu... Na opakowaniu pisze jeszcze, że ma powodować puszystość hmmm jeżeli oni puszystością nazywają totalne wysuszenie włosów ( czyt. "siano") no to rzeczywiscie działa... :/ do tego cudownie skleja kosmyki wlosów powodując u mnie efekt skręconych stronków. TRAGEDIA!
aha cena nie podana w prezentacji produktu u mnie zachowała się opakowaniu :D: 22,90zł - nie ma co poszło w błoto :/

Używam tego produktu od: tylko w desperacji od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie!

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Niezły.

Wypróbowałam ten żel, bo byłam strasznie ciekawa efektu na włosach. Musze powiedzieć, że bardzo ładnie nabłyszcza włosy, zwłaszcza w pełnym świetle, słońcu wyglądają bardzo zachęcająco. Bez odpowiedniego oświetlenia włosy także wyglądają ładnie. Nabłyszczenie rzeczywiście wygląda jak nabłyszczenie, a nie jak tani połysk. Spodobał mi sie pod tym względem. Niestety mam włosy cienkie, słabe, długie i taki żel dla moich biednych włosiąt, jest trochę za ciężki. BO niestety robi taką skorupę, przytłacza moje włosy. Jednak raz na jakiś czas, do fryzury na wyjścia - świetny. Utrwala dobrze, łatwo się wyczesuje z włosów i nie pozostawia na nich białego nalotu. Pompka jest faktycznie kitowa, bo momentami chlapie jak stary trabant. Jednak warto się pomęczyć dla efektu. ;) W butelce też wygląda fajnie, na włosach lepiej. Cena ok. 22,o zł. Spodobał mi się, będzie brany pod uwage przy zakupach. ;)
Na razie zostawiam 3 ***.

uuu ale zawód

Też go kupiam skuszona ciekawym wygądem: gęsta ciecz, mieniaca się na srebrno - błekitny kolor. Drobinki słabo nabłyszczają włosy, chyba jakoś wyparowują?? Myslałam, ze spray bedzie wygodniejszy niz mazianie w pudełku paluchami - ale niestety, psikacz jest zły, dozuje zbyt dużą ilość kosmetyku. Zel nie podkreśla moich naturalnych fal - niestety wysusza i usztywnia włosy, a pożądanej fryzury nie utrwala dobrze. Bardzo intensywnie czuć w nim alkohol. Niewydajny.

bardzo dobry

Jak do tej pory najlepszy, jaki udało mi sie przetestować. Mam cienkie, średniej długości włosy i używam tego żelu do podniesienia ich u nasady. Fryzura staje sie bardziej puszysta i lekka nawet na drugi dzień.
Najlepszy jaki do tej pory uzywałam.

nic specjalnego

Żel jak żel-nic specjalnego.Słabo utrwala,specjalnego połysku dzieki błyszczącym drobinkom też nie zauważyłam.Beznadziejna pompka,która dozuje zbyt dużo kosmetyku.Zpach znośny,a do tego żel jest mało wydajny więc długo sie z nim nie męczyłam :)..

jest ok

uzywam ten zel jak juz nic nie mam do wlosów, dlatego mecze go juz od okolo 1,5 lat. srebnych drobinek prawie we wlosach nie widac, ale przeciesz nie chcialam zadnego brokatu! wlosy maja polysk, i to mi wystarcza, jedyne co wkurza to to, ze pompka jest kiepska :( nie rozpyla zelu dobrze tylko jakos pryska za duzo w jedno miejsce, nieraz nawet w oczy :( i mam wtedy placek na glowie; dlatego psikam zel na rece, rozsmarowóje, i wtedy przeczesuje palcami wlosy ;)

nawet nawet...

skusilam sie tymi zlotymi drobinkami slicznie mieniacymi sie w butelce ale na wlosach wcale ich nie widac :( szkoda... Zel dobrze utrwala wlosy szczegolnie nadaje sie do lekkich lokow :) ladnie pachnie...

ilość zużytych opakowań: 2

zaskakujaco dobry

kupiłam go przed sulwestrem, kiedy absolutnie nie wiedziałam jaki stylizator kupić a nie chciałam ryzykowac kilkudziesięciu złotych na żel prosfesjonalny. ten produkt ładnie nabłyszcza, nie obciąża, i przede wszytskim utrwala!!!! moje loki w wałków przetrwały całą noc a byłt utrwalane tylko tym żelem. na codzień też jest super! polecam!

ciekawy

Na moich włosach się sprawdził. Mam lekko postopniowane i stosuję go wtedy, kiedy chcę wywinąć końcówki. Poza tym ładnie nabłyszcza i naprawdę nie są to czcze słowa! Wygodny w użyciu, nie skleja, nie obciąża włosów.

trochę szkoda pieniędzy

Kupiłam go zachwycona ślicznym wyglądem w butelce - mieniąca się gęsta ciecz. Niestety moich długich kręconych włosów kompletnie nie nabłyszczał. Za to doyć fajnie mi się na nim układało włosy. Mam cieniutkie włosy mocno poskręcane, żel dodawał im sprężystości. Jednak na "wyjście do ludzi" (a używałam go głównie na wakacjach nad jeziorem) i tak potrzebowałam lakieru, bo ten efekt krótko się utrzymywał. Gdyby nie był tak koszmarnie niewydajny, może bym go jeszcze raz kupiła...