Terapie Urody, Żel-Krem do pojędrniania biustu

Terapie Urody, Żel-Krem do pojędrniania biustu

Przeznaczony dla kobiet do pielęgnacji łatwo wiotczejącej skóry biustu i dekoltu, przebadany na kobietach w ciąży i karmiących piersią, a także w okresie intensywnych przemian hormonalnych i w związku z tym może być stosowany przez każdą kobietę, pojędrnia i uelastycznia zapewniając ładny, zdrowy wygląd, daje natychmiastowe uczucie świeżości, wzmacnia włókna kolagenowe utrzymujące skórę w dobrej kondycji, działa profilaktycznie przeciw nadmiernemu rozciąganiu włókien sprężystych skóry piersi szczególnie w okresie ciąży i karmienia piersią.

Zawiera m.in. wyciągi z alg morskich, lawendy, pączków topoli, korzenia iglicy, kasztanowca, bluszczu oraz witaminy E, aminokwasy i oleje roślinne,

rewelacja, działa!

Przydał się przy odchudzaniu, z tym, że zaczęłam przed, a nie po. :) Skóra jest ładnie napięta, nawilżona, gładziutka. Do tego mam wrażenie, że piersi, pomasakrowane latami chodzenia w źle dobranych stanikach, wyglądają ładnie i kształtnie. Dobrze dobrany stanik u braffiterki i ten krem - idealna parka dla piersi. :)

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

nie polecam

Jestem po ciąży i miałam nadzieje, ze ten polecany przez panie krem spowoduje, ze moj biust choc troszkę bedzie jedrniejszy. Niestety pomimo stosowania 2x dziennie przez dwa miesiace nie zauwazylam zadnej poprawy. Wchłania się faktycznie szybko i ma przyjemna konsystencję. Jednak skuteczność powinna się liczyć najbardziej.

Używam tego produktu od: 2 miesiący

ROZCZAROWANIE.

NIE ZAUWAŻYŁAM POPRAWY JĘDRNOŚCI BIUSTU, ŁADNIE SIĘ WCHŁANIA I MA PRZYJEMNĄ KONSYSTENCJĘ, JEDNAK NIE TEGO OCZEKIWAŁAM, PO TAK ŚWIETNYCH OPINIACH NA JEGO TEMAT! CENA JEST PRZYSTĘPNA, WIĘC WARTO SPRÓBOWAĆ, MOŻE BĘDZIECIE ZADOWOLONE - JA NIE JESTEM!

Używam tego produktu od: OKOŁO 3 TYGODNIE

Botoksu zastosowania

Bardzo dobry

Testowalam tylko kilka kremow do biustu ale ten wg mnie jest najlepszy. mam piersi w rozmiarze B, raczej jedrny ale zauwazylam juz zmarszczki na dekoldzie i postanowilam postawic na profilaktyke.
Krem bardzo fajnie wygladza skore, nawilza i napina. Ujedrnia ale nie wiem jak bardzo, bo przy miseczce B nie widac az takiej roznicy. Odnosnie ujedrniania powinny wypowiedziec sie Panie ktore posiadaja biust w duzym rozmiarze.
Krem ma konststencje zelu i bardzo szybko sie wchlania za co ma plus bo mozna szybko sie ubrac. Wydajny. Jedno opakowanie starcza prawie na pol roku przy codziennym stosowaniu. Po miesiecznym stosowaniu zauwazylam poprawe stanu skory. Polecam.
Aha kupilam go za 27 zl i ma inne opakowanie niz tu na zdjeciu (biale z niebieskimi napisami)

super

bardzo dobry krem! rzeczywiście ujędrnia!
mam miseczkę e/f i myślałam, że już nie da się nic zrobic z moim biustem. a tu nagle - pojawił się ON :)
+ widocznie ujędrnia (po ok. 2-3 tygodniach widac różnicę)
+ jest baaaaardzo wydajny
+ niedrogi
+ dobrze nawilża
- trudno go dostac (ja zamawiałam na allegro)
- nie podoba mi się zapach (ale na szczęście szybko się ulatnia)

sama nie wiem...

kupiłam zachęcona opiniami a nie bylo to latwe bo kosmetyki tej firmy sprzedawane sa w dziwnych conajmniej okolicznosciach :D

otóz tak:
- dobrze sie wchlania,
- stosuje na noc, zostawia przyjemna w dotyku skorę, jakby miękką,
- mam wrazenie ze tuz po zastosowaniu wygladza dekolt,
- czy dziala? nie wiem. nie jestem w stanie tego ocenic, nie widze spektakularnych efektow, nawet jakiejs zmiany nie widze, ot krem. moze jego dzialanie polega na tym, ze stan skory nie pogarsza sie..,
- ma ladny, dyskretny zapach.
raczej go kupie ponownie, poniewaz nie wydaje mi sie by jakikolwiek krem ujedrnil piersi w widoczny sposob ;)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

niestety...

mimo tak dobrych recenzji na wizazu w moim przypadku sie nie sprawdzil...
schudlam i chcialam aby piersi wygladaly w miare ladnie po zrzuceniu tych kilogramow...
niestety ten kosmetyk prawie nic nie zrobil
nie widze zadnych efektow ujedrniania !
zapach i konsystencja ok..
dzialanie ... bez komentarza

Używam tego produktu od:2miesiecy

świetny

Bardzo żałuję, że nie trafiłam na ten krem wcześniej. Niespecjalnie przykładałam się do wklepywania kremów w trakcie ciąży i karmienia piersią i ta lekkomyślność ukarała mnie rozstępami na piersiach tuż po zakończeniu karmienia.. Coś strasznego. Nie wierzę w cuda, ale po stosowaniu tego kremu i ćwiczeniach mam wrażenie, że biust stał się bardziej jędrny, a skóra mniej zwiotczała. Poza tym bardzo szybko się wchłania i ładnie pachnie.
Tylko opakowanie jest inne - białe z niebieskimi akcentami i niebieską nakrętką.
Używam tego produktu od: prawie miesiąca

super!!

Żel-krem ma super konsystencję nie za gęstą nie za rzadką, szybko się wchłania i jest wydajny. Już po kilku użyciach widać różnicę mimo iż jestem młoda skóra na biuście i dekoldzie daję wiele do życzenia. Nie rozstanę się już z tym produktem.

Używam tego produktu od:3 miesiące

****

Na pierwszy rzut oka:
-przyjemny zapach,
-lekka konsystencja,
-zaraz po nałożeniu skóra gładka i miła w dotyku
-stosunkowo niska cena, a jak się trafi na promocje to jeszcze niższa.
Na drugi rzut oka:
-pomimo że ciąża i karmienie biust mam w niezłej formie(myślę ze to sprawka tego żelu)
-zszedł mi rozstęp który się pojawił pod koniec ciąży(niedługo po tym jak go zauważyłam zaczęłam stosować krem)
-jest wydajny.
A dlaczego tylko 4 gwiazdki?Jest to pierwszy produkt typowo do biustu który stosuje, więc nie mam porównania:)

Używam tego produktu od: 1 roku

dla ciężarnych i karmiących

Karmię piersią swoje drugie dziecko, które ma 3 m-ce. Pierwsze karmiłam rok. Używałam tego balsamu w obu ciążach i podczas karmienia, ponieważ poinformowano mnie, że jest przebadany na ciężarnych i karmiących. Genialnie ułatwia piersiom dostosowanie się do ciągłego rozciągania i obkurczania się skóry. Po pierwszym dziecku mój biust wrócił do formy z przed ciąży, nawet stał się odrobinę większy.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam - ok. 1 na miesiąc

super

Balsam jest niesamowity!
Mam problemy z hormonami, w związku z czym przed okresem strasznie bolą mnie piersi. Balsam ten nie tylko fajnie nawilża i wygładza skórę na biuście ale również przynosi ulgę. Moją siostra używała go podczas ciąży i w czasie karmienia i jak na siostrzane oko jej biust praktycznie nie zmienił się - a mały miał apetyt ;)
Balsam w międzyczasie - tak jak większość kosmetyków A.T.W. zmienił szatę graficzną z granatowej na białą ale produkt pozostał ten sam.

Używam tego produktu od: 2