Inglot, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Inglot, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Sprawdź ceny produktu

Lakiery do paznokci INGLOT to bogata paleta kolorów połączona z najwyższą jakością. Nie zawierają toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu (DBP), kamfory.
Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

Marka z klasą

Do tej marki mam szczególny sentyment ponieważ moja mama używała kosmetyków firmy Inglot gdy ja byłam jeszcze nastolatką i czasami jej podbierałam kosmetyki.
Lakiery inglot mają przede wszystkim szeroki wybór kolorów. Każdy znajdzie tu odcień dla siebie. Kolory są ładne, żywe nadają paznokciom blasku i co najważniejsze nie odpryskują po jednym dniu i nie trzeba ich co chwilę podmalowywać albo co gorsza malować od nowa. Przy intensywnej pracy rąk w wodzie lakier po kilku dniach traci blask ale ja zawsze na górę stosuję Top Seche i nie narzekam na ścieralność lakieru.
Jedyny a zarazem największy minus to cena, która sięga nawet około 30 zł. Szczerze mówiąc w tej cenie można dostać lakier hybrydowy i nie martwić się o odpryskujący lakier. Ja używam zamiennie zwykle lakiery z hybrydami ponieważ nie lubię zbyt często naświetlać paznokci.
Dla mnie lakiery marki Inglot są trwałe, dobrze trzymają się na paznokciach i są wydajne a przede wszystkim nie wysychają po dwóch tygodniach użytkowania.

Porażka...

Posiadam kolor 117.
Pomimo tego ,że żaden lakier nie utrzymuje się na moich paznokciach zbyt długo to ten wypada najgorzej.
Lakier wysycha bardzo wolno, po kilku godzinach już odpryskuje ,pomimo utrwalenia go i nałożenia pod niego odżywki...
Trzeba nałożyć dwie warstwy,aby uzyskać jakieś krycie.
Jedynym plusem jest łatwość nakładania i to tyle.

Przeciętnie i drogo.

Kiedyś te lakiery należały do moich ulubionych, jednak z biegiem czasu pojawiło się sporo nowych i bardziej trwałych lakierów, a jakość Inglota pozostała daleko w tyle.

Mój ostatni zakupiony lakier jest w kolorze mocno nasyconej czerwieni (nr.183) i mimo że ma już kilka miesięcy jego konsystencja jest nadal odpowiednia do malowania paznokci, co jest niewątpliwą zaletą tych lakierów.

Opakowanie w formie szklanej, kwadratowej buteleczki z widoczną zawartością i kolorem, o sporej pojemności 15 ml. Lakier ma idealną konsystencję , nie jest ona ani za gęsta , ani za rzadka. Pędzelek jest cienki i dość długi, ja osobiście wolę szersze pędzelki , ale nie ma żadnego problemu z malowaniem paznokci, po prostu zabiera mi to trochę więcej czasu. Nawet podczas długotrwałego używania nie odkształca się , nie rozwarstwia i nie gubi włosków.

Nałożone dwie warstwy lakieru zapewniają dobre krycie bez prześwitów i smug.
Wysycha po kilku minutach , ale ja stosuję go i tak z seche vite więc mam prawie natychmiast suche paznokcie. Trwałość jest kiepska, już w ten sam dzień potrafi odpryskiwać i schodzić płatami. Największą krzywdę wyrządza mu woda i nie ma znaczenia czy myję naczynia, czy też biorę dłuższą kąpiel w wannie, po prostu odchodzi wówczas z paznokci. Mimo prób stosowania go z różnymi utwardzaczami czy lakierami nawierzchniowymi efekt i tak zawsze jest mizerny.

Cena prawie 30 zł jak za tak słabą jakość to całkowite nieporozumienie, i choć jest w czym wybierać bo gama kolorystyczna jest ogromna ja więcej z nich nie skorzystam.

Dobre tylko dla paznokci u stóp.

Dawno temu,gdy miałam czas i chęci ( i brak zestawu do robienia hybryd) z zamiłowaniem malowałam paznokcie. Lakiery Inglot to był mój numer jeden. Potrafiłam wyczarować cuda, wyglądały jak hybrydowe paznokcie. Zużyłam więc wiele kolorów i buteleczek w tym celu. Co mi się najbardziej podobało? Przede wszystkim pigmentacja. Fenomenalna , nie trzeba czekać wieczności, jedną warstwa i gotowe! Zapach umówmy się, jak w każdych innych lakierach - czyli drażniący. Buteleczka solidnie wykonana, spadła mi wiele razy z różnych wysokości na różne powierzchnie ( całe szczęście zamknięta zawsze) i nigdy się nie zniszczyła.
Trwałość niestety, jak w każdym innym lakierze. W rękach przeciętnie, dwa dni i odpryski. W nogach idealnie, liczmy dwa tygodnie i czas na nowe. Mam od dwóch lat jeszcze dwie lub trzy sztuki, używane wyłącznie na paznokcie u stóp i nic się z nimi nie dzieje (btw trzymam w lodówce ;)) . Niestety, trwałość i cena wykluczyła zupełnie moją chęć na zakup nowych. W tej cenie kupię dwa lakiery hybrydowe, lub jeden w zależności od firmy.
Gdyby Inglot wprowadził własne hybrydowe lakiery z chęcią bym kupiła .

2-3 warstwy. Trzyma 2 dni.

Mam kolor grafitowy. Lakier jest raczej standardowy - trzyma 2 dni bez odprysków. Pigmentacja mogłaby być lepsza, bo po dwóch warstwach czasem prześwituje. Pędzelek trochę za cienki.

Sztos!

Bardzo trwały lakier do paznokci, łatwy w aplikacji i usunięciu. Cena jest również do przełknięcia, zważając na jakość tego produktu. Korzystam już od ponad pół roku i pracując dorywczo na zmywaku, nigdy się nie spotkałam z problemem odejścia lakieru lub odpryśnięcia kawałków. Polecam!!!

Jakość znacznie spadła w porównaniu do jakości sprzed 2-3lat, cena wzrosła o 50%

Po ok 2-3 latach stosowania hybrydy, chcialam dać paznokciom odpocząć i poszłam do inglota po moje sprawdzone lakiery, top i bazę. Cena wzrosła z 18 do 27zł. Jakość spadła z 5 do 1. Nawet pędzelek do lakieru jest 2x cieńszy, dzięki czemu paznokiec pokrywamy 1.5mm smugami. Zareklamowałam ten pędzelek. Reklamację odrzucono. Kiedyś te lakiery trzymały mi się tydzień (baza+lakier+top). Teraz taki zestaw trzyma się max 2-3dni. Do tego zasycha podczas malowania, tworzac gluty. A po nałożeniu topu na lakier, który wysechł, tworza się dziesiąrki pęcherzyków powietrza. Nigdy wiecej inglota!

Nie warto..

Po lakierze takiej firmy i za taką cenę spodziewałam sie czegoś więcej, niz lakieru , który trzeba nakładać codziennie.
Jest nie trwały - pod koniec dnia już są pościerane końcówki.
Źle się nakłada, szybko zastyga w trakcie aplikacji. Ma bardzo wąski i długi pędzelek, mi taki nie odpowiada.
Jedyną zaletą jaką mogłabym wymienić jest duży wybór pięknych kolorów, no ale co z tego ...

Jestem bardzo rozczarowana , ponieważ bardzo lubię kosmetyki inglota.
Lakieru używałam bez baz i topow inglotowych, może kiedyś się na takie skuszę i dam im jeszcze szansę.

Wykorzystała: kilka próbek

Mieszane uczucia

Pracowałam w Inglocie, więc paznokcie malowałam głownie wystawionymi testerami. Moim koleżankom z pracy utrzymywał się idealnie przez tydzień, a mi odpryskiwał już po 2 dniach, nieważne jakich baz czy topów używałam. Myślałam, że to może wina gęstniejących testerów, jednak tak samo miałam z nowymi opakowaniami.
Mi niestety nie pasują, a szkoda, bo ilość kolorów jest zachwycająca!

polecam

Bardzo fajny lakier ,nie odpryskuje ,nie ściera się , w miarę szybko zasycha.Dobre krycie tak po dwóch/trzech cienkich warstwach. Nie byłam przekonana czy się sprawdzi ,jednak pozytywnie mnie zaskoczył.

Nieporozumienie

Jedne z najgorszych lakierów jakie znam. Zbyt szybko wysychają, gęstnieją, tworząc glut. Ciężko malować paznokcie bo przy drugiej warstwie po prostu się glucą. Trwałość jest dramatyczna, odpryski pojawiają sie nawet w tym samym dniu. Mimo że szybko zastygają, nie chcą schnąć na paznokciach.

Nie zachwycił

Z tym lakierem wiązałam ogromne nadzieje - nie miałam bowiem czasu na paznokcie hybrydowe i postanowiłam zakupić nieco droższy lakier, z nadzieją, że wytrzyma wesele i poprawiny (byłam gościem). Udałam się zatem do sklepu Inglota i wybrałam najbardziej elegancką czerwień, jaką udało mi się znaleźć.

Lakier początkowo aplikuje się przyjemnie, cienką warstwą - ma dość rzadką konsystencję i szeroki, bardzo wygodny do malowania pędzelek. Opakowanie eleganckie - szklana buteleczka ukryta w czarnym kartoniku. Lakier mógłby posłużyć za prezent :). Ale chyba nie chciałabym nikogo obdarować takim bublem...

Lakier wprawdzie schnie dość szybko, a dwie warstwy wystarczyły na mocne krycie płytki paznokcia, ale jest bardzo nietrwały. Czasami wytrzymuje dwa dni, czasami jeden i zaczynają pojawiać się nieestetyczne odpryski. Ponadto, jeżeli nie jest trzymany w lodówce, strasznie szybko gęstnieje, co znacznie zmniejsza komfort jego aplikacji.

Zakupiłam jedno opakowanie i na nim poprzestanę. Lakier jest bowiem zdecydowanie zbyt drogi, jak na tak przeciętną jakość. Rozczarował mnie.

Używa produktu od: próbka

Poprawnie ale bez fajerwerków :/

Od zawsze używałam lakieru Color Expert z Golden Rose ale akurat skończył mi się i potrzebowałam jakieś alternatywy. Pożyczyłam od siostry lakier Inglot nr. 021, który bardzo ładnie wyglądał w opakowaniu jednak na paznokciach - tragedia -.- Na moich paznokciach lakier schnął bardzo długo...za długo a do tego niewygodnie rozprowadzał się po płytce paznokcia. Gdy siostra powiedziała mi cenę tego lakieru byłam mega zaskoczona. Wysoka cena powinna iść w parze z wysoką jakością :/ tutaj każde poszło w swoją stronę...Na drugi dzień szybko biegłam do stoiska Golden Rose i od razu kupiłam 3 kolorki na zapas a nawet nie przekroczyłam 25zł :)