Inglot, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Inglot, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Cena już od 16,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Lakiery do paznokci INGLOT to bogata paleta kolorów połączona z najwyższą jakością. Nie zawierają toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu (DBP), kamfory.
Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

Śliczne kolory, mniej zachwycająca konsystencja.

Mogłabym kupić wszystkie kolory, ponieważ odcienie są zachwycające (mam ze 30 różnych, od matowych do perłowych, szczególnie polecam niebieski 890!).
(+)Jest wydajny, nawet przy malowaniu 3 warstw -co zazwyczaj jest konieczne, ponieważ jest bardzo rzadki.
-pędzelek mało wygodny w użyciu
- matowe lakiery przestają być matowe po 2 dniach
+utrzymują się nawet do 1,5 tygodnia (tydzień bez bazy i topu)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272791].usefull || 0 }}% pomocna.

Lakiery inglot to loteria.

Chyba staję się prawdziwą kobietą bo wolę zapłacić więcej i mieć gwarancję dobrego wyglądu oraz cenię swój czas. Nie lubię mieć gór kosmetyków, tryliardów lakierów w kolorze tęczy, znudziły mnie podchody z lakierami za 5 złotych, gdzie człowiek spodziewa się wszystkiego...NIE PO TO POSZŁAM DO INGLOTA. Spodziewałam się JAKOŚCI. I tę jakość ta marka trzymała (więcej lub mniej) ale jednak. Jakże się przeliczyłam! Miarka się przebrała przy kolorze 383 (piękny, letni) ale jego glut...konsystencja...niczym się nie różni od tych za 5 złotych, poza tym, że kosztuje +20 pln.
Gdybym wiedziała odżałowałabym trochę więcej i poszła zobaczyć co u Essie.
Podsumowując: czerwienie (021 -fenomenalny) i kolory częściowo transparentne, czyli mleczne - warte uwagi, reszta, odpuszczam sobie, ja już KOLEJNY raz po lakier inny niż wyżej wymienione, nie pójdę.

Daję dwie gwiazdki, tylko dlatego, że czerwienie mają genialne a ten kolor (383)...WSTYD. Nie wiem czy ten lakier jest za gesty (czerwony jest bardzo rzadki), czy znowu zbyt mało napigmentowany (dwie warstwy to smugi a trzecia to już ulep). Nie chcę wnikać NO, NO, NO!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255478].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka

Opisuję kolor bordowy.
Nie jest warty swojej ceny. Dawno temu był to naprawdę fajny lakier, dlatego skusiłam się na wydanie tych 20 kilku złotych, bo uznałam że na jakości nie warto oszczędzać. No i się pomyliłam.

+na początku dobrze się nim maluje

-odpryskuje bardzo szybko
-wycierają się końcówki
-drogi
-szybko gęstnieje
-osłabia paznokcie - moje stały się bardzo łamliwe, nawet te na nogach
-słabo kryje
-paznokcie robią się żółte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253028].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - mat i błysk

Nie jest wart swojej ceny

Miałam do czynienia z dwoma lakierami marki Inglot i moja opinia na ich temat jest jednakowa - zupełnie nie są warte swojej ceny. Są bardzo rzadkie, przez co ich krycie jest marne - trzy warstwy przy kolorze bordowym i nadal widać prześwity. Dodatkowo taka konsystencja wpływa na to, że łatwo zalać nimi skórki. Wysychają w miarę szybko, choć ja i tak zawsze stosuję top (używałam również tego z Inglota i moja opinia o nim jest taka sama jak o lakierach - niewart swojej ceny). I nawet zabezpieczone topem ścierają się bardzo szybko z końcówek. I barwią płytkę paznokci mimo zastosowania lakieru podkładowego (też z Inglota tak nawiasem). Podsumowując - nie wyszły marce Inglot produkty do paznokci, nie są zupełnie warte swojej ceny; 26zł za lakier, który zmywam następnego dnia, bo już wygląda źle to przesada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252356].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jestem zadowolona

Mam dwa kolory. Nie są najgorsze, dość dobrze się rozprowadzają i ładnie wyglądają na paznokciach. Jednak dość szybko się niszczą i gęstnieją, więc co chwile trzeba kupować nowe. Wydaje mi się, że na rynku jest dużo lepszych produktów po niższych cenach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229958].usefull || 0 }}% pomocna.

Szajs i badziewie

Skusiłam się na lakier w kolorze cukierkowego różu, gdyż w buteleczce prezentował się cudnie. I to chyba jedyna jego zaleta... Maluje się okropnie, marze się, smuży, dopiero koło czwartej warstwy zaczyna wyglądać jako tako. Pędzelek to dramat, nadaje się do plakatówek, a nie paznokci. Lakier schnie wieki, trzeba rezerwować ze 3 godziny, żeby jako tako dosechł, a i tak później trzeba uważać. Odpryskuje bardzo szybko, zerowa trwałość. Po zmyciu go paznokcie są zażółcone. Generalnie jestem wściekła, że wydałam ponad 20zł na takie obrzydliwe badziewie. Nigdy więcej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225743].usefull || 0 }}% pomocna.

nie mogę ocenić go dobrze

Baza ani top coat nie pomagają - na drugi dzień po malowaniu pojawiają się odpryski.
Cienki pędzelek, ciężko się aplikuje lakier.
Wysoka cena.
Wydajny może i jest (mam go już długo, bo ze względu na nietrwałość prawie go nie używam). Trzeba przyznać, że przez prawie rok nie zgęstniał.

Ale od lakieru za takie pieniądze oczekuje się więcej. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178463].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Oceniam numery 992 i 307. Dużą zaletą tego produktu jest na pewno ogromny wybór kolorów, zresztą bardzo ładnych. Lakiery są też bardzo wydajne. Z kolei problem dla mnie jest zbyt cienki pędzelek. Żeby kolorki ładnie wyglądały na paznokciach trzeba pomalować je tak minimum ze dwa razy. Przeważnie bez bazy również długo na nich nie wytrzymają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175993].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś w sobie mają

Trudno jest mi recenzować te lakiery, ponieważ dominują w mojej kosmetyczce i za każdym razem (chociaż chciałabym spróbować czegoś nowego!) wybieram Ingloty ;)
PLUSY
+ świetna konsystencja (jak dla mnie najlepsza)
+ pędzelek, który jest dość precyzyjny
+ idealne kolory,każdy znajdzie coś dla siebie i zachowują kolor na paznokciu jak w opakowaniu.
+ przy używaniu mocno barwiących kolorów (niebieski, czerwony) nie zauważyłam zmiany barwy płytki paznokcie, testowałam bez bazy/odżywki
MINUSY
- trwałość
- lubią odpryski

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1162031].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś lubiłam ale...

Kiedyś były to moje ulubione lakiery do paznokci. Teraz zastanawiam się, dlaczego. Fakt, mają swoje zalety:
+ dobrze rozprowadzają się na paznokciu
+ są wydajne, wręcz nie do zużycia
Ale:
- potrzebują co najmniej 2 warstw żeby jakoś wyglądać, a np. czarny zaczyna wyglądać przy trzech, a i tak do ideału mu daleko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152091].usefull || 0 }}% pomocna.