Inglot, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Inglot, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Lakiery do paznokci INGLOT to bogata paleta kolorów połączona z najwyższą jakością. Nie zawierają toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu (DBP), kamfory.
Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

Jakość znacznie spadła w porównaniu do jakości sprzed 2-3lat, cena wzrosła o 50%

Po ok 2-3 latach stosowania hybrydy, chcialam dać paznokciom odpocząć i poszłam do inglota po moje sprawdzone lakiery, top i bazę. Cena wzrosła z 18 do 27zł. Jakość spadła z 5 do 1. Nawet pędzelek do lakieru jest 2x cieńszy, dzięki czemu paznokiec pokrywamy 1.5mm smugami. Zareklamowałam ten pędzelek. Reklamację odrzucono. Kiedyś te lakiery trzymały mi się tydzień (baza+lakier+top). Teraz taki zestaw trzyma się max 2-3dni. Do tego zasycha podczas malowania, tworzac gluty. A po nałożeniu topu na lakier, który wysechł, tworza się dziesiąrki pęcherzyków powietrza. Nigdy wiecej inglota!

Nie warto..

Po lakierze takiej firmy i za taką cenę spodziewałam sie czegoś więcej, niz lakieru , który trzeba nakładać codziennie.
Jest nie trwały - pod koniec dnia już są pościerane końcówki.
Źle się nakłada, szybko zastyga w trakcie aplikacji. Ma bardzo wąski i długi pędzelek, mi taki nie odpowiada.
Jedyną zaletą jaką mogłabym wymienić jest duży wybór pięknych kolorów, no ale co z tego ...

Jestem bardzo rozczarowana , ponieważ bardzo lubię kosmetyki inglota.
Lakieru używałam bez baz i topow inglotowych, może kiedyś się na takie skuszę i dam im jeszcze szansę.

Wykorzystała: kilka próbek

Mieszane uczucia

Pracowałam w Inglocie, więc paznokcie malowałam głownie wystawionymi testerami. Moim koleżankom z pracy utrzymywał się idealnie przez tydzień, a mi odpryskiwał już po 2 dniach, nieważne jakich baz czy topów używałam. Myślałam, że to może wina gęstniejących testerów, jednak tak samo miałam z nowymi opakowaniami.
Mi niestety nie pasują, a szkoda, bo ilość kolorów jest zachwycająca!

polecam

Bardzo fajny lakier ,nie odpryskuje ,nie ściera się , w miarę szybko zasycha.Dobre krycie tak po dwóch/trzech cienkich warstwach. Nie byłam przekonana czy się sprawdzi ,jednak pozytywnie mnie zaskoczył.

Nieporozumienie

Jedne z najgorszych lakierów jakie znam. Zbyt szybko wysychają, gęstnieją, tworząc glut. Ciężko malować paznokcie bo przy drugiej warstwie po prostu się glucą. Trwałość jest dramatyczna, odpryski pojawiają sie nawet w tym samym dniu. Mimo że szybko zastygają, nie chcą schnąć na paznokciach.

Nie zachwycił

Z tym lakierem wiązałam ogromne nadzieje - nie miałam bowiem czasu na paznokcie hybrydowe i postanowiłam zakupić nieco droższy lakier, z nadzieją, że wytrzyma wesele i poprawiny (byłam gościem). Udałam się zatem do sklepu Inglota i wybrałam najbardziej elegancką czerwień, jaką udało mi się znaleźć.

Lakier początkowo aplikuje się przyjemnie, cienką warstwą - ma dość rzadką konsystencję i szeroki, bardzo wygodny do malowania pędzelek. Opakowanie eleganckie - szklana buteleczka ukryta w czarnym kartoniku. Lakier mógłby posłużyć za prezent :). Ale chyba nie chciałabym nikogo obdarować takim bublem...

Lakier wprawdzie schnie dość szybko, a dwie warstwy wystarczyły na mocne krycie płytki paznokcia, ale jest bardzo nietrwały. Czasami wytrzymuje dwa dni, czasami jeden i zaczynają pojawiać się nieestetyczne odpryski. Ponadto, jeżeli nie jest trzymany w lodówce, strasznie szybko gęstnieje, co znacznie zmniejsza komfort jego aplikacji.

Zakupiłam jedno opakowanie i na nim poprzestanę. Lakier jest bowiem zdecydowanie zbyt drogi, jak na tak przeciętną jakość. Rozczarował mnie.

Używa produktu od: próbka

Poprawnie ale bez fajerwerków :/

Od zawsze używałam lakieru Color Expert z Golden Rose ale akurat skończył mi się i potrzebowałam jakieś alternatywy. Pożyczyłam od siostry lakier Inglot nr. 021, który bardzo ładnie wyglądał w opakowaniu jednak na paznokciach - tragedia -.- Na moich paznokciach lakier schnął bardzo długo...za długo a do tego niewygodnie rozprowadzał się po płytce paznokcia. Gdy siostra powiedziała mi cenę tego lakieru byłam mega zaskoczona. Wysoka cena powinna iść w parze z wysoką jakością :/ tutaj każde poszło w swoją stronę...Na drugi dzień szybko biegłam do stoiska Golden Rose i od razu kupiłam 3 kolorki na zapas a nawet nie przekroczyłam 25zł :)

Całkiem całkiem

Kupiłam już kilka lakierów tej marki i zauważyłam, że w zależności od koloru mają one różny stopień krycia. Jeden kryje po jednej warstwie a inny po dwóch. Konsystencja jest gęsta a pędzelek cienki więc w miarę łatwo się nim maluje. Lakier szybko wysycha i wytrzymuje na moich paznokciach tydzień bez odprysków. Z pewnością to nie ostatni.

Nie zachwycił mnie

Lakier Inglot kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Jednak nie jest on do końca taki wspaniały. Rzeczywiście nakłada mi się go łatwo szerokim pędzelkiem i uzyskałam cudny kolor. Szybko schnie i pięknie się błyszczy. Jednak lakier nie wytrzymuje więcej jak 3-4 dni.Powstają na nim zarysowania a później odpryski. Może to wina, że dużo pracuję rękoma, ale inne lakiery wytrzymują u mnie 5 dni a nawet dłużej. Nie wiem co o tym myśleć, czyżby marka się zepsuła?

Pozostał sentyment, ale jakości już brak

Mam nawet ten sam kolor, kupiony kilka lat temu, ale gdyby go teraz porównać z jakością obecnych lekierów, to wypadło by to bardzo słabo. Marka z naprawdę dobrej stała się mierną, a lakiery to za 3 złote idzie kupić lepsze. No cóż, ostatnio lakier Inglot zaczął mi odpryskiwać na drugi dzień! Bardzo źle się nim malowało, był niesamowicie rzadki i zalewał skórki i długo wysychał. Nie kupię ponownie nawet z sentymentu.

Klasa!

Tak jak koleżanka niżej, mam ogromny sentyment do tych lakierów. Moja mama tak samo używała ich jak byłam dzieciakiem i był to pierwszy lakier jakiego użyłam. Nie pamiętam już nazwy ale był to brązowy kolor. Niezastąpiony, trwały, wydajny. Był w moim domu przez 15 lat i nic się z nim nie stało. To jest fenomen. Dzisiejsze lakiery nie wytrzymują roku po otwarciu a tego nie dał się złamać. Był rewelacyjny. Wyrzuciłam go jak zostało go naprawdę niewiele i już wtedy był gęsty ale co on ze mną nie przeżył. Uwielbiałam go. Teraz też mam jeden lakier, z którym nic się nie dzieje. Jest mega trwały i wydajny. Jedyną wadą tego lakieru jest cena ale czy ja wiem na taką jakość.

Marka z klasą

Do tej marki mam szczególny sentyment ponieważ moja mama używała kosmetyków firmy Inglot gdy ja byłam jeszcze nastolatką i czasami jej podbierałam kosmetyki.
Lakiery inglot mają przede wszystkim szeroki wybór kolorów. Każdy znajdzie tu odcień dla siebie. Kolory są ładne, żywe nadają paznokciom blasku i co najważniejsze nie odpryskują po jednym dniu i nie trzeba ich co chwilę podmalowywać albo co gorsza malować od nowa. Przy intensywnej pracy rąk w wodzie lakier po kilku dniach traci blask ale ja zawsze na górę stosuję Top Seche i nie narzekam na ścieralność lakieru.
Jedyny a zarazem największy minus to cena, która sięga nawet około 30 zł. Szczerze mówiąc w tej cenie można dostać lakier hybrydowy i nie martwić się o odpryskujący lakier. Ja używam zamiennie zwykle lakiery z hybrydami ponieważ nie lubię zbyt często naświetlać paznokci.
Dla mnie lakiery marki Inglot są trwałe, dobrze trzymają się na paznokciach i są wydajne a przede wszystkim nie wysychają po dwóch tygodniach użytkowania.