Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Inglot, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Inglot, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Lakiery do paznokci INGLOT to bogata paleta kolorów połączona z najwyższą jakością. Nie zawierają toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu (DBP), kamfory.
Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

Całkiem niezły

Wypróbowałam już wiele odcieni lakierów Inglot i w końcu zdecydowałam się na wystawienie recenzji. Lakiery w zależności od koloru mają różny stopień krycia, niektóre ładnie pokryją paznokcie już po 2 cienkich warstwach, a niektóre potrzebują nawet 3 solidnych warstw. Konsystencja jest raczej gęsta, a pędzelek w miarę cienki więc rozprowadza się go całkiem dobrze. Po nałożeniu 3 warstw niestety dość długo schnie, ale za to później lakier wytrzymuje u mnie nawet do tygodnia bez odprysków. Cena lakierów z tej serii jest dość spora co sprawia że nie da się za bardzo poszaleć z ilością kolorów w swojej kolekcji. Ogólnie warto przetestować.

Średni

Kupiłam kilka lakierów z tej firmy zachęcona marką i dobrymi opiniami.
Dobry pędzelek, dobrze maluje się nim paznokcie. Krycie rewelacyjne. Maluję dwie warstwy, lakier nie robi smug oraz prześwitów, ładnie się prezentuje na paznokciach.
Jedynym minusem jest dla mnie trwałość - u mnie niestety odpryskuje czasem nawet po jednym dniu.
Dlatego cena 20 zł za buteleczkę to dla mnie nieco za dużo. Czego innego spodziewałam się po firmie Inglot.
Szybko schnie.
Plusem na pewno jest ogromna i bogata gama przepięknych kolorów.

Mają swoje wady ale wciąż je kupuję

Lakiery Inglot lubię, kupuję od czasu do czasu. Mają one swoje plusy i minusy o których poniżej

- bardzo duża gama kolorystyczna, bardzo dużo odcieni czerwieni, którą uwielbiam oraz kolekcje sezonowe, limitowane,
- pięknie się błyszczą na paznokciu, żaden inny lakier nie ma takiego połysku jak Inglot, nawet bez topu,
- całkiem dobry skład jak na lakier, nie zawierają szkodliwych substancji
- niestety trwałość tych lakierów jest dyskusyjna, wiem że to także zależy od kondycji paznokci, ale znam tańsze lakiery które wytrzymują na moich paznokciach dłużej
- cena moim zdaniem jest za wysoka w stosunku do jakości
Mimo wszystko od czasu do czasu sięgam po te lakiery, trochę przez sentyment (w mojej młodości były to bardzo popularne dobre lakiery, kiedy wybór nie był jeszcze tak ogromny), trochę przez respekt dla marki którą bardzo lubię i szanuję.

Inglot swatche sypkie cienie

Nie warte swojej ceny

Ogromny wybór kolorów, ładne opakowanie i łatwa aplikacja i na tym właściwie kończą się zalety tego produktu. Wytrzymuje na paznokciach tyle samo co lakiery za 5zl bo pierwsze odpryski pojawiają się już po dłuższym prysznicu. Mam całą kolekcję tych lakierów bo są fajne ale nie są warte swojej ceny.

Największe rozczarowanie kosmetyczne tego roku

Lakiery Inglot stosuję od wielu lat. Kiedyś były to tanie, a bardzo dobre produkty. Z roku na rok widziałam jak pogarsza się ich jakość, a cena rośnie niewspółmiernie w górę. Miałam jednak swoich kolorystycznych faworytów, więc nadal kupowałam te lakiery (głównie czerwień i blady róż). Jakież było moje rozczarowanie i wściekłość, kiedy 2 tygodnie temu po raz kolejny kupiłam swój ulubiony kolor (050), pomalowałam nim paznokcie i już w trakcie zauważyłam, że lakier nie kryje, robi mega smugi, jest rzadki i zalewa skórki! Mało tego. Trzymał się w nienaruszonym stanie dokładnie 1 cały dzień! Koszt lakieru w obecnej chwili to 26 złotych i uważam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto i już tego nie powtórzę. Także dziewczyny, lepiej sięgnijcie po inne 3 razy tańsze lakiery, bo obecnie Inglot nie dorasta im do pięt.

Nie polecam.

Lakier ma odpowiednią konsystencję i odpowiedniej wielkości pędzelek dzięki czemu bardzo łatwo i precyzyjnie można pomalować paznokcie - to jego główna i niestety jedna z niewielu zalet.
Żadnym innym lakierem tak łatwo i precyzyjnie nie malowało mi się paznokci, wielka szkoda, że pozostałe jego cechy nie trzymają jakości.
Kolor (nr 021) jest ładny, tzw. strażacka czerwień, ładnie błyszczy nawet bez top coatu.
Niestety nałożenie dwóch warstw nie jest wystarczające - po nałożeniu dwóch warstw lakier nadal lekko przebija (może ciemniejsze lakiery z tej linii są bardziej kryjące?).
Jestem rozczarowana biorąc pod uwagę, że tańsze lakiery, mniej znanych marek zwykle spokojnie kryją po nałożeniu dwóch warstw, a czasem nawet i po jednej.
Czas schnięcia standardowy.
Trwałość - 2 dni, zatem znowu jak na cenę i firmę - niziutka

najlepszy ze zwykłych lakierów

Przeważnie używam lakierów hybrydowych, jednak czasem robię sobie od nich przerwę i czasem zwykłymi lakierami maluje też stopy. Przy hybrydach zwykłe lakiery wydają się katorgą, bo długo schną. Jednak jeśli tradycyjne lakiery to u mnie tylko Inglot.

-duża i ładna gama kolorów
-wydajne
-dobra konsystencja, wygodnie się nimi maluje
-fajny pędzelek
-ładna buteleczka
-dobra pigmentacja
-stosunkowo trwałe

Dobry :)

Lubię lakiery z Inglota za trwałe i ładne odcienie. Używam głównie czerwono-bordowych odcieni i bardzo je sobie chwalę. W przeciwieństwie do tańszych marek typu Wibo, Eveline czy Essence nie odpryskują i mogę zmieniać kolor wtedy, kiedy mam na to ochotę (czyli co ok. tydzień), a nie dlatego że manicure nie prezentuje się już estetycznie. :D Plus także za wydajność. Cena trochę za wysoka, ale warto zainwestować :)

ostatnio gorzej

zauwazyłam że w ostatnim czasie lakiery marki inglot niestety pogorszyły swoją jakość - pomimo pomalowania dwóch warstw lakier zaczyna odpryskiwać po 2/3 dniach. nie polecam

kolorowo

Posiadam kilka odcieni więc wypowiem się o całokształcie.
Kolory piękne i ciężko przejść koło nich obojętnie.
Uważam, że jakość nie jest adekwatna do ceny. Posiadam ogrom różnych lakierów i muszę szczerze przyznać, że niejeden tańszy lakier jest trwalszy od Inglota.
Nie zaprzeczam, że zapewne pokuszę się jeszcze na kilka kolorów z tej firmy ale to tylko ze względu na ładną kolorystykę.
Uważam, że cena jest wygórowana względem jakości

Fantastyczne

Jako fanka przeróżniastych odcieni na paznokciach, nie sposób nie wspomnieć o wspaniałej gamie kolorystycznej - mamy tu do czynienia z urzeczywistnieniem stwierdzenia "do wyboru, do koloru" ;-). Możliwości zachwycają i za każdym razem, gdy znajdę się w pobliżu Inglota, wychodzę z nową buteleczką lakieru - będę więc oceniać ogólnie produkt, a nie konkretny kolor.
Lakiery posiadają nasycone kolory, bardzo dobrze kryją - dwie warstwy spokojnie wystarczą, aby uzyskać pełny efekt. Pędzelki Inglota są dosyć wąskie, ale bardzo wygodne i precyzyjne. Z łatwością, bez zawahania pędzlem i pozostawienia smug pokryjemy nim paznokcie ;-). Lakier ma jak dla mnie niemalże idealną konsystencję, nie jest ani gęsta, ani za rzadka, w dodatku lakiery te zawsze bardzo długą nadają się do użycia - może to właśnie dzięki tej magicznej konsystencji ;-). Myślę, iż spokojnie ich czas przydatności można liczyć w latach! Szybko schnie, co jest ogromnym atutem - nawet gdy w niedługim czasie po pomalowaniu zdarzało mi się niechcący coś na drodze mych dłoni napotkać, nie powodowało to praktycznie żadnych zniszczeń. Kolejny plus za dobry skład, nie niszczą i nie przebarwiają paznokci. Trzymają się spokojnie tydzień, czasem nawet dłużej. W mojej opinii bardziej wydajne, niż zwykłe lakiery. Niezwykle podoba mi się ich opakowanie, proste, skupiające się głównie na barwie lakieru, nie przekombinowane, bardzo ładne - w prostocie siła :-). Przez lata miałam wiele, wiele kolorów, jednak moim must have jest numer 174 - zawsze pilnuję, aby mieć go w zapasie :-). Podsumowując, moim zdaniem są absolutnie warte swojej ceny i rzadko kiedy bywam tak zadowolona z lakierów, jak właśnie z tych Inglotowych. Polecam, z moimi paznokciami bardzo się polubiły! :-)

Bardzo lubię

W swojej kolekcji posiadam dwa lakiery - jeden matowy nr 712 i nr 969.

Pierwszy z nich to matowy, jasny, beżowy odcień, wpadający w róż. Drugi to połyskujący miętowy.

Z obu jestem bardzo zadowolona, ale... No właśnie.

+ duży wybór ślicznych kolorów
+ ładne opakowanie
+ dobre krycie
+ na pomalowanych paznokciach nie robią się rysy

- trwałość (po dwóch dniach mam zdartą połowę lakieru)