Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Nail Enamel

Cena już od 16,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Lakiery do paznokci INGLOT to bogata paleta kolorów połączona z najwyższą jakością. Kolekcja regularnie uzupełniana o najnowsze trendy kolorystyczne zapewni piękne, zdrowo wyglądające paznokcie każdego dnia. Nie zawierają toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu (DBP), kamfory.
Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie w recenzji koloru ocenianego lakieru.

• Butyl Acetate,
  • Adipic Acid/Fumaric Acid/ Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer,
  • Citral,
  • Mica),
  • Boron Nitride,
  • calcium alumin um borosilicate,
  • Silica,
  • CI77742,
  • CI 77891 (20.03.2007.)

Napisanych recenzji: 7

Nie jestem zadowolona

Mam dwa kolory. Nie są najgorsze, dość dobrze się rozprowadzają i ładnie wyglądają na paznokciach. Jednak dość szybko się niszczą i gęstnieją, więc co chwile trzeba kupować nowe. Wydaje mi się, że na rynku jest dużo lepszych produktów po niższych cenach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229958].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Szajs i badziewie

Skusiłam się na lakier w kolorze cukierkowego różu, gdyż w buteleczce prezentował się cudnie. I to chyba jedyna jego zaleta... Maluje się okropnie, marze się, smuży, dopiero koło czwartej warstwy zaczyna wyglądać jako tako. Pędzelek to dramat, nadaje się do plakatówek, a nie paznokci. Lakier schnie wieki, trzeba rezerwować ze 3 godziny, żeby jako tako dosechł, a i tak później trzeba uważać. Odpryskuje bardzo szybko, zerowa trwałość. Po zmyciu go paznokcie są zażółcone. Generalnie jestem wściekła, że wydałam ponad 20zł na takie obrzydliwe badziewie. Nigdy więcej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225743].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

nie mogę ocenić go dobrze

Baza ani top coat nie pomagają - na drugi dzień po malowaniu pojawiają się odpryski.
Cienki pędzelek, ciężko się aplikuje lakier.
Wysoka cena.
Wydajny może i jest (mam go już długo, bo ze względu na nietrwałość prawie go nie używam). Trzeba przyznać, że przez prawie rok nie zgęstniał.

Ale od lakieru za takie pieniądze oczekuje się więcej. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178463].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście nadruki na paznokci

Napisanych recenzji: 26

Średni

Oceniam numery 992 i 307. Dużą zaletą tego produktu jest na pewno ogromny wybór kolorów, zresztą bardzo ładnych. Lakiery są też bardzo wydajne. Z kolei problem dla mnie jest zbyt cienki pędzelek. Żeby kolorki ładnie wyglądały na paznokciach trzeba pomalować je tak minimum ze dwa razy. Przeważnie bez bazy również długo na nich nie wytrzymają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175993].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Coś w sobie mają

Trudno jest mi recenzować te lakiery, ponieważ dominują w mojej kosmetyczce i za każdym razem (chociaż chciałabym spróbować czegoś nowego!) wybieram Ingloty ;)
PLUSY
+ świetna konsystencja (jak dla mnie najlepsza)
+ pędzelek, który jest dość precyzyjny
+ idealne kolory,każdy znajdzie coś dla siebie i zachowują kolor na paznokciu jak w opakowaniu.
+ przy używaniu mocno barwiących kolorów (niebieski, czerwony) nie zauważyłam zmiany barwy płytki paznokcie, testowałam bez bazy/odżywki
MINUSY
- trwałość
- lubią odpryski

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1162031].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 18

Kiedyś lubiłam ale...

Kiedyś były to moje ulubione lakiery do paznokci. Teraz zastanawiam się, dlaczego. Fakt, mają swoje zalety:
+ dobrze rozprowadzają się na paznokciu
+ są wydajne, wręcz nie do zużycia
Ale:
- potrzebują co najmniej 2 warstw żeby jakoś wyglądać, a np. czarny zaczyna wyglądać przy trzech, a i tak do ideału mu daleko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152091].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 38

Mnie nie porwał

Rozczarowały mnie te lakiery bardzo! Chciałabym, żeby były super, bo te półki wypełnione wszystkimi możliwymi kolorami zawsze robią na mnie ogromne wrażenie, a jednak nie sięgam po nie i ewentualnie szukam podobnych kolorystycznie zamienników.

Plusy:
+ na pewno ogromną zaletą jest gama kolorystyczna, można wybierać, dobierać, są przepiękne
+ duża pojemność, starcza na długo

Minusy:
- pędzelek - strasznie małe gówienko, którym ciężko malować paznokieć, jak ktoś ma bardzo małą płytkę to pewnie doceni to za precyzję, ja jednak wolę lakiery, którymi nie muszę machać 6-7 pociągnięć żeby pokryć całą płytkę
-/+ konsystencja - dla mnie jest odrobinę zbyt rzadka, nieładnie się to rozlewa, zazwyczaj mam pozalewane skórki i poprawki zajmują mnóstwo czasu, po kilku użyciach troszkę gęstnieje i wtedy jest ok; mam kilka lakierów już dłuższy czas i nie zgęstniały do poziomu "nie da się tym malować bez pół litra rozcieńczacza" także tutaj mały plusik
- trwałość... zawsze w recenzjach lakierów podkreślam, że oceniam trwałość 2-3 dni bez poprawek jako super, bo zwyczajnie paznokcie mi się nudzą i nakładam kolejny kolor, tutaj... kurcze 2 dni na bazie i z top coatem i mam poszarpane niemożliwie końcówki, próby bez nich jeszcze gorzej
- cena ... w stosunku do jakości jeszcze bardziej zaniża moją ocenę

Podsumowując, nie chcę tym lakierom wystawiać super negatywnej opinii, bo mam kilka i używam, jednak za tą cenę można kupić inne lakiery i na pewno użytkowanie będzie przyjemniejsze.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: obecnie 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106921].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Najlepsze lekiery do paznokci, a do tego polskie!

Maluję paznokcie zawsze i od zawsze, stąd przerobiłam już wiele firm produkujących lakiery do paznokci, jednak Inglot jest moim numerem 1 od kilkunastu lat! Lakier ten ma same plusy - nakład się świetnie, dość szybko schnie, nie zostawia smug, nie blaknie, nie odpryskuje i nieźle się trzyma, bardzo dobrze się zmywa, posiada nieziemska gamę kolorów i odcieni, ma wygodny pędzelek, dużą i prostą ale ładną buteleczkę, nie zasycha w buteleczce, a do tego ma niezłą cenę (choć ostatnio podrożał z 22 do 26 zł). Praktycznie zawsze maluję paznokcie frenczowo kolorami 864 (mleczny) i 38 (biały do końcówek) i uważam te kolory za idealne. Posiadam jeszcze wiele innych kolorów (głównie różowych i pastelowych w tym świetny różowy mat 702), malując nimi paznokcie z rzadka, stąd wiem, że maja wieloletnia trwałość w buteleczkach. Od czasu, do czasu skusi mnie lakier innej firmy (nie raz sporo droższy, a wcale nie lepszy), jednak zawsze wracam do Inglota!

Używam tego produktu od: kilkunastiu lat
Ilość zużytych opakowań: 20-30

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106001].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 36

Ciekawa paleta kolorystyczna

Te lakiery biją inne na głowę swoją bogatą paletą kolorystyczną - jeżeli szukałabym konkretnego, wymarzonego lakieru do paznokci, w pierwszej kolejności zajrzałabym do Inglota.
Posiadam w swoim zbiorze sześć lakierów tej firmy - nr 709, 718, 722 (kolory matowe), XL1 (bezbarwny ze srebrnymi drobinkami) oraz 955 (kremowy w kolorze chabrowym, mój ulubiony) i 321 (perłowy z drobinkami, jak dla mnie najbrzydszy, nie wiem co mnie napadło aby kiedyś ten lakier kupić)

+ bogata kolorystyka, patrzysz na stoisko i nie wiesz co kupić!
+ są długotrwałe - wspomniany przeze mnie i znienawidzony 321, kupiłam naprawdę dawno temu, wydaje mi się że jeszcze w czasach gimnazjum. Obecnie jestem na studiach i konsystencja nadal jest odpowiednia i nadaje się do malowania
+ pędzelek - odpowiedni, przyjemnie się nim nakłada lakier na paznokcie
+ szybko schną na paznokciach, to jest ich wielki atut
+ dwie warstwy wystarczą, aby wydobyć głębię koloru
+ jak dla mnie trwałość idealna - wytrzymuje 7 dni z wysuszaczem od Sally Hansen. Bez niego też trzyma sporo, bo ok 5 dni.
+ wydajność - tyle razy z nich korzystałam, a nadal mam sporo lakierów w buteleczkach
+ opakowanie - minimalistyczne, bez żadnych zbędnych naklejek - doskonale widać, ile produktu zostało w buteleczce
+ w czasach, kiedy kupowałam te lakiery, nie posiadały szkodliwego toluenu czy formaldehydu

- jasne kolory (np pudrowy róż o nr 718) lubią się smużyć
- dostępność - tylko wysepki Inglota. A jak wiadomo, nie każdy ma czas aby szukać stoiska
- pojemność lakierów - 15ml to dla mnie za dużo, mam w swojej kolekcji baaardzo dużo lakierów (coś koło 60) i uważam, że prędzej je wyrzucę niż zużyję
- cena - 26zł za jeden lakier to naprawdę dużo.

Osobiście zraziłam się do tej firmy, mimo że lakiery nie są najgorsze. Kiedyś te lakiery kupowałam za mniej niż 20zł i były w opakowaniu po 16ml. Miesiąc temu weszłam do sklepu Inglota w Złotych Tarasach i co się dowiedziałam? Buteleczka została zmniejszona o 1ml, a cena i tak znacznie podrosła, minimum o 6zł. Zmniejszyć buteleczkę ok, jak najbardziej jestem za, tylko nie rozumiem po co zwiększać tak drastycznie cenę produktu.

Nie wiem czy kiedykolwiek kupię ich lakiery. Jeżeli tak, to na pewno będzie to wyjątkowy kolor. Lakiery są naprawdę dobre, ale za taką cenę - nie wiem czy warto.

Ilość zużytych opakowań: 6 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104941].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 28

lubię je

Tych lakierów używam już od dłuższego czasu w różnych wersjach kolorystycznych i bardzo je lubię - wybór kolorów jest na prawdę ogromny, pojemność lakieru jest spora, są dosyć trwałe, ale moim zdaniem przełożenie jakości do ceny jest nieadekwatne - obecnie lakiery kosztują ponad 20zł , czyli zbliżone cenowo do essie, jednak jakość pozostawia trochę do życzenia. Niemniej jednak, lubie je i mam do nich sentyment :)

Ilość zużytych opakowań: 10 +

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096811].usefull || 0 }}% pomocna.