Shampoo Oily to Normal Hair (Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się)

Kompozycja aktywnych substancji myjących sprawia, że włosy odzyskują świeżość, zdrowy wygląd i witalność.

Nie przypadł mi do gustu.

Szampon jak na produkt do włosów przetłuszczających się jest po prostu kiepski.
Włosy po jego użyciu są oklapnięte i bez życia.
Wcale nie zmniejsza przetłuszczania.
Plus za ładny zapach i opakowanie, wielki minus za cenę i jej stosunek do pojemności i wydajności.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

Pierwszy raz kupiłam dla przetestowania, ponieważ opis mnie zachęcił. Praktycznie cały czas był w promocji za chyba 6,90 więc i cena nie była zbyt wygórowana. Szampon zamknięty w dużej, pojemnej butli z poręcznym aplikatorem. Jeśli chodzi o działanie to nie był taki zły. Dobrze się pienił, był wydajny. Ale co z włosami to zależało od dnia - jeśli nie chciały się ułożyć, były przetłuszczone to szampon na zasadzie "nic nie poradzę". Były względnie miękkie. Nie obciążał ich. Miał nawet ładny zapach, ale czego to nie wiem ;). Kupiłam go kilka razy, ponieważ przyzwyczaiłam się do niego, ale został wycofany. Może to nawet lepiej? Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Oj oj...

Nie wiem jakie jest przeznaczenie tego produktu :confused: Chyba prawdą jest, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Chodzi mi o to, że szampon przeznaczony jest dla włosów tłustych i normalnych... Konsystencja... szampon wogóle się nie pieni, dlatego nie jest wydajny, okropnie się rozprowadza na włosach. Ogólnie moim włosom nie służy, szybko się po jego użyciu przetłuszczają i są takie dziwne...

Ilość zużytych opakowań: użyłam jakieś trzy razy

depilacja bikini rodzaje

normalka

Najzwyklejszy szampon myjący. Właściwości mega pielęgnacyjnych nie da się zauważyć.
Hm.. trudno coś więcej napisać. Zapach nawet przyjemny. Szampon nieźle się pienie, ze spłukiwaniem nie ma problemów.
Kupowany w promocji.

co to ma być???

to chyba nie powinno się szamponem nazywać! bardzo dużo wody ma w sobie, wcale sie ni epieni a co za tym idzie mało wydajny mimo swej pojemności. wogóle nie oczyszcza włosów z tłuszczu mimo codziennego stosowania brak poprawy . przestaję lubic te firmę.

Niezbyt dobry

Pachnie całkiem przyjemnie i jest dość wydajny
więcej plusów raczej nie zauważyłam :(
niespecialnie oczyszcza włosy, nie powoduje, że przetłuszczają się mniej i w rezultacie dość szybko wyglądają nieładnie :(
niezbyt dobrze się pieni...
ogólnie niezbyt dobty produkt

eeeeeee

wydajny w duzym opakowaniu wlosy puszyste ale nie na dlugo tak jak sie przetluszczaly tak sie przetluszczaja mylam co 3 dni wiec zadna rewelacja...

do niczego

Miałam już odnowioną wersję. Dość przyjemnie pachnie, trochę cytrusami. Dobrze się pieni i spłukuje. Niestety, włosy się po nim szybciej przetłuszczają, a w dodatku spowodował u mnie nawrót łupieżu, to ja podziękuję za taki szampon. Dość wydajny, niestety.

ok

Dobrze nawilża i myje. Nie obciąża włosów. Jednak mógłby być lepszy. I trochę przydrogi - są lepsze za niższą cenęUżywałam tego produktu: jakieś 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 3

może być

Dobrze myje, nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie, nie przetłuszcza włosów.Dobry nawet do codziennego stosowania - jest stosunkowo delikatny.Znam jednak lepsze.