Oriflame, Oriflame Shampoo Dry to Normal Hair (Szampon do włosów suchych i normalnych)

Nawilża suche włosy, sprawiając, że stają się miękkie i łatwiej się układają.

Cena: 14 zł / 200 ml

ohyda

Szampon sie nie pieni, jest niewydajny. Myłam włosy rano, a juz wieczorem były niewiarygodnie tłuste. Mam farbowane włosy, zawsze używałam szamponów do włosów normalnych w kierunku suchych, a po nim, musiałam sie zaopatrzyć w szampon do przetłuszczających się. Absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:pół i na tym koniec

tak, ale tylko w promocji

szampon nawet ok, nie wysusza włosów, stają się one puszyste i miekkie, ale bez przesadnej przesady. po cenie niepromocyjnej się nie opłaca, ale często go kupowałam w promocji, jak nie miałam kasy i jak jeszcze nie farbowałam włosów...

Używam tego produktu od:kilka lat

szampon - koszmarek!

Jeden z najgorszych szamponow jakie mialam. Niesamowicie niewydajny, slabo sie pieni, placze wlosy (i nawet odzywka niewiele tu pomogla!).
Radze omijac ten szampon szerokim lukiem i nie dac sie skusic niska cena na promocji.
Po kilku takich bublach, jakie wypuscilo Oriflame, zrazilam sie do tej firmy :(

Oriflame tutorial 2 konwertowany

nie nawilża!

Niestety, nie pomógł moim włosom w czasie, gdy były jeszcze suche.Nie nawilża, nie zmiękcza.Po umyciu włosy miałam jeszcze bardziej sztywne i suche niż przed. :(O rozczesywaniu nie wspominam.Bardzo kiepski szampon.