Lancome, Nutrix Nourishing and Repairing Treatment (Bogaty krem odżywiający)

Lancome, Nutrix Nourishing and Repairing Treatment (Bogaty krem odżywiający)

Bogaty krem odżywiający skórę i niwelujący uczucie ściągnięcia. Idealny dla wrażliwej, podrażnionej skóry np. opalaniem, silnym wiatrem czy goleniem. Zawiera ochronne olejki, które tworzą na skórze film lipidowy.

zawsze do niego wracam!

Uwielbiam ten krem, zawsze przy okazji podróży kupuje Nutrix gdyż nie spotkałam się z kremem do niego podobnym. Konsystencja jest tłusta, treściwa jakby "masełkowata". Ja stosuje wyłącznie na noc, ale czasami w zimę nawet na dzień.
Plusy:
- piękny luksusowy zapach
-idealny do każdej suchej partii ciała
- nie podrażnia okolicy oczu ani innej wrażliwej
- skóra regeneruje się przy tym kremie jak "na drożdżach" nawet po irytujących ją zabiegach kosmetycznych
- u mnie nigdy nie przyczyniał się do powstawania zanieczyszczeń, pomimo tego że jest tłusty
- bardzo dobrze się wchłania, nie brudzi pościeli ;)
- mam wrażenie ukojonej i "uspokojonej" skóry

minusy:
- nie nadaje się pod makijaż
- nie polecam stosowania w lato gdyż może być za ciężki

Używam tego produktu od: zawsze :)
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

KWC !!!!!

Wspaniały. Ratuje skórę jak żaden inny. O dziwo moja mieszana, bardzo wrażliwa cera nie buntuje się w strefie T gdy go dostaje, ani w miejscach gdzie zazwyczaj instaluje się rumień. Owszem tłusty, konsystencja trochę dziwna, twarda, ale pod wpływem ciepłej skóry zamienia się w masełko. Rano pory nie są otwarte, lekki połysk na nosie reszta wchłonięta, a skóra nieskazitelna jak nigdy. A mam 38 lat i wiem co nieco na temat "skazitelności" i nieskazitelności:) Jedyny, który mogę dać pod oczy i na powieki oprócz specjalistycznego SVR. Skóra pod oczami świetnie nawilżona. Ratuje ręce, łokcie spierzchnięte wargi, słowem wszystko. Nic dziwnego, że jest produkowany w niezmienionym składzie od 20 lat !!! Ideału się nie ulepsza.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

doskonały

Świetny tłusty nawilżający krem. Używam zimą na podrażnioną skórę, latem na poparzoną oraz po zabiegach (dermatologicznych bądź kosmetycznych, których następstwem jest ściągnięta, łuszcząca się skóra). Najchętniej na noc, a rano po przebudzeniu nie pamiętam, że coś bolało, coś było nie tak

Do tego wydajny, polecam.

Używam tego produktu od: 2lata

Cellulit składniki

do wszystkiego

mam nutrix nourishing and repairing treatment w słoiczku 50ml.
ten krem to produkt do zadań specjalnych - przede wszystkim na zime. tłusta, ciężka konsystencja i dosyć intensywny (dla mnie przyjemny) zapach.
Stosuję go zimą na noc na policzki, usta i pod oczy, bo wspaniale koi podrażnienia mrozem. wcieram go w ręce, łokcie i wszystkie partie ciała, które potrzebują natłuszczenia.
Od Nivea różni się tym, że lepiej się wchłania, dobrze utrzymuje na skórze i nie spływa z niej pod wpływem ciepła.
jest baardzo wydajny. mam ten słoiczek już 2 lata i do tej pory jest pełny. co ten krem potrafi, najlepiej przekonać się na spierzchniętych dłoniach - stają się cudownie gładkie i nawilżone.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1!

tak, ale...

jest to najtlustszy krem, jaki widzialam w swoim 26-letnim życiu. Jeden z klasycznych kremów
Lancome produkowany przez tą firmę od zawsze.
Nieładny zapach może odstraszać.
Tylko na noc i tylko gdy się śpi samemu, inaczej druga osoba przykleja się do naszej twarzy :)
Ładnie goi i koi podrażnioną skórę, ja stosowałam go na noc po 10-godzinnym staniu na zimnie przez cały miesiąc, sprawdził się doskonale.
Wolę jednak Nanobase lub Dermedic Hydrain2-ze wzgledu na cenę.

nie dla każdego

Nutrix kupiłam przez pomyłkę - to miał być Nutriforce :). Drobiazg, krem również do skóry suchej i bardzo suchej...ale to zupełnie inny krem.
Nie jest zły - jeśli dokładnie wiemy, czego sie spodziewać, bo to krem do zadań specjalnych - po oparzeniach, odmrożeniach itp. Jest baaardzo tłusty i gęsty, jak maść, śmierdzi też wyjatkowo aptecznie. Trzymam go w lodówce, by nie zjełczał, więc rozsmarowywanie go jest dość trudne. I nieprzyjemne- jakbym wcierała w skórę smalec...Twarz jest tłusta i błyszcząca. Po co w ogóle to robię? Kilka razy w tygodniu jestem na basenie i chlorowano-ozonowana woda wysusza potwornie moja skórę. Nutrix przed - chroni po prostu idealnie, po basenie mam twarz miłą i delikatną - już nie tłustą. Mimo to, gdy go wreszcie zużyję - poszukam czegoś tańszego - i przyjemniejszego w stosowaniu

fenomenalny

ten krem jest idealny dla suchej i bardzo suchej, podraznionej cery. ten krem NIE jest przeznaczony pod makijaz; na opakowaniu pisze! dla tych, które musza/chca koniecznie robic makijaz, powinn uzywac go na noc. jest tlusty, co jest zaleta przy mrozie i zimnym wiatrze. pachnie elegancko i zbyt intensywnie, ale mnie zapach nie podraznia.
zazwyczaj dostaje zima suche, czerwone placki na policzkach i nic nie pomoglo... dopukie nie wypróbowalam tego kremu. naprawde polecam, nieraz uzywam tez w okolicy bikini. nie jest dobry na lato i cieple dni, bo ciezki.

zbyt ciężki

Naprawdę dobrze odżywia skórę, jednak dla mnie okazał się zbyt ciężki. :(Poza tym ma niespecjalny zapach, ciężko się wchłania i nie nadaje się pod makijaż.