Puder do ciała, Brown, Sephora

Puder do ciała, Brown, Sephora

Puder do ciała w dużym, okrągłym opakowaniu. Ma miękki puszek, pięknie pachnie miodem i nugatem. Nadaje ciału złoty połysk i zapach.

Cena: 58 zł

zabaweczka

Puder o delkatnych, mieniacych sie zloto drobinkach i mleczno/karmelowym/baaaaaardzo seksownym zapachu, jest ukryty wielkim miekkim puszku, ktorym nalezy sie potraktowac, najlepiej latem, po opalonej skorze, najlepiej ramion i dekoltu :)
Slodkie cacuszko a pudelko mozna "zrecyklowac" do innych celow, np. na waciki kosmetyczne albo trzymanie probek ;)
Nalezy sie liczyc z tym, ze pudrem bedzie pokryte WSZYSTKO, lacznie z partnerem do tanca ;) ale za to jaki blask!
Niestety obecnie kosztuje 71 PLN.

koniec wrzesnia 2005: odbieram jedna gwiazdke, kosmetyk okazal sie bardzo niewydajny, co przy tej cenie jest skandalem! Uzywalam go moze nie codziennie, ale gdy tylko moglam odslonic dekolt posmarowany samoopalaczem. Drobinki umiarkowanie klajstruja sie do kremu z filtrem nakladanego na ramiona i dekolt ale mysle, ze wlasnie ten fakt spowodowal szybkie zuzycie pudru Sephory. Teraz jesli dobrze sie "ostukam" puszkiem cos jeszcze zostaje na skorze.Troche sie rozczarowalam...

*Złoty blask*

Kupiłam ten puder i jestem bardzoz zadowolona !!!!!!!! Nie wszystko złoto co sie świeci....świeci się także ten puder cho złotem nie jest ....właściwsze określenie to MIENI SIĘ MALEŃKIMI ZŁOTO-BRAZOWYMI DROBINKAMI !!!! Mam ciemną karnację, więc ten kosmetyk dodaje jej blaku, opalona cera otulona tym "puszkiem" wygląda bosko !!!! Brdzo przydaje sie na dyskoteki itp. jest poprostu genialny !!!! Moje kumpele tez go próbowały i wszystkie były bardzoooo zadowolone. Na dodatek (jakby zalet było mało ) jest bardzo wydajny....Poprostu warto go kupić, chociaż cena nie jest najmniejsza........Nio i w dodatku ten zapach....mniam mniam

Pachnące, złocące cudo

Też sie na początku przeraziłam, że to sam puszek w środku - ale miło mnie zaskoczyła ilość złotych drobinek, które mimo częstego używania, nie kończą się wcale. Są drobne, złociutkie i pachnące czymś ciepłym i słodkim, mi osobiście przychodzi na myśl moja ukochana wanilia..Wydajny, używam od 2-óch miesięcy przed każdym wyjściem, a tych nie brakuje ostatnio, poza tym dobrze się "trzyma" mojej skóry.
Puszek, gdy skończy się złoty puderek, wykorzystam do zwykłego, sypkiego. A nowy i tak kupię.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

mniam

chyba lejka juz wsyztsko napisala o tym produkciecuuudnie slodko pachnieee:)

śliczny

Na początku jak go zobaczyłam, to się przeraziłam, bo w opakowaniu nie było nic, oprócz puszka w folii, żadnego wkładu. A myślałam, że tylko testery tak mają. Ale, jak się okazuje, puder jest bardzo wydajny, puszek ma magiczne właściwości chyba i mimo używania ilość brokatu nie zmniejsza się. Nadaje piękny połysk i miły, ciepły, słodki zapach, a delikatne, nie za duże drobinki ślicznie mienią sę w słońcu. Używam głównie na dekolcik, bo na twarzy mógłby za bardzo się świecić. Świetna sprawa na lato, choć cena mimo wszysto trochę wygórowana.

Fajne

Śliczny,złoty brokat do ciała.A właścieie drobinki brokatu w pudrze.Ślicznie pachnie,szybko się nie osypuje.Twarz i ciało wyglądają ślicznie. Jest w dużym opakowaniu,więc się opłaca.