Normaderm, Żel głęboko oczyszczający (stara wersja)

Normaderm, Żel głęboko oczyszczający (stara wersja)

Wzmocniona skuteczność. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Dogłębnie odblokowuje pory. Nie zawiera mydła. Hypoalergiczny. Testowany na skórze wrażliwej.
Wskazania: zaskorniki, rozszerzone pory, błyszczenie, zaczerwienienia, nawracajace niedoskonałości.

FAJNY

PLUSY:
+ bardzo dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza twarz
+ pozostawia skórę gładką i rozświetloną
+ solidne opakowanie z pompką
+ idealna, dość gęsta, żelowa konsystencja
+ duże opakowanie i wydajność

MINUSY:
- zapach - pachnie jak stara, mokra szmata:(
- pompka jest bardzo trudna w użyciu, ciężko się ją naciska

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564776].usefull || 0 }}% pomocna.

Żel głęboko oczyszczający

Żel używam już od jakiegoś czasu i na chwilę obecną nie zauważyłam, żeby mnie uczulił – co jest dla mnie bardzo istotne przy tego rodzaju kosmetykach. Poza tym świetnie się pieni, genialnie oczyszcza cerę – daje uczucie tzw. „ściągniętej skóry” – które mi osobiście nie przeszkadza. Jednak polecam go stosować głównie latem, gdyż naprawdę jest silnie oczyszczającym produktem. Chyba, że zimą porządnie zadbasz o nawilżenie skóry twarzy – wtedy bez obaw możesz śmiało go stosować.Kolejnym plusem produktu jest zapach – który bardzo mi się spodobał.
Następną rzeczą „na plus” w Vichy Normaderm jest jego wydajność – przy moim systematycznym stosowaniu (raz dziennie), naprawdę produkt starczy mi na dość długi okres czasu.
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to cena mogłaby być nieco niższa – wtedy na pewno żel oczyszczający Vichy Normaderm znalazłby większą rzeszę fanek. Chociaż biorąc pod uwagę jego wydajność to cena jest naprawdę adekwatna.
Więcej informacji znajdziesz na moim blogu: birginsen.com

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524956].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry zel do usuwania resztek makijazu i codziennego oczyszczania skory. Ladnie pachnie, nie podraznia skory, oczyszcza, a do tego pieknie pachnie i jest bardzo wydajny. Polecam zwlaszcza posiadaczkom cery tlustej i mieszanej,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499906].usefull || 0 }}% pomocna.
Makijaż Maybelline

Fajny

Jest to bardzo dobrze oczyszczający żel do mycia twarzy,który idealnie usuwa resztki makijażu i czyści twarz.Skóra po umyciu tym żelem jest idealnie czysta i miła w dotyku.Po dłuzszym stosowaniu tego żelu na twarzy pojawia się mniej wyprysków.Dodatkowe plusy za opakowanie z pompką i zapach

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493886].usefull || 0 }}% pomocna.

miłe zaskoczenie

Nie jestem fanką produktów Vichy. Uważam że ich cena jest nieadekwatna do jakości. Tego płynu używam od kilku miesięcy. Moja cera jest bardzo sucha i skłonna do wyprysków. Używam go co dziennie wieczorem, zmywam nim podkład bo mam wrażenie że robi to idealnie. Skóra jest bardzo dobrze oczyszczona i nie pozostoją gdzieś w rogach resztki podkładu co zazwyczaj się zdarza po zmywaniu wacikami. Na dodatek wypryski zaczęły pojawiać się co raz rzadziej. Oczywiście po jego zastosowaniu od razu używam nawilżającego kremu więc nie zauważyłam żeby żel wysuszał cerę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448106].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny, ale szkoda, że ma SLSy

Bardzo fajnie pachnie. Świetnie odświeża skórę. Ma idealną konsystencję. Dobrze się rozprowadza. Bardzo pomocny jest dozownik. Wielkim minusem jest zawartość sls. Skóra moich dłoni jest po tym w planach, piecze, swędzi. Jestem w szoku, że taka wielka i znana marka dodaje takie świństwa do swoich kosmetyków. No i drogie jak dla mnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445421].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia moje oczekiwania

Kosmetyk w pełni spełnił moje oczekiwania, a przyznam iż jestem wymagającą osobą. Dokładnie oczyszcza i nie zostawia uczucia ' ściągania' skóry. Za to go uwielbiam! Jest delikatny, konsystencja odpowiednia i super bo z pompeczką. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443621].usefull || 0 }}% pomocna.

Nadmiernie wysusza skórę twarzy

Seria Normaderm przeznaczona jest do skóry z niedoskonałościami ze skłonnością do powstawania wyprysków. Zazwyczaj taka skóra ma tendencję do przetłuszczania się. Jednak nadmierne wysuszenie jej różnymi produktami sprzyja powstawaniu kolejnych niespodzianek. Niestety takim właśnie produktem jest ten żel. Z jednej strony przeznaczony jest dla osób borykających się z trądzikiem, a z drugiej nie nadaje się do stosowania przez osoby z tym problemem, bo nadmiernie wysusza skórę. Pamiętajmy, że większość produktów przeciwtrądzikowych powoduje wysuszenie skóry. O ile efekt ten przy kremie jest do zaakceptowania to nadmierne wysuszenie przez żel do mycia twarzy czy tonik uważam za bezcelowe. Produkty te powinny być łagodne i dążyć do przywrócenia równowagi skórze.

Stosowałam go przez jakiś czas. Niestety regularnie, czyli rano i wieczorem. Nie spodziewałam się, że w tak szybkim czasie przysporzy mi tak wielu szkód. Skóra w trakcie jego stosowania była wysuszona na wiór, w dodatku zaczęła się łuszczyć i była zaczerwieniona. Po każdym myciu twarzy miałam uczucie ściągniętej skóry. Oczywiście, gdybym nakładała na niego jakiś produkt nawilżający to nie spowodowałby takiego efektu. Jednak zazwyczaj w trakcie trwania kuracji antytrądzikowych przynajmniej raz dziennie używamy produktu, którego skutkiem ubocznym jest wysuszenie skóry. Krem w przeciwieństwie do żelu do mycia twarzy o wiele lepiej radzi sobie w walce z trądzikiem. Żel jest na twarzy jedynie przez kilkanaście sekund, dlatego nie wierzę w jego właściwości tego typu.

Produkt ma też kilka plusów. Przede wszystkim jest niezwykle wydajny i bardzo dobrze oczyszcza skórę z różnego rodzaju zabrudzeń. Fajnie się pieni. Ma przyjemne opakowanie, pompka nie zacina się, widzimy również jeszcze jak wiele produktu pozostało. Warto jednak pamiętać, że cała pompka na umycie twarzy to za dużo, wystarczy nawet jej 1/3.

Jednak wady, o których wspomniałam wcześniej, wykluczają go z regularnego stosowania, a jednak takiego produktu poszukiwałam. Na cóż mi żel do mycia twarzy, który będę stosowała raz na kilka dni? Powoduje konieczność kupienia innego. O wiele lepiej sprawdził mi się produkt z serii Manuka firmy Ziaja. Może nie radzi sobie aż tak dobrze jak ten z oczyszczeniem twarzy, jednak nie przyczynia się do wysuszenia twarzy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432001].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

żel zakupiłam, bo potrzebowałam czegoś mocniejszego, aby rozprawić się zaskórnikami i porządnie oczyścić twarz. Produkt dobrze oczyszcza resztki makijażu, zmniejsza wydzielanie sebum. Uwaga, trzeba uważać, aby nie dostał się do oczu, bo potwornie piecze. Przesusza skórę. Nie podrażnia, nie zapycha. Uważam, że można kupić o wiele tańszy produkt o bardzo podobnym działaniu. Jest drogi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423756].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Żelik napotkałam w aptece na poszukiwaniach i tak wpadł właśnie w moje ręce Vichy.Moja skóra potrzebuje oczyszczenia, to dość głębokiego, dlatego Vichy jakoś mnie do siebie przyciągnął, zwłaszcza, że jakoś ten zielony kolor opakowania do mnie przemawia. Żel faktycznie spełnia obietnice producenta, ładnie pachnie, nie uczulił mnie, co rzadko u mnie się zdarza, fajna lekka konsystencja, która dogłębnie oczyszcza, niestety troszkę drogi jak na moją kieszeń, mimo wszystko wydajny, bo super się pieni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406986].usefull || 0 }}% pomocna.