Instant Sun, Natural Glow Tinted Self-tan Face Cream (Krem samoopalający do twarzy)

Lekki, łatwo wchłaniający się krem nadaje skórze wygląd naturalnej opalenizny. Zawiera witaminę E działającą ochronnie i substancje wygładzające, dzięki którym skóra jest nawilżona, gładka i miękka.

Był najlepszy.

Przed laty pokochałam samoopalacze, głównie dzięki niemu, był cudowny. Najlepszy samoopalacz z jakim miałam styczność. Miał ciemny kolor dzięki czemu podczas aplikacji można było go dokładnie rozprowadzić, bez smug i zacieków, bo od razu było widać złocisty efekt. Odcień opalenizny był idealny, złocisto - brązowy, zero sztuczności, ani pomarańczowych tonów. Jego jedynym mankamentem była trwałość, trzeba było go stosować codziennie, bo po umyciu opalenizna schodziła. Mimo to uwielbiałam go za ten naturalnie wyglądającą brązową opaleniznę. Potem jak to często bywa w Oriflame postanowiono go ulepszyć i kolejne wersje nie dorastały mu do pięt. Również inne marki nie miały tak dobrych samoopalaczy. Ale ostatnio Oriflame znowu wprowadza nową serię samoopalaczy i mam nadzieję, że może tym razem będą bliskie temu.

szkoda, że zniknął

Zużyłam ok 3 opakowania tego produktu, miło go wspominam :) Karmelowy kolor ułatwiał aplikację, konsystencja w sam raz (lubię żelowe oraz takie, jakie miał ten produkt- takie leiste;)). Kolorek naturalny, niezbyt intensywny (aplikację trzeba było powtarzać codziennie niestety) i ładny zapach. Lekko wysuszał, ale chyba każdy samoopalacz to robi (tymbardziej przy mojej skłonnej do przesuszeń cerze). Niestety, jak to Oriflame (i nie tylko)- postanowił ulepszyć swój produkt i mu nie wyszło... A szkoda;)

Używam tego produktu od: przez ok rok, jakies 2,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: ok 3

ulubiony

Świetny samoopalacz. Rewelacyjny pomysł z tym brązowym kolorem :) dzięki czemu idealnie można go rozprowadzić, a skóra od razu nabiera ciepłego wyrazu. Buzia (ale używam go też do całego ciała) wygląda bardzo naturalnie. Nie czuć mocno tego typowego dla samoopalaczy zapachu. Chyba będę go już kupować zawsze :)
PS odkąd zmienili opakowanie to i zawartość niestety też - na gorsze oczywiście:inny kolor-już nie brązowy a pomarańczowy po wyciśnięciu z tubki,mniej błyszczących drobinek,trudniej sie rozprowadza, jakość "opalenizny" też nieco gorsza :( a było tak cudownie

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

polecam!

Bardzo dobry samoopalacz jest brazowy i daje natychmastowy braz! Co najwazniejsze nie smierdzi jak inne samoopalacze i nie tworzy zołtej powłoki.Kolor jest intensywnie brazowy.Wada jest taka ze szybko sie zmywa ale wybaczam!

Używam tego produktu od:roku

śliczny efekt

Bardzo dobry produkt, mam cerę z rozszerzonymi porami i dotej pory każdy samoopalacz tylko je podkreślał a o buzi wyglądającej na opaloną mogłam tylko pomarzyć. To jest jedyny samoopalacz, który nadaje mojej cerze piękny złoto-brązowy odcień, nie włazi w pory, łatwo się aplikuje dzięki brązowemu zabarwieniu i szybko wchłania. Nie wysusza tak spektakularnie jak inne tego typu produkty. Ciekawa jestem czy wersja do ciała też jest taka dobra, pewnie niedługo spróbuję.

bez smug

Bardzo rzadka konsystencja, brązowy kolor. Od razu widać gdzie się go nałożyło, a gdzie nie. dzięki temu trudno porobić smugi. Posiada średnio przyjemny zapach, ale także ładną złoto-brązową opaleniznę :) Jet wydajny.

Super

Bardzo dobrze się rozprowadza,nie pozostawiając smug i plam.Bezzapachowy.Ma brązowy kolor,dzięki temu łatwiej się go rozprowadza i od razu widać efekt.Nie wysusza skóry,można go nakładać na twarz bez uprzedniego nałożenia kremu.Opalenizna ma złocisto - brązowy kolor.Polecam.