Instant Sun, Natural Bronze Tinted Self-tan Body Cream (Krem samoopalający do ciała)

Zapewnia efekt naturalnej opalenizny bez ryzyka wywołanego działaniem promieni słonecznych. Pozostawia na skórze delikatny połysk. Witamina E zapobiega podrażnieniom skóry.

fatalny

Może i kolor czekolady przekonuje, ale dlaczego skóry się nie trzyma i wraz z kąpielą spełza?
Dlaczego tak potwornie śmierdzi? I nie można mówić, że to naturalne bo np. l"oreal nie ma tego mocnego, chemicznego zapachu.
Cena? Może i tani, ale nijak to się nie ma do jakości.

Nie polecam. Są zdecydowanie lepsze produkty.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

był ok

Kolejny wporządku samoopalacz, którego Oriflame wyrzuciło z oferty. Choć produkt był do twarzy i ciała, ja nakładałam go tylko do ciała, do twarzy wolałam ten drugi- przeznaczony tylko do twarzy ;). Ten dawał intensywniejszą opaleniznę, miał też ciemniejszy kolor (czekoladowy, tamten natomiast karmelowy). Dodam odrazu, że samoopalacz świetnie nadawał sie do pogłębiania opalenizny- już nadanej np innym produktem. Nałozony sam dawał dziwny efekt, jakby brudnej skóry. Natomiast na "opalonej" juz skórze pieknie sie mienił, nadawał glębi. Niestety strasznie (!) brudził ubrania. Cena w promocji była ok. Te parę lat temu byłam zadowolona, nie mam jednak pewności, czy gdyby wrócił, dalej bym była ;)

Używam tego produktu od: używałam jakieś 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Samoopalacz, który ma dużo plusów, ale niestety minusy są tak poważne, że dostaje tylko dwie gwiazdki.

Czekoladowa barwa kremu ułatwia nakładanie. Konsystencja jest lekka - żelowy krem, co ułatwia równomierne nałożenie, ale niestety wymaga dokładnego rozsmarowania. Dość dobrze się wchłania, więc długiego paradowania nago nie wymaga. Zapach na początki niejaki, nie zachwyca, ale też nie przeszkadza. Później przeradza się w niesamowicie intensywny smród samoopalacza, który nam towarzyszy do momentu wejścia pod prysznic. Opalenizna jest lekko sztuczna. Zmywa się dobrze, powiedziałabym nawet, że bardzo dobrze. Już po pierwszym prysznicu widać efekt ;) ale nie robi salamandrowych łatek. Lekko zapycha pory.
Przejdźmy do rzeczy. Dlaczego balsam dostał tylko 2 *, choć mój wywód raczej wskazuje na co najmniej 3? Otóż, gdy bladolicy człowiek próbując pogłębić opaleniznę i nakłada czekoladowy krem na drugi dzień, będzie mógł dowiedzieć się, gdzie znajdują się jego wszystkie pory na skórze. Ciemno -brązowe kropki zniechęcają mnie skutecznie do jego stosowania. Tak jak po jednym użyciu lekko zapycha pory to po dwukrotnym robi to bezwzględnie.
Lekko wysusza też skórę, ale prawie każdy samoopalacz to robi ;)
Rzadko go używałam, dlatego starczył na tak długo ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 calusieńkie, ani kropelki nie zmarnowałam :)

Smokey eyes H&M

dla mnie nic specjalnego

Zacznę od tego, że posiadam samoopalacz z drugiej wersjii.
Pierwsza była trochę lepsza, mniej 'tępo' się nakładała.

Wady:

- kolor brązowy pojawiający się natychmiast po nałożeniu spływa razem z potem na następny dzien, o czym przekonałam się na własnej skórze ubrana w białą sukienkę :] na której porobiły mi się brązowe plamy w upalny dzień :/

- bardzo 'tępo' i ciężko się rozsmarowuje, konsystencja wodnista, wydaje się, że on jest jakby rozwarstwiony, taki jest rzadki

- odcień opalenizny po nim nie jest zbyt intensywny, dla mnie to wada, bo mam bardzo bladą cerę, w związku z tym musiałabym go nakładac dzień po dniu, czego nie lubię

- szybko schodzi, co prawda bez plam, ale używałam samoopalaczy które dłużej się ładnie trzymały

- cena wysoka w porównaniu do niskiej jakości

- jak się go nałozy za dużo to robią się na skórze kropki, które pojawiły mi się jednego razu na nogach :/

Zalety:
- samoopalaczowy zapach nie jest aż tak intensywny

Używam tego produktu od: paru miesięcy mam jedną tubkę

świetny "średniopółkowiec"

Oczywiście kupiłam go pod wpływem pochlebnych recenzji i jestem zadowolona. Używam go do ciała, do twarzy wolę apteczne samoopalacze. Jedynym mankamentem jest charakterystyczny zapach i brak poślizgu przy aplikacji, co powoduje, ze jest niewydajny. Jednak nawet przy szybkim nakładaniu nie powstają smugi, daje długotrwały i naturalny kolor opalenizny.
Kupilam na allegro w cenie naprawdę promocyjnej i szczerze POLECAM.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1szego

Naturalna Opalenizna :)

Polubiłam go już od pierwszego użycia. Dobrze się rozprowadzał i od razu po nałożeniu skóra lekko się mieniła, dzięki połyskującym drobinkom :) Bardzo łatwy w użyciu, dzięki ciemnemu zabarwieniu widać czy został dobrze rozprowadzony. Z powodzeniem używałam go również do twarzy. Wielki plus dla niego za to, że przed nałożeniem nie musiałam martwic się o brwi czy linię włosów (przy niektórych samoopalaczach wymagane jest posmarowanie kremem włosów, żeby uniknąć ich zażółcenia :/ ) Po prostu wyciskałam na dłoń większą krople i rozsmarowywałam bez obaw na całej twarzy :) Opalenizne widać było juz po 2-3 godzinach. Samoopalacz nie robił zacieków, opalenizna wyglądała bardzo naturalnie, nie była absolutnie żółta jak w przypadku innych samoopalaczy.

Teraz samoopalacz jest ulepszony. Jego nowa wersja jest mniej gęsta (na co narzekało wiele użytkowniczek), ma lepszy zapach i jest przeznaczony zarówno do ciała jak i do twarzy :) Właśnie tego nowego teraz używam i jestem bardzo zadowolona :) Żadnych smug czy zacieków, po prostu naturalna opalenizna w szybkim czasie i bez niszczenia skóry szkodliwymi promieniami UV :) Schodzi bardzo równomiernie, nie pozostawia plam.
Odejmuję jedną gwiazdkę za zapach skóry po zadziałaniu samoopalacza (ale to jest normalne przy każdym samoopalaczu). Prysznic wszystko załatwia ;) Sam samoopalacz pachnie przyjemnie.

Wg mnie jest wydajny i cena też jest w porządku, szczególnie jak jest w promocji to można go kupić za 23zl albo nawet 19zl! :D

najlepszy

Najlepszy samoopalacz jakiego używałam. Łatwo go rozsmarować bez smug ponieważ ma tak intensywny kolor, że można się dokładnie przyjrzeć swojej pracy :-) Polecam wszystkim, którzy chcą poprawic koloryt skóry a nie przepadaja za słońcem.

i tak i nie

Na samoopalacz ten miałam już chrapkę od dawien dawna, gdyż i na Wizażu i na innych forach poświęconych urodzie zbierał same pochlebne opinie. Kiedy w końcu doczekałam się na promocję (w normalnej cenie ani mi się śniło go kupować) bez wahania zamówiłam jedną sztukę, a nawet zastanawiałam się i nad drugą na zapas :) Koniec końców stwierdziłam, że jedna tubka na początek wystarczy, bo jakby co zawsze przecież mogę zamówić po raz drugi. I dobrze zrobiłam, bo jak się okazało samoopalacz mimo wielu zalet ma też i wady.
Do zalet mogę zaliczyć: ładny, naturalny odcień "opalenizy" :) szybkie pojawianie się jej, brak smug i zacieków, dość długie utrzymywanie się jej na skórze bez jakichkolwiek poprawek (koło tygodnia) i równomierne jej schodzenie, a także szybkie wchłanianie się samoopalacza i brak typowego smrodku :)
Jeśli zaś chodzi o wady to wg mnie są nastepujące: brak poślizgu w rozprowadzaniu - samoopalacz ma dość tępą konsystencję :( i lepiej smarować go jednak nie na gołe ciało, a na warstwę balsamu; kolor kremu wcale nie ułatwia jego rozprowadzania (dla mnie to taki bajer), a jedynie powoduje to, że pościel czy bielizna przybiera brązowawe barwy :( Poza tym krem jest niezbyt wydajny - po 3 aplikacjach ubyła mniej więcej połowa :(
Podsumowując: dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy, przynajmniej za tą cenę.

Ilość zużytych opakowań: połowa z pierwszego i ostatniego zarazem

doskonały

to najlepszy samoopalacz pod słońcem ;) gęsty i nie do rozsmarowania sam, ale na balsam idealnie się rozprowadza więc to nie problem. nie śmierdzi lecz ma bardzo fajny cieplutki zapaszek. jest barwiony dzięki czemu od razu po nałożeniu skóra jest świetlista i ładniutka. na pewno nie zdradzę go dla innego. nie warto ryzykować szczególnie, że inne samoopalacze niestety cuchną niemiłosiernie. poza tym ten kremik jest bardzo wydajny mimo stosunkowo nie dużego opakowania.

jedyny

Nie mogę się opalać ani na słońcu ani w solarium a latem lubię lekko brązową skórę, więc samoopalcze to dla mnie jedyny ratunek, Przetestowałam ich dużo i ten ma same plusy
-ciemny kolor pozwala go dokładnie rozprowadzić
-nie ma smug (oczywiście piling to podstawa)
-ładny kolor opalenizny
-nie wysusza skóry

Dla mnie suuuper :D

Nie daję max. bo nie mam porównania. No może z beznadziejnym Avonem, ale to w ogóle nie można nazwać porównianiem. ;) Jak dla mnie jest baardzo dobry. :D Ma brązowy kolor, przez to widać, jaki będzie efekt i gdzie został nierówno nałożony,bez niespodzianek po 2 godzinach (jak to jest przy innych samoopalaczach :P) Bardzo ładny kolor, bez tego typowego żółtego efektu sztucznej opalenizny :) Lekko opalenizujący :) Używam na twarz i jestem zadowolona :) Sama kontroluję kolor - jeśli nałożę cienką warstwę, to ożywia koloryt skóry, jeśli grubszą, to nadaję twarzy lekko brązowy kolor. :) Jestem bladą blondynką - dla mnie suuuper. :D

POLECAM

Bardzo fajny samoopalacz z drobinkami w kolorze brązowymm ( mam na myśli kolor emulsji a nie efekt ). Kolor to duzy plus dla idealnego rozprowadzenia i natychmiastowego efektu ciemniejszej skóry ( po 3 godzinach mozna zobaczyć naturalną opaleniznę bez smug i plam ). Mam wiele fotek i nikt nie wierzy w to, że tak super efekt moze dac zwykły samoopalacz. Kosmetyk ten bardzo ładnie pokrywa skórę i ma głeboki mocny kolor. Dałabym 5 gwiazek ale jest bardzo mało wydajny i drogi:( Jest wart kupienia nawet bez promocji ale lepiej zakupić wiecej opakowań w promocji:D Aha...minus takze za plamy na ubraniu z powodu wstępnego brązowego koloru:D