SunKiss Gel (Słoneczny żel brązujący)

SunKiss Gel (Słoneczny żel brązujący)

Nadaje skórze ciepły, naturalny odcień ze złocistym blaskiem. Nawilża i chroni skórę dzięki filtrom SPF 6.

prawie KWC ;)

Aletrnatywa podkładu na lato, ale tylko przy idealnej cerze. Żel w ogóle nie kryje, lekko brązuje i rozświetla, twarz wygląda na ładnie, naturalnie opaloną. Łatwo się rozprowadza, wydaje mi się, że jest dosyć wydajny. Szkoda, ze nie matuje, tak jak mus Rimmela, który na razie jest moim KWC wśród podkładów brązujących ;) Nie matuje, cóż, ale i nie zapycha. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

delikatna opalenizna

Tego lata za dużo czasu na opalanie nie mam, zresztą nie przepadam z leżeniem plackiem na słońcu. Postanowiłam nadać buźce koloru w inny sposób. Żel jest alternatywą dla śmierdzących samoopalaczy, które w dodatku zostawiają smugi. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków a żel mnie nie zapchał, za to ogromny plus. Całe szczęście nadaje delikatny, złocistobrązowy kolor a nie pomarańczowo-brązowy rodem z solarium czego się wcześniej obawiałam. Zawiera bardzo delikatne rozświetlające drobinki ale buźka nie świeci się od nich jak choinka. Wydajny, wystarczy odrobina by pokryć nim twarz. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Super żel :)

Super żelik brązujący :) Nie potrafię podać żadnej wady, ponieważ dla mojej wymagającej cery (mam cerę mieszaną z skłonością do powstawania zaskórniaków i innych krostek ...) jest wspaniały! Nadaje delikatny odcień opalenizny (im więcej się go użyje, tym odcień jest ciemniejszy), ma lekką konsystencję i wygląda bardzo naturalnie. Nie pozostawia żadnych smug jak np Avene Cleanance - Koloryzujący krem matujący do skóry tlustej i jest dosyć tani. Poza tym bardzo ładnie pachnie :) Być może nie kryje niedoskonałości, ale to przecież nie jest puder matujący :) POLECAM!

depilacja jak się przygotować

Zero efektu

przeczytałam wasze opinie, kupiłam i... odstawiłam na półkę. nie wiem, może nabyłam jakiś felerny :p bo u mnie nie daje po prostu żadnego efektu!!! Nie zauważyłam choćby poprawy kolorytu a co dopiero przybrązowienia skóry :( Plusami kosmetyku są niwątpliwie wydajność i piękny zapach ale co mi po tym skoro efektu brak? szkoda :(

SUPER @@@@@@

"Zaraziły " mnie nim koleżanki , kupiłam go i nie żałuję ! Dla mnie to doskonały kosmetyk . Łatwo sie rozprowadza , pozostawia twarz lekko opaloną , fajnie pachnie i buzia po nim się nie świeci. W promocji - wart swojej ceny tym bardziej że jest wydajny.

***/****

Rzeczywiście nie pasuje tutaj ten krem, bo to jest raczej krem koloryzujący a nie samoopalacz, zmywa się w trakcie demakijażu. I bardzo dobrze, bo nie odważyłabym się użyć samoopalacza na twarz, a karnację mam jasną i mam ochotę na odrobinę brązu od czasu do czasu. A ten krem właśnie daje mi delikatny kolorek - jedna warstwa to delikatna złota opalenizna, dwie warstwy bardziej brązowo, ale nadal delikatnie. Rozprowadza się nieco tępo nałożony bezpośrednio na skórę, więc nakładam na tłustego Antheliosa i nie ma problemu. Nie zapchał mnie, nie spowodował wysypu niepożądanych gości. Kupię go ponownie, ale tylko w promocji, regularna cena jest trochę wygórowana, z drugiej strony jednak jest wydajny. Ale to taki gadżecik, obejdę się bez niego.

bez rewelacji

no coz kupilam ten kosmetyk zachecona pozytywnymi komentarzami wizazystek:)jednak nie bede sie nim zachwycac jak moje porzedniczki.rzeczywiscie nie jest to samoopalcz tylko brazujacy krem ktory nadaje skorze delikatny ladny odcien.uwazam jednak ze ma dosc ciezka konsystencje przez co opornie rozprowadza sie na twarzy,zapach tez nie ciekawy,no i cena dosyc wysoka,podobne dzialanie ma krem brazujacy soraya za przystepna cene

Już nie cudo

Po pierwsze nie jest to samoopalacz, ja zakwalifikowałabym go raczej do kremów brązujących. Jest po prostu fanastyczny, nadaje buzi śliczny brązowy kolor naturalnej opalenizny, jednocześnie delikatnie matuje. Nie śmierdzi, zapach ma raczej neutralny. Jest całkowicie zmywalny także jeśli wysmarujemy sie nim zbyt obficie nie ma problemu z pozbyciem sie nadmiaru. Fantastycznie się rozprowadza. Jest super wydajny, wystarczy naprawde niewielka ilość żeby nadac buzi cudny zdrowy odcień opalenizny, ja smaruje nim buzie codziennie od 7 miesięcy a dopiero kończe pierwsze opakowanie i juz kupiłam nastepne. Czasem w promocji mozna go kupić duzo taniej - ja kupiłam za 19 zł,a le nawet za 35 zł i tak jest wart swojej ceny.
Używam tego kosmetyku od 7 miesięcy / ilość zużytych opakowań: 1

No cóż to był jeden z moich ulubionych kosmetyków, praktycznie nie wyobrażałam sobie dnia bez niego , piekny złocisty kolor opalenizny , zmywalny wieczorem , lekki , nie śmierdzący samoopalaczem, super wydajny zużyłam 5 opakowań, ale ostatnio zmienił opakowanie i nazwe i niestety równiez formułe, to juz nie ten sam żel co wcześniej, ma troche inna konsystencje,nie jest taki aksamitny, nie matuje jak wcześniejszy, jest jakiś taki żółty i ma złote drobinki które wcale mi się nie podobają. To zupełnie inny kosmetyk choć konsultantka zapewniała mnie że nic poza opakowaniem i nazwą się nie zmieniło . Jestem rozczarowana zmianą i więcej go nie kupię, i wściekła bo to był mój KWC. :(

TO JEST TO!!

Idealny na ciepłe dni, gdy nie chce sie mieć tapety na twarzy, gdy chce się wyglądać świeżo i naturalnie, a ja nie lubię pacykować się ( chyba że na jakąś imprezę) tzn. podkład+korektor+puder, a tym bardziej gdy jest lato i jest ciepło.Bardzo łatwo go rozprowadzić, tworzy na twarzy brązową, przezroczystą warstewkę, która nie wygląda na nienaturalną (chyba, że nalezy się do ludzi śmiertelnie bladych), dodaje cerze blasku i ładnie ją rozświetla.Bardzo ładnie wygląda na twarzy opalonej.Dobrze ją nawilża, jest lekki, nie zatyka porów, mimo, że mam cere tłustą to długo ją matowi, nawet pare razy posmarowałam nim twarz na imprezę i wcale mi z niej nie spłynął.Ma faktor spf 6.Kolejnym plusem jest to, że nawet gdy nałoży sie go za duzo, nie ma problemu z usunięciem go z twarzy, gdyż nie jest to samoopalacz.Ładnie pachnie, jest go dużo (50 ml) i jest bardzo wydajny.Polecam go osobom, które nie mają za duzo do ukrycia, ale mając cerę tłustą no i kilka przebarwień (niewielich)mimo to go używam, nakładam poprostu na niego korektor o ciemniejszym odcieniu.