Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Schwarzkopf Perfect Mousse, Pianka trwale koloryzująca włosy - odcienie czerwieni i brązu

Cena już od 22,51 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kosmetyk do trwałej koloryzacji o formule superlekkiej pianki. Formuła pozbawiona amoniaku, zapobiegająca zniszczeniom jest łagodna dla włosów. Odżywcza maska regenerująca, z ekstraktem z orchidei oraz protein soi, do stosowania po koloryzacji, zapewnia pełen blasku kolor oraz włosy cudownie miłe w dotyku. Piankę można w szybki, łatwy i równomierny sposób rozprowadzić na włosach. Pianka nie spływa z włosów i przyjemnie pachnie. Rezultat to piękne, trwałe kolory i idealne pokrycie siwych włosów, nawet w trudno dostępnych punktach, jak z tyłu głowy.
Odcienie brązu i czerwieni:

długotrwałe
hipoalergiczna
w saszetce

Odcień Pralina

Ki diabeł mnie podkusił, żeby to kupić? A tak, mój zachwyt nad ocieniem Średni Blond. Byłam tak oczarowana tą farbą, że stwierdziłam - a, szaleję, walnę sobie ciemniejszy.
Po farbowaniu miałam piękny kolor - taki jasny złoty brąz z lekkim miedzianym połyskiem. Kolor strasznie mi się spodobał! Jednak z każdym kolejnym myciem... kolor blakł i teraz mam na głowie nie wiadomo co.
Niestety nie miałam szczęścia :C

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398736].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Mój ulubieniec wśród farb
Plusy
+Wygodna aplikacja
+Świetnie pokrywa siwe włosy
+Cena
+Zapach
+Wygodna aplikacja
+Wydajne
+Nie wysusza włosów

Minusy
-Trzeba uważać,by nie zafarbowała rąk, troszkę ciężko schodzi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397701].usefull || 0 }}% pomocna.

300 Brązowa Czerń

Ogólnie jestem nastawiona pozytywnie do tej pianki. W bardzo łatwy i przyjemny sposób można zafarbować włosy.
Instrukcja była jasna i prosta. Czas koloryzacji - ok. 30 minut też. Pianka nałożona na włosy nie spływa z nich i nawet "przyjemnie" pachnie. Wiadomo, że nie jest to jakiś super nie wiadomo jaki zapach, ale można dać radę przez te 30 minut.
Miałam jedno "ale " , a mianowicie po zmieszaniu ze sobą emulsji i żelu i po wstrząśnięciu w pojemniczku powstaje nam piana, której jest dosyć dużo i którą niestety trzeba zużyć w całości. Czy wspominałam, że jest jej dużo... no właśnie. Ja mam włosy krótkie i spokojnie połowa tej buteleczki wystarcza na pokrycie całej głowy. Uważam to za straszne marnotrawstwo kosmetyku, no ale cóż przebolałam to jakoś. Spowodowało to jednak to, że więcej nie kupię, zwłaszcza, że do tanich nie należy ( rzecz względna).
Przyjemnie było jednak ją zużyć.
Efekt koloryzacji również mi się podoba, przyciemniła włosy o jeden ton. Pokryła moje siwe włosy i przyciemniła je, tak, że mogłam mówić, że mam brązową czerń na włosach lub ciemny brązowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345871].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

uzyskałam z nią najładniejszy brąz!

Moja opinia dotyczy nr 400. Z tą pianką udało mi się odciągnąć efekt bardzo naturalnie wyglądającego zimnego brązu. Włosy lśnią jeszcze długo po farbowaniu. Produkt w formie pianki to dla mnie idealne rozwiązanie. Nie spływa, łatwo się nakłada, równomiernie się rozprowadza. Sama farba przyjemnie pachnie, a odżywka do niej załączona pachnie jak henna :D To pianka, która bardzo dobrze się nadaje do samodzielnego farbowania włosów. Efektu matowienia włosów po farbowaniu nie ma, nie zauważyłam także wzmożonego wypadania. Koleżanka, która dawno mnie nie widziała była święcie przekonana, iż to mój naturalny kolor, bo - jak mówiła - "włosy błyszczą naturalnym blaskiem" :) Co jest bardzo zaskakujące - na długie włosy wystarczyła mi jedna paczka, a z reguły potrzebuje dwóch opakowań. Tą pianką WŁOSY koloryzowałam już 5 razy od kwietnia 2016 i przyznam, że jestem bardzo zadowolona z efektu za każdym razem! Aha- farba doskonale pokrywa moje pierwsze siwe włosy. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264883].usefull || 0 }}% pomocna.

Czekoladowy brąz i średni brąz

Używałam do tej pory dwóch kolorów, które wychodzą w zbliżonym odcieniu.
-wygodna aplikacja
-dużo (aż zbyt dużo) produktu
-przyjemna odżywka (wystarcza na 2 razy)
-jeśli zostawimy buteleczkę z poprzedniego farbowania, możemy podzielić farbę na 2 aplikacje
-trudną ją domyć z czoła
-dobre rękawiczki
-nie jest niszczycielska
-farbuje równomiernie na ładny kolor
-wypłukuje się (ale nie całkowicie) na ciepłe odcienie
-być może wzmaga trochę wypadanie (ale ciężko to stwierdzić jednoznacznie)
-średnia cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198793].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo spoko :)

Używam, jak mam mało czasu na farbowanie włosów (ostatnio często). Nie jest to co prawda najlepsza farba, jaką znam (mówiąc o drogeryjnych) i niestety nie ma morza kolorów do wyboru, ale nadrabia to wszystko łatwością i szybkością aplikacji. Na promocji w rossmannie można ją kupić poniżej 20 zł

+ łatwa aplikacja (mega łatwa....)
+ cena
+ kolor wychodzi nasycony
+ utrzymuje się ok. 3 tygodni (potem lekko blaknie)
+ wydajność

- tragiczne rękawiczki
- wymaga nałożenia po niej dobrej maski odzywczej (o dołączonej do opakowania proponuję zapomnieć, bo niewiele daje)
- wysusza trochę bardziej niż zwykła farba (takie mam przynajmniej wrażenie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119731].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie faktycznie PERFECT!

Ta farba wyjątkowo polubiła się z moimi włosami. Mam naturalnie włosy w kolorze średniego brązu i zawsze wszystkie farby również w kolorze średniego bądź jasnego brązu oczywiście wychodziły ciemniejsze niż na opakowaniu, co mnie niesamowicie denerwowało.
Trzy miesiące temu całkiem przypadekim w moje ręce trafiła ta farba w Biedronce. Urzekł mnie kolor na opakowaniu - pralina, a ze względu na cenę i to, że w pakiecie była jeszcze odżywka, stwierdziłam, że mogę zaryzykować. Efekt przerósił moje oczekiwiania, ponieważ ta delikatna farba w formie musu ROZJAŚNIŁA MI włosy! Znajomi się mnie teraz wiecznie pytają, czy rozjaśniałam włosy i nikt nie może uwieżyć, że tylko je farbowałam najzwyklejszą farbą drogeryjną.

Podumowując:
+ Rozjaśniła i nadała blasku moim włosom. Wyszły niemal identycznie jak na opakowaniu (Pralina)
+ Banalnie prosta aplikacja (pierwszy raz farbowałam sama)
+ Wydajna!!! 1 opakowania wystarcza na moje raczej długie włosy
+ Włosów mi nie zniszczyła
+ Trzyma się długo u mnie. farbuje, jak pojawiają się odrosty.
+ Cena

Minusów nie dostrzegłam.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1050021].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Jestem zadowolona, bo:
- bardzo dobrze się nakłada
- równy kolor
- jest baardzo wydajna
- świetna odżywka
- włosy się błyszczą, są odżywione

Na minus trochę trwałość i kolor ( wychodzi ciemniejszy)

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042463].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Przez parę miesięcy używałam jej - w miesiącach letnich. Mój wybór padł na kolor karminowa czerwień. Nakłada się bardzo łatwo. Piance sie zdarza odrobinę spływać, ale nie jest to przykre. Ma przyjemny zapach, nie śmierdzi. Zarówno przygotowanie jej jak i nakładanie jest bardzo proste. Kolor w czasie nakładania jest intensywnie czerwony, ale po zakończeniu farbowania jest on rudy, różni się jednak on od tego na opakowania ale na tyle mi się podobał, że nie jest dla mnie to plus. Cena przez parę msc rosła i poszczególne kolory mają często w sklepach różne ceny to akurat wada. Po myciu włosów nie zostawia ani kolorowej wody ani śladów na ręczników co jest moim zdaniem wielką zaletą. Problemem jest to, że mój kolor - karminowa czerwień jest w niewielkiej ilości sklepów przez co zaczełam eksperymentować z innymi farbami i odcieniami. Nie przesuszyła włosów i nie wypadały po niej.
edit. dziś 10.01.2015 ufarbowałam na średni brąz, wyszedł jako czerń z brązowymi przebłyskami, ale spodziewałam się, że wyjdzie ciemniejszy. zobaczę jak się spłucze i jaka będzie kondycja włosów po tym kolorze i uzupełnię.
edit.2. dziś jest 25.01.2015 odrostów jeszcze nie widać, kolor jest obecnie ciemnym brązem, ale teraz już ewidentnie brązem. nie widać ani spłukiwania się farby jakiegoś większego ani odrostów - nie jestem jednak pewna czy to wynik tego, że przez ostatnie dwa tygodnie używam kosmetyku do włosów farbowanych czy samej farby. włosy są w całkiem przyzwoitej kondycji. kolor nadal żywy i błyszczący.
edit3. 4 luty 2015 kolor nadal dobrze się trzyma i odrostu nie ma.
Używam tego produktu od: parę miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968164].usefull || 0 }}% pomocna.

Niczym szampon koloryzujący.

+Pianka bardzo łatwo się rozprowadza.
+Włosy wyglądają naturalnie(przez tydzień), bo:

Po kilku myciach kolor znika, zostawiając włosy poszarzałe i wypłowiałe.

-brak blasku
-szybko się wypłukuje

Używam tego produktu od: 1 raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942102].usefull || 0 }}% pomocna.