Schwarzkopf, Perfect Mousse (Pianka trwale koloryzująca włosy - odcienie czerwieni i brązu)

Cena już od 22,51 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kosmetyk do trwałej koloryzacji o formule superlekkiej pianki. Formuła pozbawiona amoniaku, zapobiegająca zniszczeniom jest łagodna dla włosów. Odżywcza maska regenerująca, z ekstraktem z orchidei oraz protein soi, do stosowania po koloryzacji, zapewnia pełen blasku kolor oraz włosy cudownie miłe w dotyku. Piankę można w szybki, łatwy i równomierny sposób rozprowadzić na włosach. Pianka nie spływa z włosów i przyjemnie pachnie. Rezultat to piękne, trwałe kolory i idealne pokrycie siwych włosów, nawet w trudno dostępnych punktach, jak z tyłu głowy.
Odcienie brązu i czerwieni:

pianka
farby
Trwałość
długotrwałe

Znasz skład tego produktu?

uzyskałam z nią najładniejszy brąz!

Moja opinia dotyczy nr 400. Z tą pianką udało mi się odciągnąć efekt bardzo naturalnie wyglądającego zimnego brązu. Włosy lśnią jeszcze długo po farbowaniu. Produkt w formie pianki to dla mnie idealne rozwiązanie. Nie spływa, łatwo się nakłada, równomiernie się rozprowadza. Sama farba przyjemnie pachnie, a odżywka do niej załączona pachnie jak henna :D To pianka, która bardzo dobrze się nadaje do samodzielnego farbowania włosów. Efektu matowienia włosów po farbowaniu nie ma, nie zauważyłam także wzmożonego wypadania. Koleżanka, która dawno mnie nie widziała była święcie przekonana, iż to mój naturalny kolor, bo - jak mówiła - "włosy błyszczą naturalnym blaskiem" :) Co jest bardzo zaskakujące - na długie włosy wystarczyła mi jedna paczka, a z reguły potrzebuje dwóch opakowań. Tą pianką WŁOSY koloryzowałam już 5 razy od kwietnia 2016 i przyznam, że jestem bardzo zadowolona z efektu za każdym razem! Aha- farba doskonale pokrywa moje pierwsze siwe włosy. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264883].usefull || 0 }}% pomocna.

Czekoladowy brąz i średni brąz

Używałam do tej pory dwóch kolorów, które wychodzą w zbliżonym odcieniu.
-wygodna aplikacja
-dużo (aż zbyt dużo) produktu
-przyjemna odżywka (wystarcza na 2 razy)
-jeśli zostawimy buteleczkę z poprzedniego farbowania, możemy podzielić farbę na 2 aplikacje
-trudną ją domyć z czoła
-dobre rękawiczki
-nie jest niszczycielska
-farbuje równomiernie na ładny kolor
-wypłukuje się (ale nie całkowicie) na ciepłe odcienie
-być może wzmaga trochę wypadanie (ale ciężko to stwierdzić jednoznacznie)
-średnia cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198793].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo spoko :)

Używam, jak mam mało czasu na farbowanie włosów (ostatnio często). Nie jest to co prawda najlepsza farba, jaką znam (mówiąc o drogeryjnych) i niestety nie ma morza kolorów do wyboru, ale nadrabia to wszystko łatwością i szybkością aplikacji. Na promocji w rossmannie można ją kupić poniżej 20 zł

+ łatwa aplikacja (mega łatwa....)
+ cena
+ kolor wychodzi nasycony
+ utrzymuje się ok. 3 tygodni (potem lekko blaknie)
+ wydajność

- tragiczne rękawiczki
- wymaga nałożenia po niej dobrej maski odzywczej (o dołączonej do opakowania proponuję zapomnieć, bo niewiele daje)
- wysusza trochę bardziej niż zwykła farba (takie mam przynajmniej wrażenie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119731].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Jak dla mnie faktycznie PERFECT!

Ta farba wyjątkowo polubiła się z moimi włosami. Mam naturalnie włosy w kolorze średniego brązu i zawsze wszystkie farby również w kolorze średniego bądź jasnego brązu oczywiście wychodziły ciemniejsze niż na opakowaniu, co mnie niesamowicie denerwowało.
Trzy miesiące temu całkiem przypadekim w moje ręce trafiła ta farba w Biedronce. Urzekł mnie kolor na opakowaniu - pralina, a ze względu na cenę i to, że w pakiecie była jeszcze odżywka, stwierdziłam, że mogę zaryzykować. Efekt przerósił moje oczekiwiania, ponieważ ta delikatna farba w formie musu ROZJAŚNIŁA MI włosy! Znajomi się mnie teraz wiecznie pytają, czy rozjaśniałam włosy i nikt nie może uwieżyć, że tylko je farbowałam najzwyklejszą farbą drogeryjną.

Podumowując:
+ Rozjaśniła i nadała blasku moim włosom. Wyszły niemal identycznie jak na opakowaniu (Pralina)
+ Banalnie prosta aplikacja (pierwszy raz farbowałam sama)
+ Wydajna!!! 1 opakowania wystarcza na moje raczej długie włosy
+ Włosów mi nie zniszczyła
+ Trzyma się długo u mnie. farbuje, jak pojawiają się odrosty.
+ Cena

Minusów nie dostrzegłam.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1050021].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Jestem zadowolona, bo:
- bardzo dobrze się nakłada
- równy kolor
- jest baardzo wydajna
- świetna odżywka
- włosy się błyszczą, są odżywione

Na minus trochę trwałość i kolor ( wychodzi ciemniejszy)

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042463].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Przez parę miesięcy używałam jej - w miesiącach letnich. Mój wybór padł na kolor karminowa czerwień. Nakłada się bardzo łatwo. Piance sie zdarza odrobinę spływać, ale nie jest to przykre. Ma przyjemny zapach, nie śmierdzi. Zarówno przygotowanie jej jak i nakładanie jest bardzo proste. Kolor w czasie nakładania jest intensywnie czerwony, ale po zakończeniu farbowania jest on rudy, różni się jednak on od tego na opakowania ale na tyle mi się podobał, że nie jest dla mnie to plus. Cena przez parę msc rosła i poszczególne kolory mają często w sklepach różne ceny to akurat wada. Po myciu włosów nie zostawia ani kolorowej wody ani śladów na ręczników co jest moim zdaniem wielką zaletą. Problemem jest to, że mój kolor - karminowa czerwień jest w niewielkiej ilości sklepów przez co zaczełam eksperymentować z innymi farbami i odcieniami. Nie przesuszyła włosów i nie wypadały po niej.
edit. dziś 10.01.2015 ufarbowałam na średni brąz, wyszedł jako czerń z brązowymi przebłyskami, ale spodziewałam się, że wyjdzie ciemniejszy. zobaczę jak się spłucze i jaka będzie kondycja włosów po tym kolorze i uzupełnię.
edit.2. dziś jest 25.01.2015 odrostów jeszcze nie widać, kolor jest obecnie ciemnym brązem, ale teraz już ewidentnie brązem. nie widać ani spłukiwania się farby jakiegoś większego ani odrostów - nie jestem jednak pewna czy to wynik tego, że przez ostatnie dwa tygodnie używam kosmetyku do włosów farbowanych czy samej farby. włosy są w całkiem przyzwoitej kondycji. kolor nadal żywy i błyszczący.
edit3. 4 luty 2015 kolor nadal dobrze się trzyma i odrostu nie ma.
Używam tego produktu od: parę miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968164].usefull || 0 }}% pomocna.

Niczym szampon koloryzujący.

+Pianka bardzo łatwo się rozprowadza.
+Włosy wyglądają naturalnie(przez tydzień), bo:

Po kilku myciach kolor znika, zostawiając włosy poszarzałe i wypłowiałe.

-brak blasku
-szybko się wypłukuje

Używam tego produktu od: 1 raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942102].usefull || 0 }}% pomocna.

Łatwa aplikacja, słabe pigmenty

PIERWSZE WRAŻENIE

Kupiłam pod wpływem wyprzedaży końcówek kolorów w Rossmannie za śmieszną cenę 6,79 zł (sic!). Pamiętam, że miałam juuż piankę z Welli i nie specjalnie spektakularny był efekt, tzn. włosy nabrały innego odcienia ale kolor pozostał ten sam.
Wybrałam 2 odcienie brązów - 536 Mroźna Mokka oraz 616 Lodowe Cappuccino.

UŻYTKOWANIE

Jak w przypadku pianki Welli, aplikacja jest dziecinnie prosta. Piankę nakłada się przyjemnie i lekko. Jednak ta lekkość zdaje się nie pociągać za sobą koloru - barwa nie jest nasycona, średnio pokrywa jaśniejsze odrosty. Biorąc pod uwagę regularną cenę, produkt nie jest wart zakupu, jeśli zależy nam na zmianie koloru włosów o więcej niż jeden ton.

OPINIA KOŃCOWA

Farba jest delikatna, ale też nadaje delikatny kolor. Ja wole nasycone barwy, dlatego dla mnie zakupione na promocji produkty to ostatnie pudełka tej farby.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879521].usefull || 0 }}% pomocna.

BARDZO DOBRA!

Zachęcona opiniami dziewczyn z Wizażu zakupiłam farbę :) wybrałam kolor: czerwień bordeaux (688). Od jakiegoś roku na mojej głowie pojawiła się czerwień zastąpiona wczesniejszymi kolorami rudości. Farbowałam już chyba większością farb mające w nazwie czerwień :) od Syossa po Loreala oraz Garniera i Wellę. Jednak dzisiaj po farbowaniu Perfect Musse jestem najbardziej zadowolona :) kolor piękny, intensywny, włoski miękkie i błyszczące :) OBY TRZYMAŁA SIĘ JAK NAJDŁUŻEJ :)

POLECAM!!!!!!

Używam tego produktu od: 1 raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849711].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA! :)

Najlepsza jaką do tej pory miałam, szczerze polecam i warto ją wypróbować :)

Plusy:
- nie niszczy włosów, włosy mniej wypadają niż przy stosowaniu innych farb
- włosy są lśniące
- łatwa i szybka aplikacja

Pół gwiazdki odejmuję za:
- trwałość, niestety farba szybko się spłukuje (po miesiącu)

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846106].usefull || 0 }}% pomocna.