Pianka trwale koloryzująca włosy - odcienie czerni

Pianka trwale koloryzująca włosy - odcienie czerni

Kosmetyk do trwałej koloryzacji o formule superlekkiej pianki. Formuła pozbawiona amoniaku, zapobiegająca zniszczeniom jest łagodna dla włosów. Odżywcza maska regenerująca, z ekstraktem z orchidei oraz protein soi, do stosowania po koloryzacji, zapewnia pełen blasku kolor oraz włosy cudownie miłe w dotyku. Piankę można w szybki, łatwy i równomierny sposób rozprowadzić na włosach. Pianka nie spływa z włosów i przyjemnie pachnie. Rezultat to piękne, trwałe kolory i idealne pokrycie siwych włosów, nawet w trudno dostępnych punktach, jak z tyłu głowy.
Odcienie czerni:

długotrwałe
hipoalergiczna
w butelce

Super z jednym ale

Od jakiegoś czasu farbuję włosy, przeważnie były to jakieś rudości, kasztany, brązy, teraz padło na czerń. Próbowałam juz tej farby w odcieniach brązu i była super, ostatnio sięgnęłam po odcień czerni. I trochę się zawiodłam. Bardzo lubię farby w piance, bo dużo łatwiej pokryć całe włosy. Kolor wyszedł ładny, włosy miękkie i błyszczące. Jednak pianka strasznie spływa z włosów i cała łazienka była w farbie! Za to ujmuję gwiazdkę.

4/5

Formuła superlekkiej pianki.Formuła zapobiegająca zniszczeniom jest łagodna dla włosów. Piankę nakłada się bardzo łatwo i szybko. Dla osoby początkującej nie sprawi ona napewno problemu. Pianka nie śmierdzi, ma przyjemny zapach. Niestety podczas farbowania spływa z włosów ale i kolor po farbowaniu nie jets tak mocny.

Za szybko się spłukuje

Kupiła farbę by pogłębić kolor, padło na tą piankę, jednak mam mieszane odczucia.
Łatwa aplikacja,łagodny zapach, pianka nie spływa, jest wydajna, łatwo zmywa się ze skóry niestety z włosów też. Nie pokryła do końca włosów, choć nałożyłam całość opakowania, równomiernie. Nie trzeba spłukiwać kilkanaście razy zanim woda będzie czysta.
Po kilku myciach kolor już nie był tak lśniący jak po zabiegu. To wielki minus.
Dołączona odżywka jest dobra, ale przez krótkotrwały efekt nie kupie jej ponownie.

Jak zamaskować siwe włosy

Gdyby nie trwałość byłaby świetna

Oceniam odcień 300- brązową czerń.

Plusy:
- zapach nie przeszkadza
- nie sprawia problemów przy nakładaniu, tzn. nie spływa, jest bardzo prosta w obsłudze, można ją nakładać samemu
- wydajna, jak większość pianek, starczała na całe moje włosy ( gęste, długość do łopatek)
- nie niszczy włosów, wręcz przeciwnie, po farbowaniu są piękne, lśniące, odżywione, do tego mięciutkie, jak po jakimś zabiegu pielęgnacyjnym- to jest zdecydowanie największy plus tej farby
- kolor wychodzi przepiękny
- bardzo łatwo zmyć ją ze skóry
- jedyna farba, którą byłam w stanie 100% zmyć z włosów po farbowaniu (kompletnie czysta, bezbarwna woda)

Minusy:
- dołączona odżywka ma bardzo słabe działanie, do tego niepraktyczną odłamywaną końcówkę
- w środku bardzo wielkie rękawiczki
- myje głowę co drugi dzień, czasem zdarza mi się codziennie, ta farba spłukiwała się u mnie po tygodniu czasu, a w zasadzie już po dwóch wyglądałam jakbym nie farbowała włosów przez miesiąc albo i lepiej. Zaraz wytłumaczę czemu :) Otóż ta farba zdawałoby się ideał, ma jeden ogromny zasadniczy minus. Nie łapie sporo jaśniejszych włosów. Naturalnie jestem ciemną blondynką, farba nie pokrywała odrostów, nie mówiąc już o jaśniejszych włoskach na skroniach, czole- te wypłukiwały się do naturalnego koloru już po pierwszym myciu. Podobnie zresztą z odrostami- one się zwyczajnie spłukiwały. Pamiętam sytuację, gdy poszłam do fryzjera, to było półtora tygodnia po farbowaniu i babeczka nie chciała mi uwierzyć, że w sumie dopiero co farbowałam włosy, bo przecież one rosną max 2 cm w ciągu miesiąca. Ta farba nawet jeśli zaraz po farbowaniu niby pokryje odrosty to się z nich zacznie wypłukiwać w przeciągu tygodnia- to jest jakiś fenomen, a niby trwała koloryzacja :/

Ciężko jest mi ocenić ten produkt. Z jednej strony włosy są po nim piękne. Ale na dobrą sprawę trzeba je farbować co tydzień, żeby jakoś wyglądać :/ Z tą farbą często zdarzało mi się robić to co dwa, gdzie normalnie farbuję co miesiąc (czasami półtora). To było ponad moje nerwy i nie lubię też przesadzać z farbowaniem, to jednak szkodzi. Dlatego też już nigdy nie wrócę do tej farby. Żeby sprawiedliwie ocenić produkt, dam mu połowę gwiazdek, za ogólne działanie na włosy, drugą część zabieram za trwałość (tę w skali 1-10, oceniłabym na 1).

Używam tego produktu od: używałam przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: około 10 opakowań (nie pamiętam dokładnie)

ŚWIETNA I BEZ RUDYCH REFLEKSÓW

OCENIAM ODCIEN NR.300
WŁOSY FARBUJĘ OD DAWNA, ZAWSZE CIEMNY BRAZ.

PLUSY:

- nie powoduje uczuleń, nie szczypie i nie podrażnia skóry głowy,

- bardzo ładny odcień, zero rudych, pomarańczowych refleksów, co przy innych farbach jest powszechne (zwłąszcza po syossie i po taniej cerii schwarzkopfa),

- forma musu araczej pianki ma ten plus ze łatwiej to nałożyć niż gęstą pastę, pianka dociera wszędzie, łatwo pokryć włosy z tyłu bez pomocy kogoś drugiego,

- łatwe rozrabianie,

- bardzo wydajna, starczy na długie włosy :)

- nie smierdzi,

- nie farbuje skóry głowy, to jest fenomenalne bo zawsze przy innych farbach jest to duuuuży minus,

- dobrze wyrównuje odrosty, jak farbuje się włosy już farbowane z odrostami i nakłda sie od arzu na całość to kolor jest dosyć jednolity,

- świetnie nabłyszcza,

- dużo dodotakowej odżywki,

- włosy są lekkie, podatne na ukłądanie po tej farbie,

- nie ma tego co przy wielu innych farbach- że npo tygodniu włosy wyglądają jak siano,

MINUSY:

- pianka lekko spływa z włosów.

Używam tego produktu od: dwa użycia

Po niecałym tygodniu czar prysł...

Włosy farbuję od ponad 4 lat na ciemne kolory. Wybieram od ciemnych brązów po heban, farbowałam raczej farbami z niższej półki cenowej (Joanna, Marion). Co jakiś czas mam ochotę na zmianę i robię sobie refleksy za pomocą rozjaśniacza. Ostatnio postawnowiłam się przerzucić na farby/szampony bez amoniaku. Pomyślałam, że przecież i tam z powodu odrostów farbuję je no max. co 5 tygodni a siwych włosów nie mam to czemu katować włosy "zwykłymi" farbami. Na pierwszy ogień ze względu na dobre recenzje poszła właśnie ta farba.

Wybrałam odcień 300 "Brązowa Czerń" kolor PRZEPIĘKNY i ciężko było mi go znaleźć w gamie innych farb. Zapłaciłam 23 zł bez groszy w Rossmannie. Farbowałam włosy ciemno-brązowe z kasztanowym leciutkim "ombre" i blond-mysimi odrostami ok. 1.5 cm.

+farba pięknie pachnie, jak odżywka do włosów
+fantastycznie się nakłada, od teraz farba-pianka jest moją ulubioną :) nie ma burdelu i zabawy z miseczkami, pędzelkiem itd.
+bajeczny "pąpkowy" aplikator, nic nie spływa
+farba łatwo dała się usunąć z niechcący zabarwionej skóry
+niesamowicie wydajna, przy moich gęsteych włosach do ramion pianki było aż za dużo, gdzie przy innych farbach jedno opakowanie to było zdecydowanie za mało
+po spłukaniu włosy były jakby odżywione, jedwabiste, lejące
+przy kolejnych myciach nie farbuje wody czy ręczników
+koloro zaraz po wysuszeniu był idealny, lśniący, głęboki jak z opakowania
+nie zniszczyła włosów
+odżywka dołączona, świetnej jakości na kilka razy

Zaczynając "minusowanie" muszę napisać małą przestrogę. Ja (mimo, że wiem iż powinnam) nigdy nie wykonuję tzw. próby uczuleniowej. Gdy nałożyłam tą piankę zaczęła mnie trochę piec skóra i makabrycznie swędzieć, po 2 minutkach ustało i na szczęście nic się nie stało. Piszę to "ku przestrodze" bo nigdy wcześniej takie coś nie miało miejsca.

-największy minus, 6 dni po farbowaniu moje psudo "ombre" wróciło niemal całościowo i niemal całkowicie farba wypłukała się z odrostów

To jeden jedyny minus tej farby, ale niestety o wielkiej wadze. Aczkolwiek kusi mnie ponowny zakup tej farby w kolorze 400 "Czerń". Poczekam na promocję i być może kupię. A póki co zw względu na ten minus nie polecam, bo za dużo kosztuje jak na tydzień.

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie.

Ten produkt to nie to, czego spodziewalabym sie za te cene. Uzylam dawno temu, zeby pofarbowac na czarno naturalne, ciemnobrazowe wlosy. Efekt niby byl, ale bardzo krotkotrwaly, bo po niecalych dwoch tygodniach(!!!) od farbowania pod swiatlo widoczne byly rudawo-brazowe refleksy i wyraznie sprane odrosty. Dodam, ze nie myje wlosow codziennie. Mam uczulenie na farby drogeryjne(swedzi mnie po nich glowa przez nastepny tydzien), z ta nie bylo inaczej, a nawet gorzej niz w przypadku wiekszosci: moja skora na czole byla lekko podpuchnieta i zaczerwieniona. Poza tym, pomimo, ze nalozylam ja najdokladniej jak moglam, sprawdzilam kazdy kosmyk 10 razy, to i tak dalej mialam wrazenie, ze wlosy pod spodem nie zostaly do konca pokryte
Jedna gwiazdke daje za to, ze nie musialam wietrzyc domu po calej zabawie i ze ciekawie sie ja naklada. Niszczy wlosy, to fakt, ale w mojej opinii farba, jak sama nazwa wskazuje, sluzy do zmiany koloru wlosow, a nie do pielegnacji. Jest wydajna, mam geste wlosy do lopatek, a mialam problem ze zuzyciem calej pianki.
Ogolnie to nie polecam. Koncowy efekt koloryzacji jest dla mnie duzo wazniejszy niz przyjemnosc nakladania, wiec wole sie przemeczyc ze smrodem, cieknaca farba i miec spokoj az do pojawienia sie odrostow(u mnie sa widoczne bo dosc dlugim czasie), niz powtarzac farbowanie co tydzien, bo farba sie wyplukuje. Prawda jest taka, ze wiekszosc farb za 10 zl jest lepsza od tego piankowego "cuda"

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy temu?

Prawie odeal

Farba jest cudowna. Uzylam czerni.

+mam wlosy prawie do pasa ale mocno cieniowane, a farba spokojnie starczyla
+zapach
+odzywka
+kolor
+sposob uzycia(20 min przygotowania sie i nalozenia)
+latwo ja zmyc jesli nam gdzies skapla(byla to moja wina a nie konsystencji)

-niestety po 3 tygodniach nie ma po niej sladu. Odrosty sa znow brazowe a reszta czarna(po uzywaniu color xxl palette). Gdyby cena byla ciut nizsza(okurat trafilam za 17+mini lakier ktorego i tak nie uzywam ale sie moze przyda)lub efet ciut dluzszy to pewnie nigdy bym jej nie zmienila, a tak bede ja uzywac gdy nie bede miec czasu na nakladanie kremu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Świetna farba, godna polecania.

Oceniam kolor 300 - brązowa czerń.

+ aplikacja! - po prostu rewelacja, przygotowanie trwa chwilę, nałożenie nie sprawia żadnego kłopotu
+ bardzo łatwo zmywa się ze skóry
+ odżywka - ładnie pachnie, pozostawia miękkie włosy
+ kolor jak na pudełku (nakładałam na czarne włosy z ciemnobrązowymi odrostami, farba pozostawiła ładny poblask brązu na całych włosach i rozjaśniła górę, jestem bardzo zadowolona z efektu)
+ cena! 17,99zł w promocji w Rossmannie (teraz dodają szampon do wł. farbowanych gratis!)
+ pierwsza farba, którą udało mi się spłukać "aż woda będzie czysta"
+ zapach! uwielbiam farby bez amoniaku (co prawda ich trwałość jest nieco krótsza, ale zapach włosów po farbowaniu z amoniakiem jest nie do zniesienia!)
+ jedno opakowanie starcza na pokrycie wycieniowanych włosów do połowy pleców
+ kolor nie zmywa się, nie płowieje szybko

Nie jest to pierwsza farba z tej serii, wcześniej miałam okazję używać koloru 200 - Czerń.

Nie zakryła odrostów

Recenzjuję jak jeszcze miałam czarne włosy (farbowane z ciemnego blondu).
Tylko raz wzięło mnie na spróbowanie pianki koloryzującej i tego żałowałam, gdyż mimo tego, że trzymałam ją tyle ile kazali w ulotce, to praktycznie nie zakryła mi odrostów.
Sam sposób nakładania ciekawy, ale to by było na tyle.

Używam tego produktu od: użyłam raz

Super! Poztywne zaskoczenie!

Trochę się bałam, ale stwerdziła, że raz się żyje. Nie byłam przekonana co do tego, że pianka pokryje mi równo, wszystkie włosy. I proszę! Piękna czerń na całej głowie :) I wreszcie pokryło mi te rudości sprane. Jednak nie ma to jak czarny :)
Pianka ma owocowy zapach, jak szampon, nie spływa, nie kapie, nie brudzi na amen ;) no i super wygodne mieszanie pianki i późniejsza aplikacja. Włosy są miękkie, nie wysuszone. Polecam!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

nie , dziękuję!

fatalna pianka, która , gdy upływał czas na włosach , zaczęła mi spływać kolorowymi strużkami z głowy, skóra mnie swędziała i piekła, a miało być tak pięknie. dwie gwiazdki za innowacyjny sposób nakładania. ja jej więcej nie kupię !!!!

Używam tego produktu od: tylko raz