Schwarzkopf Perfect Mousse, Pianka trwale koloryzująca włosy - odcienie czerni

Schwarzkopf Perfect Mousse, Pianka trwale koloryzująca włosy - odcienie czerni

Kosmetyk do trwałej koloryzacji o formule superlekkiej pianki. Formuła pozbawiona amoniaku, zapobiegająca zniszczeniom jest łagodna dla włosów. Odżywcza maska regenerująca, z ekstraktem z orchidei oraz protein soi, do stosowania po koloryzacji, zapewnia pełen blasku kolor oraz włosy cudownie miłe w dotyku. Piankę można w szybki, łatwy i równomierny sposób rozprowadzić na włosach. Pianka nie spływa z włosów i przyjemnie pachnie. Rezultat to piękne, trwałe kolory i idealne pokrycie siwych włosów, nawet w trudno dostępnych punktach, jak z tyłu głowy.
Odcienie czerni:
300, Brązowa Czerń
200, Czerń

pianka
pokrycie siwych włosów, odświeżenie koloru
farby
Trwałość
długotrwałe
hipoalergiczna

Kocham!

Włosy farbuję od 6 lat średnio co 1-3 miesięcy (w zależności od odcienia) i w ciągu tego okresu zużyłam kilkadziesiąt farb różnych producentów, więc mam porównanie ;) Najczęściej decyduję się na czernie, ale żadna z dostępnych na rynku farb do włosów poza Palette nie spełniała moich wymogów - czerń wyglądała sztucznie, szybko się wypłukiwała itd. Byłam jej wierna przez ponad 2 lata aż nie pojawiła się ta farba :)
Uważam, że pomysł z farbą do włosów w piance jest genialny! Nareszcie nie muszę babrać się z mieszaniem płynów na szklanym spodku i nakładaniem farby pędzelkiem. Wystarczy wrzucić wszystko do buteleczki, wytrząsnąć porządnie i naciskać :) 5 minut i włosy są idealnie pokryte!
Po raz pierwszy w moim domu nie unosił się smród amoniaku, jak dla mnie ma bardzo przyjemny zapach :)
Kolor wypłukuje się przez pierwsze 3 dni (myję włosy codziennie), a później woda i piana jest idealnie biała. Nie brudzi ręcznika po farbowaniu i umyciu włosów, kolor trzyma się u mnie nie tak jak zwykle do iluś tam myć (niestety takie mamy w Polsce FARBY TRWALE KOLORYZUJĄCE), ale chyba dożywotnio. Ubytki w kolorze widać jedynie na odrostach, kolor nie płowieje, włosy idealnie się błyszczą i po raz pierwszy od stosowania Palette, podczas farbowania nie piecze mnie skóra głowy i nie tracę później masy włosów :)
Używałam i brązowej czerni i tej zwykłej, ale zdecydowanie zostanę wierna tej drugiej. Przy odcieniu brązowym było widać że to nie jest naturalny kolor moich włosów, wyglądały jak tandetna peruka, odcień był sztuczny ;) W dodatku złapała u mnie na odrostach (naturalny kolor włosów to ciemny blond), a tam gdzie były czarne, bardzo słabo widać jakikolwiek brązowy połysk... Natomiast farba w kolorze czerni jest boska pod każdym względem :)
Warto po nią sięgnąć gdy jest w rossmannowej promocji ;)

godna polecenia

Włosy farbuję już od dłuższego czasu, używałam chyba większości farb dostępnych na rynku i powiem ,że jest jedną z lepszych.

+ ma przyjemy zapach, konsystencje
+ absolutnie nie niszczy włosów, są miękkie, delikatne pięknie się układają
+ farba jest bardzo wydajna

Jedyne co jest na "nie " to właśnie kolor... mam do tego mieszane uczucia, bo niby ładny naturalny(użyłam brązowej czerni)ale odrostów nie złapał tak jak tego oczekiwałam, ale może to wina tego odcienia.Następnym razem spróbuje zwykłej czerni.

Używam tego produktu od:pierwszy raz