Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kerium DS Creme (Kojący krem do skóry łojotokowej ze skłonnością do zaczerwienień i podrażnień, stosowany w Łojotokowym Zapaleniu)

Cena już od 34,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wskazany jest dla skóry z Łojotokowym Zapaleniem (widoczne łuszczenie, miejscowe zaczerwienienia). Dzięki kremowi zaczerwienienia i łuszczenia są zneutralizowane, skóra odzyskuje komfort. Naturalna bariera ochronna skóry zostaje wzmocniona. Producent gwarantuje 100% redukcję objawów ŁZS po 4 tygodniowej kuracji Kerium DS Creme i kolejne 6 tygodni bez nawrotów ŁZS, po jej zakończeniu. Zwany jest "nowym Pityvalem".

Składniki aktywne: Dermobiotyk Termalny (5%, walczy z objawami Łojotokowego Zapalenia Skóry i zapobiega ich nawrotom, zwiększa naturalną barierę skóry), Piroktonian Olaminy oraz Cynk (działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i seboregulujące), lipoaminokwasy.

świetny

Rewelacyjny krem który w kilka dni wyeliminował suche łuszczące się placki przy nosie i w okolicy brwi. Nie nawilża mojej skóry w stopniu zadowalającym, ale też nie oczekiwałam od niego tego w chwili zakupu. Krem - plaster do stosowania na skórę potrzebującą ukojenia, złagodzenia i zmniejszenia podrażnień. Jak dotąd najlepszy krem jaki znalazłam do zadań specjalnych, nie stosuję go ciągle, tylko jak skóra tego wymaga. Jest to kosmetyk który zawsze ma swoje miejsce na łazienkowej półce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532266].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Witam was od dłuższego czasu czasami miałem problem z rogowaceniem i luszczeniem się skory koło nosa mniejsze lub większe place czasami uporczywie swedzace. Od pierwszego nałożenia tego kremu problem zniknął rewelacja a próbowałem masę kremów. Na prawdę polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317046].usefull || 0 }}% pomocna.

Od kilku lat zmagam się z suchymi skórkami przy nosie oraz powstającymi co jakiś czas suchymi/swędzącymi plamami/liszajami. W ostatnim czasie przy silnym stresie zauważyłam silne nasilenie, poszperałam w internecie i znalazłam ten produkt. Po tygodniu była już poprawa, a po około miesiącu objawy są minimalne. Dodam, że używam również szamponu z tej serii,ponieważ miałam bardzo suchą,łuszczącą się skórę głowy i szampon wyeliminował to praktycznie do zera.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235318].usefull || 0 }}% pomocna.

La Roche Posay Skin Checker

Do skóry łojotokowej - Rewelacja

W tej kategorii jest to dla mnie hit. Od czasu do czasu mój nos i okolice brwi strasznie się złuszczają. Standardowe kremy nawilżające nie dają rady. Przed tym kremem stosowałam jakąś mocną maść od dermatologa, ale miała skutki uboczne. Natomiast ten produkt jest idealny. Sięgam po niego zawsze kiedy pojawiają się moje problemy z łuszczeniem skóry i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163911].usefull || 0 }}% pomocna.

Do skóry z łojotokowym zapaleniem - bardzo dobry.

Stosowany zamiast maści sterydowych przy łojotokowym zapaleniu skóry.

PLUSY
- sprawia, że skóra nie tworzy charakterystycznych płatków
- nawilża
- dobrze się wchłania
- koi zaczerwienioną skórę

MINUS
- małe opakowanie, nie starcza na długo (około 4 miesiące niecodziennego użytkowania)
- wysoka cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040866].usefull || 0 }}% pomocna.

Chimeryczność poskromiona:)

Moja cera jest chimeryczna.Bóg jeden wie,czego chce ;)Dogadzam paskudzie,a tu jakies skórki suche,zaczerwienienia..Ni stąd ni z owąd pogarsza się w drugiej fazie cyklu.Szukałam ratunku i trafiłam na ten krem min.Z wszystkich użytych ten LPR najlepiej sie spisuje.Buzia jest ukojona,mniej czerwona ,a skórki poskromione.Złośnica opanowana:)Co ważne dla mnie krem nie zapycha! Cena przystępna!

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039477].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy z kremów na ŁZS

Moja cera to typ mieszany i regularnie co jakiś czas ma skłonności do intensywniejszego łojotoku niż zwykle. Stosowałam już różne kremy typowo na ŁZS, niestety nie byłam z nich zadowolona. Kerium DS to najlepszy specyfik na ŁZS, na jaki natrafiłam do tej pory.

Plusy:
zwalcza zaczerwienienia i swędzenie skóry
radzi sobie z łuszczącymi się płatkami skóry
ma dosyć lekką konsystencję
przyjemnie nawilża
nie zapycha porów
cena też nie jest najgorsza

Minusy:
tubka- dla mnie średnio wygodna w obejściu.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996953].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejny dobry produkt La Roche Posay

Używam kremu Redermic z La Roche Posay z retinolem, krem dobry, ale w okresie zimowym lekko złuszcza i przesusza skórę, zdecydowałam się więc zakupić ten krem by skórę uspokoić. Sprawdził się doskonale. Ładnie nawilża, niweluje zaczerwienienia, skóra jest ujednolicona. Pachnie niezwykle delikatnie, zapach nie przeszkadza podczas użytkowania. Jeden z lepszych kremów do cery lekko nadszarpniętej nieodpowiednią pielęgnacją lub warunkami atmosferycznymi. Konsystencja w sam raz, nie za lejący ani za gęsty. Jak większość kosmetyków La Roche Posay bardzo wydajny, nie trzeba nakładać na twarz 1/3 kremu żeby poczuć efekty, wystarczy odrobina. Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988664].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny!!

Kilka lat temu dotknął mnie problem łojotokowego zapalenia skóry na twarzy, Chodziłam z tym do dermatologów i dostawałam ciągle jakieś sterydy które pomagały jedynie na chwilę a skóra ciągle piekła i się łuszczyła niemiłosiernie. W końcu trafiłam na kerium ds i zaczęłam regularnie stosować. O dziwo pomogło!! Obecnie używam chyba 5 opakowania (już teraz nie cały czas ale jak mi się przypomni) bo ciągle boję się powrotu łzs. Krem ma fajną konsystencję, ładnie nawilża, jest bardzo wydajny- opakowanie starcza mi juz teraz na rok. Niweluje u mnie wszelkie zaczerwienienia i łuszczące się skórki. Pewnie będę kupować tak długo jak będą go produkować :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982842].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Kupiłam go aby zmniejszyć nieco łojotok. Mam mieszane uczucia.
Plusy:
zmniejsza zaczerwienienia, ale nie likwiduje ich całkowicie. Ogranicza łojotok. Jest bardzo wydajny i dobrze dostępny.
Lekka konsystencja, nadaje się pod filtr.

Minusy: przy długotrwałym codziennym stosowaniu podsusza skórę i jestem daleka od stwierdzenia, że "bariera ochronna skóry zostaje wzmocniona". Mógłby choć trochę nawilżać. Ma nieco męski zapach. Opakowanie jest nieprzezroczyste- nie widać zużycia i bardzo trudno jest je otworzyć, aby wydobyć resztki kosmetyku.

Używam tego produktu od: w trakcie, już prawie nic nie zostało
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970310].usefull || 0 }}% pomocna.