KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 88% osób
    alamirka
    29 października 2013 o 14:56
    5 / 5
    Świetna, nie oddam żadnemu mężczyźnie ;)
    Moja ulubiona pianka do golenia. Ma same plusy: + piana jest gęsta, zbita, nie ścieka z ciała + doskonale zmiękcza zarost + daje świetny poślizg maszynce + jest bardzo wydajna, już niewielka jej ilość starcza na rozsmarowanie na skórze, do tego nie "znika", nie spływa + delikatnie pachnie + nie podrażnia Jak dla mnie same zalety i ciągle do niej wracam :) Używam tego produktu od: ponad roku Ilość zużytych opakowań: 3 cale

Antymionka
    8 lipca 2013 o 23:50
    Najlepsza
    Wiele pianek oraz żeli przewinęło się przez moje ręce, ale ta nie ma równych. Mam bardzo wrażliwą skórę nóg, najtańsze maszynki i żele bardzo ją podrażniały. Ta piankę na prawdę łagodzi podrażnienia, i ułatwia golenie. Poślizg jest idealny, nie ma żadnych zacięć, nie wyskakują mi po niej wypryski. Jest gęsta, wydajna, przyjemnie pachnie, ale nie nachalnie. Jedna z najlepszych pianek do golenia, ja na pewno już nie wrócę do tych dla kobiet. Używam tego produktu od: Roku Ilość zużytych opakowań: Dwa

chica_de_ayer
    3 czerwca 2013 o 20:46
    4 / 5
    Bardzo dobra.
    Jedna z pianek na rynku, co do których nie mam żadnych obiekcji. Naprawdę udany produkt. Ma bardzo przyjemny zapach, co od razu rzuca się w oczy (a raczej nos) przy aplikacji. A ta należy do przyjemności: ma wygodne opakowanie i dozownik, z którym nie trzeba uprawiać zapasów nawet pod prysznicem, z mokrymi rączkami. Produkt jest zbity, ma gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa podczas nakładania i doskonale trzyma się skóry. Dzięki takiej formie pianka jest wydajna, bo niewielka ilość starczy do dokładnego pokrycia depilowanej strefy. Szybko zmiękcza włoski, maszynka z nią dobrze współpracuje, a po zabiegu skóra nie jest podrażniona. Polecam, zwłaszcza że produkt kosztuje grosze biorąc pod uwagę jego ekonomiczność. Używam tego produktu od: 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    Używa produktu od:rok lub dłużej

MineDestiny
    28 marca 2013 o 1:19
    3 / 5
    Nie zachwyciła mnie
    Kupiłam ją mojemu tacie, jednak sama zaczęłam ją "podkradać" ;D . Jest fajna, w niskiej cenie, gęsta o pięknym zapachu :) . Dobrze się utrzymuje i nie spływa. Minusem jest to że podrażnia mi skórę,przez zawartość alkoholu. Na drugi dzień miałam trochę jakby opuchniętą skórę łydek i strsznei szczypały, a kiedy nałożyłam krem to już w ogóle było jeszcze gorzej. Zdecydowanie wolę piasnkę Isany Używam tego produktu od: od kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

errola
    3 czerwca 2012 o 20:04
    bardzo dobra
    Cieszę się, że dołączam do grona kobiet, które używają pianki dla mężczyzn, ale również uważam, że jest bardzo dobra. Pianki dla kobiet zupełnie się do niej nie umywają. +Jest gęsta, +bardzo dobrze przylega do ciała, +jej niewielka ilość jest potrzebna do depilacji, + łagodzi podrażnienia, + jest super. Wad nie znalazłam, no może tylko to, że podbieram ją mężowi ;-) Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

izkaj6
    1 marca 2012 o 15:43
    świetna pianka
    Po prostu świetna pianka. Pięknie pachnie, ładnie się rozprowadza, jest wydajna (na pachy i bikini i czasem nogi starczyła mi na rok). Golenie za jej pomocą to sama przyjemność! W dodatku jest niedroga. I ten zapach - ech! :) Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno

vrediana
    2 października 2011 o 2:35
    4 / 5
    bardzo dobry
    Jak się cieszę, że nie jestem jedyną kobietą w tym gronie! Uwielbiam tę piankę. Do golenia nóg - tylko ona! Podebrałam tacie i za nic nie oddam. Delikatna, nie podrażnia, a poślizg jest na niej świetny. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

v-x-n
    28 stycznia 2011 o 13:57
    Również uwielbiam!
    Ogólnie mam awersję do żeli skierowanych do kobiet, według mnie są znacznie gorsze od tych dla mężczyzn. Ta pianka przewinęła mi się kilka razy w kosmetyczce i uważam, że jest rewelacyjna. Pierwszy raz użyłam jej daaawno temu na wakacjach - moja się skończyła, więc poratowałam się Tżtową ;) Od tamtego czasu zużyłam na pewno z dwa opakowania, z przerwami na eksperymenty, i będzie kolejne. + konsystencja - gęsta, zbita, ale lekka i delikatna pianka, dobrze rozsmarowuje się na nogach + dobrze się trzyma, nie spływa + zmiękcza włoski + ułatwia golenie, zapobiega zacięciom + przyjemny zapach (przepadam za męskimi :D) + PIELĘGNUJE Minusów nie widzę. Ta pianka jest bardzo delikatna, ale równocześnie bardziej skuteczna niż pianki dla kobiet. Mam wrażenie, że przy damskich sztab specjalistów stara się przede wszystkim nadać piance lub żelowi ładny, kobiecy kolor i zapach, a zapominają o skuteczności. Przy męskich jest w drugą stronę - nie trzeba szukać skomplikowanych rozwiązań zapachowych i kolorystycznych, bo liczy się efekt. Widzę wyraźnie, że w porównaniu do damskich pianek czy żeli ta dużo lepiej dba o moją skórę, pielęgnuje, nawilża, więc serdecznie POLECAM, także kobietom ;) Ach, no i oczywiście cena - na plus, pianka jest tańsza niż damskie odpowiedniki. Dobrze, że jest Wizaż, przypomniał mi o mojej ulubionej piance. Jak tylko skończę Sensuala (którego także serdecznie polecam), zakupię piankę Nivea. Używam tego produktu od: ze trzy czy cztery lata jak nic Ilość zużytych opakowań: 0.5 Tżtowego :D + 2 własne
    Używa produktu od:rok lub dłużej