Plantacea, Normalizujący żel do mycia twarzy do cery mieszanej i tłustej

Plantacea, Normalizujący żel do mycia twarzy do cery mieszanej i tłustej

Dla cery, która wymaga regulacji sebum oraz intensywnego nawilżania i ochrony przed szkodliwym wpływem środowiska. Posiada kompleks witamin A+C+E z owoców i pestek rokitnika. Tonik wzbogacono w koncentrat z owoców maliny, który dziłą antyseptycznie i zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry.

Zawiodłam się

Troche sie wyglupilam bo kupilam odrazu prawie cala serie(ekspedientka w sklepie bardzo chwalila te produkty)czyli oczywiscie zel,krem i pilling.Nie zauwazylam nic szczegolnego oprocz wysypki,ktora towarzyszy mi juz podczas kazdego nowego zelu lub kremu-czyli jednym slowem:Ta seria zepsula mi cere, ktora i tak byla w nienajlepszym stanie.
Obecnie nadal szukam zelu, ktory mnie wybawi, czyli bedzie matujacy,nawilzajacy i antybakteryjny.W tej chwili mam zel garniera(nie pamietam jak sie nazywa ale chyba"czysta skora"-jakis niebieski)a dotychczas najlepszy to zel L'Oreala "Pure Zone"(wraz z kremem) Teraz byc moze kupie sobie zel A.T.W. antystresowy(bo naprawde mozna sie zestresowac tym ciaglym niepowodzeniem) lub pianke Dax Cosmetic bo mialy najlepsze recenzje-przynajmniej jak dla mnie.Pozdrowienia dla wszystkich Wizazanek :-)
Ps-Dalam 2 * a nie 1 poniewaz wiem ze Herbapol jest dobra firma tylko poprostu ta Plantacea im troche nie wyszla ;-P

nieciekawy zapach

Ogólnie mi się podoba. Dobrze się pieni, zmywa kurz, wydajny, nie wysusza mojej cery. Ale dla mnie ma jeden wielki minus. Jest to zapach. Nie mogę go ścierpieć na mojej twarzy.

niefajny

Żel bardzo wysuszył mi cerę. Po próbie powrotu do niego po dwóch dniach stosowania go cera jest tak mocno wysuszona że juz tydzień walcze by wróciła do stanu normalnego. Poza wysuszeniem wystąpiły u mnie objawy uczulenia na ten kosmetyk. Radzę być ostrożną w stosowaniu go.

Niewidoczna kreska na powiece

Kiepski

Nie przypadł mi do gustu. Nie matuje, nie pieni się...jednym słowem niewypał. Plus to ładne opakowanie (choć nieporęczne)i zapach oraz to, że nie wysusza, ale to za mało..

nieudany

Jego jedyną zaletą może być estetyczne opakowanie, reszta to same minusy:

Przede wszystkim bardzo wysuszył i podrażnił cerę (mieszano - tłustą).
W moim przypadku stał się sprawca potwornego przesuszenia buzi: schodząca skóra, nie pomagał nawet odżywczy krem na noc.
Doprowadził też do zaczerwienień i ogólnie złej kondycji cery.

Daję ** ponieważ wykorzystuję go od czasu do czasu do oczyszczania dekoltu - tu o dziwo nie podrażnia, ale też nie czyni niczego, co obiecuje producent.

Zawiodłam się, szkoda

Myslałam,że jak herbapol to będzie coś porządnego. Niestety. Żel (mnie to przypomina coś innego, o czym tutaj nie napiszę :) ) jest mało wydajny, nie pieni się. Koszmarny zapach, jakiś taki chemiczny. Mam cerę tłustą, miałam więc nadzieję,że coś ten preparat pomoże, no niestety. Zaraz po umyciu twarz jest strasznie wysuszona, ściągnięta, by za jakiś czas rozświeciś się niemiłosiernie. Mnie zupełnie nie odpowiada.

ojoj:((

kupilam z ciekawosci ( lubie herbaty z herbapolu :)) i gdzie ta ciekaowsc mnie zaprowadzila??? wyrzucilam po pierwszym uzyciu ...ten zapach!!! nie moglam go zniesc!! konsystencja za rzadka i do tego zadnych efektow;( nie polecam!!!

slaby

Rzadka galaretka, w ogole sie nie pieni, zostawia cieniutka warstewke na twarzy. Zapach i wyglad bardzo ladny, ale to nie pomaga. W dodatku waska butelka jest bardzo niestabilna i niewygodna.

do niczego

Nnie udał się ten żel (zresztą jak cała seria dla tłustej cery). Nie matuje,wręcz pozostawia świecący film, nie pieni się (ale to bym wybaczyła gdyby inne rzeczy były ok). Nie robi nic co obiecuje producent. Na szczęście już mi się kończy.

efekty są dobre

Bardzo delikatny żel, nie ściąga cery. A zazwyczaj kosmetyki o działaniu matującym, normalizującym mają takie właściwości.Dobrze zmywa makijaż, jest bardzo wydajny, mimo, że nie jest gęsty. Może nawet za bardzo wodnisty.Mały minus za to, że się wogóle nie pieni. A byłoby lepiej, jest to kwestia przyzwyczajenia.Pewnie dobrze, bo kosmetyki, które sie pienią mają w sobie dużo detergentów.Zapach na początku mi się nie podobał, bo niestety jest dziwny, jak żelazo.Cera widocznie się poprawiła, tzn. mam mniej zaskórniaków. Cera się mniej przetłuszcza. Mam mieszaną i jest do niej idealny.