Hakuro, Pędzel do podkładu H51

Hakuro, Pędzel do podkładu H51

Pojemność 1 szt

Pędzel przeznaczony do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych.

pędzle
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

nie rozumiem fenomenu

Ten model był moim pierwszym pędzlem do makijażu. Słyszałam o nich, że są najlepsze, kultowe... a się zawiodłam. Przede wszystkim strasznie podrażniał mi twarz, dźgał, nieprzyjemnie łaskotał. Do tego źle mi się z nim pracowało. Wylatywało z niego włosie, zostawiał swoją fakturę na twarzy...
Sprzedałam go, kupiłam sobie popularny zestaw pędzli z Alie... i jest o niebo lepszy.
NIE NIE NIE

Wcale nie tak dobrze...

Niestety, ale mimo tego, że pędzel sprawdzał się dość dobrze, chociaż przyznam, że liczyłam na coś więcej, to wypadające włoski, a raczej całe kępki nie pozwalają nim pracować.

Fatalny

Pędzel po paru miesiącach był do kosza. Początkowo włoski wypadały pojedynczo, aż pewno dnia przy myciu wypadało całe. Tak też zakończyła się moja przygoda z firmą Hakuro. Z tego co się dowiedziałam, jest to typowa wada pędzli do podkładu tej marki. Sam pędzel w aplikacji sprawdzał się dobrze, nie mam uwag, jednak wypadanie włosków, pojedynczych czy w całości świadczy o jakości wykonania. Dlatego zdecydowanie odradzam

Ideal

Pedzel hakuro kosztowal 33 zl. Jakza taka cene swietny bedzel nie odbiega jakoscia od ty hza 200 zl. Ake przechodzac do konkretow wlosie miekkie i bardzo zbite nie wypada po myciu. Skuwka czarna napis sie trzyma. Jedynie moze byc problem z domyciem po podkladach mocno kryjacych jak revlon colorstay ale na to rada by wczesniej umyc oliwka i wszystko puszcza. Mozna podklad nakladac rozcierajac zapewnia wtedy naturalne krycie albo stempluja daje wtedy wieksze krycie. Nie pozostawia smug aniplam

dobry i tylko tyle

Przed zakupem pędzla przeczytałam wiele opinii i miałam spore oczekiwania. Pędzel spełnił je częściowo. Jest na pewno lepszy od H50s, który dla osoby nie zajmującej się makijażem będzie zbędnym wydatkiem.

Plusy:
- ładnie rozprowadza podkład, nie pozostawia smug
-włosie jest zbite i nie odkształca się podczas nakładania podkładu
-włosie się nie odbarwia od kosmetyków
-nie "pije" podkładu
-trwałość
Minusy:
-przy ciężkim podkładzie może powodować efekt maski (lepiej sprawdzi się gąbeczka lub mniej zbity pędzel)
-wcześniej nakładałam podkład pędzlem z Aliexpress i ten jest lepszy, ale nie jest to oszałamiająca różnica
-po kilku myciach pędzel zaczął mocno gubić włosie (traktowałam go delikatnie : ) )

Ulubieniec

Jeden z ulubieńców do podkładu.
Pędzel ładnie nakłada podkład. Nie tworzy smug ani plam podkładu.
Zwilżony nie pije dużo podkładu.
Jest bardzo gęsty i mega zbity.
Ciężko go domyć, używam go najczęściej z Revlon CS
Bardzo długo schnie.
Napisy się starły z rączki, ale mimo to go uwielbiam.
Jest miękki i po roku użytkowania nadal w dobrym stanie.

Super!

Nigdy nie wierzyłam w możliwości pędzelków do nakładania podkładów, ale ten mnie przekonał.
- Dobrej jakości produkt o milutkim, przyjemnym dla skóry włosiu
- Solidna drewniana rączka
- jak na razie po kilkunastu myciach nic się z nim nie stało, oprócz ubytku paru włosków
- wbrew pozorom nie zużywa się więcej podkładu niż przy nakładaniu palcami, fluid nie wsiąka głeboko w pędzel
- za jego pomocą można uzyskać mocniejszy efekt, nałożyć więcej podkładu

Dobry POLECAM Z CZYSTYM SUMMIENIEM!!

Pędzel jest bardzo miękki. Nakładanie nim kosmetyków to sama przyjemność !!! używam do minerałów i pudru prasowanego gdyż odstawiłam płynne i kremowe podkłady na rzecz walki z trądzikiem (POLECAM TEN SPOSÓB)moja cera była przenawilżona. Z tym pędzlem jest to bardzo przyjemne i daje super krycie i efekt wow wcale nie drogimi kosmetykami.
Firma Hakuro jest ość droga mam do różu pędzel Beauty Crew i jakościowo identyczny a parę złotyc tańszy. moja kolekcja będzie powiększać się w pędzle tych dwóch firm. Aczkolwiek daje szanse produktom tańszym w celu porównania.
WADY:
*ciężko się myje (ale ja wprawy nie mam, to mój pierwszy profesjonalny pędzel, ratują mnie filmy na YT)
* dłuuuugo schnie. Po rannym makijażu myję a on po południu a czasem i wieczorem jest mokry /wilgotny

Rewelacja!

Zakupiłam ze względu na liczne pozytywne opinie i fakt iż jest używany notorycznie w filmikach makijażowych.
Absolutnie strzał w 10!
Nie będę się długo rowzodzić, dlatego wypisze tylko co mnie urzekło:
-Cena
-Wykonanie
_Wygląd
-Jakość
-Wytrzymałość
-Łatwość użytkowania
-Precyzja wykonania nim makijażu
-Nie wchłania kolosalnych ilości kosmetyku

świetny

Pędzel posiadam około 3 lata a ma się bardzo dobrze, jedynie przetarły się napisy na rączce. Nadal włosie jest gęste i mięciutkie. Dobrze się "dopiera". Świetnie nakłada podkład, nie pozostawia smug. Gwarantuje uzyskanie krycia. Nie jest za duży ani za mały. Solidnie wykonany. Warto postawić na pędzle tej marki.

Najlepszy!

Zdecydowanie - mój numer 1!
Sprawdza się zdecydowanie lepiej niż gąbeczka czy opuszki palców. Podkład nałożony za pomocą tego pędzla nie pozostawia smug, ładnie wtapia się w skórę.

Używałam go zarówno do podkładów w fluidzie, jak i do kosmetyków mineralnych. W każdym z przypadków sprawdza się wyśmienicie!

Już wiem, że nie wymienię go na żaden inny :)

Ilość zużytych opakowań: jeden

Mój nr 1

Najlepszy pędzel do podkładu jaki miałam. Włosie jest zbite i miękkie a ponadto nie wypada nawet po myciu. Dużo lepiej nakłada mi się podkład płynny jak i ten trochę bardziej gęsty.

Nie robi plam i smug.