Hakuro, Pędzel do podkładu H51

Hakuro, Pędzel do podkładu H51

Cena już od 36,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel przeznaczony do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych.

pędzle
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ulubieniec

Jeden z ulubieńców do podkładu.
Pędzel ładnie nakłada podkład. Nie tworzy smug ani plam podkładu.
Zwilżony nie pije dużo podkładu.
Jest bardzo gęsty i mega zbity.
Ciężko go domyć, używam go najczęściej z Revlon CS
Bardzo długo schnie.
Napisy się starły z rączki, ale mimo to go uwielbiam.
Jest miękki i po roku użytkowania nadal w dobrym stanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313486].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Nigdy nie wierzyłam w możliwości pędzelków do nakładania podkładów, ale ten mnie przekonał.
- Dobrej jakości produkt o milutkim, przyjemnym dla skóry włosiu
- Solidna drewniana rączka
- jak na razie po kilkunastu myciach nic się z nim nie stało, oprócz ubytku paru włosków
- wbrew pozorom nie zużywa się więcej podkładu niż przy nakładaniu palcami, fluid nie wsiąka głeboko w pędzel
- za jego pomocą można uzyskać mocniejszy efekt, nałożyć więcej podkładu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262188].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry POLECAM Z CZYSTYM SUMMIENIEM!!

Pędzel jest bardzo miękki. Nakładanie nim kosmetyków to sama przyjemność !!! używam do minerałów i pudru prasowanego gdyż odstawiłam płynne i kremowe podkłady na rzecz walki z trądzikiem (POLECAM TEN SPOSÓB)moja cera była przenawilżona. Z tym pędzlem jest to bardzo przyjemne i daje super krycie i efekt wow wcale nie drogimi kosmetykami.
Firma Hakuro jest ość droga mam do różu pędzel Beauty Crew i jakościowo identyczny a parę złotyc tańszy. moja kolekcja będzie powiększać się w pędzle tych dwóch firm. Aczkolwiek daje szanse produktom tańszym w celu porównania.
WADY:
*ciężko się myje (ale ja wprawy nie mam, to mój pierwszy profesjonalny pędzel, ratują mnie filmy na YT)
* dłuuuugo schnie. Po rannym makijażu myję a on po południu a czasem i wieczorem jest mokry /wilgotny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222196].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Rewelacja!

Zakupiłam ze względu na liczne pozytywne opinie i fakt iż jest używany notorycznie w filmikach makijażowych.
Absolutnie strzał w 10!
Nie będę się długo rowzodzić, dlatego wypisze tylko co mnie urzekło:
-Cena
-Wykonanie
_Wygląd
-Jakość
-Wytrzymałość
-Łatwość użytkowania
-Precyzja wykonania nim makijażu
-Nie wchłania kolosalnych ilości kosmetyku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180818].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Pędzel posiadam około 3 lata a ma się bardzo dobrze, jedynie przetarły się napisy na rączce. Nadal włosie jest gęste i mięciutkie. Dobrze się "dopiera". Świetnie nakłada podkład, nie pozostawia smug. Gwarantuje uzyskanie krycia. Nie jest za duży ani za mały. Solidnie wykonany. Warto postawić na pędzle tej marki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175703].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Zdecydowanie - mój numer 1!
Sprawdza się zdecydowanie lepiej niż gąbeczka czy opuszki palców. Podkład nałożony za pomocą tego pędzla nie pozostawia smug, ładnie wtapia się w skórę.

Używałam go zarówno do podkładów w fluidzie, jak i do kosmetyków mineralnych. W każdym z przypadków sprawdza się wyśmienicie!

Już wiem, że nie wymienię go na żaden inny :)

Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129236].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój nr 1

Najlepszy pędzel do podkładu jaki miałam. Włosie jest zbite i miękkie a ponadto nie wypada nawet po myciu. Dużo lepiej nakłada mi się podkład płynny jak i ten trochę bardziej gęsty.

Nie robi plam i smug.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121226].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!!

Posiadam ten pędzel od około 2-3 miesięcy, po długich poszukiwaniach w miejscowości, w której studiuję.
Nie będę się zbytnio rozpisywać, bo jestem nim oczarowana. Podkład nałożony nim wygląda delikatniej niż nakładany palcami, nie robi smug, nie podrażnia mi twarzy, ładnie rozciera. Co mogę więcej powiedzieć... mój hit! :)

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwszy i na pewno nie ostatni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1108011].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak :)

Dzięki niemu odkryłam zupełnie nowy wymiar makijażu. Podkład wygląda przepięknie.

Świetnie radzi sobie z nakładaniem podkładu
Nie zostawia smug
przyjemne, gęste włosie, które nie wypada
cena

Niestety mój ma tendencję do robienia się plamki na środku, już przestałam z tym walczyć, bo jeszcze go zepsuję, ale jak się zepsuje, to nie wiem czy go kupię po raz drugi ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976947].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry pędzel

PLUSY:
- pędzel jest dobrze wykonany
- włosie nie wypada i nie odkształca się ; jest miękkie i gęste
- dobrze rozprowadza podkład, pozostawia dosyć naturalny efekt

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972207].usefull || 0 }}% pomocna.