Pędzel do podkładu H51

Pędzel do podkładu H51

Cena już od 36,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel przeznaczony do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych.

pędzle
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 2

Dobry POLECAM Z CZYSTYM SUMMIENIEM!!

Pędzel jest bardzo miękki. Nakładanie nim kosmetyków to sama przyjemność !!! używam do minerałów i pudru prasowanego gdyż odstawiłam płynne i kremowe podkłady na rzecz walki z trądzikiem (POLECAM TEN SPOSÓB)moja cera była przenawilżona. Z tym pędzlem jest to bardzo przyjemne i daje super krycie i efekt wow wcale nie drogimi kosmetykami.
Firma Hakuro jest ość droga mam do różu pędzel Beauty Crew i jakościowo identyczny a parę złotyc tańszy. moja kolekcja będzie powiększać się w pędzle tych dwóch firm. Aczkolwiek daje szanse produktom tańszym w celu porównania.
WADY:
*ciężko się myje (ale ja wprawy nie mam, to mój pierwszy profesjonalny pędzel, ratują mnie filmy na YT)
* dłuuuugo schnie. Po rannym makijażu myję a on po południu a czasem i wieczorem jest mokry /wilgotny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222196].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Rewelacja!

Zakupiłam ze względu na liczne pozytywne opinie i fakt iż jest używany notorycznie w filmikach makijażowych.
Absolutnie strzał w 10!
Nie będę się długo rowzodzić, dlatego wypisze tylko co mnie urzekło:
-Cena
-Wykonanie
_Wygląd
-Jakość
-Wytrzymałość
-Łatwość użytkowania
-Precyzja wykonania nim makijażu
-Nie wchłania kolosalnych ilości kosmetyku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180818].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 133

świetny

Pędzel posiadam około 3 lata a ma się bardzo dobrze, jedynie przetarły się napisy na rączce. Nadal włosie jest gęste i mięciutkie. Dobrze się "dopiera". Świetnie nakłada podkład, nie pozostawia smug. Gwarantuje uzyskanie krycia. Nie jest za duży ani za mały. Solidnie wykonany. Warto postawić na pędzle tej marki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175703].usefull || 0 }}% pomocna.

Czym nakładać podkład?

Napisanych recenzji: 2

Najlepszy!

Zdecydowanie - mój numer 1!
Sprawdza się zdecydowanie lepiej niż gąbeczka czy opuszki palców. Podkład nałożony za pomocą tego pędzla nie pozostawia smug, ładnie wtapia się w skórę.

Używałam go zarówno do podkładów w fluidzie, jak i do kosmetyków mineralnych. W każdym z przypadków sprawdza się wyśmienicie!

Już wiem, że nie wymienię go na żaden inny :)

Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129236].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Mój nr 1

Najlepszy pędzel do podkładu jaki miałam. Włosie jest zbite i miękkie a ponadto nie wypada nawet po myciu. Dużo lepiej nakłada mi się podkład płynny jak i ten trochę bardziej gęsty.

Nie robi plam i smug.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121226].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Świetny!!

Posiadam ten pędzel od około 2-3 miesięcy, po długich poszukiwaniach w miejscowości, w której studiuję.
Nie będę się zbytnio rozpisywać, bo jestem nim oczarowana. Podkład nałożony nim wygląda delikatniej niż nakładany palcami, nie robi smug, nie podrażnia mi twarzy, ładnie rozciera. Co mogę więcej powiedzieć... mój hit! :)

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwszy i na pewno nie ostatni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1108011].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 82

Tak :)

Dzięki niemu odkryłam zupełnie nowy wymiar makijażu. Podkład wygląda przepięknie.

Świetnie radzi sobie z nakładaniem podkładu
Nie zostawia smug
przyjemne, gęste włosie, które nie wypada
cena

Niestety mój ma tendencję do robienia się plamki na środku, już przestałam z tym walczyć, bo jeszcze go zepsuję, ale jak się zepsuje, to nie wiem czy go kupię po raz drugi ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976947].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1034

Dobry pędzel

PLUSY:
- pędzel jest dobrze wykonany
- włosie nie wypada i nie odkształca się ; jest miękkie i gęste
- dobrze rozprowadza podkład, pozostawia dosyć naturalny efekt

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972207].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

polecam

Witam, pędzel użytkuję już prawie 4 lata i jestem bardzo zadowolona. Używam go codziennie do nakładania podkładu płynnego i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Jest miękki, bardzo zbity, nie podrażnia skóry, daje naturalny efekt. Po tak długim czasie użytkowania od jakiś 2 miesięcy zauważyłam ze po praniu pędzel zaczyna gubić włoski po zewnętrznej stronie. Mam zamiar "styrać" go do końca i zakupić ponownie taki sam. Zachęcam do zakupu, solidny pędzel a cena nie jest wygórowana.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970047].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Dobra jakość, ale nie spełnił oczekiwań

Pędzli Hakuro używam od trzech lat, w mojej skromnej kolekcji jest ich 5. Od samego początku mam H50 i pędzel do różu, z których jestem bardzo zadowolona i dlatego zdecydowałam się na kolejne 3 pędzle.

Niestety H51 u mnie się nie sprawdził. Będę go porównywać do H50, który jest moim ulubionym pędzlem do podkładu (mam starą wersję, z dłuższym włosiem).

Na plus: pędzel jest bardzo dobrze wykonany, od roku nie zgubił ani jednego włoska, mimo iż jest dość często myty. Napis się starł, ale to bez znaczenia. Włosie jest mięciutkie, nie drapie i za to pędzle ma u mnie 2,5 gwiazdki.

Jednak pomimo dobrego wykonania, włosie jest zbyt krótkie i zbite, co bardzo przeszkadza mi w nałożeniu podkładu mineralnego. Pozostawia plamy, mam wrażenie , że ściera filtr, który zawsze stosuję pod podkład, więc nie ma mowy o zachowaniu przyzwoitej ochrony. Nie mam tego problemu przy H50, który jest również bardzo gęsty, ale włosie nie jest tak zbite, przez co mogę delikatniej nakładać minerały. Czasami próbuję nakładać podkład tym pędzlem na zwykły krem nawilżający, jest lepiej, ale i tak nie do końca odpowiada mi efekt końcowy.

Podsumowując, H51 używam jedynie gdy H50 nie zdążył wyschnąć po myciu, więc teraz coraz rzadziej.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968319].usefull || 0 }}% pomocna.