Femina, Emulsja do higieny intymnej

Femina, Emulsja do higieny intymnej

Cena już od 14,88 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

Skóra

• LacticAcid

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 113

NIE ROZUMIEM FENOMENU I ZACHWYTU

Nie rozumiem dlaczego spora część kobiet się nim zachwyca. Według mnie śmierdzi, jest drogi, niewydajny i nie spełnia swoich zadań. Kupiłam w porywie promocji: kup jeden, dostaniesz drugi za grosz. Skusiłam się. I źle zrobiłam. Jedyne co jest fajne w tym żelu to z pewnością pompka, która pomaga w wydajnym gospodarowaniu żelem, a mimo to schodził jak woda. Nie polecam i na pewno nie wrócę. Nie czułam także efektu odświeżenia. Beznadziejny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206843].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 34

do codziennej pielęgnacji

Kosmetyk spełnia wszystkie zapewnienia producenta. Stosuję go już od kilku lat, zamiennie z innymi produktami i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie uczula, nie podrażnia. Jedynymi minusami jest specyficzny zapach, który nie każdemu odpowiada i dość wysoka cena regularna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199183].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Najlepszy...

Najlepszy płyn, ten i ten różowy Lactacyd. Ładnie pachnie, ale nie za mocno. Konsystencja też ok, nie cierpię gdy płyn jest gęsty. Pompka trochę denerwuje, bo na końcówce ciężko cokolwiek wydusić. Wydajność też nienajgorsza, przy codziennym używaniu wystarcza ok. na 2 miesiące (+ -). Do najtańszych nie należy, ale warto. Nie uczula, nie podrażnia, delikatny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177823].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Napisanych recenzji: 13

Zwyczajny

Produkt ten kupiłam po przetestowania juz kilku innych znanych produktów i niczym nie różni się od pozostałych. Jest po prostu zwyczajny. Na pewno starcza na długo mimo regularnego stosowania, nie powoduje podrażnień i w sumie to wszystko. O wiele bardziej cenie sobie żel provag do higieny intymnej - nie mam mu nic do zarzucenia i spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163286].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 18

Przereklamowany średniak

Plusy:
- wydajność- 1 opakowanie starczyło mi na ponad 3 m-ce
- wygodne opakowanie z pompką
- konsystencja
- nie powoduje uczuleń
- podczas jego używania nie miałam żadnej infekcji intymnej, ale to raczej zasługa tego, że jednocześnie po osuszeniu używałam żel Trivagin

Minusy:
- specyficzny zapach- mocny i w moim odczuciu niezbyt przyjemny
- nie łagodzi podrażnień
- czasami po użyciu czułam pieczenie- teraz już wiem, że to przez SLS w składzie
- krótkotrwałe uczucie świeżości

Szukam dalej swojego KWC

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123736].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 47

Bardzo lubię

Plusy:
- wydajny - dobrze się pieni,
- odświeża na długo,
- przyjemny zapach,
- gęsta, aksamitna konsystencja - nie spływa z dłoni;
- nie podrażnia okolic intymnych.

Minusy:
- wysoka cena.

Polecam.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1092261].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

swietny do mycia twarzy

uzywam Lactacydu jako zelu do mycia twarzy - cera mieszania/przetluszczajaca sie, bardzo wrazliwa. Lactacyd jej nie wysusza, a jednoczesnie dobrze zmywa sebum ze strefy T ( zele typu Pysiogel nie radzą sobie z tym)

Używam tego produktu od: od wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079441].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

super

Mimo chemicznego składu nie raz mnie uratował :ehem:. Próbowałam innych płynów intymnych, jednak zawsze wracam do niego.
Plusy:
- wydajność
- ładny zapach
- zgrabne opakowanie (ważne podczas podróży)

Używam tego produktu od: ok 4 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076711].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 87

okropny

Nie rozumiem zachwytów nad tym podrażniającym, wysuszającym "preparatem", do tego jeszcze świerdzącym na kilometr chemią. Zużyłam 1,5 opakowania, a teraz leczę podrażnienia... Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043552].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

polecany i uwielbiany

Moja ulubiona firma i zaufana do higieny intymnej emulsji używam podczas codziennej kąpieli, ma bardzo przyjemny delikatny zapach i nie uczula, ale przede wszystkim fantastycznie odświeża. Często kupuję go na promocji za około 9 zł w Rossmanie. Płyn doskonale łagodzi podrażnienia i zdecydowanie polecam całą serię lactacyd :)

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania z pompką

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041538].usefull || 0 }}% pomocna.